کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2017-01-13 ساعت 21:23)ziziii نوشته:  
(2017-01-13 ساعت 20:49)sepideh Hasan نوشته:  ممنون ميشم ادرس دكتر معتمد سفارت انكارا رو برام بزاريد
ايميا ادرشونو ميخوام
ممنون ميشم

drungan@doctorun.com

sepide jan beheshun email dadin javab dadan???
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 10:00)tahdig نوشته:  سلام دوستان
اگر دو نفر قصد ازدواج داشته و هر دو ساکن ایالات متحده باشن. یکی با ویزای دانشجویی و دیگری سیتیزن آمریکا، بهترین و سریع ترین گزینه کدام ویزاس؟ و اگر قصد اقدام از طریق k1 داشته باشن وضعیت چگونه میشه؟ باید برای عقد خارج بشن از کشور؟
ممنون

من واقعا منظور شما رو متوجه نشدم!!! اگر دو نفر ساکن امریکا هستن چه نیازی به گرفتن ویزاست؟؟؟ ویزا مجوزورود به اون کشوره. همونقدر که با هم ازدواج کنن کفایت میکنه. چرا باید از کشور خارج بشن؟ من اصن نفهمیدم!
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 21:45)negar6043 نوشته:  
اگر دو نفر قصد ازدواج داشته و هر دو ساکن ایالات متحده باشن. یکی با ویزای دانشجویی و دیگری سیتیزن آمریکا، بهترین و سریع ترین گزینه کدام ویزاس؟ و اگر قصد اقدام از طریق k1 داشته باشن وضعیت چگونه میشه؟ باید برای عقد خارج بشن از کشور؟
ممنون

من واقعا منظور شما رو متوجه نشدم!!! اگر دو نفر ساکن آمریکا هستن چه نیازی به گرفتن ویزاست؟؟؟ ویزا مجوزورود به اون کشوره. همونقدر که با هم ازدواج کنن کفایت میکنه. چرا باید از کشور خارج بشن؟ من اصن نفهمیدم!

منظورم از ساکن، در واقع سکونت داخل خاک آمریکا هستش، یعنی محل زندگی کنونی. مفاهیم شهروند و مقیم بحثشون جداس. به هر حال عذر خواهی میکنم اگر گنگ بود سوالم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 21:45)negar6043 نوشته:  [quote='tahdig' pid='737327' dateline='1484458249']
سلام دوستان
ممنون

من واقعا منظور شما رو متوجه نشدم!!! اگر دو نفر ساکن آمریکا هستن چه نیازی به گرفتن ویزاست؟؟؟ ویزا مجوزورود به اون کشوره. همونقدر که با هم ازدواج کنن کفایت میکنه. چرا باید از کشور خارج بشن؟ من اصن نفهمیدم

سلام دوست عزيز
چون شما سيتيزن هستيد بهترين گزينه k1 هستش كه بين ٦ تا ٩ ماه زمان ميبره.
اما چون هر دو در حال حاضر در آمريكا هستيد بنظر من با يك وكيل مشورت كنيد و راه ديگه ايميل به ايميگريشن هست و پرسيدن سوالتون از خودشون هست.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: tahdig
سلام دوستان
چند تا سوال در مورد فرم i-134 affidavit of support داشتم:
1) توی بخش dependent information، گفته these persons are dependent upon me for my support،نامزدم باید اسم من رو وارد کنه یا نه فقط شامل همسر و بچه میشه؟
2) توی بخش prviously submitted a visa pettion to USCIS تاریخ date of filling یا date of submitted تاریخ پست کردن فرم ها به USCIS هست؟
3) قسمت آخر فرم نوشته I intend , do not intend to specific contributions to suppourt of persons named in part 2 ، باید do not intend رو تیک کرد یا برای ویزای نامزدی هیچکدام نباید تیک کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-16 ساعت 10:49)Parisafarazman نوشته:  سلام دوستان
چند تا سوال در مورد فرم i-134 affidavit of support داشتم:
1) توی بخش dependent information، گفته these persons are dependent upon me for my support،نامزدم باید اسم من رو وارد کنه یا نه فقط شامل همسر و بچه میشه؟
2) توی بخش prviously submitted a visa pettion to USCIS تاریخ date of filling یا date of submitted تاریخ پست کردن فرم ها به USCIS هست؟
3) قسمت آخر فرم نوشته I intend , do not intend to specific contributions to suppourt of persons named in part 2 ، باید do not intend رو تیک کرد یا برای ویزای نامزدی هیچکدام نباید تیک کرد؟

1- esme shoma
2- namzade man chizi naneveshte vali ma ham ghablan en form ro ferestadim baraye uscis. fekr mikonam manzureshun ene ke ghablan kasi dg ro ham support karde bashan ke bayad esmeshuno gheyd konan
3- i intend ro tik bezanin
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-12 ساعت 22:49)shimiz نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 21:16)Partov نوشته:  دوستای گل سلامممم???????⚘
سوالی داشتم
آیا سفارت آمریکا به خود فرد اجازه ی انتخاب سفارت رو میده؟یعنی بین ارمنستان دبی و ترکیه میگه هر کدوم رو میخوای انتخاب کم و تاریخ رو هم در این بازه تا این بازه زمانی انتخاب کن؟یا میگه در این سفارت مصاحبه شما صورت میگیره و ما نمیتونیم انتخابی روی محل سفارت داشته باشیم

سلام عزيزم، شما وقتى فرم هاى اوليه رو پر مى كنيد ازتون مى خوان كه سفارتى رو مى خواين توش مصاحبه كنيد رو هم انتخاب كنيد، ولى اونجا شما براى مصاحبه وقت نمى گيريد، وقت مصاحبه زمانى هست كه پرونده هاى شما از NVC فرستاده ميشه به سفارتى كه انتخاب كرديد و اونها بعد از بررسى براتون ايميل ميزنن و مداركى رو هم كه مى خوان بهتون ميگن و مى خوان كه خودتون وقت بگيريد از سايتى كه بهتون معرفى مى كنن در ايميل.

ممنون از پاسختون
شما فرمودید که سایتی رو معرفی میکنن که خودتون شخصا برید وقت مصاحبه بگیرید؟
دوتا سوال
آیا بازه زمانی مشخص میکنن که از این ماه تا این ماه باید هر روز خواستید و خالی بود بگیرید؟
برخی جاها خوندم که سفارت گبته وقت بگیرید اما وقت خالی وجود نداره
که بازار سیاه هم راه افتاده و خیلی جاها با اخذ پول میان وقت سفارت میگیرن
میشه کمی توضیح بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 23:59)tahdig نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 21:45)negar6043 نوشته:  
ممنون

من واقعا منظور شما رو متوجه نشدم!!! اگر دو نفر ساکن آمریکا هستن چه نیازی به گرفتن ویزاست؟؟؟ ویزا مجوزورود به اون کشوره. همونقدر که با هم ازدواج کنن کفایت میکنه. چرا باید از کشور خارج بشن؟ من اصن نفهمیدم!

منظورم از ساکن، در واقع سکونت داخل خاک آمریکا هستش، یعنی محل زندگی کنونی. مفاهیم شهروند و مقیم بحثشون جداس. به هر حال عذر خواهی میکنم اگر گنگ بود سوالم.

پس من درست‌ متوجه شدم. دوست عزیز اصلا ویزا در مورد شما صدق نمیکنه. ویزا فقط مجوز ورود به کشوره. مادامی که طرف غیرسیتیزن به صورت قانونی تحت هر ویزایی در امریکا سکونت داره نیازی به ویزا نداره. شما ازدواج می کنید و بعد پروسه adjustment of status through marriage رو طی می کنید.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
عکس دو نفره

سلام دوستان.
نامزدم امروز در اداره ایمیگریشن مصاحبه داره، تقاضای عکس دو نفره کرده اند، نداریم عکس دو نفره.
به نظر شما ما باید چی بگیم؟
آخه تا حالا بلیت هواپیما که دو سال قبل از درخواست به کشور من پرواز داشته را ارائه داده بودیم و قبول کرده بودند.
ولی یکدفعه این گیر را داده اند.
وقت نبود توی این چند روز وکیل پیدا کنیم.
شنیدم اگر بخاطر مذهبی مثلا باشه قبول می کنند. ولی مشکل این هست که ما بلیط هواپیما ارائه کرده ایم.
ممکنه بگن؛ چطور هست که دیدار داشته اید ولی عکس ندارید؟
خواهش می کنم اگر اطلاعی دارید یا دوستی دارید که اطلاعی داره کمکم کنید.

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 11:00)کوه صبور نوشته:  عکس دو نفره

سلام دوستان.
نامزدم امروز در اداره ایمیگریشن مصاحبه داره، تقاضای عکس دو نفره کرده اند، نداریم عکس دو نفره.
به نظر شما ما باید چی بگیم؟
آخه تا حالا بلیت هواپیما که دو سال قبل از درخواست به کشور من پرواز داشته را ارائه داده بودیم و قبول کرده بودند.
ولی یکدفعه این گیر را داده اند.
وقت نبود توی این چند روز وکیل پیدا کنیم.
شنیدم اگر بخاطر مذهبی مثلا باشه قبول می کنند. ولی مشکل این هست که ما بلیط هواپیما ارائه کرده ایم.
ممکنه بگن؛ چطور هست که دیدار داشته اید ولی عکس ندارید؟
خواهش می کنم اگر اطلاعی دارید یا دوستی دارید که اطلاعی داره کمکم کنید.

مرسی
سلام دوست عزيز
هر مدركى كه بيانگر در رابطه بودن شما هست ارايه بديد.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقص مدارک

وقت دوستان به خیر
یک سوال از خدمتتان داشتم.
وقتی پرونده در همان USCIS نقص می خوره بعدش روند کار به چه شکل باید پیش ببریم؟
کسی تجربه مشابه ای داره؟
نامزدم در امریکا با ایمیگریشن مصاحبه داد و پرونده ما ممکنه بخاطر نداشتن عکس به این مشکل بربخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
خواستم برای ثبت در تاریخ شخصیم اینجا بنویسم که در 16 ژانویه ‎2017‎ نامزدم مدارکمون رو پست کرد برای USCIS . پروسه شروع شد. تا ببینیم چقدر طول می‌کشه. Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
ايميل دادم 
جواب دادن كه دقيق بايد ١ ماه قبل تو سايتش وقت بگيرم 
مي خوام بدونم زودتر مي تونم بگيرم يا نه ؟ 
جواب ازمايش ايران و قبول ندارن 
همچنين يكسري واكسن

(2017-01-15 ساعت 15:22)ziziii نوشته:  
(2017-01-13 ساعت 21:23)ziziii نوشته:  
(2017-01-13 ساعت 20:49)sepideh Hasan نوشته:  ممنون ميشم ادرس دكتر معتمد سفارت انكارا رو برام بزاريد
ايميا ادرشونو ميخوام
ممنون ميشم

drungan@doctorun.com

sepide jan beheshun email dadin javab dadan???
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-18 ساعت 16:11)ghazal52 نوشته:  سلام
خواستم برای ثبت در تاریخ شخصیم اینجا بنویسم که در 16 ژانویه ‎2017‎ نامزدم مدارکمون رو پست کرد برای  USCIS . پروسه شروع شد. تا ببینیم چقدر طول می‌کشه. Rolleyes

ای جان حالا حالا ها باید صبر کنی عزیزم اول راهید. و باید خیلی صبور باشین. ایشالا که کارتون خیلی سریع پیش بره. Rolleyes
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal52
(2017-01-12 ساعت 22:32)shimiz نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 14:18)vanima نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 23:44)shimiz نوشته:  Vanima جان اينطور كه من متوجه شدم سفارت شما ارمنستانِ، تجربه ى من در موردِ واكسن ها: بهترين كار اينه كه شما بريد انستيتو پاستور تجريش و كارت واكسن هاتونم از بچگى تا امروز هرچى داريد با خودتون ببريد، اون واكسن هايى كه حتماً بايد تا الان زده باشيد شامل: هپاتيت در ٣ نوبت، MMR در ٢ نوبت، ديفتيرى و كزاز و آبله مرغون كه اكثراً گرفتن، اگه قبلاً اين ها رو زده باشيد كه براتون در كارت بين المللى ثبت مى كنند و يك آزمايش خون هم مى گيرند كه ببينن شما به آبله مصون هستيد يا نه، اگر هر كدومم نزده باشيد خودشون براتون مى زنن ولى بعضى از واكسن ها زمان بر هستند، مثل هپاتيت و MMR،بعد هم توى خود انستيتو ازتون مى پرسن كه كدوم سفارت مى خواين بريد و براى چى، و اگر براى اون كشورى كه داريد ميريد واكسن خاصى بخواد خودشون بهتون مى زنن، مثلاً من چون تو پاييز مى رفتم دبى به من گفتن شما حتماً بايد آنفولانزا بزنيد، به اين موضوع هم دقت كنيد كه يكسرى از واكسن هاتون بايد تاريخش نزديك باشه ولى نه زيرِ يك ماه مثل ديفتيرى و كزاز و آنفولانزا كه خودشون بهتون مى گن، اميدوارم كمكى كرده باشم.
ممنونم عزیز لطف کردی. فقط اینکه من هنوز وقت سفارت نگرفتم. اگه اول واکسن ها رو بزنم و بعد وقت بگیرم به مشکل میخورم؟

نه عزيزم به هيچ مشكلى نخواهى خورد، كارات و با دقت و بدون اشكال انجام بدى حتى اگه يكم هم زمان بر باشه بهتر از اينه كه بعداً به خاطره عجله كردن و ناقص بودن مدارك كارت به تعويق بيفته.
عزیزم رفتم همه واکسن هارو زدم و وقت سفارت و مدیکال و هم گرفتم. تا 2 هفته دیگه مصاحبه دارم. برام دعا کنید .
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان