کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل سیتیزن شدن
(2016-03-01 ساعت 12:55)ps5 نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 10:35)sepideh jan نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 10:33)ps5 نوشته:  من الان 5 دقیقه کامل دارم این جمله sepideh jan رو میخونم و یه چیزی جور در نمیاد اولش میگید ",من و پسرم همسر و فرزند سیتیزن هستیم" بالاخره همه سیتیزن هستید یا نیستید؟
یکی میشه این سوال sepideh jan رو برای من بازگشایی کنه؟  Big Grin
سلام,یعنی فقط شوهرم سیتیزن هست ,من و پسرم هنوز نه!

کیس شما یکم پیچیده هست اما تعریف ساده برای اینکه پسر شما سیتیزن بشه اینه که :
یکی از والدین سیتیزن باشه و حداقل یکسال در آمریکا بوده باشه و مدرک داشته باشه که ثابت کنه (در مورد کیس شما پدر فکر کنم این مورد رو داره)
و یکی دیگه از والدین (تو کیس شما مادر) باید حداقل 5 سال در آمریکا بوده باشه و مدرک داشته باشه که بتونه ثابت کنه.

اما نکته جالب اینه که یه قانون دیگه هم داریم (Child Citizenship Act)که به مادر (شما) احتیاجی نداره و فقط به پدر (که سیتیزن هست) نگاه میکنن و سن پسرتون که تا وقتی زیر 18 باشه هیچ مشکلی نداره.
به نظر بنده شما پرونده رو بده به یه وکیل متوسط (خیلی هم کار بلد نمیخواد باشه ) و بقیه اش رو خودش انجام میده اگر بدونید چجوری جلو برید . همه مدارک رو داشته باشید و همه چیز رو سر موقع به دستشون برسونید پسرتون توی کم تر از یک ماه میتونه سیتیزنیش رو بگیره.

اما برای شما باید بگم هیچ راهی به جز صبر نیست چون مدتی که توی آمریکا بودید کم بوده.
خیلی ممنونم از جواب,ولی فکر نمیکنم کیسم پیچیده باشه,شوهرم سیتیزنه و برای ما اپلای کرد و اومدیم دیگه,حالا هم من و پسرم گرین کارت داریم,به نظر شما چرا پیچیدست؟
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 04:35)sepideh jan نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 12:55)ps5 نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 10:35)sepideh jan نوشته:  سلام,یعنی فقط شوهرم سیتیزن هست ,من و پسرم هنوز نه!

کیس شما یکم پیچیده هست اما تعریف ساده برای اینکه پسر شما سیتیزن بشه اینه که :
یکی از والدین سیتیزن باشه و حداقل یکسال در آمریکا بوده باشه و مدرک داشته باشه که ثابت کنه (در مورد کیس شما پدر فکر کنم این مورد رو داره)
و یکی دیگه از والدین (تو کیس شما مادر) باید حداقل 5 سال در آمریکا بوده باشه و مدرک داشته باشه که بتونه ثابت کنه.

اما نکته جالب اینه که یه قانون دیگه هم داریم (Child Citizenship Act)که به مادر (شما) احتیاجی نداره و فقط به پدر (که سیتیزن هست) نگاه میکنن و سن پسرتون که تا وقتی زیر 18 باشه هیچ مشکلی نداره.
به نظر بنده شما پرونده رو بده به یه وکیل متوسط (خیلی هم کار بلد نمیخواد باشه ) و بقیه اش رو خودش انجام میده اگر بدونید چجوری جلو برید . همه مدارک رو داشته باشید و همه چیز رو سر موقع به دستشون برسونید پسرتون توی کم تر از یک ماه میتونه سیتیزنیش رو بگیره.

اما برای شما باید بگم هیچ راهی به جز صبر نیست چون مدتی که توی آمریکا بودید کم بوده.
خیلی ممنونم از جواب,ولی فکر نمیکنم کیسم پیچیده باشه,شوهرم سیتیزنه و برای ما اپلای کرد و اومدیم دیگه,حالا هم من و پسرم گرین کارت داریم,به نظر شما چرا پیچیدست؟

پیچیده است به خاطر اینکه ما 3 یا 4 تا ( و یا شاید هم بیشتر) قانون برای این مورد ها داریم و بعضی هاش در بعضی از استیت ها قابل قبول نیست و بعضی هاش مورد های کوچیکی داره که فقط خودشون میدونن.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh jan ، shadoow ، behzadb57
تجربه Naturalization Interview
سرانجام پس از یک ماه انتظار وقت من فرا رسید و در روز ۱۷ March یعنی‌ دقیقاً Saint Patrick Day من برای مصاحبه به مرکز USCIS در اکلاهما رفتم

پس از گذشتن از Security به داخل یک سالن انتظار بزرگ رفتم و دعوت نامه را به باجه مربوطه تحویل دادم سپس در سالن مجاور منتظر نشستم . بیشتر Applicant آن روز Asian و کمی‌ هم Spanish بودند.

پس از حدود ۱۰ دقیقه انتظارOfficer مربوطه که یک خانم مهربان بود وارد سالن شد و اسم مرا صدا زد ، دختر تقریبا شوخ طبعی بود وی‌ به خاطر Saint Patrick Day یک کلاه سبز سیلندری بر سر گذشته بود و لباس سبز پوشیده بود ، در راهرو منتهی‌ به Office وی کمی‌ در مورد Saint Patrick صحبت کردیم سپس از من خواست که دستم را بلند کنم و سوگند به راست گویی ادا کنم و پس از آن از من خواست که صندلی‌ام را به جلو بکشم Because We Have Some Writings .کمی‌ پرونده‌ام را خواند گرین کارد و مدارکم را چک کرد و در مورد کار و اینکه چه مدت از آمریکا خارج بوده‌ام پرسید. پس از آن از من خواست که این جمله را که روی یک کاغذ نوشته شده بود بخوانم و سپس از من خواست که همان جمله را بر روی کاغذ دیگری بنویسم.
California Has The Most People
کلا ۳ سوال Civic از من پرسید به قرار زیر:
Who Is The Founding Father of USA
Name Some OF USA Wars During 1900
Who Is The Chief Justice Of USA Now

در مرحله بعد چون من درخواست تغییر نام کرده بودم از من خواست تا ۳ برگه‌ جدید را در رابطه با تغییر نام امضا کنم .در انتها گفت که همه چیز OK است و تنها ایراد این است که من فراموش کرده‌ام ۲ قطعه عکس با مدارکم ارسال کنم ، به همین منظور یک برگه‌ خروج به من داد که بتوانم مجددا همان‌روز برگردم و من بلافاصله به نزدیکترین Walgreen's رفتم و ۲ قطعهٔ‌‌ Passport Picture گرفتم و به USCIS برگشتم که کلا ۲۰ دقیقه زمان برد.پس از دادن عکسها به وی از من خواست که روی آنها اسم جدیدم را امضا کنم و سپس نامه قبولی را به من داد و گفت که دعوت نامه Oath Ceremony را ظرف ۶۰ روز آینده دریافت خواهم کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، dv2017 ، hamed_gh ، maxsupermax ، copol ، Spiritual ، matin.sh ، Daneshjo
با عرض تبریک به شما سوالی دارم من و همسرم مدارکمون رو با هم پست کردیم میتونه اشکالی ایجاد کنه یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-25 ساعت 06:05)soufia نوشته:  با عرض تبریک به شما سوالی دارم  من و همسرم مدارکمون رو با هم پست کردیم میتونه اشکالی ایجاد کنه یا نه ؟

فکر نمیکنم مشکلی‌ ایجاد کند به هر حال میتوانید وضعیت پرونده را در وبسایت USCIS چک کنید یا مستقیماً با شماره 800-1آنها تماس بگیرید.اگر چک ارسالی‌ تا به حال cash شده باشد پس همه چیز ok است.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
با سلام دوستان من سوالی داشتم من 20 فوریه امتحان سیتی زنی دادم امتحانش رو قبول شدم اما آفیسر خیلی بداخلاق و بدبرخورد بود بعدش از من مدارک تکمیل خواست مثل سند ماشین و کارت اعتباری.. من 3 هفته پیش مدارک بردم دستی دادم حالا میخواستم ببینم آیا رد و قبول میکنه یا اینکه دوباره وقت مصاحبه میزاره چه مدت طول میکشه در کل جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-24 ساعت 19:20)shaan نوشته:  تجربه Naturalization Interview
سرانجام پس از یک ماه انتظار وقت من فرا رسید و در روز ۱۷ March یعنی‌ دقیقاً  Saint Patrick Day من برای مصاحبه به مرکز USCIS در اکلاهما رفتم

پس از گذشتن از Security به داخل یک سالن انتظار بزرگ رفتم و دعوت نامه را به باجه مربوطه تحویل دادم سپس در سالن مجاور منتظر نشستم . بیشتر Applicant آن روز Asian و کمی‌ هم Spanish بودند.

پس از حدود ۱۰ دقیقه انتظارOfficer مربوطه که یک خانم مهربان بود وارد سالن شد و اسم مرا صدا زد ، دختر تقریبا شوخ طبعی بود وی‌ به خاطر Saint Patrick Day یک کلاه سبز سیلندری بر سر گذشته بود و لباس سبز پوشیده بود  ، در راهرو منتهی‌ به Office وی کمی‌ در مورد Saint Patrick  صحبت کردیم سپس از من خواست که دستم را بلند کنم و سوگند به راست گویی ادا کنم و پس از آن از من خواست که صندلی‌ام را به جلو بکشم Because We Have Some Writings .کمی‌ پرونده‌ام را خواند گرین کارد و مدارکم را چک کرد و در مورد کار و اینکه چه مدت از آمریکا خارج بوده‌ام پرسید. پس از آن از من خواست که این جمله را که روی یک کاغذ نوشته شده بود بخوانم و سپس از من خواست که همان جمله را بر روی کاغذ دیگری بنویسم.
California Has The Most People
کلا ۳ سوال Civic از من پرسید به قرار زیر:
Who Is The Founding Father of USA
Name Some OF USA Wars During 1900
Who Is The Chief Justice Of USA Now

در مرحله بعد چون من درخواست تغییر نام کرده بودم از من خواست تا ۳ برگه‌ جدید را در رابطه با تغییر نام امضا کنم .در انتها گفت که همه چیز OK است و تنها ایراد این است که من فراموش کرده‌ام ۲ قطعه عکس با مدارکم ارسال کنم ، به همین منظور یک برگه‌ خروج به من داد که بتوانم مجددا همان‌روز برگردم و من بلافاصله به نزدیکترین Walgreen's رفتم و ۲ قطعهٔ‌‌ Passport Picture گرفتم و به USCIS برگشتم که کلا ۲۰ دقیقه زمان برد.پس از دادن عکسها به وی از من خواست که روی آنها اسم جدیدم را امضا کنم و سپس نامه قبولی را به من داد و گفت که دعوت نامه Oath Ceremony را ظرف ۶۰ روز آینده دریافت خواهم کرد.

خوش به حالتون آفیسر من به شدت بداخلاق و بدبرخورد بود یه خانوم حدود 30 سال بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-30 ساعت 08:07)Asal227 نوشته:  با سلام دوستان من سوالی داشتم من 20 فوریه امتحان سیتی زنی دادم امتحانش رو قبول شدم اما آفیسر خیلی بداخلاق و بدبرخورد بود بعدش از من مدارک تکمیل خواست مثل سند ماشین و کارت اعتباری..   من 3 هفته پیش مدارک بردم دستی دادم حالا میخواستم ببینم آیا رد و قبول میکنه یا اینکه دوباره وقت مصاحبه میزاره چه مدت طول میکشه در کل جواب بده

زمان پاسخ گویی به پرونده شما بسته به تعداد متقاضیان میتواند بین ۳ هفته تا ۲ ماه بیا‌نجامد. برای رهائی از سردرگمی و گرفتن نتیجه بهتر به وبسایت USCIS مراجعه کنید و یکAccount باز کنید سپس در آن Text Alert و Email Alert را ON کنید پس از آن هر تغییری در Case شما انجام شود بلافاصله Text و Email دریافت خواهید کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، copol
سلام دوستان.

سوالی دارم که مدتیست ذهنم رو مشغول کرده از بابت " فایل کردن برای سیتیزنی پیش از موعد " Early Filing for the US Citizenship :

همانطور که مطلعیم , زمان واجد شرایط شدن برای اپلای کردن مدت مشخص و در مورد کیس من یا بسیاری دیگر 5 سال هست . خب طبق قانون می توان 90 روز جلوتر از سالگرد 5 امین سال حضورمون برای شهروندی اقدام کنیم :
https://www.uscis.gov/policymanual/HTML/...pter6.html

سوال اینجاست :
وقتی که به برخی از سوالات فرم N400 که می رسی می بینی ابهامات زمانی برات به وجود میاد . از چه بابت ؟
از اونجایی که 90 روز جلوتر داری به سوالات جواب می دهید ,ایا باید "به سوال یا سوالاتی که به زمان مرتبط هستند" با در نظر گرفتنه 90 روز کسر از مدت قانونی پاسخ بدهیم یا اینکه نه , متصور شویم باید جوابها جوری داده شود که انگار به این فرم در انتهای همان 5 سال داریم جواب می دهیم ؟

مثلا" در فرم N400 سوالات شماره : یک (پارت 1) سوال دو تا چهار (پارت 4) و نظایرهم.

امیدوارم منظورم را رسونده باشم.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-31 ساعت 20:17)maxsupermax نوشته:  سلام دوستان.

سوالی دارم که مدتیست ذهنم رو مشغول کرده از بابت " فایل کردن برای سیتیزنی پیش از موعد " Early Filing for the US Citizenship :

همانطور که مطلعیم , زمان واجد شرایط  شدن برای اپلای کردن مدت مشخص و در مورد کیس من یا بسیاری دیگر  5 سال هست . خب طبق قانون می توان 90 روز جلوتر از سالگرد 5 امین سال حضورمون برای شهروندی اقدام کنیم :
https://www.uscis.gov/policymanual/HTML/...pter6.html

سوال اینجاست :
وقتی که به برخی از سوالات فرم N400 که می رسی می بینی ابهامات زمانی برات به وجود میاد . از چه بابت ؟
از اونجایی که 90 روز جلوتر داری به سوالات جواب می دهید ,ایا باید "به سوال یا سوالاتی که به زمان مرتبط هستند"  با در نظر گرفتنه 90 روز کسر از مدت قانونی  پاسخ بدهیم یا اینکه نه , متصور شویم باید جوابها جوری داده شود که انگار به این فرم در انتهای همان 5 سال داریم جواب می دهیم ؟

مثلا" در فرم N400 سوالات شماره : یک  (پارت 1)  سوال دو تا چهار  (پارت 4) و نظایرهم.

امیدوارم منظورم را رسونده باشم.

سلام
ايولا آقا محسن مباركه
تو رفتي واسه سيتي زني من هنوز ايرانم و بايد تازه بيام شروع كنم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak
(2015-08-25 ساعت 20:01)mhdshg نوشته:  ببخشید که دیر جواب دادم.
منظور از بند 3 :
ببینید ، شما در طول 5 سال اقامت در آمریکا بیش از 6 ماه نمیتونید کلا خارج از آمریکا باشیدیعنی جمع کل اقامت خارج از آمریکا نباید بیش از 6 ماه باشد.حالا شخصی 6 ماه یا بیشتر ، خارج از آمریکا بوده و از زمانی که وارد آمریکا میشود ، اون 30 ماه محاسبه میشود.یعنی اینجا دیگه مهم نیست شما چند ساله که گرین کارت دارید ، مهم اینه که شما در 30 ماه آخر ، بیش از 6 ماه خارج از آمریکا نباشید.هر بار که از آمریکا خارج بشید و 6 ماه یا بیشتر خارج از آمریکا باشید در صورت بازگشت این کنتور 30 ماه دوباره صفر میشود و باید 30 ماه دیگه صبر کنید.
برای اونها مهم اینه که ثابت بشه شما  در آمریکا زندگی میکنید حالا اگه در طول پنچ سال اقامتتون کار نداشتید یا درس میخوندید مهم نیست.مهم اینه که با درج ادرس محل ها زندگی  ، محل کار و یا تحصیل در طول این 5 سال و همچنین تعداد پروازهای شما به خارج از آمریکا با تاریخ خروج و ورود دقیق و تعداد روزهای اقامت خارج از آمریکا و درج مقصد ها ، به اونها ثابت کنید که داخل آمریکا زندگی میکردید.

با سلام من در یکی از سفرهام دو ماه موندم امریکا ولی شش ماه برگشتم و در سفر اخر متاسفانه هفت ماه شد الان می خوام یک سال بمونم بعد تقاضا بدم فکر می کنید قبول کنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-03 ساعت 22:08)Gem120 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 20:01)mhdshg نوشته:  ببخشید که دیر جواب دادم.
منظور از بند 3 :
ببینید ، شما در طول 5 سال اقامت در آمریکا بیش از 6 ماه نمیتونید کلا خارج از آمریکا باشیدیعنی جمع کل اقامت خارج از آمریکا نباید بیش از 6 ماه باشد.حالا شخصی 6 ماه یا بیشتر ، خارج از آمریکا بوده و از زمانی که وارد آمریکا میشود ، اون 30 ماه محاسبه میشود.یعنی اینجا دیگه مهم نیست شما چند ساله که گرین کارت دارید ، مهم اینه که شما در 30 ماه آخر ، بیش از 6 ماه خارج از آمریکا نباشید.هر بار که از آمریکا خارج بشید و 6 ماه یا بیشتر خارج از آمریکا باشید در صورت بازگشت این کنتور 30 ماه دوباره صفر میشود و باید 30 ماه دیگه صبر کنید.
برای اونها مهم اینه که ثابت بشه شما  در آمریکا زندگی میکنید حالا اگه در طول پنچ سال اقامتتون کار نداشتید یا درس میخوندید مهم نیست.مهم اینه که با درج ادرس محل ها زندگی  ، محل کار و یا تحصیل در طول این 5 سال و همچنین تعداد پروازهای شما به خارج از آمریکا با تاریخ خروج و ورود دقیق و تعداد روزهای اقامت خارج از آمریکا و درج مقصد ها ، به اونها ثابت کنید که داخل آمریکا زندگی میکردید.

با سلام من در یکی از سفرهام دو ماه موندم آمریکا ولی شش ماه برگشتم و در سفر اخر متاسفانه هفت ماه شد الان می خوام یک سال بمونم بعد تقاضا بدم فکر می کنید قبول کنند

متاسفانه قبول نمیکنند ، یادتون باشه مدارکی دال بر این که شما در امریکا زندگی میکنید باید ارایه بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: Gem120
سلام

اصلا" خاصیت و فلسفه اجازه ارسال و تشکیل پرونده ازمون شهروندی امریکا برای 90 روز پیش از موعد 5 سال چی هست؟ اونها پرونده و کار شما را که تا 5 سال رو پر نکرده باشید - با لحاظ همه   اون ضوابط و ظرایف - را پروسه نخواهند کرد Cool    
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 14:16)maxsupermax نوشته:  سلام

اصلا" خاصیت و فلسفه اجازه ارسال و تشکیل پرونده ازمون شهروندی آمریکا برای 90 روز پیش از موعد 5 سال چی هست؟ اونها پرونده و کار شما را که تا 5 سال رو پر نکرده باشید - با لحاظ همه   اون ضوابط و ظرایف - را پروسه نخواهند کرد Cool    

سلام ، پرونده بررسی میشه در اون 90 روز قبل از موعد و حتی شما برای انگشت نگاری دعوت میشید. ولی آزمون و قسم در این 90 روز انجام نمیشه و با توجه به این که معمولا 5 تا 6 ماه هم طول میکشه پس امتحان 100% بعد از گذشتن از 5 سال هستش.
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، shadoow ، maxsupermax
(2016-04-08 ساعت 12:39)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 14:16)maxsupermax نوشته:  سلام

اصلا" خاصیت و فلسفه اجازه ارسال و تشکیل پرونده ازمون شهروندی آمریکا برای 90 روز پیش از موعد 5 سال چی هست؟ اونها پرونده و کار شما را که تا 5 سال رو پر نکرده باشید - با لحاظ همه   اون ضوابط و ظرایف - را پروسه نخواهند کرد Cool    

سلام ، پرونده بررسی میشه در اون 90 روز قبل از موعد و حتی شما برای انگشت نگاری دعوت میشید. ولی آزمون و قسم در این 90 روز انجام نمیشه و با توجه به این که معمولا 5 تا 6 ماه هم طول میکشه پس امتحان 100% بعد از گذشتن از 5 سال هستش.

Smile
سپاس از توجه حضرتعالی و پاسخ تان

با تلقی صحت فرمایشات شما , پس از تشکیل و ثبت پرونده در ‎USCIS‎ و در مدت زمان باقی مانده- منتهی به امتحان - قاعدتا" متقاضی شهروندی نباید از کشور خارج شود( منوط به شرط قانونی حضور سه ماهه اخر در ایالتی که قرار است شهروند تلقی شوید) ‎.‎ حال اگر یک متقاضی مجبور به ترک ایالات متحده باشد( حتی برای مدت محدود به اضطرار یا با برنامه قبلی) با وجود اینکه کل این پروژه تا 5 ماه به طول خواهد انجامید, نحوه محاسبه سه ماه مذکور در صورتیکه انگشت نگاری انجام شده باشد(یا در شرف انجام باشد) به چه صورت مقرر خواهد شد . اساسا" در چنین شرایطی اصالتا" بهترین تصمیم از ابتدا به ضعم شما چیست؟

سپاس.
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان