کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
پریسا جون ممنون از اطلاعاتت .
من برای یه سوالی پیش اومد . اونطوری که متوجه شدم شما 2 با به سفارت امریکا مراجعه کردید . من اولین بار که میشنوم . یعنی یک بار برای مصاحبه و بار دیگه برای گرفتن ویزا !!!
اگر ممکن هست به من بگید که 1- آیا درست متوجه شدم در مورد این قضیه ؟
2- اینکه فاصله زمانی بین مصاحبه و گرفتن ویزا چقدر بود؟
خیلی ممنونم از کمکت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام:
بچه ها سفارت به من برای XX December وقت مصاحبه داده ولی هنوز کیس نامبره من توی سایت سفارت ترکیه نیست. این عادی هست یا باید نگران بشم؟!

(ویرایش شد) !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
ShoMpeT نوشته: سلام:
بچه ها سفارت به من برای 21 سپتامبر وقت مصاحبه داده ولی هنوز کیس نامبره من توی سایت سفارت ترکیه نیست. این عادی هست یا باید نگران بشم؟!

دوست عزیز 21 سپتامبر که هفته ی پیش بود....................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
laili نوشته:
ShoMpeT نوشته: سلام:
بچه ها سفارت به من برای 21 سپتامبر وقت مصاحبه داده ولی هنوز کیس نامبره من توی سایت سفارت ترکیه نیست. این عادی هست یا باید نگران بشم؟!

دوست عزیز 21 سپتامبر که هفته ی پیش بود....................

او وای اشتباه شد Big Grin
من همش سپتامبر رو با دسامبر اشتباه میکنم. شرمنده.
تاریخ مصاحبه XX December ساعت x صبح بید.
ممنون میشم راهنمائی کنید.Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوباره سلام,
من یه خورده دیگه انجمن رو زیر و رو کردم باز هم سئوال برای من پیش اومده.
اول اینکه, دیروز از طرف سفارت توی آنکارا, ایمیل اومده که برای XX دسامبر باید برم آنکارا برای مصاحبه.
حالا, توی سایتشون کیس نامبره من نیس. یه خورده نگران شدم. باید کاره خاصی انجام بدم؟
دوم اینکه, برای من فقط ایمیل فرستادن, نامه ای فرستاده نشده. روزی که من میخوام برم مصاحبه اگر نامه ای از طرفه سفارت نداشته باشم چی میشه!
من امیدوار باشم که میفرستن؟ برای من میفرستن یا نامزدم که توی آمریکاست؟
ماشالاه این وکیلی که ما گرفتیم اندازه این انجمن نتونسته ما رو راهنمائی کنه!
ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اصلا نیازی به وکیل نیست چون کارا طبق برنامه خودشون طی میشه ما هم وکیل نگرفتیم . شما کی اقدام کردین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من عید امسال اقدام کردم. خودمون چیزی نمیدونستیم, رفتیم وکیل گرفتیم.
فقط من نمیدونم الان که تاریخ مصاحبه رو دادن, برگه, نامه یا چیزه خاصه دیگه ای هم باید بهم بدن یا نه؟
در ضمن, کیس نامبره من توی سایت نیست هنوز. چی کار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر من زنگ بزن بپرس . من که نمیدونم امیدوارم بچه هایی که رفتن سفارت جواب این سوالارو زودتر بدن بهت .چون فکر کنم سوالای خوبیه شاید شرایط منم اینجوری بشه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
آخه بعد از اینکه به من تاریخ مصاحبه دادن دیگه نامه ای دریافت نکردم. میشه بگید منظورتون از نامه چیه؟
پریسا جان ممنون از توضیحاتت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پریسا جون ممنون از توضیحاتی که میدی ولی میخواستم خواهش کنم یه راهی برای فارسی تایپ کردن پیدا کنی ..........چون واقعا خواندنش خیلی حوصله میخواد....ممنون ازت
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
Sharmande man Farsi nemitonam type konam keyboard am ham Farsi nadare age bekham Farsi type konam yeroz tol mikeshe manam kar o zendegi daram bad Bebin ONI ke porside bodi name nazadam name nemikhad hamom email mizanan va case number o migan man az namzadam ke hala shode aghamon porsidam goft hamom email zadan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شومپت!
من هم 2 هفته قبل از شما مصاحبه دارم در ابوذبی. برای نامزدم یک نامه آمد که توش فرم هایی که باید پر کنید و مدارکی که باید روز مصاحبه با خودتون ببرین رو نوشته. یک فرم رو باید online پر کنید و بعد از پر کردن 1 شماره بار کد بهتون می ده. پس از وکیلتون بخواهید که راهنمائیتون کنه در غیراین صورت اگر سوالی داشتیم در خدمت هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بهار جان.
من تمام این نامه ها رو گرفتم. کیس نامبر و بارکد و همه این چیزا قبلاً برای ما فرستاده شده. فقط من فکر کردم وقتی تاریخ مصاحبه رو میدن باید یه نامه جدا هم بدن و توش تاریخ مصاحیه رو بنویسن که ظاهراً اشتباه فکر میکردم.

به نظره شما عکس 6x4 ببرم مشکل ایجاد میکنه؟ آخه برای عکس نوشتن 5x5
پاسخ
تشکر کنندگان:
دقیقاً همون چیرهائی که خواستن رو ببرین. درضمن در همون نامه هائی که برای ما فرستادن تاریخ و ساعت مصاحبه رو گفتن.
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن
[/size]
من درخوست K3 کرده بودم, مصاحبه ام 2 دسامبر در آنکارا انجام شد.دست راستمو بالا گرفتم و قسم خوردم سپس سوالهای کلیشه ای همیشگی شرو شد:
1-اسپانسر شما کیست؟(گفتم همسرم)
2-نام همسر شما چیست؟
3-کجا با هم آشنا شدید؟
4- چه سالی ازدواج کردید؟
5-کجا ازدواج کردید؟
6-همسر شما چند ساله آمریکا زندگی می کنه؟
7-شغل همسر شما چیست؟(کپی قرارداد کار همسرم با محل کارش رو نشون دادم)
8-همسر شما چه غذایی دوست داره؟(گفتم قرمه سبزی گفت منم قیمه دوست دارم گفتم بهم ویزا بدی دعوتت می کنم بیای خونمون خانومم برات قیمه درست می کنه, خندید)
9-عکس از سفره عقد هم دارید یا نه؟(همه عکسهارو بدقت نگاه کرد)
10-کپی پاسپورت و سکیوریتی کارد همسرم براش مهم بود
11-خدمت سربازی رفته اید یا خیر؟اگر خیر به چه دلیل؟(ترجمه و اصل کارت معافیتم را ارایه دادم)
12- شغل خود شما چیست و کجا کار کرده و میکنید؟( گواهی اشتغال به کارهامو نشونش دادم)
در نهایت گفت مدارک شما کامله فقط برخی کارای اداری مونده که بطور متوسط 1ماه طول می کشه! و برگه آبی معروف و بقیه داستان...
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، ShoMpeT ، sib 24 ، iman66

کاربران در حال بازدید این موضوع: