کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-08-06 ساعت 07:46)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 13:54)Salami1361 نوشته:  بچه ها به نظرتون به طور ميانگين چقدر كل اين پروسه نامزدى طول مى كشه،
؟

یک خانمی که با من برای مصاحبه و البته ویزای نامزدی اومده بود بعد از 6 ماه دعوت به مصاحبه شده بود. اما بدلیل اینکه مدارکش ناقص بود قرار شد بره مدارک رو کامل کنه. به نظر می رسد اگر ap نخوره تا 6 ماه اما اگر ap بخوره بیشتر طول خواهدکشید. مدت ap قابل پیش بینی نیست اما اخیرا خیلی از اعضای گروه تقریبا بعد از 6 ماه کلیر شدن.

مرسی عزیزم بابت جوابتون Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-10 ساعت 14:09)Salami1361 نوشته:  بچه ها نامزد من دیروز مدارک رو به  اداره مهاجرت تگزاس فرستاد.همه عکس های نامزدی . هم چنین پرینت چت هامون رو همراه مدارک تکمیلی فرستادیم.به نظر شما روز مصاحبه دیگه لازم نیست که من پرینت چتها و عکس رو مجددا با خودم ببرم...؟

سلام دوست عزیز، چتهایی که از این به بعد با هم دارید رو همانند گذشته باید پرینت بگیرید و در زمان مصاحبه با خودتون داشته باشید که نشون بده در فاصله اقدامتون تا زمان دعوت به مصاحبه نیز همچنان با همدر ارتباط بودید
پاسخ
تشکر کنندگان: Salami1361 ، Pargosha
من كيسم نامزديه عزيزم بهمن ٩٤ مدارك فرستادم بعد يك سال و دو ماه فروردين ٩٥ مصاحبه م بود ، در كمال ناباوري و كلي انتظار، الانم تو ماه چهارم كليرنسم ، خواهش ميكنم اصلا اصلا براي كيستون زمان نزاريد چون خيلي اذيت ميشيد ، هيچي معلوم نيست يه وقت مثل من كلي طول ميكشه يه وقتم شش ماهه اونجاييد ، اميدوارم كلي زود تموم شده اين پروسه براي همه

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Salami1361 ، Pargosha ، s.div
(2016-05-07 ساعت 13:45)zorel13 نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 06:41)shangol نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:07)zorel13 نوشته:  دوستان عزیز کیس نامزدی کسی تجربه گرفتن وقت سفارت رو به صورت آنلاین داشته؟ از وبسایت usvisa-info.com؟

bale man az in tarigh gereftam

ممنونم راهنماییتون واقعا عالی بود دوست عزیزم

می تونم بپرسم چجوری وقت گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 22:42)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 14:09)Salami1361 نوشته:  بچه ها نامزد من دیروز مدارک رو به  اداره مهاجرت تگزاس فرستاد.همه عکس های نامزدی . هم چنین پرینت چت هامون رو همراه مدارک تکمیلی فرستادیم.به نظر شما روز مصاحبه دیگه لازم نیست که من پرینت چتها و عکس رو مجددا با خودم ببرم...؟

سلام دوست عزیز، چتهایی که از این به بعد با هم دارید رو همانند گذشته باید پرینت بگیرید و در زمان مصاحبه با خودتون داشته باشید که نشون بده در فاصله اقدامتون تا زمان دعوت به مصاحبه نیز همچنان با همدر ارتباط بودید

مرسى از اطلاعاتتون لطف كردين واقعا???
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha
(2016-05-07 ساعت 13:45)zorel13 نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 06:41)shangol نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:07)zorel13 نوشته:  دوستان عزیز کیس نامزدی کسی تجربه گرفتن وقت سفارت رو به صورت آنلاین داشته؟ از وبسایت usvisa-info.com؟

bale man az in tarigh gereftam

ممنونم راهنماییتون واقعا عالی بود دوست عزیزم

خواهش میکنم عزیزم.امیدوارم که ویزاتون را گرفته باشید.تشریف بیارید اینجا که اصل دردسر و پروسه اینجاست Big Grin Big Grin Tongue
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام ..من مصاحبه رو انجام دادم ...مامور مصاحبه یه اقای تقریبا جوان بور بودن و گفتن همه چیب خوبه فقط یه ضامن دیگه بیارید... یه برگ آبی دادن.میخوام بپرسم باید مدارک مورد نیاز رو با پاسپورتم براشون پست کنم؟و اینکه چه مدت بعد از پست مدارک به من ویز میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 19:44)yarim نوشته:  سلام ..من مصاحبه رو انجام دادم ...مامور مصاحبه یه اقای تقریبا جوان بور بودن و گفتن همه چیب خوبه فقط یه ضامن دیگه بیارید... یه برگ آبی دادن.میخوام بپرسم باید مدارک مورد نیاز رو با پاسپورتم براشون پست کنم؟و اینکه چه مدت بعد از پست مدارک به من ویز میدن

با سلام به جمع منتظران خوش اومدید.ارمنستان پست مدارک نداره تا اونجا که من میدونم.زمانی که کلیر شدید و کیس نامبرتون توی سایت سفارت اعلام شد.اونوقت با همون برگه آبی و مدارکی که توی برگه علامت زده شده باید به سفارت برید و همه اونا رو توی صندوق سفارت بندازید تا بهتون اطلاع بدن که برید و پاسپورتتون که مزین شده به ویزا رو بگیرید.با آرزوی موفقیت و زودتر کلیر شدنتون.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون بابت جواب ..ولی من به ایشون گفتم ایا نیاز هست دوباره خودم بیام ارمنستان ..گفت که نه فقط مدارک رو به ادرس بفرست... گفتم کی بفرستم گفتش که فردا ...و با توجه به اینکه عجله داری همین فردا هم بفرستی ویزات رو هم فردا میگیری ...خلاصه گفت هر وقت خودت مدارک رو دادی... در ضمن توی سایت هم یه ادرس داده تا مدارک رو به اونجا پست کنم .دچار ابهام شدم الان ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-18 ساعت 05:52)yarim نوشته:  ممنون بابت جواب ..ولی من به ایشون گفتم ایا نیاز هست دوباره خودم بیام ارمنستان ..گفت که نه فقط مدارک رو به ادرس بفرست... گفتم کی بفرستم گفتش که فردا ...و با توجه به اینکه عجله داری همین فردا هم بفرستی ویزات رو هم فردا میگیری ...خلاصه گفت هر وقت خودت مدارک رو دادی... در ضمن توی سایت هم یه ادرس داده تا مدارک رو به اونجا پست کنم .دچار ابهام شدم الان ...

برگه ای که به شما دادن دو صفحه ای پشت و رو هست اگر هر مدرک و administrative process ( که بالای صفحه هست ) در صفحه دوم تیک خورده باشه در اون صورت شما هم باید منتظر فرایند کلیر شن باشید. اگر به تنهایی قسمت مدارک تیک خورده باشه در صفحه اولی که دست شماست نوشته که اگر افیسر از من مدارک بیشتری بخواد باید چیکار کنم .. باید برید داخل این سایت https://ais.usvisa-info.com/ و اگر جزو ویراهای مهاجرتی هست یا خیر ( من نمیدانم ویزای نامزدی مهاجرتی هست یا خیر) اون را انتخاب کنید و در انجا یوز و پسورد تعریف کنید. البته احتمال میدم که نامزد شما- زمانی که میخواسته اداره پست را تعریف کنه که کجا برید ویزا رو تحویل بگیرید - قبلا اینکار رو کرده باشه و بقیه مراحل...
لطفا با در نظر گرفتن چیزهایی که گفتم مجددا به اون برگه ابی دقت کنید . در انتهای صفحه اول نوشته شده که اگر افیسر از شما مدارک بیشتری بخواد باید چیکار کنید و عین راهنما عمل کنید. ضمن داخل همون برگه شماره تلفن و ایمیل هست می تونید اگر باز مشکل حل نشد با خودشون تماس بگیرید و راهنمایی بخواهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim
دوست عزیز اگه مراحل اداری بود مامور مصاحبه به من میگفتن ...ولی گفتن این مدارک رو که در برگ هست و مشخص میکنم تهیه کنید تا ویزا رو تحویل بگیرید.من نقص مدرک خوردم و باید یک ضامن دیگه پیدا کنم.ویزای من نامزدی هست ... و خیلی خوب بود مصاحبه ام.20 دقیقه طول کشید و این جمله :همه چیز خوبه از مامور مصاحبه بهم ارامش داد.
پاسخ
در برگ آبی کادر:please provide the folowing documents تیک خورده برای تهیه مدارک ضامن دوم.
پاسخ
(2016-08-18 ساعت 18:51)yarim نوشته:  در برگ آبی کادر:please provide the folowing documents تیک خورده برای تهیه مدارک ضامن دوم.

بهتون تبریک میگم . پس همانطوری که قبلا گفتم صفحه اول برگه ابی کارهایی که گفته شده رو انجام بدید البته اگر هنوز ارمنستان هستید و مدرک رو دارید شاید بتونید حضوری بهشون مدرک رو تحویل بدید. بقول بچه ها بندازید توی صندوق . اما فکر کنم بهتره همانطوری که در صفحه اول برگه اومده عمل کنید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim ، Pegah123 ، shadoow ، s.div ، Pargosha
Shocked 
salam bachehah ma madarekemono 9 august ferstadim hanoz baramon residi nayomade,vali diroz hamasaram tu site sherkate posto negah kard didi neveshte madark 11 august dasteshon resisde ,yani tamame porosasho on line check kard ke dasteshon reside pas chera b ma resid nadadan ????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-26 ساعت 15:23)Salami1361 نوشته:  salam bachehah ma madarekemono 9 august ferstadim hanoz baramon residi nayomade,vali diroz hamasaram tu site sherkate posto negah kard didi neveshte madark 11 august dasteshon resisde ,yani tamame porosasho on line check kard ke dasteshon reside pas chera b ma resid nadadan ????

yaani baraye hamon edare mohajerateنگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان