کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
(2017-01-03 ساعت 12:15)پري57 نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 10:30)hesgan نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 10:23)HGhAzAl نوشته:  [دوستاني كه به تازگي مديكال داديد لطفا بفرماييد هزينه تو  nmcايا مبلغ ٩٧٦درهم بوده؟؟؟

هزینۀ مدیکال در NMC دوبی 975 درهم و در NMC ابوظبی 985 درهم هست برای هر نفر بزرگسال، به شرط اینکه واکسنی لازم نباشه و نتیجۀ آزمایش ها نرمال باشه.

دوستاني راهنمايي ميكنين كه بهتره مديكال رو در دبي انجام بديم يا ابوظبي. من بدليل اينكه مصاحبم صبح چهارنشبه هست حتما يك شب در ابوظبي خواهم بود. حالا انچنان برام فرقي نميكنه كه مثلا به محض ورود به ابوظبي برم و همونجا مديكال رو انجام بدم و بمونم. ممنون ميشم راهنمايي كنين كه تفاوتشون چيه و كدوم روش بهتره.
و اينكه اماده شدن جواب چقدر طول ميكشه؟ همون دو روز كاري؟ يعني من يكشنبه ازمايش بدم سه شنبه اماده هست؟ (دارم فكر ميكنم كه با پرواز شنبه برم يا يكشنبه)
مرسي

از نظر بیمارستان و پروسۀ کار که هیچ تفاوتی با هم ندارن. اختلاف قیمت مدیکال هم نفری 10 درهم هست که مبلغ زیادی نیست. اما اغلب دوستان اقامت در دوبی رو ترجیح می دن به این دلیل که هزینۀ هتل در دوبی به مراتب پایین تر از ابوظبی هست. البته در ابوظبی هم هتل های زیادی وجود داره که اگر با چند تا آژانس جک کنین می تونین یه هتل خوب با هزینۀ مناسب همونجا پیدا کنین و استرس سفر از دوبی به ابوظبی رو در روز مصاحبه نداشته باشین.

جواب مدیکال در بیمارستان NMC دوبی یک روز بعد آماده میشه. یعنی شما اگر 8 صبح اونجا باشین و آزمایش بدین، نهایت فردا عصر بهتون تحویل میدن. البته خود من یک ماه پیش NMC دوبی رفتم، عصر ساعت 4 اونجا بودم و تا 6 تموم شد، نتیجه هم فردا عصرش آماده بود. اما مدیکال ابوظبی 2 روز طول می کشه تا جواب رو تحویل بده به این دلیل که اونها نمونه های ادرار رو میفرستن دوبی و خودشون انجام نمی دن. بنابراین اگر ابوظبی می رین 2 روز رو برای مدیکال در نظر بگیرین و اگر دوبی میرین یک روز.

کار دیگه ای که می تونین انجام بدین اینه که این دو رو با هم میکس کنین! یعنی اول برین دوبی، مدیکال بدین، شب بمونین، فرداش جواب رو بگیرین، شب یا نهایت فردا صبحش برین ابوظبی، شب ابوظبی باشین، فردا صبحش برین سفارت برای مصاحبه.

با این حساب شما اگر یکشنبه هم برین (چه دوبی، چه ابوظبی) می تونین به همۀ کارهاتون برسین، ولی چون توی این پروسه برنامه ریزی لب به لب یه کم ریسک محسوب میشه، همون شنبه اگر برین خیلی بهتره. ولی یکشنبه هم برین مشکلی نیست.

مدیکال هم از اونچه فکر می کنید خیلی راحت تره، یک نفر در تمام مراحل شما رو راهنمایی می کنه و در NMC دوبی که من بودم همۀ افراد دخیل خیلی خوب و قشنگ فارسی حرف می زدن! حتی فرمی که اونجا بهتون میدن پر کنین هم به فارسی هست. بنابراین اصلا نگران این بخش قضیه نباشید.

موفق باشید. بازم سوالی بود بپرسین.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: negarak62 ، setaree ، ماري بهاري ، پري57
(2017-01-03 ساعت 16:15)hesgan نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 10:30)hesgan نوشته:  هزینۀ مدیکال در NMC دوبی 975 درهم و در NMC ابوظبی 985 درهم هست برای هر نفر بزرگسال، به شرط اینکه واکسنی لازم نباشه و نتیجۀ آزمایش ها نرمال باشه.

دوستاني راهنمايي ميكنين كه بهتره مديكال رو در دبي انجام بديم يا ابوظبي. من بدليل اينكه مصاحبم صبح چهارنشبه هست حتما يك شب در ابوظبي خواهم بود. حالا انچنان برام فرقي نميكنه كه مثلا به محض ورود به ابوظبي برم و همونجا مديكال رو انجام بدم و بمونم. ممنون ميشم راهنمايي كنين كه تفاوتشون چيه و كدوم روش بهتره.
و اينكه اماده شدن جواب چقدر طول ميكشه؟ همون دو روز كاري؟ يعني من يكشنبه ازمايش بدم سه شنبه اماده هست؟ (دارم فكر ميكنم كه با پرواز شنبه برم يا يكشنبه)
مرسي

از نظر بیمارستان و پروسۀ کار که هیچ تفاوتی با هم ندارن. اختلاف قیمت مدیکال هم نفری 10 درهم هست که مبلغ زیادی نیست. اما اغلب دوستان اقامت در دوبی رو ترجیح می دن به این دلیل که هزینۀ هتل در دوبی به مراتب پایین تر از ابوظبی هست. البته در ابوظبی هم هتل های زیادی وجود داره که اگر با چند تا آژانس جک کنین می تونین یه هتل خوب با هزینۀ مناسب همونجا پیدا کنین و استرس سفر از دوبی به ابوظبی رو در روز مصاحبه نداشته باشین.

جواب مدیکال در بیمارستان NMC دوبی یک روز بعد آماده میشه. یعنی شما اگر 8 صبح اونجا باشین و آزمایش بدین، نهایت فردا عصر بهتون تحویل میدن. البته خود من یک ماه پیش NMC دوبی رفتم، عصر ساعت 4 اونجا بودم و تا 6 تموم شد، نتیجه هم فردا عصرش آماده بود. اما مدیکال ابوظبی 2 روز طول می کشه تا جواب رو تحویل بده به این دلیل که اونها نمونه های ادرار رو میفرستن دوبی و خودشون انجام نمی دن. بنابراین اگر ابوظبی می رین 2 روز رو برای مدیکال در نظر بگیرین و اگر دوبی میرین یک روز.

کار دیگه ای که می تونین انجام بدین اینه که این دو رو با هم میکس کنین! یعنی اول برین دوبی، مدیکال بدین، شب بمونین، فرداش جواب رو بگیرین، شب یا نهایت فردا صبحش برین ابوظبی، شب ابوظبی باشین، فردا صبحش برین سفارت برای مصاحبه.

با این حساب شما اگر یکشنبه هم برین (چه دوبی، چه ابوظبی) می تونین به همۀ کارهاتون برسین، ولی چون توی این پروسه برنامه ریزی لب به لب یه کم ریسک محسوب میشه، همون شنبه اگر برین خیلی بهتره. ولی یکشنبه هم برین مشکلی نیست.

مدیکال هم از اونچه فکر می کنید خیلی راحت تره، یک نفر در تمام مراحل شما رو راهنمایی می کنه و در NMC دوبی که من بودم همۀ افراد دخیل خیلی خوب و قشنگ فارسی حرف می زدن! حتی فرمی که اونجا بهتون میدن پر کنین هم به فارسی هست. بنابراین اصلا نگران این بخش قضیه نباشید.

دوست عزيز شما با تجربه اي كه الآن داريد خودتون اگر بوديد الآن دوبي ميرفتيد اول يا ابوظبي ميگشتيد هتل ارزونتر پيدا ميكرديد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
بچه ها شماره م.الف اوني كه آخرش ٨٣ هست ميگه در شبكه موجود نيست! شماره ديگه اي ازش داريد لطفاً؟؟
آيا فرد ديگه اي رو ميشناسين به جز ايشون؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-04 ساعت 11:02)ماري بهاري نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 16:15)hesgan نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 12:15)پري57 نوشته:  دوستاني راهنمايي ميكنين كه بهتره مديكال رو در دبي انجام بديم يا ابوظبي. من بدليل اينكه مصاحبم صبح چهارنشبه هست حتما يك شب در ابوظبي خواهم بود. حالا انچنان برام فرقي نميكنه كه مثلا به محض ورود به ابوظبي برم و همونجا مديكال رو انجام بدم و بمونم. ممنون ميشم راهنمايي كنين كه تفاوتشون چيه و كدوم روش بهتره.
مرسي

دوست عزيز شما با تجربه اي كه الآن داريد خودتون اگر بوديد الآن دوبي ميرفتيد اول يا ابوظبي ميگشتيد هتل ارزونتر پيدا ميكرديد؟؟

من ابوظبی رو انتخاب می کردم، اما حتماً از الان ایمیل یا تلفن بزنین به بیمارستان NMC ابوظبی و تاریخ مورد نظر خودتون رو بهشون بگین و مطمئن بشین که در اون روز دکتر مدیکال در بیمارستان حضور داره.

انتخاب خود من هم برای مدیکال NMC ابوظبی بود، اما وقتی تماس گرفتم منشی گفت که اون روز خاص دکتر فقط تا ساعت 2 در بیمارستان حضور داره و به همین دلیل باید فردا صبحش مراجعه کنیم که فردا هم برای من دیر بود. بنابراین مجبور شدم مدیکال رو در دوبی انجام بدم.

در کل هیچ تفاوتی با هم ندارن و صرفاً به برنامه ریزی شما بستگی داره. ابوظبی خوبیش اینه که شما کلا در یک شهر ساکن هستین و دیگه لازم نیست استرس سفر بین شهری رو در روز مصاحبه داشته باشین، ولی همه چیز به خودتون بستگی داره. به نظر من خیلی سخت نگیرین، یکیش رو انتخاب کنین و همونو برین جلو. این مرحله واقعاً روتین تر از اونی که فکر می کنین انجام خواهد شد.

فقط توصیه اینه که هر کدوم رو که انتخاب می کنین حتماً از قبل ایمیل یا تلفن بزنین و مطمئن بشین که در اون روز خاص کارهای مربوط به مدیکال انجام میشه. شاید کلاً سالی یک روز پیش بیاد که انجام نشه ها، ولی خب ماجرای اون اتوبوس جهانگردی که یادتونه؟! Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري
(2017-01-03 ساعت 12:57)armehraboon نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 10:30)hesgan نوشته:  هزینۀ مدیکال در NMC دوبی 975 درهم و در NMC ابوظبی 985 درهم هست برای هر نفر بزرگسال، به شرط اینکه واکسنی لازم نباشه و نتیجۀ آزمایش ها نرمال باشه.

مرسي

با سلام

دوبی بهتره..اگه اقامت شما دووبی هست...
برای اینکه یک بار باید برید مدیکال و یک بار دیگه جواب رو بگیرید...
اگه یک شنبه صبح ازمایش بدید تا سه شنبه عصر اماده هست..
البته کلا اگه هزینه بیشتر بدید یک روزه هم اماده میشه ظاهرا...

ساعت 7 صبح سفارت باشید تا زودتر مصاحبه بشید و کارتون تمام بشه.

بهتره روز قبل مصاحبه ابو ظبي باشيم يا صبح زود از دوبي راه بيفتيم بريم ابوظبي؟آخه تو سفر نامه بچه هايي كه با خانم الف رفته بودن همه نوشته بودن صبح تو هتل دوبي اومدن دنبالشون و رفتن ابو ظبي؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-04 ساعت 11:33)ماري بهاري نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 12:15)پري57 نوشته:  دوستاني راهنمايي ميكنين كه بهتره مديكال رو در دبي انجام بديم يا ابوظبي. من بدليل اينكه مصاحبم صبح چهارنشبه هست حتما يك شب در ابوظبي خواهم بود. حالا انچنان برام فرقي نميكنه كه مثلا به محض ورود به ابوظبي برم و همونجا مديكال رو انجام بدم و بمونم. ممنون ميشم راهنمايي كنين كه تفاوتشون چيه و كدوم روش بهتره.
مرسي

با سلام

بهتره روز قبل مصاحبه ابو ظبي باشيم يا صبح زود از دوبي راه بيفتيم بريم ابوظبي؟آخه تو سفر نامه بچه هايي كه با خانم الف رفته بودن همه نوشته بودن صبح تو هتل دوبي اومدن دنبالشون و رفتن ابو ظبي؟؟؟

از نظر منطقی که هیچ تفاوتی نمی کنه، شما صرفاً باید قبل از 8 صبح روز مصاحبه پشت در سفارت باشین، اینکه از کجا میاین واقعاً اهمیت نداره. این تصمیم صرفاً یک موضوع شخصی هست، مثلاً خود من دوست نداشتم روز مصاحبه 4 صبح بیدار بشم و با یه ماشین دو ساعت راه از دوبی برم به ابوظبی و بعدش برگردم. بنابراین روز قبل از مصاحبه ابوظبی بودم.

دوستانی که دوبی بودن هم از رفت و برگشت شکایتی نداشتن، راحت رفته بودن و کارشون انجام شده بود. بنابراین زیاد سخت نگیرین، ببینین از لحاظ روحی و مالی کدوم یکی به صرفه تره و راحت ترین همون رو انتخاب کنین.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پري57
مرسي

با سلام

اگه با ترانسفر برید معمولا ساعت 4 5 صبح راه میفتند..که حدود 7 صبح میرسید سفارت..صبح زود مسیر ابوظبی دوبی مه الود هست برای همین اون ساعت راه میفتادند...دیرتر هم راه بیفتید ممکنه ترافیک بشه.

اگه ابوظبی اقامت کنید خوب هست مسلما...حالا شما 8 صبح میتونید سفارت باشید که معمولا صف داره و کارتون دیرتر تمام میشه...
من خودم حدود 7 صبح یا قبل 7 رسیدم سفارت و نفر سومی بودم که مصاحبه شدم و ساعت 9 صبح از سفارت اومدم بیرون.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
(2017-01-04 ساعت 11:10)ماري بهاري نوشته:  بچه ها شماره م.الف اوني كه آخرش ٨٣ هست ميگه در شبكه موجود نيست! شماره ديگه اي ازش داريد لطفاً؟؟
آيا فرد ديگه اي رو ميشناسين به جز ايشون؟؟؟

یه شماره براتون پیام خصوصی دادم
پاسخ
(2017-01-04 ساعت 14:21)armehraboon نوشته:  
(2017-01-03 ساعت 12:57)armehraboon نوشته:  با سلام

از همه دوستاني كه راهنمايي كردن بي نهايت ممنونم. واقعا لطف ميكنين كه تو اين شرايط پراسترس ما انقدر همراهين.
من به توصيه دوستان تصميم گرفتم همون شنبه برم چون واقعا درست ميگن و ريسك نميشه كرد. از يه اژانس هم قيمت گرفتم. هزينه اقامت تو هتل 4 ستاره خوب (گريد 8 به بالا) رو توي دبي و ابوظبي يه قيمت دادن (تنها تفاوتش اينه كه دبي صبحانه هم داره). فقط متوجه شدم كه هزينه بليط يك سره به ابوظبي حدودا 500-600 تومان گرون تر ميشه. اينه كه تصميم دارم با پرواز ماهان برم دبي و همونجا مديكال رو بدم و جوابش رو بگيرم و بعد روز قبل از مصاحبه برم ابوظبي بمونم چون صبح ساعت 4 بيدار شدن و راه افتادن برام خيلي سخته.
روم نيمشه ولي ميشه راهنمايي كنين كه :
1- بعدش چند روز بايد بمونم؟ يعني پرواز برگشت رو براي چه روزي بگيرم؟ (با فرض اينكه يه ضرب ويزا بدن و اينكه من نميخام براي پيكاپ ريسك كنم و بدم كسي بگيره، ايا بهتره كه براي همون چهارشنبه-پنجشنبه برگشت بگيرم و اگر يه ضرب دادن تمديد كنم و بمونم يا بليط رو براي شنبه-يكشنبه بگيرم و اگر اپ خوردن تغيير بدم؟)
2- امارات چه روزهايي تعطيل هست و اگر چهارشنبه ويزاي يه ضرب بدن چه روزي دستم ميرسه؟

واقعا ممنونم از وقتي كه ميزارين.
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، armehraboon ، ماري بهاري
(2017-01-04 ساعت 16:11)پري57 نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 11:33)ماري بهاري نوشته:  بهتره روز قبل مصاحبه ابو ظبي باشيم يا صبح زود از دوبي راه بيفتيم بريم ابوظبي؟آخه تو سفر نامه بچه هايي كه با خانم الف رفته بودن همه نوشته بودن صبح تو هتل دوبي اومدن دنبالشون و رفتن ابو ظبي؟؟؟

از همه دوستاني كه راهنمايي كردن بي نهايت ممنونم. واقعا لطف ميكنين كه تو اين شرايط پراسترس ما انقدر  همراهين.
من به توصيه دوستان تصميم گرفتم همون شنبه برم چون واقعا درست ميگن و ريسك نميشه كرد. از يه اژانس هم قيمت گرفتم. هزينه اقامت تو هتل 4 ستاره خوب (گريد 8 به بالا) رو توي دبي و ابوظبي يه قيمت دادن (تنها تفاوتش اينه كه دبي صبحانه هم داره). فقط متوجه شدم كه هزينه بليط يك سره به ابوظبي حدودا 500-600 تومان گرون تر ميشه. اينه كه تصميم دارم با پرواز ماهان برم دبي و همونجا مديكال رو بدم و جوابش رو بگيرم و بعد روز قبل از مصاحبه برم ابوظبي بمونم چون صبح ساعت 4 بيدار شدن و راه افتادن برام خيلي سخته.
1- بعدش چند روز بايد بمونم؟ يعني پرواز برگشت رو براي چه روزي بگيرم؟ (با فرض اينكه يه ضرب ويزا بدن و اينكه من نميخام براي پيكاپ ريسك كنم و بدم كسي بگيره، ايا بهتره كه براي همون چهارشنبه-پنجشنبه برگشت بگيرم و اگر يه ضرب دادن تمديد كنم و بمونم يا بليط رو براي شنبه-يكشنبه بگيرم و اگر اپ خوردن تغيير بدم؟)
2- امارات چه روزهايي تعطيل هست و اگر چهارشنبه ويزاي يه ضرب بدن چه روزي دستم ميرسه؟

تصمیم خوبی گرفتین. من هم همینکارو کردم و روز مصاحبه هم استرس سفر از دوبی به ابوظبی رو نداشتم! Big Grin

دربارۀ سوالهاتون:

1. واقعیت اینه که به هیچ وجه نمیشه پیش بینی کرد که ویزای یکضرب می گیرین یا AP می خورین. ولی از اونجا که از نظر آماری احتمال AP خوردن بیشتره، به نظر من شما برگشت رو همون چهارشنبه یا پنجشنبه بگیرین و اگر یکضرب گرفتین تمدیدش کنین.

2. امارات روزهای جمعه و شنبه تعطیله. اگر انشالله به شما ویزا بدن، احتمال خیلی زیاد سه شنبه یا پنجشنۀ هفتۀ بعدش میرسه دستتون (اینجا هم احتمال پنجشنبه بیشتره)

فقط یک نکته رو توجه کنید و اینکه بلیت برگشت رو اگر همون چهارشنبه می گیرین حواستون باشه که باید از ابوظبی به دوبی بیاین (حدود 2 ساعت براش در نظر بگیرین). نمی دونم برگشت ماهان چه ساعتی هست اما باید قاعدتاً 6 یا 7 عصر به بعد باشه که با خیال راحت به پرواز برسین.

بعدشم اینکه هر چقدر سوال داشتین بپرسین، اینجا برای همین طراحی شده دیگه! Smile
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: setaree ، armehraboon ، پري57
Dostan age ajans havapeymaia geron midan hotel az site booking bgirid b nazare mn besarfetare
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
(2017-01-04 ساعت 16:11)پري57 نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 11:33)ماري بهاري نوشته:  بهتره روز قبل مصاحبه ابو ظبي باشيم يا صبح زود از دوبي راه بيفتيم بريم ابوظبي؟آخه تو سفر نامه بچه هايي كه با خانم الف رفته بودن همه نوشته بودن صبح تو هتل دوبي اومدن دنبالشون و رفتن ابو ظبي؟؟؟

از همه دوستاني كه راهنمايي كردن بي نهايت ممنونم. واقعا لطف ميكنين كه تو اين شرايط پراسترس ما انقدر  همراهين.

به نظر من به دو دلیل بلیت رو همون روز مصاحبه یا فرداش بگیرید.
اولا قیمت تغییر بلیت برای چند روز بعد معمولا کمتر میشه ولی برعکسش میتونه بیشتر بشه.

دلیل بعدیش هم اثر روانیش هست...فرض کنید ویزای یک ضرب گرفیتد با کلی شوق و ذوق میرید بلیت رو تغییر میدید
و اصلا فکر پولش هم نیستید ولی برعکسش!؟ Sad

به هر حال امیدوارم با ویزای یک ضرب همه رو شاد کنید Cool Big Grin
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري ، پري57
(2017-01-04 ساعت 23:12)armehraboon نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 16:11)پري57 نوشته:  از همه دوستاني كه راهنمايي كردن بي نهايت ممنونم. واقعا لطف ميكنين كه تو اين شرايط پراسترس ما انقدر  همراهين.

به نظر من به دو دلیل بلیت رو همون روز مصاحبه یا فرداش بگیرید.
اولا قیمت تغییر بلیت برای چند روز بعد معمولا کمتر میشه ولی برعکسش میتونه بیشتر بشه.

دلیل بعدیش هم اثر روانیش هست...فرض کنید ویزای یک ضرب گرفیتد با کلی شوق و ذوق میرید بلیت رو تغییر میدید
و اصلا فکر پولش هم نیستید ولی برعکسش!؟ Sad

به هر حال امیدوارم با ویزای یک ضرب همه رو شاد کنید Cool  Big Grin

مگه نبايد براي عقب انداختن بليط ٢٤ ساعت قبل اقدام كنيم؟؟؟اگه روز مصاحبه بليط برگشت باشه و ويزاي يك ضرب بگيريم كه ٢٤ ساعت وقت نداريم
البته من ميخوام زنگ بزنم دفتر ماهان تو دبي ...اگه راهنمايي خوبي كنن ميام ميگم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پري57
سلام من ٢٢ نوامبر مصاحبه داشتم تو ابوظبى و به لطف خدا ويزاى يكضرب گرفتم ، اميدوارم واسه همه ى بچه ها اتفاقات خوب بيفته، در اولين فرصت سفرنامه ام را خواهم نوشت.
ويزاى نامزدىK1
ارسال مدارك به USCIS:٢جون.
اولين جواب USCIS:٢٨جولاى،فرم I-797C.نامه٢: ١٦آگست،فرمI-797.كيس نامبر:٦ سپتامبر.
تاريخ مصاحبه:٢٢نوامبر،ابوظبى،ويزاى يكضرب.
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
گرفتن سوشال:١٧ژانويه،ارسال مدارك به USCIS:١٧ژانويه.
انگشت نگارى:١٣فوريه.
دريافت اجازه كار و اجازه ى ورود و خروج از كشور: ٢٧ اپريل.
تاريخ مصاحبه براى گرين كارت: ٢٤ اكتبر.
تاريخ گرفتن گرين كارت: ٢٩ اكتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري ، majidramzi ، setaree ، پري57
سلام
دوستاي عزيز لطفا راهنمايي ميكنين كه براي گرفتن وقت مديكال توي دبي و ابوظبي (فعلا ميخام از هر دو وقت بگيرم كه مطمين بشم هستن و مشكلي پيش نمياد) بايد كدوم بيمارستان و كدوم speciality و كدوم دكتر رو انتخاب كنم؟
و اينكه تو فرم وقت گرفتن يه شماره تلفن با پيش شماره امارات ميخاد. من كه ندارم؟ Sad
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان