کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
وای چقدر سوال پرسیدن تو این سایت سخته من 4 بار امتحان کردم ولی اصلا سوالم توسایت نمیاد . خل شدم دیگه.

سوال من این بود برای بار سوم: Sad

ما حدود یک ماه هست که فرم ویزای نامزدی و پر کردیم و به همراه یک عدد چک که مبلغش درست یادم نیست (فکر کنم 340 دلار) فرستادیم اما هیچ خبری نشده که مدارک مارو گرفتن یانه. در صورتیکه من شنیدم این پروسه دو هفته ای هست. یعنی بعد از دو هفته به شما میگن که مدارکتون و گرفتیم. میشه کمکم کنین و جواب سوال من و بدین. Rolleyes
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید شما از زمانی که فرم و پر کردین تا بهتون خبر بدن که مدارکتون رسیده چقدر طول کشید؟
(2008-10-10 ساعت 03:20)هایده نوشته:  بله ولی آنها هم جوابشون همونی بود که موقع مصاحبه به ما دادند یعنی شما کارتان در fbi هست و باید منتظر باشید
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-02 ساعت 12:28)vanima نوشته:  وای چقدر سوال پرسیدن تو این سایت سخته من 4 بار امتحان کردم ولی اصلا سوالم توسایت نمیاد . خل شدم دیگه.

سوال من این بود برای بار سوم: Sad

ما حدود یک ماه هست که فرم ویزای نامزدی و پر کردیم و به همراه یک عدد چک که مبلغش درست یادم نیست (فکر کنم 340 دلار) فرستادیم اما هیچ خبری نشده که مدارک مارو گرفتن یانه. در صورتیکه من شنیدم این پروسه دو هفته ای هست. یعنی بعد از دو هفته به شما میگن که مدارکتون و گرفتیم. میشه کمکم کنین و جواب سوال من و بدین. Rolleyes

من  نامزدي رو نميدونم. ازدواجي اقدام كردم ولي هر بار كه مدركي رو فرستادم يك تا دو هفته بعدش نامه دادن ككه مدارك رو دريافت كرديم و بررسي ميكنيم. (كه بسته به مرحله زمان‌هاي بررسي رو متفاوت اعلام ميكنن) ولي حتما دريافت مدارك رو سريعا اعلام كردن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-02 ساعت 11:18)Salami1361 نوشته:  سلام دوستان .همسر من از تابستان پارسال ٣ بار اومدن ايران،ما ١٨ تير ماه مراسم نامزدى گرفتيم،و همه عكسهاى مراسم و همين طور عكسهاى قبلى رو با ذكر تاريخ پرينت گرفتيم و هم چنين كپيه تيكت هاي همسرم ،دادم به همسرم كه با مدارك ديگر ارسال كنه،يه سوال داشتم اين مدارك كافيه،؟چون ما راه تماسمون با face time بود و تلگرام.از چتهاى تلگرامم چه جورى مى شه پرينت بگيرم،لطفا بچه ها اگر كسى مو دونه من رو راهنمايي كنه،خيلى گيج شدم...

عزيزم اسكرين شات بگير از چت هاتون من اينكارو كردم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-03 ساعت 18:22)narges_eb1 نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 11:18)Salami1361 نوشته:  سلام دوستان .همسر من از تابستان پارسال ٣ بار اومدن ايران،ما ١٨ تير ماه مراسم نامزدى گرفتيم،و همه عكسهاى مراسم و همين طور عكسهاى قبلى رو با ذكر تاريخ پرينت گرفتيم و هم چنين كپيه تيكت هاي همسرم ،دادم به همسرم كه با مدارك ديگر ارسال كنه،يه سوال داشتم اين مدارك كافيه،؟چون ما راه تماسمون با face time بود و تلگرام.از چتهاى تلگرامم چه جورى مى شه پرينت بگيرم،لطفا بچه ها اگر كسى مو دونه من رو راهنمايي كنه،خيلى گيج شدم...

سلام دوست عزیز...من هم کیس k1 هستم...سپتامبر 2015 مصاحبه داشتم...همه به من هم میگفتن عکس و فیلم و غیره ...ببرم..اما یکی از دوستان گفت فقط مدارک و چیزایی که خود سفارت ازتون میخواد ببرید...در صورت ازدواج قبلی طلاقنامه درغیر اینصورت مدارک هویتی فرد مصاحبه شونده رو باید با خودتون داشته باشید....چون هر مدرکی که ترجمه شده رو که ارایه میدی باید اصلش هم باشه...مهم سوالاتی هست که آفیسر میپرسه...
روز مصاحبه من هیچ چیزی مثل عکس و ...نبردم البته نگران هم بودم که شاید ازم بخوان...اما لازم نبود و نشد...فقط سوالاتی که ازم پرسید این بود که ...برای چی میخوای بری آمریکا....چند وقته نامزدتو میشناسی...آیا سفری با هم توی یه کشور دیگه داشتیم و کجا بوده و کی بوده....و اینکه شغل نامزدم توی آمریکا چی هست...و در آخر هم قسم خوردن...با اینکه به گفته خود آفیسر مدارکم تکمیل بود...گفت یه سری مراحل اداری باید طی بشه....وهمچنان من منتظرم تا خبری بشه...سر جمع کل زمان مصاحبه من 10 دقیقه نشد...روز مصاحبه بودن دوستانی هم که خیلی مدارک آورده بودن و حتی یکیش هم لازم نشد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 00:52)M... نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 18:22)narges_eb1 نوشته:  

سلام دوست عزیز...من هم کیس k1 هستم...سپتامبر 2015 مصاحبه داشتم...همه به من هم میگفتن عکس و فیلم و غیره ...ببرم..اما یکی از دوستان گفت فقط مدارک و چیزایی که خود سفارت ازتون میخواد ببرید...در صورت ازدواج قبلی طلاقنامه درغیر اینصورت مدارک هویتی فرد مصاحبه شونده رو باید با خودتون داشته باشید....چون هر مدرکی که ترجمه شده رو  که ارایه میدی باید اصلش هم باشه...مهم سوالاتی هست که آفیسر میپرسه...
روز مصاحبه من هیچ چیزی مثل عکس و ...نبردم البته نگران هم بودم که شاید ازم بخوان...اما لازم نبود و نشد...فقط سوالاتی که ازم پرسید این بود که ...برای چی میخوای بری آمریکا....چند وقته نامزدتو میشناسی...آیا سفری با هم توی یه کشور دیگه داشتیم  و کجا بوده و کی بوده....و اینکه شغل نامزدم توی آمریکا چی هست...و در آخر هم قسم خوردن...با اینکه  به گفته خود آفیسر مدارکم تکمیل بود...گفت یه سری مراحل اداری باید طی بشه....وهمچنان من منتظرم تا خبری بشه...سر جمع کل زمان مصاحبه من 10 دقیقه نشد...روز مصاحبه بودن دوستانی هم که خیلی مدارک آورده بودن و حتی یکیش هم لازم نشد...

سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 01:19)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 18:22)narges_eb1 نوشته:  عزيزم اسكرين شات بگير از چت هاتون من اينكارو كردم

سلام دوست عزیز...من هم کیس k1 هستم...سپتامبر 2015 مصاحبه داشتم...همه به من هم میگفتن عکس و فیلم و غیره ...ببرم..اما یکی از دوستان گفت فقط مدارک و چیزایی که خود سفارت ازتون میخواد ببرید...در صورت ازدواج قبلی طلاقنامه درغیر اینصورت مدارک هویتی فرد مصاحبه شونده رو باید با خودتون داشته باشید....چون هر مدرکی که ترجمه شده رو  که ارایه میدی باید اصلش هم باشه...مهم سوالاتی هست که آفیسر میپرسه...
روز مصاحبه من هیچ چیزی مثل عکس و ...نبردم البته نگران هم بودم که شاید ازم بخوان...اما لازم نبود و نشد...فقط سوالاتی که ازم پرسید این بود که ...برای چی میخوای بری آمریکا....چند وقته نامزدتو میشناسی...آیا سفری با هم توی یه کشور دیگه داشتیم  و کجا بوده و کی بوده....و اینکه شغل نامزدم توی آمریکا چی هست...و در آخر هم قسم خوردن...با اینکه  به گفته خود آفیسر مدارکم تکمیل بود...گفت یه سری مراحل اداری باید طی بشه....وهمچنان من منتظرم تا خبری بشه...سر جمع کل زمان مصاحبه من 10 دقیقه نشد...روز مصاحبه بودن دوستانی هم که خیلی مدارک آورده بودن و حتی یکیش هم لازم نشد...

سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی  بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید

دقیقا درست میفرمایید..هرچیزی که بتونه رابطه رو به سفارت اثبات کنه لازمه...بردنش هم ضرری نداره عرض کردم من هم نکران این موضوع بودم که شاید از من هم این مدارک رو بخوان...ولی خب شرایط برای من جور دیگه ای پیشرفت به قول شما نمیشه ریسک کرد...با تمام وجود درکتون میکنم ...به هر حال دوست خوبم امیدوارم مصاحبه خوبی داشته باشی و تا گرفتن ویزا تمامیه مراحل رو با موفقیت و خوشحالی پشت سر بزاری ....
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979
(2016-08-04 ساعت 01:33)M... نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 00:52)M... نوشته:  سلام دوست عزیز...من هم کیس k1 هستم...سپتامبر 2015 مصاحبه داشتم...همه به من هم میگفتن عکس و فیلم و غیره ...ببرم..اما یکی از دوستان گفت فقط مدارک و چیزایی که خود سفارت ازتون میخواد ببرید...در صورت ازدواج قبلی طلاقنامه درغیر اینصورت مدارک هویتی فرد مصاحبه شونده رو باید با خودتون داشته باشید....چون هر مدرکی که ترجمه شده رو  که ارایه میدی باید اصلش هم باشه...مهم سوالاتی هست که آفیسر میپرسه...

سلام حال شما؟ من وقتی برای مصاحبه رفتم یک خانم که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود هم اومده بود. ایشان هم مستنداتی برایچت پیام و یا تلفن که نشان بده ایشون و نامزدش ارتباط دارن با هم نداشت ضمن اینکه فرم ساپورت مالی که باید امضای ارجینال داشته باشه رو هم با خودش نیاورده بود و افیسر بهش گفته بود که همه اینها رو باید با خودش داشته باشه. من بهتون توصیه می کنم حتما مدارک اثبات رابطه با خودتون داشته باشید هر چیزی شبیه به عکسهای خودتون و خانوادگی  بلیط مسافرتهایی که با هم رفتید اگر حساب مشترک دارید هر چیزی که اثبات کنه این رابطه با گذشت زمان پیشرفت کرده که شما تصمیم به ازدواج گرفتید. ممکنه یک درصد افیسر شما شبیه به افیسری باشه که از اون خانم مصاحبه کرده و این مدارک رو از شما بخواد. به نطر من ریسک نکنید

دقیقا درست میفرمایید..هرچیزی که بتونه رابطه رو به سفارت اثبات کنه لازمه...بردنش هم ضرری نداره عرض کردم من هم نکران این موضوع بودم که شاید از من هم این مدارک رو بخوان...ولی خب شرایط برای من جور دیگه ای پیشرفت به قول شما نمیشه ریسک کرد...با تمام وجود درکتون  میکنم ...به هر حال دوست خوبم امیدوارم  مصاحبه خوبی داشته باشی و تا گرفتن ویزا تمامیه مراحل رو با موفقیت و خوشحالی پشت سر بزاری ....

سلام دوستان . من نامزدم یک ماه پیش فرم مربوط به ویزای نامزدی و پر کردو ارسال کرد چند روز بعد چکی که براشون فرستاده بودیم و اداره مهاجرت نقد کرد ولی الان با اینکه یک ماه و یک هفته میگذره هیچ نامه ای به ما ندادن یا ایمیلی نفرستادن که شماره پرونده به ما بدن با حداقل بگن که مدارک ما به دستشون رسیده . من خیلی نگرانم و نمیدونم چرا هنوز هیچ خبری نشده
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-03 ساعت 18:22)narges_eb1 نوشته:  عزيزم اسكرين شات بگير از چت هاتون من اينكارو كردم

سلام دوستان. ببخشید یه سوال برام پیش اومده . این متن چت ها یا عکس ها باید پرینت و چاپ بشه یا توی موبایل هم میشه نشون داد؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-07-08 ساعت 15:38)roteil نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 16:06)Parisafarazman نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 15:56)roteil نوشته:  متن تعد نامه واسه ازدواج تو ٩٠ روز رو مي گيد ؟؟يا منظورتون چيز ديگس ؟؟ اگه منظورتون اونه هم شما هم نامزد سيتيزن بايد امضا كنن ، من منتشو دارم

بله منظورم همون تعهد نامه ازدواج تو 90 روز هست، لطف میکنید متن رو برای من بفرستید. هر نفر تو یک برگه جداگانه می نویسه و امضا میکنه؟ لازم هست جایی ثبت و امضا بشه؟ یا خودمون امضا کنیم کافیه؟ خانواده هم باید امضا کنن؟

سلام ايميلتوت رو تو پيغام خصوصي بزاريد براتون ايميل كنم

سلام. میشه خواهش کنم برای من هم ایمیل کنین. ولی من نمیتونم پیغام خصوص بدم دسترسی من بسته هسست. ایمیلم اینه /: hf.rahimi@gmail.com اگه ممکنه فقط تو قسمت سابجکت بنویسین که متن تعهد نامه. یک دنیا ممنون
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 06:42)vahid4573 نوشته:  با سلام
شما از روي كدام منبع احتمال ويزاي نامزدي رو ٥٠ ٥٠ ميدين ويزاي نامزدي واسه سيتيزن امريكاست و فقط سيتيزن ميتونه اقدام كنه نه گرين كارتي در هر دو مورد شما بايد رابطه اثبات كنيد
شما منبع ١٠ درصد و ٩٠ درصد رو بگين؟ شما اگه  كاره صوري انجام بدين نامزدي و ازدواج فرقي نداره اگه زودتر بخواين بياين بد شانسي نيارين ٦ ٧ ماه ازدواج ٢ سال
در مورد مصاحبه ١٠٠ ايشون بايد امريكا باشه كه شما بگين ميخواين به همسر يا نامزده امريكايي ملحق بشين به هيچ وجه ريسك نكنين-دوستان راهنمايي نكردن از راهنمايي غلط كردن بهتره سوالي بود خصوصي بپرسين من خودم با نامزدي امدم هيچ مشكلي نبود

سلام اقا وحید . من تو همین سایت دیدم چندین نفر نوشتن که برای مصاحبه با نامزدشون رفتن و حتی نوشته بودن که حضور نامزدشون موقع مصاحبه خیلی موثر بوده. البته من فقط این و خوندم. نظری در این باره ندارم چون خودم فعلا درمرحله خیلی ابتدایی هستم . مافعلا فقط فرم 129 و پرکردیم و با چک برای uscis فرستادیم. الان یک ماهه. چک مارو نقد کرده اما هیچ نامه ای به ما ندادن که فرم های مارو دریافت کردن یا نه. خیلی اعصابم خورد شده. همش با نامزدم دعوا میکنم که اصلا نیازی به فرستادن چک نبود یا اصلا چرا هنوز جواب ندادن.
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-18 ساعت 14:51)hosseinslm نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 03:02)roteil نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 17:02)hosseinslm نوشته:  سلام به همگی عزیزان
من سه شنبه مصاحبه داشتم و وارد پروسه کلیرنس  شدم که 90 درصد ایرانیا میخورن.
مصاحبم خیلی خوب بود.و سعی کردم کامل و کوتاه جواب بدم.
 یه پسره بعد من کار دولتی نداشت ولی تو شرکتی بود که تو اربیل کار میکرد ولی ویزای یک ضرب گرفت.
دو نفر هم تو مدیکال دیدمشون باهاشون آشنا شدم ویزای نامزدی refuse  شدن و خیلی ناراحت بودن.
سعی کنید موقع مصاحبه فوق العاده ریلکس باشین یا حداقل اینطوری نشون بدین.این خیلی تو خوب بودن مصاحبتون کمک میکنه. من رو صندلی انتظاری نشسته بودم که جلوی باجه 4 بود باجه 4 یه افیسر بود که فارسی صحبت میکرد و با ایرانی ها بیشتر مصاحبه میکرد.
یه نکته دیگه موقع مصاحبه فقط به انگشتای دست من و چشمام  نگاه میکرد وقتی من صحبت میکردم.
یادتون باشه موقعی که نوبتتون میشه نوع بیانتون و حقیقت مهمترین چیزه براشون.چون  بیشتر اطلاعات مارو دارن.
سوالی داشتین که بتونم جواب بدم و بهتون کمک کنم در خدمتم.سفرنامم هم تو یه فرصت خوب مینیویسم.

امیدوارم زودتر کلیر بشید ،
واسم جالبه که می گین refuse شدن !!! تا حالا نشنیده بودم دو نفر تو این کیس تو یه روز refuse شن !!!!  امیدوارم همه زودتر کلیر شن !!

آره ولی وقتی طرف با نامزدش 20 سال اختلاف سنی داره ونامزدش که واسش اقدام کرده 2 تا بچه هم داره منم جای آفیسر باشم اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه و توجواب ها از کلمه نمیدونم استفاده کنه قانع نمیشم و تو جواب میگم ببخشید من قانع نشدم و REFUSE   اونیکی هم 8 ماه قبل ارمنستان دانشجویی اقدام کرده بود و حالا اینبار نامزدی اقدام کرده خوب اینجور کیس ها که نرمال نیست اگه مصاحبه خوبی نداشته باشه احتمال REFUSE شدن زیاده!!!
ممنون عزیز امیدوارم شما هم به خیر و خوشی این مرحله رو سپری کنی.

اخه چه اشکالی داره که ادم 20 سال با همسرش اختلاف داشته باشه. البته شما درست میگینا که یکم مشکوکه اما من خودم نامزدم شرایطش با من به این شکله ولی واقعا قصد ما ازدواج هست. اتفاقا به این مسله دارم فکر میکنم که چطوری میتونم افیسر و قانع کنم که قصد من مهاجرت نیست و واقعا میخوام بدونم که اگه مشکلی نبود با هم ازدواج کنیم و صوری نیست. اگه کسی میدونه میتونه کمکم کنه لطفا؟؟؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها مرسى بابت جوابهايى كه داديم.درسته.از چتهاى تلگرامم هم پرينت گرفتم...چه خوبه كه همه اينجا شرايط هم رو درك مى كنند.تازه اول راهه ولى سختبش تازه داره شروع مى شه.اين كه ادم نمى دونه چقدر بايد منتظر بمونه سختترش مى كنه...ايشالا اين روزا زودتر بگزرن??
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها به نظرتون به طور ميانگين چقدر كل اين پروسه نامزدى طول مى كشه،
؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تو اين سايت احساس نامرئي بودن ميكنم، چون هرجي سوال ميپرسم انگار كسي من و نميبينه ، به خدا سوالمم خيلي سادست اكثريتتون اين راه و رفتين، ميشه لصفا يكي به من جواب درستي بده ممنون ميشم،،،

ميشه بگين شما به همراه فرم i129 كه اول كار به uscis فرستادين ايا چك هم فرستادين يا نه؟؟!!! براي اينكه نامزد من يك ماه پيش فرم و با چك داده اماهنوز كه هنوزه ما هيچ نامه يا ايميلي نگرفتيم ازشون كه مدارك ما رسيده يا نه فقط چك ما نقد شده ، همين، اصلا نميدونيم بايد از كجا پيگيري كنيم، شماره هاي سازمان هم روي انسرينگ ماشينه، ايميل هم براشون فرستاديم ولي جواب ندادن ، اعصابمون خورد شده به خدا
جان من يكي اگه طلاعاتي داره به ما بده لطفا
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان