کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2010-07-30 ساعت 13:06)ehsan450 نوشته:  سلام من الان سایت دکتر رو چک کردم واسه 30 اگوست وقت می ده و منم واسه ساعت 11 اون روز یعنی 30 اگوست وقت گرفتم. پس گویا اون روز دکتر هالیدی نیست . فکر کنم اونهایی که واسه 2 سپتامبر وقت مصاحبه دارن باید بجنبن و 30 اگوست وقت مدیکال بگیرن که خیالشون واسه دو روز فاصله راحت باشه

با تشکر از آقا آحسان که به منم اطلاع دادن و شدم نفر اول Big Grin
(2010-07-30 ساعت 14:51)f.p نوشته:  
(2010-07-30 ساعت 07:13)f.p نوشته:  سلام
ممكنه آقاي راهواري . مديران محترم و دوستاني كه مشابه من بودن جواب بدن :
من حدود يك ماه و نيم پيش در اين سن و سال ! آبله مرغان گرفتم و البته خيلي هم سخت
چطور ميتونم دكتر اونگان رو متقاعد كنم كه ديگه به من واكسن نزنه و يا اگه نميشه اونو متقاعد كرد از اينجا -ايران- كاري ميشه كرد؟
لطفا پاسخ بديد دوستان

چرا كسي ديگه جواب نميده؟Sad

دوست عزیز ممکنه دکتر اونگان حرفتو باور کنه و اگه جای آبله مونده باشه رو بدنت که بهتر.این واکسن توی ایران 95 هزار تومنه و اونجا 70 دلار میشه !
تنها چیزی هم که دکتر بهش استناد میکنه کارت واکسن بین المللی هست نه چیز دیگه.
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
(2010-07-30 ساعت 14:51)f.p نوشته:  
(2010-07-30 ساعت 07:13)f.p نوشته:  سلام
ممكنه آقاي راهواري . مديران محترم و دوستاني كه مشابه من بودن جواب بدن :
من حدود يك ماه و نيم پيش در اين سن و سال ! آبله مرغان گرفتم و البته خيلي هم سخت
چطور ميتونم دكتر اونگان رو متقاعد كنم كه ديگه به من واكسن نزنه و يا اگه نميشه اونو متقاعد كرد از اينجا -ايران- كاري ميشه كرد؟
لطفا پاسخ بديد دوستان

چرا كسي ديگه جواب نميده؟Sad
با توجه به تجربه یکی از دوستانم باید گفت که دوست عزیزاثبات آن راحت است حتی اگر علائم ظاهری پاک شده باشد. بهترین کار اینست که به آزمایشگاه بروید و این تست را اندازه گیری کنید و نتیجه را به دکتر نشان دهید.Anti VZV Ab, Ig G & Ig M
تشکر کنندگان: f.p ، WIKIMAN
سلام دستان
من قصد دارم براي كاراي پزشكي برم استامبول american hospital بعد برم انكارا
تاحالا كسي تجربه مشابه اينكارو داشته؟مشكلي كه ندلره داره؟اونجا هم قابل قبوله؟
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:
توضيح اين كه اسم American Hospital استانبول هم در نمونه نامه دوم كه دوستان روي سايت گذاشتن اومده و هم در وب سايت سفارت آمريكا در انكارا و هر دو جا اين مركز رو مجاز و قابل قبول دونستن. اما ايشون هنوز شك دارن و البته حق هم دارن.

(2010-07-31 ساعت 16:57)بنيتا نوشته:  سلام دستان
من قصد دارم براي كاراي پزشكي برم استامبول american hospital بعد برم انكارا
تاحالا كسي تجربه مشابه اينكارو داشته؟مشكلي كه ندلره داره؟اونجا هم قابل قبوله؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Shahoo52 ، بنيتا
خبر مهم............خبر مهم..................خبر مهم

به دوستان که ابوظبی مصاحبه دارند. پلی کلینیک از تاریخ اول اگوست تا 15 اگوست تعطیل است. دوستانی که در این روزها برای مدیکال میروند به فکر مرکز دیگری باشند
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان عزيز
سوال من اين است بچه ما كه حدود 1 سال و 3 ماهش است , كيس نامبر من 39xxx هست كه اگر نوبت به من برسه سال ديگه ميشه كه سال ديگه دخترم ميشه 2 ساله و اينجا واكسن هاي مربوط به نوازدي كه در طي چند نوبت مي زنن را زده و كارت دارد حالا سال ديگه هم بايد اين واكسن ها را بزند وهمچنين براي بچه ها چه واكس هاي ديگري بايد بزنيم؟ كلا ميشه يكس از دوستان در اين خصوص راهنمايي هاي لازم را بكند.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-08-01 ساعت 16:30)گاتا نوشته:  خبر مهم............خبر مهم..................خبر مهم

به دوستان که ابوظبی مصاحبه دارند. پلی کلینیک از تاریخ اول اگوست تا 15 اگوست تعطیل است. دوستانی که در این روزها برای مدیکال میروند به فکر مرکز دیگری باشند

منبع خبر کجاست؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-01 ساعت 19:34)To USA نوشته:  
(2010-08-01 ساعت 16:30)گاتا نوشته:  خبر مهم............خبر مهم..................خبر مهم

منبع خبر کجاست؟

می توانید با پلی کلنیک تماس بگیرید.متوجه خواهید شد
تشکر کنندگان:
زدن واکسن خارج از ایران با داخل فرق داره ؟ از نظر درد ؟؟
آخه وقتی فهمیدم که باید واکسن بزنم برای کارای مهاجرت دیگه لاتاری پارسال رو ثبت نام نکردم. اما بعدا شنیدم که ترکیه سوزن های جدیدی هست که درد ایجاد نمیکنه بخاطر همین من خیلی از اینکه پارسال رو از دست دادم پشیمون شدم Sad
من حاظرم جونم رو از دست بدم اما سوزن طرفم نیاد. اما الان که فکرشو میکنم حاضرم واسه گرین کارت هرکاری بکنم
تشکر کنندگان:
به نظر من شما با این روحیه تون اصلا حسرت ثبت نام نکردن رو نخورید چون درد سوزن کمترین دردیه که در مهاجرت احساس خواهید کرد...
تشکر کنندگان: اليزا ، گاتا
(2010-08-02 ساعت 00:45)گاتا نوشته:  

منبع خبر کجاست؟

من یه ایمیل فرستادم برای دکتر Nayal اما شاید بد نباشه شما هم بگید منبع خبرتون کجاست؟ تلفنی تماس گرفتید یا خودتون رفتید یا جایی خوندید یا کسی چیزی گفته یا چی؟
تشکر کنندگان: گاتا
(2010-08-02 ساعت 10:06)To USA نوشته:  

منبع خبر کجاست؟

من یه ایمیل فرستادم برای دکتر Nayal اما شاید بد نباشه شما هم بگید منبع خبرتون کجاست؟ تلفنی تماس گرفتید یا خودتون رفتید یا جایی خوندید یا کسی چیزی گفته یا چی؟

من خودم اگوست مصاحبه دارم و به یکی از دوستانم که دوبی زندگی می کنه سفارش کردم حضوری اول اگوست بره برام پلی کلینیک وقت بگیره که رفته بود و با درهای بسته و notification روی در مبنی بر تعطیل بودن آن تا 15 اگوست مواجهه شده بود. و من هم تلفنی new medical center وقت گرفتم.
to usa عزیز شانس آوردیم که شما امریکن کونسولار افیسر نیستی و الا همه ما رو حسابی سین جین می کردی و در نهایت رد می کردی. Big GrinCool
به امید موفقیت همه
تشکر کنندگان: sam_hash
(2010-08-02 ساعت 13:50)گاتا نوشته:  من خودم اگوست مصاحبه دارم و به یکی از دوستانم که دوبی زندگی می کنه سفارش کردم حضوری اول اگوست بره برام پلی کلینیک وقت بگیره که رفته بود و با درهای بسته و notification روی در مبنی بر تعطیل بودن آن تا 15 اگوست مواجهه شده بود. و من هم تلفنی new medical center وقت گرفتم.
to usa عزیز شانس آوردیم که شما امریکن کونسولار افیسر نیستی و الا همه ما رو حسابی سین جین می کردی و در نهایت رد می کردی. Big GrinCool
به امید موفقیت همه

گاتا جان از کجا اینقدر مطمئنید؟!؟ یه هو دیدید امریکن کونسولار افیسر بودمBig Grin
حالا چرا New Medical Center رو انتخاب کردید؟ هزینش چقدر از Polyclinic بیشتره؟ وقت قبلی گرفتن لازمه؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 13:50)گاتا نوشته:  
(2010-08-02 ساعت 10:06)To USA نوشته:  

منبع خبر کجاست؟

من خودم اگوست مصاحبه دارم و به یکی از دوستانم که دوبی زندگی می کنه سفارش کردم حضوری اول اگوست بره برام پلی کلینیک وقت بگیره که رفته بود و با درهای بسته و notification روی در مبنی بر تعطیل بودن آن تا 15 اگوست مواجهه شده بود. و من هم تلفنی new medical center وقت گرفتم.
به امید موفقیت همه

هزينش بيشتر از خود polyclinic هستش ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
سلام دوستان از اونجا كه 30 اگوست تعطيل رسميه ايا دكتر انكارا بازه يا نه؟
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان