کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه دوره هایی قبل از رفتن بگذرونیم؟؟؟
درود بر دوستان...
1 یا 2 دوره آموزش های فنی و حرفه ای کامل و فنی هم میتونه خوب باشه
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، maaref
(2011-09-29 ساعت 11:37)Hadi joon نوشته:  سلام
دوستان من اگه نصب ماهواره رو ياد بگيرم به نظر شما تو آمريكا بازده داره؟يا مثلا به عنوان يك شغل به حساب مياد(نصاب ماهواره)،اگه از درآمدش هم بگيد ممنون ميشم(دستمزد هر نصب).
سلام Hadi joon
معمولا دستمزد جدا نمیگیرن یعنی وقتی کسی زنگ میزنه و درخواست یک سیستم برای مثلا کانالای فارسی داره، بهش با جنس قیمت میدن از 300-350 دلار تاحتی بالای 500-600 دلار بسته به نوع دستگاه و سایر ملزومات (یعنی حدود 200 دلار به بالا دستمزد وسطش پنهانه) و باز روی آپشنای دیگه هم یه چیزی میکشن مثلا برای دریافت پکیجای مختلف، چیدن کانالا! و.. اما اگر شما میخواهید یاد بگیرید، خیلی خوبه مشروط به مهارت یعنی انجام کار با تسلط و دقت و سرعت. از جمله: جمع کردن د. یش، مهارت در شناخت محل ماه vaره مورد نظر مشتری و کار با ف ا .یندر، آشنایی خوب با دستگاههای موجود بازار آمریکا و منوهاشون و آشنایی با انواع سیستمای دریافت در منطقه تحت پوششتون، آپدیت بودن در مورد قیمتا و آشنایی با دستورالعملهای نصب استاندارد و کابل کشی مورد تائید آتش نشانی شهر مورد نظر و ...
با درنظر داشتن تنوع دریافت (بخصوص اینروزا اینترنتی) و نیاز بازار و تعداد زنگ خور، بهتره این کارو به عنوان کار اصلیتون درنظر نگیرید ولی کلا" اگر در هر کاری "مهارت" باشه، یعنی پول ساختن حتی پاره وقت در وقت آزاد یا در صورت بیکاری. البته واقعا مهارت نه آچار فرانسه! چون با آچار فرانسه شاید فقط بشه زنده موند، نه اینکه زندگی کرد. فشار موج یک اقیانوس 500 کیلومتری به عمق 20 سانت فقط ممکنه برگ و پر کاه را جابجا کنه، ولی فشار یک ستون آب با قطر 20 سانت و ارتفاع 500 کیلومتر چیو؟ ببخشید این آخرش یه کم فلسفی-فیزیکی شد Big Grin
ماهر و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: hitab ، Yashar1989 ، mavarfan ، maaref ، behfaza ، pari pariaaa ، مریم فتوحی
نصب سیستم های امنیتی مثل دزدگیر ، دوربین چطوره؟
...
پاسخ
(2011-10-01 ساعت 14:57)Yashar1989 نوشته:  نصب سیستم های امنیتی مثل دزدگیر ، دوربین چطوره؟
درآمدشون خوبه.
فقط بخصوص در زمینه سیستمهای اماکن، باید سعی کنید کوچکترین رفتار شک برانگیز یا سابقه نداشته باشید چون همواره باید مورد تائید پلیس باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، maaref
(2011-10-01 ساعت 18:33)comrun نوشته:  
(2011-10-01 ساعت 14:57)Yashar1989 نوشته:  نصب سیستم های امنیتی مثل دزدگیر ، دوربین چطوره؟
درآمدشون خوبه.
فقط بخصوص در زمینه سیستمهای اماکن، باید سعی کنید کوچکترین رفتار شک برانگیز یا سابقه نداشته باشید چون همواره باید مورد تائید پلیس باشید.

ممنون
خوشبختانه تا الان هیچ مشکلی نداشتم
...
پاسخ
من میخوام یه دوره عکاسی حرفه ای برم . کار و بار عکاسی و آتلیه چه طور اونجا ؟ میشه در این زمینه کار پیدا کرد ؟ و هزینه زندگی رو درآورد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، soheil1993
بچه ها می دونید که مشاغل در آمریکا کد دارند و شما کاری که تو ایران دارید رو می تونید تطبیق بدید و در ضمن شرح وظایفتون رو دربیارید.این لینک http://www.bls.gov/soc/soc_2010_definitions.pdf
اینم یه جایی که می شه دنبال کار بگردیدhttp://www.usajobs.gov
http://www.jobsearchusa.org
به خاطر علاقه ام این رو هم می گم که نرخ بیکاری در ایالات مختلف به این ترتیبه: http://www.bls.gov/web/laus/laumstrk.htm
حالا می خوام بگردم ببینم مثلا بهترین میزان اشتغال برای شغل X در کدام ایالته اگه کسی کمک کنه ممنون می شم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: nimar123 ، Yashar1989 ، mh_hshk ، maaref ، faranak.n ، Azi b ، ملیحه مجید ، Lucky Luke ، Aries_son
سلام .می خواستم بدونم کسی راجع به شغل من اطلاعاتی داره من مهندس برق قدرت هستم و 4 سال سابقه کار در نیروگها گازی که 3 سال با تکنسینی و 1 سال با مهندسی است دارم ایا موقعیت من در ایالات متحده خوب است دوره های زیادی گذروندمو با میروگاه بخار هم اشنا هستم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، behzadb57
سلام .. من و همسرم هردو دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر هستیم... البته من در زمینه آرایشگری هم فعالیت دارم... برای این دو شغل چه مدارکی مورد نیازه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، behzadb57
لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنظر من شما اگه وقت دارید و به شبکه هم علاقه دارید دوره های سیسکو یا مایکروسافت رو برید چون معمولا در تمام دنیا به متخصص شبکه احتیاج دارند البته تضمینی وجود نداره و باید واقعا کار بلد باشید نه اینکه فقط یک مدرک بگیرید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashar1989 ، ParsTrader ، nimar123 ، pari pariaaa
دوستان من لیسانس حسابداری دارم اما تجربه کار زیادی ندارم

کسی تجربه ای داره که به من بگه قبل از رفتن چه دوره ای باید بگذرونم که برام مفید باشه
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: SANI HAGHIGHI ، behzadb57
[b]کسی که حسابداری خونده چه دوره هایی رو بهتره در ایران قبل از رفتنش برای کار حسابداری بگذرونه ؟ کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم [/b]
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual ، behzadb57
(2011-12-04 ساعت 00:45)SANI HAGHIGHI نوشته:  [b]کسی که حسابداری خونده چه دوره هایی رو بهتره در ایران قبل از رفتنش برای کار حسابداری بگذرونه ؟ کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم [/b]

دوست عزيز من دو نفر ايراني رو توي شيكاگو مي شناسم كه هيچ تحصيلاتي در مورد حسابداري ندارند و دارند به عنوان حسابدار كار مي كنن البته يكيشون فوق ليسنس تغذيه از امريكا داره ولي حسابداري رو ول نكرده و با مدركش كار نمي كنه
البته اينكار بعد از گذشت زمان زياد كه با كار به صورت والنتري تونستن كار رو ياد بگيرن و زبانشونم خوب بوده امكان پذير شده است
پس اگه همت كنين وشانس هم بيارين با قدمهاي درست موفق مي شين

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: SANI HAGHIGHI ، pari pariaaa
پس دوره های سیسکو این وسط مو تلقی میشه؟ ccna , ccnp , ccdp و ccie اینا به درد نمیخوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان