کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه دوره هایی قبل از رفتن بگذرونیم؟؟؟
(2015-02-09 ساعت 19:23)usa-love نوشته:  سلام من 18 سالمه و برنامه نویسی وب را تا سطح خوبی بلدم و متاسفانه سرمایه اولیه ام خیلی کمه
و انور هم کسی رو ندارم امسال هم به امید خدا دیپلم رشته تجربی رو دارم میگیرم
زبانم هم در سطح بدی نیستش دارم کلاس فشرده زبان میرم
نهایت سرمایه ای که بتونم با خودم هم ببرم 2000 تا 3000 دلاره
حالا با این اوضاع میتونم اونور موفق شم یا نه

دوست عزیز 
اطلاعات من از همین مهاجرسرا دریافت کردم برات میگم،فک نمیکنم با حدود 3000 دلار بتونی شروع کنی .
سن و تجربه ای که داری خیلی خوبه ولی فک میکنم برای رفتن حدود 10000 دلار باید حداقل داشته باشی
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوره آرایشگاه مو ،ابرو و رنگ خیلی کاربرد داره درسته که باید اینجا دوره بگذرانید ولی وقتی مهارت کافی داشته باشید بعد از گرفتن مدرک براحتی کار پیدا میکنید واگر وارد باشید خودتون میتوانید مستقل کار کنید درآمدش عالیه کوتاهی مو از 25 تا 50 دلار بطور متوسط . من خانم ایرانی میشناسم که فقط کار بند و ابرو انجام میده تمام صورت وابرو 50 دالر و روزی حداقل 10 تا مشتری داره ایشون حتی مدرک هم نگرفته فقط بر حسب تجربه تو یک آرایشگاه هندی کار گرفته البته من درباره لس‌آنجلس حرف نمیزنم، در ضمن یک جایی هم هست که صاحبش هندیه و فقط کار واکس مو انجام میدن و همیشه سرشان شلوغ هست، به اینکارها فکر کنید ضرر نداره واگرایی در ایران دوره بگذرانید و مهارت کافی داشته باشید وعد بیایید اینجا مدرک بگیرید بقول خودمون نون تون تو روغنه!،،
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-02-14 ساعت 02:23)soufia نوشته:  دوره آرایشگاه  مو ،ابرو و رنگ خیلی کاربرد داره درسته که باید اینجا دوره بگذرانید ولی وقتی مهارت کافی داشته باشید بعد از گرفتن مدرک براحتی کار پیدا میکنید واگر وارد باشید خودتون میتوانید مستقل کار کنید درآمدش عالیه کوتاهی مو از 25 تا 50 دلار بطور متوسط . من خانم ایرانی میشناسم که فقط کار بند و ابرو انجام میده تمام صورت وابرو 50 دالر و روزی حداقل 10 تا مشتری داره ایشون حتی مدرک هم نگرفته فقط بر حسب تجربه تو یک آرایشگاه هندی کار گرفته البته من درباره لس‌آنجلس حرف نمیزنم، در ضمن یک جایی هم هست که صاحبش هندیه و فقط کار واکس  مو انجام میدن و همیشه سرشان شلوغ هست، به اینکارها فکر کنید ضرر نداره واگرایی در ایران دوره بگذرانید و مهارت کافی داشته باشید وعد بیایید اینجا مدرک بگیرید بقول خودمون نون تون تو روغنه!،،

دوست عزیز لطف میکنید بگید شما کجا هستید.خانم من آرایشگره و کارش خوبه.اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
با تشکر
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
من در جنوب آمریکا هستم Memphis. خیلی عالیه اگر زبانشان در حد متوسط باشه و بیان اینجا مدرک بگیرند براحتی کار میکنن. بالاخره یکی دوسال اول هر کاری سخته ولی اینکار آینده خوبی داره. یک آرایشگاه میشناسم که زن و شوهر فیلیپینی صاحبش هستن و کارشان نسبت به آرایشگاه ایران پایینتر ولی همیشه شلوغن و خیلی خوب درآمد دارن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen b.d ، pishtaz611
سلام دوستان یک سوال داشتم اگر جواب داده بشه به من کمک بزرگی می کنه
آن هایی که مدرک دانشگاهی ندارند چه مدرک کوتاه مدتی می تواند برایشان شغل ایجاد کند ؟
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان...
اگه بخوام یه کارواش واسه خودم بزنم، به نظر شماهایی که الان در امریکا زندگی میکنید،
1-بیزینس سود دهی هست یا نه؟
2-برای راه اندازی یه کارواش در حد معمول تقریبا چقدر باید هزینه کرد؟
3-شستشوی هر ماشین چند دلاره؟
4-این بیزینس در کدام ایالت یا شهر موفق تره؟
5-نوع اکثر کارواشها و طرز کارشون مثه کارواشای توی ایرانه (ابپاشی و کف و سپس ابکشی و خشک کردن) یا مثلا تمام اتوماتیک و غیره هستند؟
6-فرهنگ مردم به این شکله که خودشون ماشینشونو بشورن یا ببرن کارواش و اینکه چقد به نظافت ماشیناشون اهمیت میدن و از همه مهمتر شرایط محیطی طوری هست که ماشینا زود به زود کثیف شن و نیاز به کارواش داشته باشن؟
نظر خودم بیشتر روی دالاس-فورت وورثه

واقعا پیشاپیش خیلی خیلی از کمکها و راهنمایی هاتون متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-06-25 ساعت 17:12)eblam نوشته:  سلام

بچها ، راههای زیادی برای کار کردن هست ، تا اون جایی‌ که من متوّجه شدم کلا کارهای خدماتی تو کل دنیا در امدشون خوبه ، حالا چه برسه به آمریکا ، مثلا عمهٔ من تو لیورپول زندگی‌ میکنه و استاد دانشگاه ، میگفت برای تعویض یه دوش ۱۲۵ پوند داد  ، این یه مثال .

خواهر خانومم هم در واشنگتن زندگی‌ می‌کنه ، میگه اینجا دستمزد کار خدماتی بالاست ، بازم مثلا یه لوله کش ، برق کار ، بنّا ، گچکار ، نقّاش ، اهنگر ، آرایشگری شرکتهای خدمتی نظافت و ..... .

حالا شاید خیلی‌ خنده در بیاد ولی‌ اینا شغلهای پر در آمدی هست که اصلا کسی‌ بهش فکر نمیکنن .

منم خودم دنبال یکسری گرفتن مدارک فنی‌ هستم.

به هر حال اینا حاصل تقریبا یکسال تحقیقو پرسوجو یه من هست .

.

تنها یک ایرانی میتونه کارهای تخصصی مثل ،برقکار،مکانیک،نجاری و...رو کار خدماتی بدونه و بهشون بخنده....
واقعا متاسفم
پاسخ
(2011-04-05 ساعت 15:55)مرجان گلی! نوشته:  ببخشید با این حساب کسی گرفتن دوره های مختلف و معتبر کامپیوتر در ایران رو تایید نمی کنه؟اگر کسی دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای ایران را گذرانده باشد برایش کار نیست؟لطفا دوستانی که در فرنگ به سر می برند بگویند بهتر است چه نوع دوره اشپزی را بگذرانیم؟که بتوانیم کار داشته باشیم..علاف نگردیم!به ف...ح...ش..ا نکشیم به گدایی نیافتیم!!!مادرم خیلی نگرانه...چون یکبار تجربه مهاجرت ناموفق به یه کشور اروپایی داشته و می ترسه اینجارو ول کنیم اونجا هم بی کارو بی عار شیم!!!حالا یعنی این دوره ها واقعا واسشون قابل تایید نیست؟خوب چه فرقی داره اخه...من می خوام یک دوره ای بگذرونم که اونجا زود کار پیدا کنم...اگر نقاشی-منظورم ساختمان نیست-به طور حرفه ای بلد باشیم البته منطورم طراحیست؟گوشه خیابون می تونیم کارامونو بفروشیم؟من رو گذراندن دوره های کامپیوتر حساب کرده بودم اما حالا شما می گید...
لطفا راهنمایی کنید...

دوست عزیز زندگی بجز ایران،در هرجای دنیا خیلی راحتتر و پر درآمد هست.
و برای کار کردن اول داشتن تجربه کاری واقعی ملاک هست بعد مدرک
پاسخ
سلام...
اوضاع کار دوربینهای مدار بسته و اعلام حریق اونجا چطوره؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان