کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه دوره هایی قبل از رفتن بگذرونیم؟؟؟
من لیسانس زبان انگلیسی دارم...
وضعیت تیچینج و اموزش زبان انگلیسی تو آمریکا چطوره؟ کسی میدونه؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، parsush ، Sepidrose ، soheil1993
دوستان من می خوام دوره های cisco رو اینجا بگزرونم که اونجا بدبخت نشم...اما الان فقط مجتمع فنی هست که مدرکش قابل ترجمه است اونم که استاداش بدرد نمی خورن...از ایرانیها هم که هیج جای دنیا امتحان نمی گیرن...پیشنهاد می کنید من چکار کنم؟ اینجا بخونم بیام اونجا امتحان بدم؟ بعد از چه مدت می تونم امتحان بدم؟ گرین کارت بگیرم یا باید سیتیزن بشم؟ یا اینکه برم مجتمع فنی که بتونم مدرکم رو ترجمه کنم؟
راستی cisco رو اول شروع کنم یا mctip؟ خواهش می کنم جواب بدید به شدت به کمکتون احتیاج دارم
ممنون
دوستان من می خوام دوره های cisco رو اینجا بگزرونم که اونجا بدبخت نشم...اما الان فقط مجتمع فنی هست که مدرکش قابل ترجمه است اونم که استاداش بدرد نمی خورن...از ایرانیها هم که هیج جای دنیا امتحان نمی گیرن...پیشنهاد می کنید من چکار کنم؟ اینجا بخونم بیام اونجا امتحان بدم؟ بعد از چه مدت می تونم امتحان بدم؟ گرین کارت بگیرم یا باید سیتیزن بشم؟ یا اینکه برم مجتمع فنی که بتونم مدرکم رو ترجمه کنم؟
راستی cisco رو اول شروع کنم یا mctip؟ خواهش می کنم جواب بدید به شدت به کمکتون احتیاج دارم
ممنون
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، humsun
(2011-12-17 ساعت 15:36)faranak.n نوشته:  دوستان من می خوام دوره های cisco رو اینجا بگزرونم که اونجا بدبخت نشم...اما الان فقط مجتمع فنی هست که مدرکش قابل ترجمه است اونم که استاداش بدرد نمی خورن...از ایرانیها هم که هیج جای دنیا امتحان نمی گیرن...پیشنهاد می کنید من چکار کنم؟ اینجا بخونم بیام اونجا امتحان بدم؟ بعد از چه مدت می تونم امتحان بدم؟ گرین کارت بگیرم یا باید سیتیزن بشم؟ یا اینکه برم مجتمع فنی که بتونم مدرکم رو ترجمه کنم؟
ممنون
ممنون

با سلام به دوست عزيز

شما كدام آموزشگاه را براي cisco پيشنهاد ميكنيد؟
To Wounds From One[font=Arial][/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-12-18 ساعت 13:26)kamranjon نوشته:  با سلام به دوست عزيز
من شنیدم سایبرتک و کهکشان خوبن
پاسخ
تشکر کنندگان: SANI HAGHIGHI
سلام دوستان
من كارشناسي ارشد مترجمي انگليسي دارم ولي از اونجايي كه اونا خودشون انگليسي زبان هستند و همچنين كشور ما ارتباط خوبي با ساير كشور ها دارد!!! بايد مدركمو قاب بگيرم بذارم رو ديوار خونمون و برم. تصميم دارم يه دوره آرايشگري اينجا بگذرونم، شايدم خياطي... نميدونم كدومش بهتره. نظر شما چيه؟
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، SANI HAGHIGHI ، parsush
(2011-12-18 ساعت 15:56)faranak.n نوشته:  من شنیدم سایبرتک و کهکشان خوبن
با سلام به دوست عزيز
مدرك بين المللي ميده ؟
To Wounds From One[font=Arial][/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-18 ساعت 16:49)kamranjon نوشته:  با سلام به دوست عزيز
مدرك بين المللي ميده ؟

كهكشان يكي از بهترين موسسه هاي تهرانه مدركي كه خودش ميده بين المللي نيست اما امتحاناي بين المللي رو برگزار ميكنه مثلا واسه MCITP امتحان هر كورسش 210000 تومانه
پاسخ
تشکر کنندگان: kamranjon ، humsun
(2011-12-18 ساعت 17:23)sadafsetareh نوشته:  كهكشان يكي از بهترين موسسه هاي تهرانه مدركي كه خودش ميده بين المللي نيست اما امتحاناي بين المللي رو برگزار ميكنه مثلا واسه MCITP امتحان هر كورسش 210000 تومانه

حرف ایشون متین اما همیشه دعوایی بین بچه های سایبرتک و کهکشان بوده...خودتون برید هر 2جا جو و استادها رو ببینید بعد تصمیم بگیرید
در مورد قسمت دوم حرفتون دوست عزیزم با کمال احترام باید بگم که چرا چیزی رو که مطمدن نیستید پخش می کنید؟ در حال حاظر cisco کلا ایرانی ها رو تحریم کرده...ایران رو نه! ایرانی ها رو...و فعلا هیچ جا به شما با پاس ایرانی مدرک سیسکو بیم الملل نمی ده...اینی که دوستمون فرمودن مال سال های قبل بود که ایران تحریم بود اما کشورهای دیگه آزمون رو برگزار می کردن اما الان.... هر سال به از پارسالSad
در کل من خیلی تحقیق کردم و فهمیدم که شما خیلی هم به مدرک شاید احتاج پیدا نکنید و مهارت کسب کردن بسیار مهمتر از مدرکه! خیلی نگران اون نباشید...
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun
(2011-12-18 ساعت 17:40)faranak.n نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 17:23)sadafsetareh نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 16:49)kamranjon نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 15:56)faranak.n نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 13:26)kamranjon نوشته:  با سلام به دوست عزيز

من شنیدم سایبرتک و کهکشان خوبن

با سلام به دوست عزيز

مدرك بين المللي ميده ؟

كهكشان يكي از بهترين موسسه هاي تهرانه مدركي كه خودش ميده بين المللي نيست اما امتحاناي بين المللي رو برگزار ميكنه مثلا واسه MCITP امتحان هر كورسش 210000 تومانه

حرف ایشون متین اما همیشه دعوایی بین بچه های سایبرتک و کهکشان بوده...خودتون برید هر 2جا جو و استادها رو ببینید بعد تصمیم بگیرید
در مورد قسمت دوم حرفتون دوست عزیزم با کمال احترام باید بگم که چرا چیزی رو که مطمدن نیستید پخش می کنید؟ در حال حاظر cisco کلا ایرانی ها رو تحریم کرده...ایران رو نه! ایرانی ها رو...و فعلا هیچ جا به شما با پاس ایرانی مدرک سیسکو بیم الملل نمی ده...اینی که دوستمون فرمودن مال سال های قبل بود که ایران تحریم بود اما کشورهای دیگه آزمون رو برگزار می کردن اما الان.... هر سال به از پارسالSad
در کل من خیلی تحقیق کردم و فهمیدم که شما خیلی هم به مدرک شاید احتاج پیدا نکنید و مهارت کسب کردن بسیار مهمتر از مدرکه! خیلی نگران اون نباشید...

در مورد امتحانات و مدارک سیسکو باید بگم که تا اونجا که من اطلاع دارم سیسکو ما رو تحریم نکرده بلکه موسسه ایی که امتحانات رو برگزار می کنه (Pearson VUE ) ما رو تحریم کرده و در ضمن ایرانی ها تحریم نیستن ایران تحریمه . برای امتحان دادن در خارج از کشور تست سنتر از شما غیر از پاسپورت یک مدرک اقامت(دائم یا موقت) هم می خواد اما بدون همین مدرک هم در صورتی که از قبل با تست سنتر هماهنگ کنید از شما امتحان می گیرند نمونش هم پست آخر این لینک که چند ماهه پیش امتحان دادند .
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، SH1A2R3
(2011-12-19 ساعت 00:09)mavarfan نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 16:49)kamranjon نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 15:56)faranak.n نوشته:  من شنیدم سایبرتک و کهکشان خوبن

با سلام به دوست عزيز

مدرك بين المللي ميده ؟

در مورد امتحانات و مدارک سیسکو باید بگم که تا اونجا که من اطلاع دارم سیسکو ما رو تحریم نکرده بلکه موسسه ایی که امتحانات رو برگزار می کنه (Pearson VUE ) ما رو تحریم کرده و در ضمن ایرانی ها تحریم نیستن ایران تحریمه . برای امتحان دادن در خارج از کشور تست سنتر از شما غیر از پاسپورت یک مدرک اقامت(دائم یا موقت) هم می خواد اما بدون همین مدرک هم در صورتی که از قبل با تست سنتر هماهنگ کنید از شما امتحان می گیرند نمونش هم پست آخر این لینک که چند ماهه پیش امتحان دادند .
خوب وقتی مدرکی غیر از پاسپورت از شما می خوان یعنی چی؟ یعنی رو ایرانی بودنتون حساسند دیگه... من برای ثبت نام که رفتم مشاور این رو به من گفت که در بالا بهش اشاره کردم...البته حرف من و شما در یک راستا است... در مورد هماهنگی با تست سنتر من چیزی نشنیدم فقط بهم گفتن الان مدتی است کسی نتونسته مدرک بگیره مگر اون هایی که اقامت داشتن...
ممنونم که اطلاعات من رو هم بیشتر کردین

پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، SH1A2R3
(2011-12-19 ساعت 00:41)faranak.n نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 16:49)kamranjon نوشته:  با سلام به دوست عزيز

مدرك بين المللي ميده ؟

خوب وقتی مدرکی غیر از پاسپورت از شما می خوان یعنی چی؟ یعنی رو ایرانی بودنتون حساسند دیگه... من برای ثبت نام که رفتم مشاور این رو به من گفت که در بالا بهش اشاره کردم...البته حرف من و شما در یک راستا است... در مورد هماهنگی با تست سنتر من چیزی نشنیدم فقط بهم گفتن الان مدتی است کسی نتونسته مدرک بگیره مگر اون هایی که اقامت داشتن...

دوستان من حدود بیش از یک سال هست که اومدم آمریکا . در ایران لیسانس کامپیوتر گرفته بودم و همچنین مدرک MCSA 2003 داشتم . کلاس CCNA هم رفته بودم ولی دقیقاً مثل شما مشکل اینو داشتم که نمی تونستم امتحان بدم .

اوایل که رسیده بودم اینجا توی یه فروشگاه کار می کردم ولی همزمان با اون شروع کردم دوباره درس های CCNA رو از اول مرور کردم و رفتم امتحان اش رو دادم و خدا رو شکر قبول شدم . دقیقاً کمتر از یک ماه از اون قضیه نگذشته بود که تونستم یه کار مرتبط به CCNA رو پیدا کنم و الان چند ماهی هست که در اون کار مشغولم .

به نظر من همه اون مطالب رو قشنگ بخونین و کامل یاد بگیرین ، بعد از اینکه اینجا رسیدین می تونین سر فرصت امتحانتونو بدین و مدرک اتون رو هم بگیرین .

این مدارک درکار پیدا کردن خیلی خیلی کمکتون می کنن اصلاً در این مورد شک نکنین . من اینجا میتونم ادامه تحصیل هم بدم و مدرک کارشناسی ارشد رو بگیرم ولی به جای اون برنامه دارم که مدارک سطح بالاتر سیسکو رو بگیرم .

سوالی داشتین بهم پیغام خصوصی بدین . موفق باشین.
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، faranak.n ، puzzle ، كاميلا ، karbar123 ، SH1A2R3 ، mavarfan ، alinet ، mpas89
(2011-12-20 ساعت 07:14)farzad24 نوشته:  
(2011-12-19 ساعت 00:41)faranak.n نوشته:  
(2011-12-18 ساعت 17:23)sadafsetareh نوشته:  كهكشان يكي از بهترين موسسه هاي تهرانه مدركي كه خودش ميده بين المللي نيست اما امتحاناي بين المللي رو برگزار ميكنه مثلا واسه MCITP امتحان هر كورسش 210000 تومانه

دوستان من حدود بیش از یک سال هست که اومدم آمریکا . در ایران لیسانس کامپیوتر گرفته بودم و همچنین مدرک MCSA 2003 داشتم . کلاس CCNA هم رفته بودم ولی دقیقاً مثل شما مشکل اینو داشتم که نمی تونستم امتحان بدم .

اوایل که رسیده بودم اینجا توی یه فروشگاه کار می کردم ولی همزمان با اون شروع کردم دوباره درس های CCNA رو از اول مرور کردم و رفتم امتحان اش رو دادم و خدا رو شکر قبول شدم . دقیقاً کمتر از یک ماه از اون قضیه نگذشته بود که تونستم یه کار مرتبط به CCNA رو پیدا کنم و الان چند ماهی هست که در اون کار مشغولم .

به نظر من همه اون مطالب رو قشنگ بخونین و کامل یاد بگیرین ، بعد از اینکه اینجا رسیدین می تونین سر فرصت امتحانتونو بدین و مدرک اتون رو هم بگیرین .

این مدارک درکار پیدا کردن خیلی خیلی کمکتون می کنن اصلاً در این مورد شک نکنین . من اینجا میتونم ادامه تحصیل هم بدم و مدرک کارشناسی ارشد رو بگیرم ولی به جای اون برنامه دارم که مدارک سطح بالاتر سیسکو رو بگیرم .

سوالی داشتین بهم پیغام خصوصی بدین . موفق باشین.
من رشته ام برق هست و بلافاصله پس از فارغ التحصيلي در كار اداري مشغول شدم و در نتيجه هيچ تجربه اي ندارم. ميخواستم بپرسم آيا شما از دوره هاي برگزار شده در اينجا بجز دوره هاي تخصصي كامپيوتر چه دوره هايي رو پيشنهاد ميكنيد كه اونجا بيشتر به دردمون بخوره(از لحاظ بازار كار) اگه ممكنه وو اگه اطلاعاتي داريد لطفا راهنمايي كنيد.ممنون ميشم.

2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24
(2011-12-20 ساعت 14:55)كاميلا نوشته:  من رشته ام برق هست و بلافاصله پس از فارغ التحصيلي در كار اداري مشغول شدم و در نتيجه هيچ تجربه اي ندارم. ميخواستم بپرسم آيا شما از دوره هاي برگزار شده در اينجا بجز دوره هاي تخصصي كامپيوتر چه دوره هايي رو پيشنهاد ميكنيد كه اونجا بيشتر به دردمون بخوره(از لحاظ بازار كار) اگه ممكنه وو اگه اطلاعاتي داريد لطفا راهنمايي كنيد.ممنون ميشم.

راستش من دوره خاصی رو نمی دونم که بتونم بهتون بگم ، اما شنیدم تکنیسین برق که میاد سیستم برق خونه ها رو تعمیر می کنه برای هر ساعتی بیش از 150 دلار پول می گیرن . البته اون کار زمانی اتفاق میوفته که شما بیزنس خودتونو داشته باشین ، وگرنه همه اون پول رو به شما نمیدن . ولی در کل این کارها شنیدم که خوبه و حداقل می تونه شروع خوبی باشه و فکر کنم شما نیاز داشته باشین که اینجا یه سری مدارک بگیرین تا بهتون اجازه کار بدن . ولی باز میگم همه اینا رو من شنیدم و در مورد هیچکدومشون اطمینان کامل ندارم .

اما خوبی رشته کامپیوتر و مخصوصاً مدارک بین المللی مثل سیسکو اینه که دقیقاً عین این میمونه که شما اینجا رفتین کلاس و مدرک گرفتین . و اگر کسی واقعاً اینا رو خوب بخونه و با دست پر بیاد اینجا ، خیلی از مشکلات و سختی های اولیه رو به سرعت پشت سر می زاره .

و این رو هم بدونین که درس خوندن در اینجا براتون چندین برابر سخت از ایران خواهد بود . چون اونجا یه محیط آماده براتون وجود داره و برای خیلی ها تنها مشکل درس خوندن خواهد بود . اما در اینجا هم باید درس بخونین ، هم خرج زندگی تونو دربیارین و هم با مشکلات اولیه ای که یه مهاجر می تونه داشته باشه ، دست و پنجه نرم کنین . معنی این حرفی که رو که نوشتم رو بعد از مهاجرت با تمام وجود احساس خواهید کرد. امیدارم که واقع بینانه و آگاهانه عمل کنین . Wink
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان: hitab ، storagemeter ، mavarfan ، كاميلا ، yami ، ساسان ، peyman1355
سلام
من تخصص GIS (سيستم اطلالعات جغرافيايي) دارم. براي مديريت اطلاعاتم روي شبكه هم SQL Server نياز هست. خودم نشستم ياد گرفتم و لي بالاخره خيلي هم مدون نبوده و بيشتر تجربي بوده.
مي خواستم برم يه دوره اي. كجا رو پيشنهاد مي كنيد كه خوب باشه و مدركشون هم بهتر باشه؟ مجتمع فني(ديباگران تهران) 100 ساعت رو 360 تومن برگزار مي كنه
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-26 ساعت 16:57)azin_sh نوشته:  سلام
من تخصص GIS (سيستم اطلالعات جغرافيايي) دارم. براي مديريت اطلاعاتم روي شبكه هم SQL Server نياز هست. خودم نشستم ياد گرفتم و لي بالاخره خيلي هم مدون نبوده و بيشتر تجربي بوده.
مي خواستم برم يه دوره اي. كجا رو پيشنهاد مي كنيد كه خوب باشه و مدركشون هم بهتر باشه؟ مجتمع فني(ديباگران تهران) 100 ساعت رو 360 تومن برگزار مي كنه
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

من شنیدم فراتر از دانش خوبه اما اطلاعای از قیمت ندارم یه سرچ بزنید هست...کلا مجتمع فنی رو اصلا پیشنهاد نمی کنم من چند تا از استاداش رو می شناسم..واقعا اسم در کرده اصلا نمی شه چیزی توس یاد گرفت..البته این نظر شخصی منهRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان