کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2017-03-16 ساعت 08:55)mohammad.63 نوشته:  سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
من چند تا سوال دارم که ممنون میشم دوستان اطلاعات خودشونو با من به اشتراک قرار بدن
نامزد من توی آمریکا قبل از هر اقدامی ابتدا وکیل گرفت واسه کیسمون مدارک ما ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ ارسال شد و ۲۶ نوامبر ۲۰۱۶ نامه رسید مدارک واسمون ارسال شد که توشم یه کیس نامبر بود
۲۱ فوریه ۲۰۱۷ یه نامه دیگه واسه ما ارسال شد که کیس شما اپروو شده و کیس نامبر واسه شما ارسال میشه
فعلا که توی این دو ماه که اقای ترامپ اومده که از لحاظ روحی نابود شدیم
اما سوال این کیس نامبر جدید حدودا چقدره باید بیاد واسمون؟و اینکه بعد از اومدنش حدودا چقدر زمان میبره وقت سفارت بدن ما ابوظبی انتخاب کردیم؟

سلام دوست عزيز اول اينكه أصلا نابود نشين و با اميد بياين جلو شما هنوز اول راهيد و كسي هم نابود نشده خداروشكر Big Grin
اما در مورد سوالتون معمولا به اين صورت هست كه بعد از approve شدن بين ٢ تا ٣ هفته طول ميكشه كه نامه از nvc بياد و بعد از اون هم باز همين تايم طول ميكشه كه پرونده بره سفارت و إيميل از سفارت دريافت ميكنين. ( اگه إيميل شخص benefitionaryو داشته باشن كه قطعا همون اول يهشون دادين به اون ميزنن) اما در مورد خودم بگم كه ما نامه nvc و خيلي دير گرفتيم و زنگ زديم nvc و پرس و جو كرديم چرا نامه نيومده كه اونا تلفني شماره كيس نامبر و دادن و گفتن إرسال شده كه به دليل مشكلات پستي دير اومد و همينطور هم به خاطر تعطيلات ژانويه كه زياد شده بود پروندمون هم دير به سفارت رسيده بود و تماس با ما بيشتر طول كشيد....
من ارزوي موفقيت دارم برلتون و نگران چيزي نباشيد هر وقت راجع به چيزي سؤال داشتين يا نگران ديركرد و أينا شدين ميتونين با nvc يا اداره مهاجرت يا سفارت تماس بگيرين( تو هر مرحلة اي كه هستين) اونا برأي همين اونجان كه كار شمارو رَآه بندازن. با ارزوي موفقيت
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63 ، محبوبه. 68
با عرض سلام خدمت دوستان
دقیقا بعد از 3 ماه که از تاریخ دریافت مدارک توسط USCIC میگذره بنده دیروز Approve شدم. خیلی خوشحال شدم که یک قدم به جلوتر رفتیم. ایشالا هرچه زودتر کار بقیه دوستان هم درست بشه.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63 ، محبوبه. 68
سلام دوستان ميشه لطفا من راهنمايي كنين از تاريخ ١ مارچ تا الان هر روز به سايت انكارا براي وقت اينترويو مدام سر ميزنم اما هيچ وقتي نميده به سفارت ايميل زدم مگن بايد هر روز چك كني تا وقت بگيري الان ١٧ روز گذشته پس كي وقت باز ميشه ،من كيس نامبر دارم برگه كامفورميشن هم دارم الان چي كار كنم چه جوري وقت بگيرم ..اگه نتونم وقت بگيرم مداركم باطل ميشه چقد ر اعتبار داره خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي دارين كمكم كنين .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-17 ساعت 22:18)بماني نوشته:  سلام دوستان ميشه لطفا من راهنمايي كنين از تاريخ ١ مارچ تا الان هر روز به سايت انكارا براي وقت اينترويو مدام سر ميزنم اما هيچ وقتي نميده به سفارت ايميل زدم مگن بايد هر روز چك كني تا وقت بگيري الان ١٧ روز گذشته پس كي وقت باز ميشه ،من كيس نامبر دارم برگه كامفورميشن هم دارم الان چي كار كنم چه جوري وقت بگيرم ..اگه نتونم وقت بگيرم مداركم باطل ميشه چقد ر اعتبار داره خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي دارين كمكم كنين .

سلام دوست عزيز
مدارك چي باطل ميشه؟؟ سفارت ارمنستان هم وقتاش باز نشده بايد صبر كنيد تا باز بشه كار ديگه اي نميتونين بكنين ....
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-18 ساعت 12:52)vanima نوشته:  
(2017-03-17 ساعت 22:18)بماني نوشته:  سلام دوستان ميشه لطفا من راهنمايي كنين از تاريخ ١ مارچ تا الان هر روز به سايت انكارا براي وقت اينترويو مدام سر ميزنم اما هيچ وقتي نميده به سفارت ايميل زدم مگن بايد هر روز چك كني تا وقت بگيري الان ١٧ روز گذشته پس كي وقت باز ميشه ،من كيس نامبر دارم برگه كامفورميشن هم دارم الان چي كار كنم چه جوري وقت بگيرم ..اگه نتونم وقت بگيرم مداركم باطل ميشه چقد ر اعتبار داره خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي دارين كمكم كنين .

سلام دوست عزيز
مدارك چي باطل ميشه؟؟   سفارت ارمنستان هم وقتاش باز نشده بايد صبر كنيد تا باز بشه كار ديگه اي نميتونين بكنين ....

negaran nabashid chizi batel nemishe, en vaz baraye hamast, manam kheily sakht tunestam vaght begiram, yadame ghablan ke check mikardam hodudaye saate 6 asr be baad vaghte jadid tu taghvim bud (sefarat ankara), 2-3 bar en halato didam, en saata ham hatman check konin, chon kheily zud por mishe va shoma momkene fekr konin aslan vaght nadade sefarat!
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
سلام دوستان مهاجر سرا
من یه دختر هستم که با ویزای نامزدی اومدم آ م ر ی ک ا و چون از اطلاعاتی که اینجا بود و از راهنمایی های دوستان توی این فروم خیلی استفاده های خوبی کردم، به توصیه شیمیزجان تصمیم گرفتم تجربه خودمو برای شما بنویسم. امیدوارم شرایط دوباره عادی بشه و شاید تجربیات من به درد بخوره.

ما اواسط آگوست تصمیم گرفتیم برای ویزای نامزدی اقدام کنیم. نامزد من سیتیزن اینجاست و کار دولتی و خوبی هم داره. و چون شرایط اینجارو میدونست خیلی با دقت پروندمونو درست کرد. از اول کار ، تمام مدارک اثبات رابطه، برگه های مالیاتی و لیست دارایی هاشو براشون فرستاد. کمتر از یک هفته بعد بهش اعلام کردند مدارک دریافت شده و برای اداره مهاجرت رفته. دو ماه بعدش برامون ایمیل اومد که شما میتونین با مراجعه به وبسایت سفارت در ابوظبی وقت مصاحبه بگیرین. من هنوز برای مصاحبه مدارک کافی که باید میبردم جمع نکرده بودم . برای همیم تصمیم گرفتیم برای 17 ژانویه وقت بگیریم که قبل از روی کار اومدن آقا مو قشنگه :دی باشه.
من سه روز قبل از مصاحبه رفتم دبی و هتل فلورا گرند توی رقه را گرفته بودم که باید بگم وق العاده بود. هم از لحاظ دسترسی به مترو و وسایل ارتباطی و هم از نظر آ رامش و آسایش و سرویس.
با خانوم م هم هماهنگ کردم که با اون کارهامو انجام بدم.
صبح رود یکشنه اومد دنبال من و باهم رفتیم مدیکال که چون خیلی زود رسیدیم اونجا، اولین نفر بودم و کارم خیلی خوب و راحت پیش رفت. اون خانوم تمام کارهای منو خودش انجام میداد و من با اینکه انگلیسیو تقریبن مسلط هستم، اصلن لازم نبود حرفی بزنم چون خودش مراحل کار رو خوب میذونست و انجام میداد.

سه شنبه هم که مصاحبه بود، ساعت 4 اومد دم در هتل دنبالم و با چند نفر دیگه که ویزاهای دیگه میخواستن رفتیم ابوظبی که من اولین نفر شدم اما چون دو سه نفر دیگه بودن که یا سنشون بالا بود یا بچه خیلی کوچیک داشتن، شماره های اول رو به اونها دادند. من شماره 604 بودم.
اون تو که رفتیم هی 5 تا ، 5تا جدامون میکردند برای ورود و بازرسی و در واقع صف های 5 تایی درست میکردند.
ساعت تقریبن 9 بود که نوبت من رسید. وقتی شمارتون اعلام میشه ، اول جلوی یک باجه تمام مدارک رو میگیرن، بعد اگر پول واریز نکرده باشین، بهتون قبض میده و دوتا باجه اونورتر پول رو میدین و رسیدشو میبرین همونجایی که مدارکو ازتون گرفته بود. بعد شمارتونو صدا میکنن برای انگشت نگاری. ..... بعد هم منمتظر میشینین تا قبلیها مصاحبشون تموم بشه.
مصتحبه هم خیلی راحت تر از اونیه که فکرشو بکنین . اونها خودشون میدونن که آیا درخواستتون واقعیه و یا سوری Wink
دو تا سوال اساسی دارن: 1_ چطور و کجا با هم آشنا شدین. 2_ کی و کجا همدیگرو ملاقات کردین

تمام
مدرک رو هم قبلن چک کرده اند و تصمیم گیری روی مدارکی هست که فرستادین به HOME LAND SECURITY و USICIS

اگر درخواست کرده باشین که ویزاتون با پست براتون ارسال بشه، خیلی شیک و مجلسی براتون ایمیل میدن که الان ویزاتون صادر شده، بعد، پاسپورتتون ارسال شده به پست، ویزا و پاسپورتتون توی پست آماده تحویل است (هورااااا....)

امیدوارم همگی موفق باشین دوستان عزیزم
اگر سوالی داشتین در خدمتتون هستم فقط اگر دو سه روز تاخیر داشتم لطفن دلخور نشین. حتمن اگر جوابشو بدونم ،با افتخار جواب میدم.
مصاحبه ویزا: ۱۷ ژانویه ۲۰۱۷
ویزا یکضرب از ابوظبی
ورود به آمریکا: ۴فوریه
ازدواج: اول می ۲۰۱۷
ارسال مدارک : ۱۴می
بیومتریک: ۲۰ جون
دریافت کمبو کارت: ۲۰ آگوست
مصاحبه برای گرین کارت: ۱۳ اکتبر
نتیجه: تایید (اپروو)
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، pardiiix
[quote='mirza75' pid='747535' dateline='1490128240']
سلام دوستان مهاجر سرا
من یه دختر هستم  که با ویزای نامزدی اومدم آ م ر ی ک ا و چون از اطلاعاتی که اینجا بود و از راهنمایی های دوستان توی این فروم خیلی استفاده های خوبی کردم، به توصیه شیمیزجان تصمیم گرفتم تجربه خودمو برای شما بنویسم. امیدوارم شرایط دوباره عادی بشه و شاید تجربیات من به درد بخوره.

ما اواسط آگوست تصمیم گرفتیم برای ویزای نامزدی اقدام کنیم. نامزد من سیتیزن اینجاست و کار دولتی و خوبی هم داره. و چون شرایط اینجارو میدونست خیلی با دقت پروندمونو درست کرد. از اول کار ، تمام مدارک اثبات رابطه، برگه های مالیاتی و لیست دارایی هاشو براشون فرستاد. کمتر از یک هفته بعد بهش اعلام کردند مدارک دریافت شده و برای اداره مهاجرت رفته.  دو ماه  بعدش برامون ایمیل اومد که شما میتونین با مراجعه به وبسایت سفارت در ابوظبی وقت مصاحبه بگیرین. من هنوز برای مصاحبه مدارک کافی که باید میبردم جمع نکرده بودم . برای همیم تصمیم گرفتیم برای 17 ژانویه وقت بگیریم که قبل از روی کار اومدن آقا مو قشنگه :دی  باشه.
من سه روز قبل از مصاحبه رفتم دبی و هتل فلورا گرند توی رقه  را گرفته بودم که باید بگم وق العاده بود. هم از لحاظ دسترسی به مترو و وسایل ارتباطی و هم از نظر آ رامش و آسایش و سرویس.
صبح رود یکشنه اومد دنبال من و باهم رفتیم مدیکال که چون خیلی زود رسیدیم اونجا، اولین نفر بودم و کارم خیلی خوب و راحت پیش رفت. اون خانوم تمام کارهای  منو  خودش انجام میداد و من با اینکه انگلیسیو تقریبن مسلط هستم، اصلن لازم نبود حرفی بزنم چون خودش مراحل کار رو خوب میذونست و انجام میداد.

مصتحبه هم خیلی راحت تر از اونیه که فکرشو بکنین . اونها خودشون میدونن که آیا درخواستتون واقعیه و یا سوری  Wink
دو تا سوال اساسی دارن: 1_ چطور و کجا با هم آشنا شدین. 2_ کی و کجا همدیگرو ملاقات کردین

تمام
مدرک رو هم قبلن چک کرده اند و تصمیم  گیری روی مدارکی هست که فرستادین به HOME LAND SECURITY و USICIS

ممنون . ی سوال دارم مدارک اثبات رابطه رو موقعی که نامزدتون در امریکا پرونده شمارو شروع میکنه میفرسته ؟ یا موقه مصاحبه بردین خودتون ؟ و اینکه محل مصاحبه رو خودتون انتخاب کردین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63
آره عزیزم . همه مدارک اثبات رابطه رو نامزدم همیم اول فرستاد براشون.
البته من یک سری هم موقع مصاحبه بردم که اصلن نگاه نکرد. ولی اگر بعد از ارسال مدارک دوباره همدیگرو دیدین ، یکی دوتا عکس با خودتون ببرین و همچنین چند تا پرینت از مکالماتتون که میگم مال منو اصلن نگاه نکرد.
محل مصاحبه رو هم وقتی فرم های اولیه رو نامزدتون پر میکنه ، یه جایی ازش سوال میکنه که الان یادم نیست توی کدوم فرم بوده ولی توی فرمهایی که اول میفرستین هست. وقتی شروع کنین بهش میرسین. ازتون میپرسه کدوم سفارت ، شما هم تعیین میکنین کجا.
موفق و پیروز باشی

(2017-03-22 ساعت 11:26)محبوبه. 68 نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 01:00)mirza75 نوشته:  سلام دوستان مهاجر سرا
من یه دختر هستم  که با ویزای نامزدی اومدم آ م ر ی ک ا و چون از اطلاعاتی که اینجا بود و از راهنمایی های دوستان توی این فروم خیلی استفاده های خوبی کردم، به توصیه شیمیزجان تصمیم گرفتم تجربه خودمو برای شما بنویسم. امیدوارم شرایط دوباره عادی بشه و شاید تجربیات من به درد بخوره.

ما اواسط آگوست تصمیم گرفتیم برای ویزای نامزدی اقدام کنیم. نامزد من سیتیزن اینجاست و کار دولتی و خوبی هم داره. و چون شرایط اینجارو میدونست خیلی با دقت پروندمونو درست کرد. از اول کار ، تمام مدارک اثبات رابطه، برگه های مالیاتی و لیست دارایی هاشو براشون فرستاد. کمتر از یک هفته بعد بهش اعلام کردند مدارک دریافت شده و برای اداره مهاجرت رفته.  دو ماه  بعدش برامون ایمیل اومد که شما میتونین با مراجعه به وبسایت سفارت در ابوظبی وقت مصاحبه بگیرین. من هنوز برای مصاحبه مدارک کافی که باید میبردم جمع نکرده بودم . برای همیم تصمیم گرفتیم برای 17 ژانویه وقت بگیریم که قبل از روی کار اومدن آقا مو قشنگه :دی  باشه.
من سه روز قبل از مصاحبه رفتم دبی و هتل فلورا گرند توی رقه  را گرفته بودم که باید بگم وق العاده بود. هم از لحاظ دسترسی به مترو و وسایل ارتباطی و هم از نظر آ رامش و آسایش و سرویس.
صبح رود یکشنه اومد دنبال من و باهم رفتیم مدیکال که چون خیلی زود رسیدیم اونجا، اولین نفر بودم و کارم خیلی خوب و راحت پیش رفت. اون خانوم تمام کارهای  منو  خودش انجام میداد و من با اینکه انگلیسیو تقریبن مسلط هستم، اصلن لازم نبود حرفی بزنم چون خودش مراحل کار رو خوب میذونست و انجام میداد.

مصتحبه هم خیلی راحت تر از اونیه که فکرشو بکنین . اونها خودشون میدونن که آیا درخواستتون واقعیه و یا سوری  Wink

تمام
مدرک رو هم قبلن چک کرده اند و تصمیم  گیری روی مدارکی هست که فرستادین به HOME LAND SECURITY و USICIS

ممنون . ی سوال دارم مدارک اثبات رابطه رو موقعی که نامزدتون در آمریکا پرونده شمارو شروع میکنه میفرسته ؟ یا موقه مصاحبه بردین خودتون ؟ و اینکه محل مصاحبه رو خودتون انتخاب کردین؟
پاسخ
دوستاي عزيز سفارت ارمنستان براي ماه اپريل وقتاش و باز كرد گفتم اگه كسي ميخواد وقت بگيره
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
سلام تو رو خدا یکی به من کمک کنه برای ویزای نامزدی خودم باید از سفارت وقت بگیرم یا خودشون وقت میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-22 ساعت 20:17)liliart نوشته:  سلام تو رو خدا یکی به من کمک کنه برای ویزای نامزدی خودم باید از سفارت وقت بگیرم یا خودشون وقت میدن؟

سلام توی چند پست بالاتر هم یکی از دوستان نوشته که خودشون گرفتن.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
(2017-03-22 ساعت 20:17)liliart نوشته:  سلام تو رو خدا یکی به من کمک کنه برای ویزای نامزدی خودم باید از سفارت وقت بگیرم یا خودشون وقت میدن؟

بستگی به محلش داره فکر میکنم. سفارت ابوظبی که من رفتم ، خودم وقت گرفتم.
مصاحبه ویزا: ۱۷ ژانویه ۲۰۱۷
ویزا یکضرب از ابوظبی
ورود به آمریکا: ۴فوریه
ازدواج: اول می ۲۰۱۷
ارسال مدارک : ۱۴می
بیومتریک: ۲۰ جون
دریافت کمبو کارت: ۲۰ آگوست
مصاحبه برای گرین کارت: ۱۳ اکتبر
نتیجه: تایید (اپروو)
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده متقتضی ویزای نامزدی هستم و در تاریخ 16 مارچ 2017 اپروو شدم . در تاریخ 22 مارچ هم نامه ی اپرووال به منزل نامزدم ارسال شد.
توی نامه نوشته که پروسه ی NVC دو تا چهار هفته طول میکشه. توی خود سایت نوشته که Security check رو قبل از دادن کیس نامبر انجام میدن. سوالم اینه که من که توی ایران توی یک اداره ی دولتی کار میکنم، چجوری میخوان بررسی امنیتی منو انجام بدن.
این کلیرنس که میگن همین مرحله است که توی NVC انجام میشه یا برای بعد از مصاحبه است؟
من تاحالا توی هیچ کشور دیگه ای اقامت بیش از یک هفته نداشته ام. حلا میخواستم بدونم با توجه به شغل من که دولتی هست سکیوریتی چک من بیشتر طول میکشه یا سریعتر انجام میشه؟ ممکنه ویزای یک ضرب بگیرم موقع مصاحبه یا اینکه بخاطر کارم ممکنه بکگراند چک من زیاد طول بکشه؟
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-24 ساعت 15:50)mahziar_69 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده متقتضی ویزای نامزدی هستم و در تاریخ 16 مارچ 2017 اپروو شدم . در تاریخ 22 مارچ هم نامه ی اپرووال به منزل نامزدم ارسال شد.
توی نامه نوشته که پروسه ی NVC  دو تا چهار هفته طول میکشه. توی خود سایت نوشته که Security  check رو قبل از دادن کیس نامبر انجام میدن. سوالم اینه که من که توی ایران توی یک اداره ی دولتی کار میکنم، چجوری میخوان بررسی امنیتی منو انجام بدن.
این کلیرنس که میگن همین مرحله است که توی NVC انجام میشه یا برای بعد از مصاحبه است؟
من تاحالا توی هیچ کشور دیگه ای اقامت بیش از یک هفته نداشته ام. حلا میخواستم بدونم با توجه به شغل من که دولتی هست  سکیوریتی چک من بیشتر طول میکشه یا سریعتر انجام میشه؟ ممکنه ویزای یک ضرب بگیرم موقع مصاحبه یا اینکه بخاطر کارم ممکنه بکگراند چک من زیاد طول بکشه؟

تا جایی که من اطلاع دار م با توجه به وضعیت الان قوانین ترامپ
بک گراند چک همه طول میکشه خصوصا کسایی که کار رسمی و دولتی دارن . و فک کنم سکوریتی چک شما بیشتر طول بکشه ولی نمیدونم چجوری راجب شما تحقیق میکنن تو ایران !
و کلیرنس هم فک کنم مال بعد از مصاحبه س . ویزای یک ضرب هم با خداس نه فقط برای شما برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان طبيعيه ٤ماه از مصاحبم ميگذره هنوز كلير نشدم؟؟ آخه ويزاي نامزديو شنيده بودم كمتر طول ميكشه?
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان