کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام

من امروز به پلي كلينيك تلفن زدم. يه پيغام ضبط شده شنيدم كه مضمونش دقيقا فرمايشات دوستمون گاتا هست.

يه تلفن زدم به New Medical Center. گفتند هزينه مي شه 425 درهم + هزينه واكسن ها. اگه هيچي واكسن نزده باشي حدود 1000 درهم مي شه.

گفتند از يكشنبه تا پنج شنبه بين ساعت 8:30 تا 11 مي توني بياي.

وقت قبلي بهم ندادند. فقط گفتند چون اين روزا ماه رمضون هست و ممكنه دكترامون نباشن، بهتره قبلش زنگ بزني.

آدرس دقيقش اينجاست:

بين ديره و بحيراء - روبروي هتل رامادا - پشت ساختمان الياسمين
تلفن: 0097142683131

اينم كروكي محل:

[عکس: nmc_dxb.JPG]
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: sam_hash ، To USA ، گاتا ، Kaveh792004 ، farzad101
(2010-08-03 ساعت 09:47)Ashkan78 نوشته:  سلام

من امروز به پلي كلينيك تلفن زدم. يه پيغام ضبط شده شنيدم كه مضمونش دقيقا فرمايشات دوستمون گاتا هست.

يه تلفن زدم به New Medical Center. گفتند هزينه مي شه 425 درهم + هزينه واكسن ها. اگه هيچي واكسن نزده باشي حدود 1000 درهم مي شه.

گفتند از يكشنبه تا پنج شنبه بين ساعت 8:30 تا 11 مي توني بياي.

وقت قبلي بهم ندادند. فقط گفتند چون اين روزا ماه رمضون هست و ممكنه دكترامون نباشن، بهتره قبلش زنگ بزني.

آدرس دقيقش اينجاست:

بين ديره و بحيراء - روبروي هتل رامادا - پشت ساختمان الياسمين
تلفن: 0097142683131

برای ما که هفته اول سپتامبر هستیم هم خود پلی کلینیک تعطیله یا تا اون موقع باز میشه ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
فکر کنم باز باشه اون موقع. چون گفته تا 15 Aug البته معلوم نیست کجاست اما بعیده یهو 1 ماه کارو بارو تعطیل کنه.
یه نکته کوچیک اینکه اگه یه همچین جاهایی از دکمه "افزودن پاسخ" به جای "پاسخ" استفاده کنید سایت قشنگتری خواهیم داشت.Cool
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Kaveh792004
بچه هايي كه روي New Medical Center حساب مي كنن حواسشون باشه...

ساعت كاري كه تا حالا اين مركز اعلام كرده دقيق نيست. خودشون هم نمي دونن ساعت كاريشون تو ماه رمضون چه جوري مي شه. تا 4-3 روز پيش از ماه رمضون مشخص مي شه.

اين احتمال هم زياده كه شنبه ها هم باشن. احتمالا همون موقع وقت هم مي دن.
تشکر کنندگان: Kaveh792004
خدا كنه كار ما اول سپتامبر ها با همون پليكلينيك حل بشه Rolleyes

تشکر کنندگان: Ashkan78
من حدس مي زنم New Medical Center از Polyclinic هم بهتر باشه و بيشتر بچه ها برن اونجا. حدس مي زنم ها... پسر خالم اونجا كاره اي نيست!

با اين وجود آرزو مي كنم اين تعطيلي موقت Polyclinic باعث يافتن يك جايگزين خوب ديگه بشه و به زوذي Polyclinic هم باز بشه تا همه دوستان با اطلاعات كافي مركز مورد نظرشون رو انتخاب كنن.

(2010-08-03 ساعت 23:08)Kaveh792004 نوشته:  خدا كنه كار ما اول سپتامبر ها با همون پليكلينيك حل بشه Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2010-08-03 ساعت 23:23)Ashkan78 نوشته:  من حدس مي زنم New Medical Center از Polyclinic هم بهتر باشه و بيشتر بچه ها برن اونجا. حد مي زنم ها... پسر خالم اونجا كاره اي نيست!

با اين وجود آرزو مي كنم اين تعطيلي موقت Polyclinic باعث يافتن يك جايگزين خوب ديگه بشه و به زوذي Polyclinic هم باز بشه تا همه دوستان با اطلاعات كافي مركز مورد نظرشون رو انتخاب كنن.

(2010-08-03 ساعت 23:08)Kaveh792004 نوشته:  خدا كنه كار ما اول سپتامبر ها با همون پليكلينيك حل بشه Rolleyes

آخه اينطور كه گفتي ، هزينه اش بيشتر از پلي كلينيكه !

تشکر کنندگان:
بدون واكسن مي شه 425 درهم. چند ساعت پيش با يكي از بچه ها بودم كه Polyclinic رفته بود. مي گفت با يه واكنسن (كه حدس مي زنم آبله مرغان بوده) هزينه اش شده 700 درهم. اگر اين واكسن رو حدود 300 درهم حساب كنيم، به يان نتيجه مي رسيم كه اختلاف هزينه وجود داره، اما خيلي زياد نيست.

بايد صبر كنيم ببينيم بچه هايي كه سري اول مي رن اونجا (شايد خود من هم يكيشون باشم)، چي تعريف مي كنن.

چيزي كه مهمه اينه كه تا حالا ملت زياد اونجا نرفتن و اطلاعات زيادي در دست نيست. شايد مزايايي داشته باشه كه به 50-40 درهم پول اضافه دادن بيارزه.

(2010-08-03 ساعت 23:26)Kaveh792004 نوشته:  آخه اينطور كه گفتي ، هزينه اش بيشتر از پلي كلينيكه !
تشکر کنندگان:
اگه قراره اونجا آبله مرغون یا مننژیت یا .... بزنن ، خوب چرا خودمون تو پاستور تهران نزنیم ؟

موضوع اینه که هنوز واقعا نمیدونیم چه واکسنهاییو کلامیخان

تشکر کنندگان:
اینطور که من فهمیدم:
اولا که New Medical Center بیمارستانه و Polyclinic درمانگاه.
New Medical Center کلی شعبه داره توی دبی و ابوظبی و شارجه و غیره با کلی کلینیک مختلف اما Polyclinic همچین امکاناتی نداره.
New Medical Center هزینش حدود 50000 تومن از Polyclinic بیشتره.
New Medical Center حداقل دو سه روز طول میکشه جواب رو بده اما Polyclinic دوستانی بودن که همون موقع جواب رو گرفتن.
کلا New Medical Center گرون تر و دیرتر و درست و درمون تره اما Polyclinic ارزون تر و سریعتره.
بیمارستان Oasis هم توی Al Ain زیر نظر امریکایی ها اداره میشه. همه چیز رو Double Check میکنن برای همین حداقل 3 روز زمان می بره. اما هزینش تقریبا مثل Polyclinic
شاید یکی از دلایلی که دوستان بیشتر به دکتر Nayal مراجعه میکنن برخورد خوب ایشون بوده که توی سفرنامه ها هم بهش اشاره شده. اما خوب گزینه های دیگه هم هست اما معلوم نیست هزینه بالایی که کلینیک Mideast با توجه به مدیریت ایرانی و متقاضیان زیاد ایرانی میگیره برای چیه؟؟
تشکر کنندگان:
من تا حالا نشنيدم كسي بره Polyclinic و يك روزه جواب نگيره ! ... همه همون روز گرفتن !

تشکر کنندگان: To USA
من امروز رفتم پاستور
خیلی سریع کارامو انجام دادن
خیلی هم مرتب
تشکر کنندگان:
دقت کنید یه سری کارتاشون Serial Number نداره. شعبه تجریش گفت حتما باید داشته باشه و البته کارت های خودشون داره و طرح روی جلدش با اون چیزی که دوستان Upload کردن فرق داره. آرم انستیتو پاستور روشه به جای آرم جمهوری اسلامی ایران.
تشکر کنندگان: Taraneh
(2010-08-05 ساعت 10:19)To USA نوشته:  دقت کنید یه سری کارتاشون Serial Number نداره. شعبه تجریش گفت حتما باید داشته باشه و البته کارت های خودشون داره و طرح روی جلدش با اون چیزی که دوستان Upload کردن فرق داره. آرم انستیتو پاستور روشه به جای آرم جمهوری اسلامی ایران.
خيلي ممنونم از تذكرتان. من دقت كردم كارت واكسن همسرم سريال نامبر نداشت. تماس گرفتم با پاستور تجريش گفتند بايد عوض شود. چقدر بي دقتند. كارت واكسن خودم با آرم جمهوري اسلامي است و سريال نامبر هم دارد. آيا آن را هم بايد عوض كنم؟
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان: To USA
کارتی که Serial Number داره که لازم نیست عوض شه اما در کل این Serial Number اصلا مهم هست یا نه معلوم نیست نشون به اون نشون که اگه زنگ بزنید پاستور پایینی احتمالا یه چیز دیگه میگن شاید اصلا بگن بدون Serial Number بهترهCool
اما من که رفته بودم پاستور تجریش وقتی دیدم خودشون میگن مورد تایید نیست گفتم عوض کنید با Serial بدین. حالا بحث اینجاست که برای تعویض اگه ببرید همون شعبه صادر کننده اولیه، پولی نباید بگیرن اما اگه مثلا کارت اول رو پاستور پایین صادر کرده باشه و بخواید تجریش دوباره صادر کنن(مثل من) باید دوباره هم پول صدور(2200 تومن) بدید.
تشکر کنندگان: apoornaki

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان