کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
(2016-12-30 ساعت 23:34)HGhAzAl نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 13:49)s.div نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 20:20)Fighii نوشته:  سلام دوستان، من ٢٧ oct دبي مصاحبه داوم، ميشه اينهايي كه اخيرا دبي مصاحبه داشتن برا كيس نامزدي سريع جواب بدن چه هزينه هايي داشته؟ كجا بايد پرداخت بشه و روز مصاحبه دقيق چه مداركي بردين؟ خيلي ممنون ميشم يكي زود جواب بده بهم

سلام.ویزای من نامزدیه.265 دلار قبل وقت گرفتن مصاحبه با کردیت پرداخت کردیم دیگه پرداختی نداشتیم.مدارکی که همراهم بردم، مدیکال و کارت زرد، اصل و ترجمه شناسنامه  و کارت ملی و عدم سوء پیشینه(ازم نگرفت) مدارک دامیسیل نامزدم، عکسها و پرینت چت ها و بلیت های سفر مشترک و فرم I-134  و تکس .دیگه چیزی یادم نمیاد.

دوست گرامي اين فرم i134چي هست؟؟

I-134 فرم اسپانسری ویزای نامزدی ه وI-864 ازدواجی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان nmc توي ابوظبي هم هست؟كلاً براي كسي كه ابوظبي وقت داره بهتره كه بره دوبي اول يا بره همون ابوظبي؟؟
ي سوال ديگه اينكه اعتبار واكسن هايي كه تو انيستيتو پاستور ميزنيم چقدره؟ مثلاًالآن بزنم واسه ١.٥ ماه ديگه زوده؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بالاخره بعد از 5 ماه و سه روز به منم وقت مصاحبه دادن براي 8 فوريه. لازم به ذكره كه نامه دقيقا 29 دسامبر زده شده روزي كه ما فكر ميكرديم تعطيلن. روز تولدم و زماني كه همسرم تو هواپيما به سمت ايران بود.
حالا ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن كه:
1- با توجه به اينكه همسرم سيتيزن هست و قبلا حدود 12-13 سال اونجا زندگي كرده با كار و درامد خوب و ماليات و اينا و اين بار هم 2 ماه و نيم مونده و يه سري مدارك براي دمسايل جمع كرده، ايا اينكه زمان مصاحبه من ايران باشه مشكلي ايجاد ميكنه؟ (چون ترجيح ميدم زمان مصاحبه اينجا باشه تا اگر به من هم يه ضرب دادن با هم بريم و اگر اپ خوردم بمونه تا كارم درست شه و باز از هم دور نمونيم)
2- آيا افيسر موقع مصاحبه ميتونه ورود و خروج ها رو چك كنه و بفهمه كه همسرم ايرانه؟ يعني اگر فقط بليط رفتن 3 ماه پيش رو نشون بدم و نگم كه الان ايران هست مشكلي ايجاد ميكنه؟
3- آيا ميشه دليل موجهي براي اومدنش پيدا كرد؟ مثلا بگم براي كار پزشكي يا بردن من يا فروش خونه اومده؟
4- الان دو سال از ازدواج ما گذشته (سال نو ميلادي دومين سالگرد بود) آيا خودشون نوع پرونده رو به IR‌تبديل ميكنن يا بايد ما اقدامي بكنيم؟

و اينكه ميشه لطف كنين شماره اون خانم م الف رو بدين تا ازشون شرايط رو بپرسم و با توجه به اينكه مصاحبه من 8 صبح هست ايا دير نميشه بخوام از دبي برم ابوظبي؟ چقدر زمان ميبره؟

ممنون از زماني كه ميزارين و راهنمايي هاتون
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، majidramzi
(2017-01-01 ساعت 13:47)پري57 نوشته:  سلام
بالاخره بعد از 5 ماه و سه روز به منم وقت مصاحبه دادن براي 8 فوريه. لازم به ذكره كه نامه دقيقا 29 دسامبر زده شده روزي كه ما فكر ميكرديم تعطيلن. روز تولدم و زماني كه همسرم تو هواپيما به سمت ايران بود.
1- با توجه به اينكه همسرم سيتيزن هست و قبلا حدود 12-13 سال اونجا زندگي كرده با كار و درامد خوب و ماليات و اينا و اين بار هم 2 ماه و نيم مونده و يه سري مدارك براي دمسايل جمع كرده، ايا اينكه زمان مصاحبه من ايران باشه مشكلي ايجاد ميكنه؟ (چون ترجيح ميدم زمان مصاحبه اينجا باشه تا اگر به من هم يه ضرب دادن با هم بريم و اگر اپ خوردم بمونه تا كارم درست شه و باز از هم دور نمونيم)
2- آيا افيسر موقع مصاحبه ميتونه ورود و خروج ها رو چك كنه و بفهمه كه همسرم ايرانه؟ يعني اگر فقط بليط رفتن 3 ماه پيش رو نشون بدم و نگم كه الان ايران هست مشكلي ايجاد ميكنه؟
3- آيا ميشه دليل موجهي براي اومدنش پيدا كرد؟ مثلا بگم براي كار پزشكي يا بردن من يا فروش خونه اومده؟
4- الان دو سال از ازدواج ما گذشته (سال نو ميلادي دومين سالگرد بود) آيا خودشون نوع پرونده رو به IR‌تبديل ميكنن يا بايد ما اقدامي بكنيم؟

و اينكه ميشه لطف كنين شماره اون خانم م الف رو بدين تا ازشون شرايط رو بپرسم و با توجه به اينكه مصاحبه من 8 صبح هست ايا دير نميشه بخوام از دبي برم ابوظبي؟ چقدر زمان ميبره؟

سلام
تبریک میگم بابت گرفتن نوبت مصاحبه
1- نمیشه با قاطعیت گفت چطور میشه..چون یه مقدار به نظر کنسولر بستگی داره...
الان چند وقته ایشون امریکا نیستند؟
بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
ولی تمام مدارک دامیسیل همراهتن باشه.

2- صد در صد میتونن!
مواظب سئوالهای گمراه کنندشون باشید.
بعضی وقتها یه جوری میپرسن که شما شک میکنی اینها هیچی نمیدونن.
حتما راستشو بگید.

3- مورد پزشکی یا فروش خونه بد نیست.

شماره رو خصوصی ارسال کردم.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، ماري بهاري ، tamoko89
(2017-01-01 ساعت 14:40)armehraboon نوشته:  

سلام
الان چند وقته ایشون آمریکا نیستند؟

2- صد در صد میتونن!
حتما راستشو بگید.

ژ
ممنون از راهنماييتون.
تقريبا از بعد ديپلم 12-13 سال پيوسته اونجا بوده (و مثلا سالي دو هفته اومده ايران با كار و ماليات و اينا) ولي تقريبا از دو سال و نيم پيش كه اشنا شديم و ازدواج كرديم ايران زندگي ميكنه و پارسال براي 3 هفته و امسال براي دو ماه و نيم اونجا بوده و كاره موقت انجام داده. البته گواهينامه و حساب بانكي و كارت كتابخونه و خط موبايل و خط اينترنت خونه و اينا گرفته بعنوان مدرك.
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري ، armehraboon

خيلي بهتون تبريك ميگم واقعاً اين دوره انتظار خيلي سخته...جالبه كه به من ١ روز قبل شما ايميل زدن يعني ٢٨ سپتامبر ولي مصاحبه ام تاريخش ١ روز بعد شماست يعني ٩ فوريه...ميشه شماره م.الف رو اگه پيدا كرديد به من هم بديد؟چون يكبار اينجا خواستم ولي متأسفانه شمارشون دستم نرسيد
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، armehraboon
ميشه لطفاً به من بگيد براي اثبات ازدواج بايد چي با خودمون ببريم سفارت، من و همسرم بيشتر از طريق واتس اپ در تماس بوديم حالا چند تا سوال دارم
١- پيام هاي قبل از ٤ ماه پيش نيست تو گوشيم.هر دو مون گوشيمون رو عوض كرديم چند ماه پيش...حالا چي كار كنم؟؟؟
٢-چه جوري بايد پرينت گرفت؟؟؟ يعني اسكرين شات بعد پرينت؟
٣-اگه عكس بخوام ببرم مثلاً آلبوم ازدواج رو هم ببرم؟؟؟خيلي مسخره نيست اين كار؟ البته خيلي بزرگ نيست
٤-اصولاً براي كيس ازدواجي فقط عقدنامه كافي نيست؟؟؟

ممنون كه جواب ميديد چون من هيچ اطلاعاتي ندارم و خيلي هول شدم از وقتي ايميل مصاحبه اومده ، همسر جان هم همش ميگن همه چي حله
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-01-01 ساعت 17:29)ماري بهاري نوشته:  ميشه لطفاً به من بگيد براي اثبات ازدواج بايد چي با خودمون ببريم سفارت، من و همسرم بيشتر از طريق واتس اپ در تماس بوديم حالا چند تا سوال دارم
١- پيام هاي قبل از ٤ ماه پيش نيست تو گوشيم.هر دو مون گوشيمون رو عوض كرديم چند ماه پيش...حالا چي كار كنم؟؟؟
٢-چه جوري بايد پرينت گرفت؟؟؟ يعني اسكرين شات بعد پرينت؟
٣-اگه عكس بخوام ببرم مثلاً آلبوم ازدواج رو هم ببرم؟؟؟خيلي مسخره نيست اين كار؟ البته خيلي بزرگ نيست
٤-اصولاً براي كيس ازدواجي فقط عقدنامه كافي نيست؟؟؟

ممنون كه جواب ميديد چون من هيچ اطلاعاتي ندارم و خيلي هول شدم از وقتي ايميل مصاحبه اومده ، همسر جان هم همش ميگن همه چي حله
1: اگه بک آپ گرفتی که ریستور کن و اگه نداری که هیچ راهی نیست.
2: برای کال لگ واتس اپ دونه دونه سکرین شات بگیر بعد بزارشون تو ماکروسافت ورد بعد پرینت بگیر.
3: نه هیچ هم ضایع نیست! هر چی میتونی عکس ببر.
4: کار از محکم کاری عیب نمیکنه. هر مدرکی دارین ببرین از قبیل عکس- کال لگ واتس اپ- چت- تلفن- حساب مشترک- ملک مشترک- هر چیزی که به ذهنتون میرسه! مدرک ازدواج محکم ترین مدرک هست ولی حتما سعی کنین مدارک دیگر ببرید.
- استرس نداشته باشید. ریلکس باشید. با صداقت پاسخ دهید. ویزاتون هم میگیرید نگران نباشید...
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري ، setaree ، armehraboon
Salm b hamegi dostan.
Mitonm ye khaheshi konm k dostane azizi k raftan ya miran baraye mosahebe inshala be salamati hazineayi k vase sefarat va medical mikonn o began mamnon mishmmm
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-01 ساعت 18:14)HGhAzAl نوشته:  دوستان عزيز براي ازدواجي مدارك عكس و پرينت چت نياز نيست اون براي نامزدي هست.شماره م.الف رو براتون گذاشتم
مناظر خبرهاي خوبتون هستم
به نظر من كه اصلا ريسك نكنين و حتما پرينت و عكس و هرچيزي كه دارين كامل ببرين. داستان خانم قرباني عزيز كه ازدواجي بودن و بخاطر نداشتن پرينت چت بيشتر از سه ساله كه منتظرن تجربه تلخي هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tamoko89 ، armehraboon ، ماري بهاري
(2017-01-02 ساعت 11:00)پري57 نوشته:  
(2017-01-01 ساعت 18:14)HGhAzAl نوشته:  دوستان عزيز براي ازدواجي مدارك عكس و پرينت چت نياز نيست اون براي نامزدي هست.شماره م.الف رو براتون گذاشتم
مناظر خبرهاي خوبتون هستم
به نظر من كه اصلا ريسك نكنين و حتما پرينت و عكس و هرچيزي كه دارين كامل ببرين. داستان خانم قرباني عزيز كه ازدواجي بودن و بخاطر نداشتن پرينت چت بيشتر از سه ساله كه منتظرن تجربه تلخي هست.
-----------------------------------
سلام پري عزيز
بله دقيقا
الان هم تو نامه برامون نوشتن كه مدارك اثبات رابطه هرچي مي تونيد آماده كنيد
-------
دوستان ربطي به نامزدي و ازدواج نداره فقط به عكس العمل آفيسر ربط داره لطفا شما دست پر بريد كه اگه ازتون مدركي خواست نشون بدين
چت واتس آپ خودش هيستوري ميده ايميل مي كنه
واچر هتل - بيليط پروازهايي كه باهم بودين - حساب بانكي مشترك- پرينت تلفن و چت- وعكس دونفره و دسته جمعي و ...
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: setaree ، tamoko89 ، armehraboon ، پري57 ، ماري بهاري
(2017-01-03 ساعت 10:23)HGhAzAl نوشته:  
(2017-01-02 ساعت 20:01)HGhAzAl نوشته:  
(2017-01-01 ساعت 14:40)armehraboon نوشته:  سلام
الان چند وقته ایشون آمریکا نیستند؟

2- صد در صد میتونن!
حتما راستشو بگید.

دوست عزيز شماره م.الف رو لطفا براي من بفرستيد يكي از دوستا برام گذاشته ولي دو شماره كم داره لطف كنيد اگر داريد براي من پيغام كنيد.سپاس
دوستاني كه به تازگي مديكال داديد لطفا بفرماييد هزينه تو  nmcايا مبلغ ٩٧٦درهم بوده؟؟؟

هزینۀ مدیکال در NMC دوبی 975 درهم و در NMC ابوظبی 985 درهم هست برای هر نفر بزرگسال، به شرط اینکه واکسنی لازم نباشه و نتیجۀ آزمایش ها نرمال باشه.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
(2017-01-03 ساعت 10:30)hesgan نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 10:23)HGhAzAl نوشته:  [دوستاني كه به تازگي مديكال داديد لطفا بفرماييد هزينه تو  nmcايا مبلغ ٩٧٦درهم بوده؟؟؟

هزینۀ مدیکال در NMC دوبی 975 درهم و در NMC ابوظبی 985 درهم هست برای هر نفر بزرگسال، به شرط اینکه واکسنی لازم نباشه و نتیجۀ آزمایش ها نرمال باشه.

دوستاني راهنمايي ميكنين كه بهتره مديكال رو در دبي انجام بديم يا ابوظبي. من بدليل اينكه مصاحبم صبح چهارنشبه هست حتما يك شب در ابوظبي خواهم بود. حالا انچنان برام فرقي نميكنه كه مثلا به محض ورود به ابوظبي برم و همونجا مديكال رو انجام بدم و بمونم. ممنون ميشم راهنمايي كنين كه تفاوتشون چيه و كدوم روش بهتره.
و اينكه اماده شدن جواب چقدر طول ميكشه؟ همون دو روز كاري؟ يعني من يكشنبه ازمايش بدم سه شنبه اماده هست؟ (دارم فكر ميكنم كه با پرواز شنبه برم يا يكشنبه)
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-03 ساعت 12:15)پري57 نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 10:23)HGhAzAl نوشته:  [دوستاني كه به تازگي مديكال داديد لطفا بفرماييد هزينه تو  nmcايا مبلغ ٩٧٦درهم بوده؟؟؟

دوستاني راهنمايي ميكنين كه بهتره مديكال رو در دبي انجام بديم يا ابوظبي. من بدليل اينكه مصاحبم صبح چهارنشبه هست حتما يك شب در ابوظبي خواهم بود. حالا انچنان برام فرقي نميكنه كه مثلا به محض ورود به ابوظبي برم و همونجا مديكال رو انجام بدم و بمونم. ممنون ميشم راهنمايي كنين كه تفاوتشون چيه و كدوم روش بهتره.
و اينكه اماده شدن جواب چقدر طول ميكشه؟ همون دو روز كاري؟ يعني من يكشنبه ازمايش بدم سه شنبه اماده هست؟ (دارم فكر ميكنم كه با پرواز شنبه برم يا يكشنبه)
مرسي

با سلام

دوبی بهتره..اگه اقامت شما دووبی هست...
برای اینکه یک بار باید برید مدیکال و یک بار دیگه جواب رو بگیرید...
اگه یک شنبه صبح ازمایش بدید تا سه شنبه عصر اماده هست..
البته کلا اگه هزینه بیشتر بدید یک روزه هم اماده میشه ظاهرا...

ساعت 7 صبح سفارت باشید تا زودتر مصاحبه بشید و کارتون تمام بشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
(2017-01-03 ساعت 12:15)پري57 نوشته:  

مرسي

تا جاییکه من میدونم فرقی ندارن و معمولا بخاطر هزینه کمتر اکثرا میرن ساکن دبی میشن و صبح روز مصاحبه میرن ابوظبی.اگه برای شما اختلاف هزینه مهم نیست که همون ساکن ابوظبی بشین.کل پروسه تو دبی 2 روز زمان میبره.من یکشنبه صبح وقت مصاحبه داشتم که به من گفتم 5شنبه 9صبح بیا آزمایش که تا شنبه ساعت6 آماده شد.منم چهارشنبه عصررسیدم دبی و 5شنبه صبح رفتم آزمایش.بنظرم شنبه بعدظهر حرکت کنین که برای یکشنبه صبح حتما اونجا باشین.مطمین تره.ضمن اینکه قبل رفتن با کلینیک مورد نظرتون مکاتبه کنین که اینطوری هم وقت گرفته باشین هم باهاشون هماهنگ کرده باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hesgan ، پري57 ، ماري بهاري

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان