کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
(2015-04-25 ساعت 09:07)a6l3i نوشته:  سلام دوستان
قصد دارم به اندازهِ هزینهء مدیکال و رفت و آمد بین دبی - ابوظبی و هزینه های روزانه در امارات ، از ایران درهم بخرم.
NMC در ایمیلِ تعیین وقت ، هزینه بیسیک برای مدیکال رو 525 درهم گفته (من تمام واکسن ها رو تو پاستور تجریش زدم). فکر میکنید حدوداً چقدر درهم لازم بشه؟
البته هزینه هتل رو دلاری میدم.
ممنونم
لطفا اینجا رو چک کنید
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid598332
پاسخ
تشکر کنندگان: a6l3i ، shadoow ، msar ، sib 24
سلام به همه دوستان گلم.همانطور که قول داده بودم خواستم سفرنامه بنویسم.
NMC:
ما برای مدیکال وقت نگرفته بودیم. 5 شنبه صبح پرواز همسرم بود و تا برسه به NMC ساعت 4 بود و بعد از 6 ساعت کارش تموم شد.کل هزینه ها 550 درهم شد.مدارکم شامل نامه مصاحبه،کارت زرد،اصل و کپی پاسپورت و 5 قطعه عکس بود .گفتن دوشنبه بیاد جواب بگیره.
روز مصاحبه:
ما با خانم ملیکا هماهنگ کرده بودیم.ساعت 5 دم در هتل بودن و 6:30 رسید سفارت.ساعت 7:20 در سفارت باز شد و 8:30 مدارک گرفتن.وقتی نوبت همسرم شد واسه مصاحبه،سیستمشون خراب شد و 2 ساعت معطل شد.بعدش آفیسر یه سری سوال که کی باهم آشنا شدین؟از کی همو میشناسین؟کار شما چیه؟سربازی چی کار کردی؟همسرت کجاست و چی کار میکنه؟ را پرسید و گفت مدارک کامله ولی شامل a p شدیم.
چند نکته:
1. کتگوری F2A پولی به سفارت نمیده
2. برگه آبی رو پرونده بود و اینکه چی بپوشین یا چجوری صحبت کنین هیچ تاثیری رو روند پروسه نداره
3. دوستان موقع مصاحبه حتماااااا پتیشنر آ م ر ی ک ا باید باشه و گرنه کیس ریجکت میکنن.حتی اگر پتیشنر همه زندگیش آم ری ک ا باشه و واسه تفریح اومده باشه.همسرم گفت همچین موردی سفارت ریجکت کرد.
4. دامیسایل حتما مدارکش تهیه کنید .این مدارک خیلی مهمه و جدی بگیرید

واسه کلییر شدن همسر منم دعا کنیدBig Grinببخشید کوتاهه چون من نقل قول کردم.سوالی بود در خدمتم
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: saboteur ، shadoow ، sib 24 ، hamidoo_b ، fahi ، a6l3i ، m.ghoreishi ، Sam-90 ، Tolu IR
(2015-05-06 ساعت 02:01)فاطمه نوری نوشته:  سلام به همه دوستان گلم.همانطور که قول داده بودم خواستم سفرنامه بنویسم.
NMC:
ما برای مدیکال وقت نگرفته بودیم. 5 شنبه صبح پرواز همسرم بود و تا برسه به NMC ساعت 4 بود و بعد از 6 ساعت کارش تموم شد.کل هزینه ها 550 درهم شد.مدارکم شامل نامه مصاحبه،کارت زرد،اصل و کپی پاسپورت و 5 قطعه عکس بود .گفتن دوشنبه بیاد جواب بگیره.
روز مصاحبه:
ما با خانم ملیکا هماهنگ کرده بودیم.ساعت 5 دم در هتل بودن و 6:30 رسید سفارت.ساعت 7:20 در سفارت باز شد و 8:30 مدارک گرفتن.وقتی نوبت همسرم شد واسه مصاحبه،سیستمشون خراب شد و 2 ساعت معطل شد.بعدش آفیسر یه سری سوال که کی باهم آشنا شدین؟از کی همو میشناسین؟کار شما چیه؟سربازی چی کار کردی؟همسرت کجاست و چی کار میکنه؟ را پرسید و گفت مدارک کامله ولی شامل a p شدیم.
چند نکته:
2. برگه آبی رو پرونده بود و اینکه چی بپوشین یا چجوری صحبت کنین هیچ تاثیری رو روند پروسه نداره
3. دوستان موقع مصاحبه حتماااااا پتیشنر آ م ر ی ک ا باید باشه و گرنه کیس ریجکت میکنن.حتی اگر پتیشنر همه زندگیش آم ری ک ا باشه و واسه تفریح اومده باشه.همسرم گفت همچین موردی سفارت ریجکت کرد.

واسه کلییر شدن همسر منم دعا کنیدBig Grinببخشید کوتاهه چون من نقل قول کردم.سوالی بود در خدمتم
ممنون از نکاتی که گفتید.ایشالا هرچه زودتر ویزاشون رو بگیرند.آیا از همسرتون عدم سوپیشینه گرفتند یا نه؟الان تو نامه ای که برای ما اومده خواسته شده.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
(2015-05-06 ساعت 10:23)sib 24 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 02:01)فاطمه نوری نوشته:  سلام به همه دوستان گلم.همانطور که قول داده بودم خواستم سفرنامه بنویسم.
NMC:
روز مصاحبه:
چند نکته:

ممنون از نکاتی که گفتید.ایشالا هرچه زودتر ویزاشون رو بگیرند.آیا از همسرتون عدم سوپیشینه گرفتند یا نه؟الان تو نامه ای که برای ما اومده خواسته شده.
از ما هم خواسته بودن یعنی تو نامه مصاحبه بود.ولی اونا یه مطلب کلی مبنویسن و ما لازم نیست که ببریم.همسر من نبرد
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Tolu IR
بچه ها علت خاصی داره که میرین دبی وقتی سفارت ابوظبی
چرا از اول نمیرین ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
(2015-05-07 ساعت 08:25)Sunlight66 نوشته:  بچه ها علت خاصی داره که میرین دبی وقتی سفارت ابوظبی
چرا از اول نمیرین ابوظبی
میشه گفت یه تصمیم شخصیه. مدیکال ابوظبی کمی گرونتره . دوبی رفت و آمد و تاکسی گرفتن راحت تره. جای تفریحی بیشتری داره. من 3 روز ابوظبی موندم.
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Sunlight66 ، sib 24 ، shadoow ، Tolu IR
بچه ها شماره این ملیکا خانم رو میشه بدین و در ازای چه خدماتی چقدر میگیره مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان میشه محبت کنید بگید ایمیل ادرس فیزیشن ها رو از کجا اوردین چون تو سایت سفارت فقط شماره تلفن و اسم شهر هست شماره ملیکا خانم هم هرکی اگر داره ممنون میشم
پاسخ
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ.
00971503861006
00971557388364
ﺭاﺟﻊ ﺑﻪ ﻗﻴﻤﺖ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﻨﻴﺪ و ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﺰﻧﻴﺪ اﻣﺎ ﻭاﻗﻌﺎ اﺩﻡ ﺧﻮﺏ و ﺑﺎ اﻃﻤﻴﻨﺎﻧﻲ ﻫﺴﺘﻦ و ﺧﻮﺏ ﻛﻤﻚ ﻣﻴﻜﻨﻦ.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Tolu IR
(2014-06-05 ساعت 14:21)hamed.us نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 14:08)مسكاتي نوشته:  شما برگه سفيد گرفتين؟فرقش با آبي چيه؟به منم برگه سفيد دادن و گفتن سايت رو چك كن؛(

سفارت معمولا برای اونا که کلیرنس میخورن تو برگه آبی چاپ میکنن. حتما اون روز که شما مصاحبه شدید برگه آبیشون تموم شده بوده و تو برگه سفید چاپ کردن و به شما دادن Big Grin
ولی در کل برگه سفید و آبی در صورتی که متن اونها یکی باشه هیچ فرقی با هم ندارن. مهم اینه که آفیسر به شما گفته باشه که پرونده شما احتیاج به مرحله اداری بیشتر داره و به شما کیس نامبر هم داده باشه و گفته باشه که وب سایتو چک کنی..........آقای محترم چیزی رو که بلد نیستی چرا الکی جواب میسازی، برگه صورتی با برگه سفید تفاوت فاحشی دارن، الکی چرا میگی برگه آبی نداشتن واقعا که سفارت آمریکاست مثل اینکه
پاسخ
سلام دوستان
من شبیه این پست رو تو تاپیکِ واکسیناسیون هم گذاشتم. با اجازه مدیران عزیز اینجا هم میذارم شاید قبل از نوشتن سفر نامه به دوستان کمک کنه.

من الان دوبی هستم.
دیروز رفتم NMC پیش دکتر شوکلا. خوشبختانه هیچ واکسنی لازم نشد و همه اونهایی که تو کارت بودن رو قبول کردن. همه چیز خیلی خوب پیش رفت و بسیار عالی هم راهنمایی میکردن.
تنها مورد مهمی که خواستم دوستان در جریان باشن اینه که من چون آبله مرغان Varicella گرفته بودم ، پاستور دیگه واکسن نزد و یه آزمایش خون دادم ، که نشون بده بدن ایمن هست یا نه؟ اینجا دکتر جواب اون آزمایش رو میخواد که من ارائه دادم. اگه آبله مرغان گرفتین و تو ایران واکسن نزدید ، حتماً جواب آزمایش همراه تون باشه. وگرنه اینجا به آزمایش هاتون اضافه میشه.

لینکِ کارت بین المللی واکسن من

در مورد هزینه ها هم آزمایش خون شد 50 درهم ، عکس قفسه سینه 125 درهم و هزینه معاینه دکتر شوکلا 350 درهم. مجموع 525 درهم که دقیقا همون مبلغی بود که تو ایمیل تعیین وقت گفته بودن "حداقل هزینه 525 هستش".

جواب رو هم گفتن شنبه ۹ صبح.

تندرست باشین . . .
CR1*ارسال مدارک 10mar2014 *رسیدن مدارک به17mar14 :USCIS *اپروو بعد7ماه: 2oct14 *ارجاع به 17oct14:NVC *تعیین کیس نامبر ابوظبی بعد2ماه :3Dec14 *تکمیل فرم 4dec14:DS261 *بازشدن وپرداخت 5dec14:AOS Fees *ارسال مدارک به 9Jan2015:NVC *بازشدن وپرداخت IV Fees بعد1ماه :10Jan15 *بازشدنDS260وتکمیل آن: 12Jan15 *رسیدن مدارک به 12jan15:NVC *نقص:13Feb *ارسال مجدد: 14mar * ایمیل مصاحبه : 17Apr*مصاحبه:17May*دریافت ویزا از سفارت: 21May2015
پاسخ
تشکر کنندگان: ATYY ، vania77 ، amir_naji ، sib 24 ، Sam-90 ، Tolu IR
سلام.دوستانی که اینهفته ابوظبی مصاحبه داشتید فرم I_864 که بردید آیا فرم جدید هست یا همون فرم قدیم که ۲ماه پیش اکسپایر شده. ؟؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: fahi ، Tolu IR
سلام. از کجا باید شروع کنم واسه ویزای نامزدی آمریکا؟
ممنون.
پاسخ
(2015-05-15 ساعت 11:44)sib 24 نوشته:  سلام.دوستانی که اینهفته ابوظبی مصاحبه داشتید فرم I_864 که بردید آیا فرم جدید هست یا همون فرم قدیم که ۲ماه پیش اکسپایر شده. ؟؟

برای منم اکسپایر شده ولی مهم نیست چون تو سایت خودشون هم اپدیت جدیدی ازش نیست و اون موقعدکه همسرم پر کرد و فرستاد یعنی یه ماه پیش انلاین پر کرد
پاسخ
(2015-05-15 ساعت 13:47)saman93 نوشته:  سلام. از کجا باید شروع کنم واسه ویزای نامزدی آمریکا؟
ممنون.

دوست عزیز گرین کارت داری یا سیتیزنی؟ فرماش با هم فرق داره
یه سری فرم و مدارک اماده میکنی میفرستی بعد خودشون مرحله به مرحله میگن چیکار کنی
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان