کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام به همگی
کلیرنس من بعد از حدود 7 هفته 2 روز پیش اومد. کیس نامبرم رو تو سایت دیدم. ولی یه چیزی به توضیحات زیر لیست اضافه شده مبنی بر اینکه قبل از اومدن برید توسایت . من رفتم دیدم برای کسایی هست که هنوز مصاحبه نکردند. میخواه هفته دیگه برم . نگرانم نکنه الان باید وقت بگیرم؟ البته اونجا گفتن وقتی کیس نامبرت رو دیدی بیا. دیگه نگفتد وقت بگیر . چه کنم؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، rrrraaaazzzz
نباید وقت بگیری. جدیدا کسایی که ویزاشون آماده میشه باید برن توی سایت ثبت نام کنن و یکی از اداره ها پست رو انتخاب کنن و ویزاشونو از اونجا بگیرن. البته یکی از بچه ها همین امروز رفت و مثل سابق پاسپورتشو تحویل سفارت داد. حتما زنگ بزن بپرس.
واسه اطلاعات بیشتر برو به این تاپیک:
http://mohajersara.com/thread-5845.html
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، rrrraaaazzzz ، melisa ، payamkj
سلام
ما برای visa نامزدی اقدام کردیم ۳ هفته دیگه مصاحبه داریم وکیل فرم DS-156 اشتباه پر کرده یکی اینکه بجای female زده male و همینطور من قبلا برای visa دانشجویی اقدام کرده بودم و زده تا حالا اقدام نکردم ،میخواستم سوال کنم من میتونم فرم رو دوباره پر کنم؟؟؟
خود وکیل گفته انجا میشه به سفارت بگم که تسحیح کنند
یا این اینکه امکان این هستش که دوباره فرم رو پر کنم
بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
همونجا اصلاح کن
نیازی نیست دوباره بفرستی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، rrrraaaazzzz ، melisa ، Tomas
(2013-01-07 ساعت 23:58)الهه سابق نوشته:  همونجا اصلاح کن
نیازی نیست دوباره بفرستی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas
(2013-01-08 ساعت 00:10)elika432 نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 23:58)الهه سابق نوشته:  همونجا اصلاح کن
نیازی نیست دوباره بفرستی

بسیار ممنون ،میشه لطفآ راهنمائی کنید چیکار باید بکنم ؟
به مهزه ورود به سفارت باید مدارک را تحویل بدم و قسمتهائی که اشتباه پر کرده را مشخس کنم ؟
اگه فرم را دوباره پر کنم مشکلی پیش میاد؟

چند جا خوندم این اطلاعات تا اقبل از اینکه فرم را به سفارت تحویل بدیم جائی ثبت نمیشه ،

ممنونم
پاسخ
معولا اینجوریه که نوبتت که شد، قبل از اینکه آفیسر ازت سوالی بکنه بهش بگو باید یه چیزایی رو توی فرم اصلاح کنم.
به همین راحتی.
اگه الان دوباره بفرستی، با توجه به اینکه وقت مصاحبت هم نزدیکه اصلا معلوم نیست وارد پروندت بشه یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، rrrraaaazzzz ، payamkj ، Tomas
یه چیز رو نمیدونستم ، نمیدونستم اگه خودم رتبه نداشته باشم نمیتونم رتبه بدم ، دلم میخواست به دوستای خوبم الهه ، مرسده ، girl, tomas, و تمام دوستای خوب که همش پای درد دلم بودن و کمکم کردن رتبه بدم ، ولی نشد یعنی قانون رو نمیدونستم پس سپاس من رو با کلی آرزوی خوب بپذیرید ، اگه اسم همه رو ننوشتم ببخشید همتون خوبید و
+1 واسه همه
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، الهه سابق ، negi ، melisa ، NedaE ، Tomas
(2013-01-10 ساعت 23:09)payamkj نوشته:  یه چیز رو نمیدونستم ، نمیدونستم اگه خودم رتبه نداشته باشم نمیتونم رتبه بدم ، دلم میخواست به دوستای خوبم الهه ، مرسده ، girl, tomas, و تمام دوستای خوب که همش پای درد دلم بودن و کمکم کردن رتبه بدم ، ولی نشد یعنی قانون رو نمیدونستم پس سپاس من رو با کلی آرزوی خوب بپذیرید ، اگه اسم همه رو ننوشتم ببخشید همتون خوبید و
+1 واسه همه

عزیزم رتبه باید به 5 برسه که بتونی به بقیه هم رتبه بدی. این رتبه ها مهم نیست
مهم اون رابطه ی خوبیه که بین بچه ها هست و دوست های خوبی اینجا برای همدیگه شدیم Smile البته خودم بهت رتبه میدم الان Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، negi ، rrrraaaazzzz ، melisa ، payamkj ، Tomas
(2013-01-10 ساعت 23:09)payamkj نوشته:  یه چیز رو نمیدونستم ، نمیدونستم اگه خودم رتبه نداشته باشم نمیتونم رتبه بدم ، دلم میخواست به دوستای خوبم الهه ، مرسده ، girl, tomas, و تمام دوستای خوب که همش پای درد دلم بودن و کمکم کردن رتبه بدم ، ولی نشد یعنی قانون رو نمیدونستم پس سپاس من رو با کلی آرزوی خوب بپذیرید ، اگه اسم همه رو ننوشتم ببخشید همتون خوبید و
+1 واسه همه
اسم من هم بگید حسودی کردم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، melisa ، payamkj ، Tomas
این روش جدیدی که باید از سایت ثبت نام کرد و پست رو هم انتخاب کرد فقط در مورد ترکیه است یا دوبی و ارمنستان هم اینجوریه؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
واسه همه جاست ولی الان نباید ثبت نام کنیا. وقتی ان وی سی پروندتو فرستاد سفارت باید ثبت نام کنی. چون در لحظات آخر ممکنه سفارتتو عوض کنن و چون یک بار بیشتر نمیتونی با یه شماره پاسپورت اکانت بسازی، اونوقت به مشکل میخوری
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، girl ، sasbk ، shabnam.84 ، negi ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2013-01-11 ساعت 13:24)omnia نوشته:  
+1 واسه همه
اسم من هم بگید حسودی کردم Sad
امینا جان ، من که عذر خواهی کردم ، ++++++++++++1111111 برای تو دوست عزیز

(2013-01-10 ساعت 23:31)shabnam.84 نوشته:  
+1 واسه همه

عزیزم رتبه باید به 5 برسه که بتونی به بقیه هم رتبه بدی. این رتبه ها مهم نیست
مهم اون رابطه ی خوبیه که بین بچه ها هست و دوست های خوبی اینجا برای همدیگه شدیم Smile البته خودم بهت رتبه میدم الان Smile
مرسی شبنم جان ممنون از مهربونیت
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، Tomas
دوستان عزیز ، سؤال داشتم، میشه لطفأ بگید وقتی که اپروو میشم بعدش دقیقأ چه مدارکی رو باید آماده و پست کنیم
به سفارت آمریکا در آنکارا‌ ؟؟؟ و اینکه هنوز خودمون باید وقت سفارت بگیریم؟ راستی، مشکلی نداره که پول ویزا رو همونجا توی سفارت
بدیم؟ یا حتمأ باید قبلش از طریق بانک اونجا پرداخت شه ؟؟!
مرسی. (در مورد ویزای نامزدی)
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas
(2013-01-12 ساعت 20:22)dinadino228 نوشته:  دوستان عزیز ، سؤال داشتم، میشه لطفأ بگید وقتی که اپروو میشم بعدش دقیقأ چه مدارکی رو باید آماده و پست کنیم
به سفارت آمریکا در آنکارا‌ ؟؟؟ و اینکه هنوز خودمون باید وقت سفارت بگیریم؟ راستی، مشکلی نداره که پول ویزا رو همونجا توی سفارت
بدیم؟ یا حتمأ باید قبلش از طریق بانک اونجا پرداخت شه ؟؟!
مرسی. (در مورد ویزای نامزدی)
وقتی اپرو بشید باهاتون مکاتبه می کنند و تمام مدارک لازم رو توی لیستی ازتون می خوان که بفرستید. ۴-۵ تا فرم هست، عکس، شناسنامه، مدارک مالی و ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان