کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2017-03-04 ساعت 21:31)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 14:20)vanima نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 12:49)محبوبه. 68 نوشته:  عزیزم این پرینت تماس از خط شما انجام دادی ؟ من چن وقته تو نت سرچ میکنم گویا خط همراه اول فقد پرینت تماسای خروجی رو میدن  نه ورودی . ینی تماسایی که من از خطم بگیرم ..واسه تماس ورودی نیاز به حکم دادگاه . . شما چیزی میدونی راجبش /؟ چون نامزدم به خط من زنگ میزنه هفته ای یکی دوبار ... من تماس نمیگیرم . البته فردا میخوام برم مخابرات بپرسم دقیق . ولی تو سایت همراه اول اینجوری نوشته .

دوستان عزيزم ببخشيد راجع به اين موضوع منم تجربم و بگم : من و نامزدم تمام ارتباطمون از روز اول با واتس اپ بود ، إيميل هُم تَك و توك. بعضي وقتا هم كه اينترنت نداشتم با كارت زنگ ميزديم ولي ٩٠ درصد با واتس اپ بود. روز مصاحبه من فقط پرينت چتامون و بردم تازه نه همش و چون ٣٠٠ صفحه ميشد ، از هر ماه  رندوم پرينت گرفتم و با عكسامون بردم ، اصلا إيميل نبردم ، حتي به افيسر گفتم بليطاي نامزدم و ميخواين كه اومده ايران گفت نه، ما حساب مشترك هم داشتيم نخواست ، فقط عكس و پرينت چتارو گرفت و فرداش پسم داد... اما اين و بگم كه اون مدارك أوليه كه ما براي uscis فرستاديم بليطاي نامزدم و ترجمه فاكتور حلقه نامزدي و كه به نام جفتمون بود فرستاديم و روز مصاحبه من ديدم يه پرونده بزرگ از من زير دستشه كه همش توشه. شايد براي همين مدارك إثبات رابطه از من نخواست ديگه. اخه خودشونم ميدونن الان با اين تكنولوژي كسي إيميل نميزنه به نامزدش يا شرهرش. تلفن ميكنه يا اسكايپ ميكنه. به نظرم ارتباط رسمي با إيميل با نامزد يكم منطقي نيست . شما ميتونين از متن چتاتون اسكرين شات بگيرين . اصلا مشكلي نداره اونا تداوم رابطه براشون مهمه نه حرفاتون،   خودتون و درگير مخابرات و اينا نكنين . اذيت ميشين
گفتم شايد اين حرفا به درد كسي بخوره?

عزیزم مدارکتون کامل بوده خب دیگه چی میگرفتن ازتون . هم متن چت هم عکس. هم فاکتور حلقه . بلیطای سفر نامزدت به ایران عالیه اینا و کافی . مرسی از جوابت

خواهش ميكنم فقط خواستم بگم چت و اينا كافيه حتما تلفن نميخواد باشه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
سلام بچه ها
من ويزاي نامزدي بودم ، و ٢مارچ مصاحبه داشتم انكارا ، كسر مدارك داشتم ، كسر مداركم رو فرستادم
و امروز ويزام چاپ شد
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، محبوبه. 68 ، pardiiix
(2017-03-14 ساعت 16:45)sepideh Hasan نوشته:  سلام بچه ها
من ويزاي نامزدي بودم ، و ٢مارچ مصاحبه داشتم انكارا ، كسر مدارك داشتم ، كسر مداركم رو فرستادم
و امروز ويزام چاپ شد

یا خدددددا
مدارکتون رو کی فرستادین؟
یعنی 12 روز طول کشید؟؟؟؟ :|:|:|
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
لسلام والا ٤ روز طول كشيد از امريكا برسه، چون نداشتم ، و بجز تركيه مابقيه كشورا ١ روزه ميرسه، بعد همون روز فرستادم سفارت يعني ٧ ، 
بعد ٩ مارچ رسيد سفارت 
، بعد بهم جوا ندادن فقط ميل دادن كه بررسي ميشه ، 
بعد نامزدم ديد طولاني ميشه ميل زد به سفارت مه اگر باز مدارك ميخوان بگن 
، اونام در جواب ويزا دادن ، من فكر ميكنم منتظر ميل همسرم بودن كه ببينن پيگير كار من هست ، يا اين رابطه كاكان پا برجاست 

(2017-03-14 ساعت 17:50)Sudeh نوشته:  
و امروز ويزام چاپ شد

یا خدددددا
مدارکتون رو کی فرستادین؟
پاسخ
(2017-03-14 ساعت 19:57)sepideh Hasan نوشته:  لسلام والا ٤ روز طول كشيد از امريكا برسه، چون نداشتم ، و بجز تركيه مابقيه كشورا ١ روزه ميرسه، بعد همون روز فرستادم سفارت يعني ٧ ، 
بعد ٩ مارچ رسيد سفارت 
، اونام در جواب ويزا دادن ، من فكر ميكنم منتظر ميل همسرم بودن كه ببينن پيگير كار من هست ، يا اين رابطه كاكان پا برجاست 

و امروز ويزام چاپ شد

یا خدددددا
مدارکتون رو کی فرستادین؟

ما هم دو روزه مدرک رو تهیه کردیم فرستادیم. ولی در جواب ناممون که گفتیم فرستادیم جواب بی ربط دادن.
باز ایمیل دادم ببینم کی میفرستن پاسارو
ما جمعه 10م فرستادیم.
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 19:57)sepideh Hasan نوشته:  لسلام والا ٤ روز طول كشيد از امريكا برسه، چون نداشتم ، و بجز تركيه مابقيه كشورا ١ روزه ميرسه، بعد همون روز فرستادم سفارت يعني ٧ ، 
بعد ٩ مارچ رسيد سفارت 

و امروز ويزام چاپ شد

یا خدددددا
مدارکتون رو کی فرستادین؟

كلا من به اين نتيجه رسيدم اگه بگن نقص مدرك مثل اينه كه بگن وبزات اماده است رو اين حساب كاش به ما هم ميگفتن نقص مدرك داري
سوده عزيز شما چون خانوادگي بودين به همتون يه جا ندادن.... معمولا من ديدم خانوادگي هارو به همه يه جا نميدن اما اگه تنها بودّي و ميگفتن نقص مداوك مطمن باش ميگرفتي
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، Sudeh
عزيزم ايشالا زودي كلير ميشيد و ويزاتون مياد ، منظورم از جواب با ويزا اين بود كه سريع بررسي كردن، وگرنه تو جواب ايميل نامزدم به طور دقيق همون رسيد مدارك رو دادن ، نامزدتون نه خودتون ميل بده به صورت خواهش ، ايشالا كه زودي مياد اول صفحتون به صورت administrative prosses , بعد به non immegrant در مياد با تاريخ creat case ، update case همون روز ، بعد اون لحظه اعلام ميكنن ،
(2017-03-14 ساعت 23:05)vanima نوشته:  
بعد ٩ مارچ رسيد سفارت 

(2017-03-14 ساعت 17:50)Sudeh نوشته:  یا خدددددا
مدارکتون رو کی فرستادین؟

كلا من به اين نتيجه رسيدم اگه بگن نقص مدرك مثل اينه كه بگن وبزات اماده است رو اين حساب كاش به ما هم ميگفتن نقص مدرك داري
سوده عزيز شما چون خانوادگي بودين به همتون يه جا ندادن.... معمولا من ديدم خانوادگي هارو به همه يه جا نميدن اما اگه تنها بودّي و ميگفتن نقص مداوك مطمن باش ميگرفتي
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب و احترام
نامزد من از طریق وکیلی که ایشون گرفته مدارکمون ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ ارسال کرد
۲۸ نوامبر ۲۰۱۶ نامه تایید دریافت مدارک که حاوی یه کیس نامبر بود واسه ما ارسال شد
۲۱ فوریه ۲۰۱۷ واسمون یه نامه دیگه اومد که اپروو شده و واستون کیس نامبر جدید ارسال میشه
حالا من چند تا سوال دارم که ممنون میشم پاسخمو بدین اونم تو این شرایط نابود کننده روحی که جناب ترانپ واسمون دو ماهه درست کرده
سوال اول اینکه این کیس نامبر جدید نرمالش چقدره باید واسه من ایمیل بشه؟و اگر ایمیل نشد چکار باید بکنیم؟
سوال دوم اینکه بعد از دادن کیس نامبر با فرض اینکه قانون مهاجرت عادیه چقدر بعد نوبت سفارت میدن اینم بگم ما ابوظبی انتخاب کردیم؟
و اینکه ممنون‌میشم اگر پیشنهاد و نکته خاصی لازمه که به من بگید ❤
پاسخ
تشکر کنندگان:
و امروز ويزام چاپ شد

میشه بگید نقص مدرکتون چی بود ه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-15 ساعت 03:53)sepideh Hasan نوشته:  عزيزم ايشالا زودي كلير ميشيد و ويزاتون مياد ، منظورم از جواب با ويزا اين بود كه سريع بررسي كردن، وگرنه تو جواب ايميل نامزدم به طور دقيق همون رسيد مدارك رو دادن ، نامزدتون نه خودتون ميل بده به صورت خواهش ، ايشالا كه زودي مياد اول صفحتون به صورت administrative prosses , بعد به non immegrant در مياد با تاريخ creat case ، update case همون روز ، بعد اون لحظه اعلام ميكنن ،
بعد ٩ مارچ رسيد سفارت 

والا اول گفتن پاسپورتاتونو بفرستین بعد گفتن ap.
هنوزم از پاسپورت مادرمینا خبری نیست که رسیده پست یا نه.
حتی نگفتن مدارک کامل شد یا نه!
امروز یکی رو تو هتلمون دیدم دانشجویی بود. پریروز مصاحبه داشتن. گفت هر کی با ما بود پروندشو باز نکرده ریجکت کرده.
ی برگه هم دادن که بعدن میتونی اقدام کنی دوباره.
مسخره بازیاشون تمومی نداره.
من با همه وجودم امیدوارم و دعا میکنم کار همگی ما به خیر و خوشی درست بشه.
F3
پاسخ
(2017-03-15 ساعت 03:53)sepideh Hasan نوشته:  عزيزم ايشالا زودي كلير ميشيد و ويزاتون مياد ، منظورم از جواب با ويزا اين بود كه سريع بررسي كردن، وگرنه تو جواب ايميل نامزدم به طور دقيق همون رسيد مدارك رو دادن ، نامزدتون نه خودتون ميل بده به صورت خواهش ، ايشالا كه زودي مياد اول صفحتون به صورت administrative prosses , بعد به non immegrant در مياد با تاريخ creat case ، update case همون روز ، بعد اون لحظه اعلام ميكنن ،
بعد ٩ مارچ رسيد سفارت 

اخه سپيده جان ما تَو اين مرحله هروقت إيميل زديم به سفارت گفتن متاسفانه ما نميتونيم كاري انجام بديم و دست ما نيست.... نميدونم غير از سفارت به كجا ميشه إيميل زد و پرس و جو كرد؟؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2017-03-15 ساعت 11:48)vanima نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 03:53)sepideh Hasan نوشته:  
اخه سپيده جان ما تَو اين مرحله هروقت إيميل زديم به سفارت گفتن متاسفانه ما نميتونيم كاري انجام بديم و دست ما نيست.... نميدونم غير از سفارت به كجا ميشه إيميل زد و پرس و جو كرد؟؟

عزیزم فرق نقص مدرک و ap رو میشه بگی ؟
ی سوال دیگ . وقتی میگن نقص مدرک دقیق میگن چه مدارکی مد نظرشون هست >؟
سفارت محل انجام مصاحبه رو شما تعیین میکنید یا خودشون ؟ اخه میبینیم بعضیا میگن انکارا بود به دوبی تغییر دادیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-15 ساعت 14:14)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 11:48)vanima نوشته:  اخه سپيده جان ما تَو اين مرحله هروقت إيميل زديم به سفارت گفتن متاسفانه ما نميتونيم كاري انجام بديم و دست ما نيست.... نميدونم غير از سفارت به كجا ميشه إيميل زد و پرس و جو كرد؟؟

عزیزم فرق نقص مدرک و  ap  رو میشه بگی ؟
ی سوال دیگ . وقتی میگن نقص مدرک دقیق میگن چه مدارکی مد نظرشون هست >؟
سفارت محل انجام مصاحبه رو شما تعیین میکنید یا خودشون ؟ اخه میبینیم بعضیا میگن انکارا بود به دوبی تغییر دادیم

نقص مدرک یعنی روز مصاحبه ی برگه سفید به شما میده تحت عنوان گ221 که توش جلوی یک سری مدارک تیک زده و شما باید همراه پاسپورتت بفرستی براشون. یا پاسپورتتونو نگه میداره میگه ایمیل کن. مدارکت کامل شه ویزاتو صادر میکنن.
اما ap همون پروسه کار اداری و بکگراند چک هست که معلوم نیست کی ویزات بیاد.
فکر کنم هنگام شروع کیس انتخاب میکنن. مال مارو که از اول گفته بودیم آنکارا.
F3
پاسخ
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
من چند تا سوال دارم که ممنون میشم دوستان اطلاعات خودشونو با من به اشتراک قرار بدن
نامزد من توی امریکا قبل از هر اقدامی ابتدا وکیل گرفت واسه کیسمون مدارک ما ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ ارسال شد و ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶ نامه رسید مدارک واسمون ارسال شد که توشم یه کیس نامبر بود
۲۱ فوریه ۲۰۱۷ یه نامه دیگه واسه ما ارسال شد که کیس شما اپروو شده و کیس نامبر واسه شما ارسال میشه
فعلا که توی این دو ماه که اقای ترامپ اومده که از لحاظ روحی نابود شدیم
اما سوال این کیس نامبر جدید حدودا چقدره باید بیاد واسمون؟و اینکه بعد از اومدنش حدودا چقدر زمان میبره وقت سفارت بدن ما ابوظبی انتخاب کردیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-16 ساعت 08:55)mohammad.63 نوشته:  سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
من چند تا سوال دارم که ممنون میشم دوستان اطلاعات خودشونو با من به اشتراک قرار بدن
نامزد من توی آمریکا قبل از هر اقدامی ابتدا وکیل گرفت واسه کیسمون مدارک ما ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ ارسال شد و ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶ نامه رسید مدارک واسمون ارسال شد که توشم یه کیس نامبر بود
۲۱ فوریه ۲۰۱۷ یه نامه دیگه واسه ما ارسال شد که کیس شما اپروو شده و کیس نامبر واسه شما ارسال میشه
فعلا که توی این دو ماه که اقای ترامپ اومده که از لحاظ روحی نابود شدیم
اما سوال این کیس نامبر جدید حدودا چقدره باید بیاد واسمون؟و اینکه بعد از اومدنش حدودا چقدر زمان میبره وقت سفارت بدن ما ابوظبی انتخاب کردیم؟

دوست عزیز ..

به عنوان کسی که 4 ساله امریکاست و پرونده ی مهاجرتش تموم شده پیشنهاد میکنم تو این راه اصلا روز ها رو نشمرین و انتظار الکی نکشین.. مدارکتون کامل باشه و مشکل قانونی نداشته باشین بالاخره میاین. این 2 ماه 3 ماه کردن ها اصلا برای همه یکسان نیست.. زمان من معمولش 6 ماه تا 1 سال بود. که من سر وقت سفارتم رو رفتم.. زمان های حساب نشده رو هم در نظر بگیرین. مثلا اف بی ای چک توی سفارت که باز هم مشخص نیست... راحت تر بگم شما دست پر رو بگیرین همیشه که اذیت نشین.. مثلا خودتون رو برای 2 سال اماده کنین.. ممکنه 6 ماه دیگه اینجا باشی اما دست پر رو بگیر که امادگیش رو داشته باشی.. تو این مدت زبان بخونین اگر بلد نیستین.. بدون دونستن زبان اینجا بزرگ ترین زندان دنیا میشه واستون .. از وقت الانتون استفاده کنین و با خانواده باشین با خانواده باشین و با خانواده باشین. Smile
موقق باشین
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63 ، محبوبه. 68

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان