کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان عزیز. ما جهت مدیکال رفتیم NEW MEDICAL CENTER دوبی. ساعت 11 صبح اونجا بودیم. پرسنل بسیار مودب و مهربونی داشت. دکتراش هم دله دزد نبودند!!!!! ما گفتیم بچگی ابله مرغان گرفتیم و چون رکورد واکسیناسیونمون کامل بود به من و همسرم واکسنی نزدند. به دختر یکساله مون هم گفت می تونیم این واکسنها رو بزنیم و ما هپاتیت آ، هموفیلوس و پنوموکک را که در ایران نبود انتخاب کردیم که طفلک هر کدوم رو که بهش می زدند یه اوخ می گفت و کمی گریه می کرد. ساعت 2 کارمون تموم شد و فردا از حدود ساعت 3 جواب آماده بود. هزینه ها. 250 درهم برای معاینه پزشکی هر نفر. 50 درهم ازمایشگاه برای هر نفر( بچه ها لازم ندارند). و 125 درهم برای هر رادیولوژی. هزینه واکسنها بستگی به نوع و تعدادش داره. سه واکسن دخترم شد 675 درهم. شب بچمون کمی تب کرد که با شیاف استامینوفن برطرف شد.
تنها عیب این مرکز اینه که موقع برگشت ممکنه تاکسی براحتی گیر نیاری.مگر شماره موبایل دوبی را داشته باشید. امیدوارم تو ضیحاتم مفید واقع شود
البته شما سعی کنید 8 صبح اونجا باشید یا قبلش تلفنی هماهنگ کنید باهاشون
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr ، Kaveh792004 ، Eskandari ، Shahoo52 ، To USA ، farzad101 ، HOMAYON53 ، sam_hash ، بنيتا
سلام آیا اگر ویزا رو از انکارا بگیریم و شش ماهمون تموم شه میتونیم دوبی مدیکالو تکرار کنیم؟
سلام آیا اگر ویزا رو از انکارا بگیریم و شش ماهمون تموم شه میتونیم دوبی مدیکالو تکرار کنیم؟ من شنیدم که از تاریخ مدیکال ویزا 6 ماهه است پس اگه ویزا دیر داده شه که خیلی بده. ایا اینطوره؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-05 ساعت 11:24)Taraneh نوشته:  
(2010-08-05 ساعت 10:19)To USA نوشته:  دقت کنید یه سری کارتاشون Serial Number نداره. شعبه تجریش گفت حتما باید داشته باشه و البته کارت های خودشون داره و طرح روی جلدش با اون چیزی که دوستان Upload کردن فرق داره. آرم انستیتو پاستور روشه به جای آرم جمهوری اسلامی ایران.
خيلي ممنونم از تذكرتان. من دقت كردم كارت واكسن همسرم سريال نامبر نداشت. تماس گرفتم با پاستور تجريش گفتند بايد عوض شود. چقدر بي دقتند. كارت واكسن خودم با آرم جمهوري اسلامي است و سريال نامبر هم دارد. آيا آن را هم بايد عوض كنم؟

سلام دوستان عزيز
كارت من serial No. داره اما با آرم انستيتو پاستور نه جمهوري اسلامي . آيا درسته يا بايد عوض بشه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-05 ساعت 16:52)گاتا نوشته:  سلام دوستان عزیز. ما جهت مدیکال رفتیم NEW MEDICAL CENTER دوبی. ساعت 11 صبح اونجا بودیم. پرسنل بسیار مودب و مهربونی داشت. دکتراش هم دله دزد نبودند!!!!! ما گفتیم بچگی ابله مرغان گرفتیم و چون رکورد واکسیناسیونمون کامل بود به من و همسرم واکسنی نزدند. به دختر یکساله مون هم گفت می تونیم این واکسنها رو بزنیم و ما هپاتیت آ، هموفیلوس و پنوموکک را که در ایران نبود انتخاب کردیم که طفلک هر کدوم رو که بهش می زدند یه اوخ می گفت و کمی گریه می کرد. ساعت 2 کارمون تموم شد و فردا از حدود ساعت 3 جواب آماده بود. هزینه ها. 250 درهم برای معاینه پزشکی هر نفر. 50 درهم ازمایشگاه برای هر نفر( بچه ها لازم ندارند). و 125 درهم برای هر رادیولوژی. هزینه واکسنها بستگی به نوع و تعدادش داره. سه واکسن دخترم شد 675 درهم. شب بچمون کمی تب کرد که با شیاف استامینوفن برطرف شد.
تنها عیب این مرکز اینه که موقع برگشت ممکنه تاکسی براحتی گیر نیاری.مگر شماره موبایل دوبی را داشته باشید. امیدوارم تو ضیحاتم مفید واقع شود

گاتا جان مرسي از راهنماييت. من دخترم واكسن هاي دوران نوزاديشو كامل زده و تو كارت واكسن هم ثبت شده حالا كارتشو بايد ببرم ترجمه كنم . واكسن هايي كه به دختر شما زدن چي هست.؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 05:52)f.p نوشته:  
(2010-08-05 ساعت 11:24)Taraneh نوشته:  
(2010-08-05 ساعت 10:19)To USA نوشته:  دقت کنید یه سری کارتاشون Serial Number نداره. شعبه تجریش گفت حتما باید داشته باشه و البته کارت های خودشون داره و طرح روی جلدش با اون چیزی که دوستان Upload کردن فرق داره. آرم انستیتو پاستور روشه به جای آرم جمهوری اسلامی ایران.
خيلي ممنونم از تذكرتان. من دقت كردم كارت واكسن همسرم سريال نامبر نداشت. تماس گرفتم با پاستور تجريش گفتند بايد عوض شود. چقدر بي دقتند. كارت واكسن خودم با آرم جمهوري اسلامي است و سريال نامبر هم دارد. آيا آن را هم بايد عوض كنم؟

سلام دوستان عزيز
كارت من serial No. داره اما با آرم انستيتو پاستور نه جمهوري اسلامي . آيا درسته يا بايد عوض بشه ؟
كارتهاي جديد واكسن در انستيتو پاستور با آرم خودشان داده مي شود. من كارت قبليشان را با آرم جمهوري اسلامي داشتم كه به همراه كارت همسرم كه سريال نداشت منهم عوض كردم و با آرم انستيتو پاستور گرفتم. سريال نامبر روي كارتهاي جديد ظاهر بسيار بهتري دارد.
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان: f.p ، To USA
من هم از شعبه تجریش گرفتم و آرم انستیتو پاستور جایگزین آرم ج.ا.ا. شده. شاید کارت مدل جدید اینجوریه شایدم فقط شعبه تجریش اینجوریه. من چند وقت پیش از شعبه میدون پاستور گرفتم آرم ایران بود البته بدون شماره سریال که در نهایت رفتم تجریش و از این جدیدا گرفتم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 09:41)HOMAYON53 نوشته:  
(2010-08-05 ساعت 16:52)گاتا نوشته:  سلام دوستان عزیز. ما جهت مدیکال رفتیم NEW MEDICAL CENTER دوبی. ساعت 11 صبح اونجا بودیم. پرسنل بسیار مودب و مهربونی داشت. دکتراش هم دله دزد نبودند!!!!! ما گفتیم بچگی ابله مرغان گرفتیم و چون رکورد واکسیناسیونمون کامل بود به من و همسرم واکسنی نزدند. به دختر یکساله مون هم گفت می تونیم این واکسنها رو بزنیم و ما هپاتیت آ، هموفیلوس و پنوموکک را که در ایران نبود انتخاب کردیم که طفلک هر کدوم رو که بهش می زدند یه اوخ می گفت و کمی گریه می کرد. ساعت 2 کارمون تموم شد و فردا از حدود ساعت 3 جواب آماده بود. هزینه ها. 250 درهم برای معاینه پزشکی هر نفر. 50 درهم ازمایشگاه برای هر نفر( بچه ها لازم ندارند). و 125 درهم برای هر رادیولوژی. هزینه واکسنها بستگی به نوع و تعدادش داره. سه واکسن دخترم شد 675 درهم. شب بچمون کمی تب کرد که با شیاف استامینوفن برطرف شد.

گاتا جان مرسي از راهنماييت. من دخترم واكسن هاي دوران نوزاديشو كامل زده و تو كارت واكسن هم ثبت شده حالا كارتشو بايد ببرم ترجمه كنم . واكسن هايي كه به دختر شما زدن چي هست.؟

خواهش می کنم
هپاتیت آ. پنوموکک و هموفیلوس. البته می خواست ابله مرغان هم بزنه که من گفتم چون در ایران موجود می باشد و اینجا ممکنه بچه تب شدید کنه و بثورات جلدی خارش دار ایجاد بشه من اینو ایران می زنم که قبول کرد
تشکر کنندگان: HOMAYON53
(2010-08-09 ساعت 13:20)گاتا نوشته:  

خواهش می کنم
هپاتیت آ. پنوموکک و هموفیلوس. البته می خواست ابله مرغان هم بزنه که من گفتم چون در ایران موجود می باشد و اینجا ممکنه بچه تب شدید کنه و بثورات جلدی خارش دار ایجاد بشه من اینو ایران می زنم که قبول کرد

اگه بخام بگم من در بچگی آبله مرغون گرفته ام که واکسنشو نزنه ، چی بگم ؟ Big Grin
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:

خواهش می کنم

ببخشيد پنوموکک و هموفیلوس چي هستن؟ و آيا من كارت واكسن دخترم را بايد ترجمه كنم يا به انستيو پاستور بگم؟ با تشكر از توضيحاتتون
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
سلام
من حدود ۲ماه پيش آبله مرغون گرفتم چکار کنم که ديگه واکسن نزنم ؟ آيا امکان پذير است يا دکتر اونگان ... ؟!!!
تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 14:55)HOMAYON53 نوشته:  

خواهش می کنم

ببخشيد پنوموکک و هموفیلوس چي هستن؟ و آيا من كارت واكسن دخترم را بايد ترجمه كنم يا به انستيو پاستور بگم؟ با تشكر از توضيحاتتون

ایندو مربوط به پیشگیری از مننژیت و عفونت ریه می باشند.
بله بایدترجمه کنید اما با توجه کیس نامبرتون عجله نکنید و بر اساس پیشرفت کارنت شدن 2011 ی ها حدود 2 ماه قبل از کارنت شدن ترجمه کنید
راستی من هم ابتدا مثل شما فرم اسپانسر را خودم محل مربوط به مشخصاتم را پر کردم اما دوباره از اسپانسرم خواستم با دست خط خودش برام پر کنه. که دوباره این کار رو کرد و حتی نوتارایزد هم کرد
تشکر کنندگان: HOMAYON53
(2010-08-09 ساعت 17:23)f.p نوشته:  سلام
من حدود ۲ماه پيش آبله مرغون گرفتم چکار کنم که ديگه واکسن نزنم ؟ آيا امکان پذير است يا دکتر اونگان ... ؟!!!

لطفا يك فرد مطلع و با تجربه جواب منو بده !
ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان، قبلا هم این پست را فرستادم اما کسی پاسخ نداد. کسی می دونه این یعنی چی؟
Medical examinations classified as Class B TB are valid for 3 months from the date the doctor signed the report.
من از کجا بدونم ازمایش بچه 11 ساله ام کلاس Class B TB است یا نه؟؟؟ از مدت مصاحبه و ازمایشا 3 ماه گذشته.
تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 22:11)f.p نوشته:  
(2010-08-09 ساعت 17:23)f.p نوشته:  سلام

لطفا يك فرد مطلع و با تجربه جواب منو بده !
ممنون

سلام
کافیه که زمان معاینه و قبل از اینکه دکتر شروع کنه به واکسن زدن، بهش بگین که آبله مرغون گرفته اید. بلافاصله ازتون علامتهای به جا مانده رو می خواد. من یکی از علامتهای روی دستم را نشان دادم، قبول نکرد ولی دومی رو قبول کرد و بهم واکسن نزد. فقط باید سریع و قبل از واکسن زدن بهشون اطلاع بدید.
تشکر کنندگان: Ashkan78
دوستان، قبلا هم این پست را فرستادم اما کسی پاسخ نداد. کسی می دونه این یعنی چی؟
Medical examinations classified as Class B TB are valid for 3 months from the date the doctor signed the report.
من از کجا بدونم ازمایش بچه 11 ساله ام کلاس Class B TB است یا نه؟؟؟ از مدت مصاحبه و ازمایشا 3 ماه گذشته.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان