کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-01-12 ساعت 20:26)negi نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 20:22)dinadino228 نوشته:  دوستان عزیز ، سؤال داشتم، میشه لطفأ بگید وقتی که اپروو میشم بعدش دقیقأ چه مدارکی رو باید آماده و پست کنیم
به سفارت آمریکا در آنکارا‌ ؟؟؟ و اینکه هنوز خودمون باید وقت سفارت بگیریم؟ راستی، مشکلی نداره که پول ویزا رو همونجا توی سفارت
بدیم؟ یا حتمأ باید قبلش از طریق بانک اونجا پرداخت شه ؟؟!
مرسی. (در مورد ویزای نامزدی)
وقتی اپرو بشید باهاتون مکاتبه می کنند و تمام مدارک لازم رو توی لیستی ازتون می خوان که بفرستید. ۴-۵ تا فرم هست، عکس، شناسنامه، مدارک مالی و ...

ممنون.... پس از الان نمیشه فهمید چیه؟ آخه میخواستم از قبل یعنی زودتر آماده کنم که اون موقع کارم زودتر انجام شه Sad
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-12 ساعت 20:22)dinadino228 نوشته:  دوستان عزیز ، سؤال داشتم، میشه لطفأ بگید وقتی که اپروو میشم بعدش دقیقأ چه مدارکی رو باید آماده و پست کنیم
به سفارت آمریکا در آنکارا‌ ؟؟؟ و اینکه هنوز خودمون باید وقت سفارت بگیریم؟ راستی، مشکلی نداره که پول ویزا رو همونجا توی سفارت

من خودم چون از بیرون نتونستم پرداخت کنم داخل سفارت پول رو دادم ولی قبلش واسه اینکه مطمئن بشیم نامزدم به سفارت ایمیل زد و ازشون پرسید تو جواب ایمیل خودشون گفتن میشه تو سفارت داد واسه همین ما با خیال راحت رفتیم Smile
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas
شما می تونید مدارکی که باید ترجمه بشند رو از الان بدید برای ترجمه و از نامزدتون بخواهید که مدارک مالی و تکس ریترن رو آماده کنند. فرمها DS-156K, DC157, DS 156, DS230 هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shabnam.84 ، Tomas
[عکس: 55726695462415857003.jpg]

هاهاهاها.... واااااای لطفأ بهم نخندین..... من نمیخواستم اینجا بزارم ..!!!!!
نمیشه پاک کنم!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84
(2013-01-12 ساعت 22:20)payamkj نوشته:  

من خودم چون از بیرون نتونستم پرداخت کنم داخل سفارت پول رو دادم ولی قبلش واسه اینکه مطمئن بشیم نامزدم به سفارت ایمیل زد و ازشون پرسید تو جواب ایمیل خودشون گفتن میشه تو سفارت داد واسه همین ما با خیال راحت رفتیم Smile
پس میشه ... ممنونم ازت payamkj...

(2013-01-12 ساعت 22:20)negi نوشته:  شما می تونید مدارکی که باید ترجمه بشند رو از الان بدید برای ترجمه و از نامزدتون بخواهید که مدارک مالی و تکس ریترن رو آماده کنند. فرمها DS-156K, DC157, DS 156, DS230 هستند.

مرسی negi جان... لطف کردی.
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، Tomas ، rrrraaaazzzz ، payamkj
سلام دوستان گلم.
با هزار مصیبت که اشکم رو درآورد (کم مونده بود فقط هواپیما منفجر شه) بالاخره من تونستم نامزد عزیزمو ببینم.
حالا میخوایم پرونده تشکیل بدیم. میشه لطفا به طور دقیق بهم بگین چیا باید بفرستیم!!
یا لینکی که دقیقا بگه این مدارک چیا هستن.نمیخوایم چیزی از قلم بیافته.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas ، rrrraaaazzzz ، dinadino228 ، arian307 ، payamkj
(2013-01-13 ساعت 22:35)leila.e نوشته:  سلام دوستان گلم.
با هزار مصیبت که اشکم رو درآورد (کم مونده بود فقط هواپیما منفجر شه) بالاخره من تونستم نامزد عزیزمو ببینم.
حالا میخوایم پرونده تشکیل بدیم. میشه لطفا به طور دقیق بهم بگین چیا باید بفرستیم!!
یا لینکی که دقیقا بگه این مدارک چیا هستن.نمیخوایم چیزی از قلم بیافته.

به سلامتی لیلا جان. امیدوارم همه ی مراحل به راحتی و به سرعت بگذره برات.
این تاپیک رو بخون الهه جون زحمت کشیده مدارک لازم رو نوشته. سوالی پیش اومد بپرس حتما Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، girl ، leila.e ، Tomas ، الهه سابق
سلام به همگی دوستان
یه سوال ، مدارک مربوط به اسپانسر رو کی باید بفرستیم؟
چون تو مدارک اولیه که از نامزدم خواستن مدرکی برای اسپانسر ازمون نخواستن حالا میخوام ببینم دوباره از نامزدم مدارک میخوان یا اینکه من باید این مدارک رو از ایشون بگیرم و برای سفارت بفرستم؟!
این موضوع نگرانمون کرده که بعد این همه انتظار یه موقع کارمون عقب نیوفته!
ممنونم Smile
فکر کنم این پست رو باید تو قسمت اسپانسر میزاشتم ، بزارید رو حساب آشنا نبودم با سایت
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas
سلام دوست عزیز. پروندتون تو چه مرحله ای هستش الان؟ اپروو شدید؟

اگه اپروو نشدید باید صبر کنید پروندتون بره سفارت بعد اونا بهتون ایمیل میدن و مدارک مورد نیاز رو درخواست میکنن. اگه اسپانسرتون اماده هست که هیچ اگه نه از همین الان به فکر باشید. البته شما با خوندن این تاپیک جواب خیلی از سؤالاتون رو میگیرید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، Tomas
سلام به شما ، نه هنوز ولی احتمالا تا یه ماه دیگه میشه ، چون تاریخ دریافت مدارکمون 16 july بوده ، البته 2012

(2013-01-14 ساعت 02:33)girl نوشته:  سلام دوست عزیز. پروندتون تو چه مرحله ای هستش الان؟ اپروو شدید؟

اگه اپروو نشدید باید صبر کنید پروندتون بره سفارت بعد اونا بهتون ایمیل میدن و مدارک مورد نیاز رو درخواست میکنن. اگه اسپانسرتون اماده هست که هیچ اگه نه از همین الان به فکر باشید. البته شما با خوندن این تاپیک جواب خیلی از سؤالاتون رو میگیرید

خدا رو شکر اسپانسرم آمادست Smile
این تاپیک واقعا عالیه ، مرسی از همه ی شما Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-14 ساعت 02:38)houmanmir نوشته:  سلام به شما ، نه هنوز ولی احتمالا تا یه ماه دیگه میشه ، چون تاریخ دریافت مدارکمون 16 july بوده ، البته 2012

(2013-01-14 ساعت 02:33)girl نوشته:  سلام دوست عزیز. پروندتون تو چه مرحله ای هستش الان؟ اپروو شدید؟

خدا رو شکر اسپانسرم آمادست Smile
این تاپیک واقعا عالیه ، مرسی از همه ی شما Smile

مدارک مالی رو زمان مصاحبه باید یا با خودتون ببرید یا نامزدتون براشون پست کنند.
پاسخ
مدارک مالی رو زمان مصاحبه باید یا با خودتون ببرید یا نامزدتون براشون پست کنند.
[/quote]

از راهنمایی شما سپاس گزارم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، negi ، Tomas
برای فرم G-325 میشه نامزدم به جای من امضا کنه؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
من سوالي داشتم
نامزد من ماه جون سيتزن ميشه . مي خواستم بدونم آيا براي تشكيل پرونده اوليه ميشه 1 يا 2 ماه قبل اقدام كرد يا حتما بايد در زمان تشكيل پرونده مدارك سيتزينشيپي ارائه بشه؟
پاسخ
elli2 عزیز نامزدتون باید حتما مدارک ستیزن بودنشون رو ارایه بدن.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، elli2 ، Tomas ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان