کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا با حذف گفتگوی آزاد موافقید؟؟
بلی
15.56%
7 15.56%
خیر
84.44%
38 84.44%
مجموع 45 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث در مورد وجود یا عدم وجود گفتگوی آزاد
دوست ندیده من.صدرا:سلام
از اونجایی که میبینم شما پاسخگوی فعلی انتقادات کاربران هستی روی سخنم با شماست.بعد از آخرین توضیحاتم شما چندین مطلب نوشتی و اظهار کردید که همچنان منتظر معذرتخواهی من از خودتان هستید و یا اینکه میدانید گذشته من از کجا آب میخوره یا من در این سایت به شما و دیگران توهین کردم و من داستانهای دروغین نوشته ام و در آخرین نظرتون هم گفتید که در پاسخ چند تایی از دوستانتان اصلا رنگ و بوی توهین نمیبینید و ادبیات نوشتاری ایشان چنین است و مطالبی از این دست.
دوست من ! مطمئن باش اگر ذره ای احساس میکردم که حرمت جمعی و فردی را مخدوش کرده ام نه یکبار که صدبار معذرت میخواستم.عملی که خوب فرا گرفته ام و جسارت و صدارت آن را آموخته ام.
دوست من! از اینکه فرصت پاسخگویی من به سوالات ادمین را گرفتی و بحث را به مسیر دیگری بردی متاسفم.گرچه دلیل این دخالت شما را در بحث بین خودم با ادمین را نمیدونم.
دوست من! مطمئن هستم که اگر روزی فردی از سر سرخوشی با لحن جاری بعضی از دوستانتون آنگونه که در مورد من قضاوت کردند و نوشتند .سخنی به گزاف گوید قطعا برخورد شما به گونه دیگری خواهد بود و جدی تر رفتار میکنی و از کنار آن به اسانی نمیگذری.
دوست من! تمام تلاشم در این چند کامنت عدم بازگویی و رجعت به سرگذشتی بود که با شما در میان گذاشتم.ولی حال که بحث آن پیش آمد جهت تکمیل اطلاعاتتون و تکمیل خالیبندی قبلی (به تعبیر یکی از دوستانتون) به عرضتون میرسونم که اون داستان با کمک یکی از افراد قدیمی و خاموش همین سایت به پایان رسید.پدرام برگردانده شد و بقیه مراحل قانونی طی شد.من ویزام رو دوباره گرفتم و متاسفانه یا خوشبختانه برای april میرم(متاسفانه از اون جهت که دیگه انگیزه چندانی برای رفتن ندارم).من نمیتونم اسم اون دوست قدیمی مهاجرسرا را بگم.اگر ایشون صلاح بدانند خودشون اعلام میکنند.
در آخر از چندتایی از شما عزیزان که حرمت نگه میدارید و با منطق بحث را جلو میبرید ممنونم.نمیتوانم با فشردن دکمه تشکر ازتون تشکر کنم که قطعا باعث هجمه بعضی علیه شما میگردد.
(2010-01-27 ساعت 20:56)sahar21 نوشته:  دوست ندیده من.صدرا:سلام
از اونجایی که میبینم شما پاسخگوی فعلی انتقادات کاربران هستی روی سخنم با شماست.بعد از آخرین توضیحاتم شما چندین مطلب نوشتی و اظهار کردید که همچنان منتظر معذرتخواهی من از خودتان هستید و یا اینکه میدانید گذشته من از کجا آب میخوره یا من در این سایت به شما و دیگران توهین کردم و من داستانهای دروغین نوشته ام و در آخرین نظرتون هم گفتید که در پاسخ چند تایی از دوستانتان اصلا رنگ و بوی توهین نمیبینید و ادبیات نوشتاری ایشان چنین است و مطالبی از این دست.
دوست من ! مطمئن باش اگر ذره ای احساس میکردم که حرمت جمعی و فردی را مخدوش کرده ام نه یکبار که صدبار معذرت میخواستم.عملی که خوب فرا گرفته ام و جسارت و صدارت آن را آموخته ام.
دوست من! از اینکه فرصت پاسخگویی من به سوالات ادمین را گرفتی و بحث را به مسیر دیگری بردی متاسفم.گرچه دلیل این دخالت شما را در بحث بین خودم با ادمین را نمیدونم.
دوست من! مطمئن هستم که اگر روزی فردی از سر سرخوشی با لحن جاری بعضی از دوستانتون آنگونه که در مورد من قضاوت کردند و نوشتند .سخنی به گزاف گوید قطعا برخورد شما به گونه دیگری خواهد بود و جدی تر رفتار میکنی و از کنار آن به اسانی نمیگذری.
دوست من! تمام تلاشم در این چند کامنت عدم بازگویی و رجعت به سرگذشتی بود که با شما در میان گذاشتم.ولی حال که بحث آن پیش آمد جهت تکمیل اطلاعاتتون و تکمیل خالیبندی قبلی (به تعبیر یکی از دوستانتون) به عرضتون میرسونم که اون داستان با کمک یکی از افراد قدیمی و خاموش همین سایت به پایان رسید.پدرام برگردانده شد و بقیه مراحل قانونی طی شد.من ویزام رو دوباره گرفتم و متاسفانه یا خوشبختانه برای april میرم(متاسفانه از اون جهت که دیگه انگیزه چندانی برای رفتن ندارم).من نمیتونم اسم اون دوست قدیمی مهاجرسرا را بگم.اگر ایشون صلاح بدانند خودشون اعلام میکنند.
در آخر از چندتایی از شما عزیزان که حرمت نگه میدارید و با منطق بحث را جلو میبرید ممنونم.نمیتوانم با فشردن دکمه تشکر ازتون تشکر کنم که قطعا باعث هجمه بعضی علیه شما میگردد.

سحر21 عزیز

همانطوری که شما می توانید به راحتی بدون هیچ واهمه ای به من و دوستانم اتهام بزنید و انگ د..ی...ک....تا....ت...و...ر بودن ، متملق بودن ، خودشیرین بودن ، چاپلوس بودن و ... را بزنید آیا من حق ندارم در مورد شما فکر کنم و با توجه به شرایط موجودی که قبل از این ارسال های شما دیدم حدس بزنم؟؟؟؟

شما به شخصه به من و دوستانم اتهاماتی زدید که هنوز نتوانستید ثابت کنید و اگر بتوانید ثابت کنید طبق گفته قبلی از مدیریت استعفا می دهم و مانند سایر کاربران فعالیت می کنم ، اینکه در مدیریت برخی انجمن ها هستم چیزی جز مشغله برای من ندارد و فقط روزانه 4 تا 5 ساعت و گاهی اوقات حتی بیشتر از این وقتم را بخاطر علاقه شخصی به این سایت صرف اینجا می کنم و بر احدی هم منتی ندارم زیرا به اینکار علاقمندم.

من نمی دانم چگونه فرصت پاسخگویی شما به سوالات ادمین عزیز را گرفتم ، همه ی ارسالهای شما و ادمین عزیز در این تاپیک موجود است و اینکه شما این بحث را مطرح می کنی باعث تعجب من است و چیزی جز فرافکنی در صحبت شما نمی بینم. شما هر زمانی که خواستید می توانید با نقل قول پست ادمین عزیز به ایشان پاسخ دهید و با توجه به شناخت نسبی ای که از ایشان دارم مطمئنم که بصورت کاملا منطقی با شما بحث می کنند.

من در فعالیتی که در این انجمن دارم بین شما بعنوان یک کاربر و دوستانم چه بعنوان کاربر و چه بعنوان مدیر تفاوتی نمی بینم و همان گونه که در مورد مشخصی با محمد عزیز که از دوستان صمیمی من بود برخورد کردم و موجبات گلایه وی را فراهم نمودم ، زیرا که برای من حفظ و برقراری نظم در این سایت از ارتباطات دوستانه ام مهم تر است ، پس این را هم یک اتهام واهی می بینم.

در مورد ادامه ی داستان شما هم قضاوتی نمی کنم و قضاوت را بعهده ی سایر دوستان می گذارم و از آنها می خواهم با تفکر دقیق به این موضوع بنگرند و ببینند آیا طبق قوانین ایالات متحده چنین چیزی قابل باور هست یا نه!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: lexington ، یه مهاجر ، seravin ، payam_prz ، ChairMan ، nnazi_2005 ، looloo ، soltan ، ساشا ، cky ، nastaran86 ، msar
سلام به همه

کسی که پستهای نوید و من را "مستهجن"خوانده، احتمالا به دلیل اع.تصاب غذای طولانی مدت این توهمات را دریافت کرده است وگرنه من در پستم مستقیم نه از کسی نام بردم و نه از خودم چیزی در آوردم. من دقیقا از مطالب ارائه شده در پستهای قبلی استفاده کردم و گفتم کسانی که خودشون در قسمت گفتگوی آزاد مجله خانواده راه انداختند و کمیته غلط یابی املایی ایجاد کردند، نباید در مورد ماهیت و موجودیت "گفتگوی آزاد" اعتراض داشته باشند.
ضمنا برای بار دوم هم اعلام میکنم، این بار هم قسمت دوم سریال sahar21 در مورد بازگشت پدرام به صورت کت بسته و دریافت دوباره ویزای لاتاری بعد از مهلت قانونی، با واقعیت و قانون ایالات متحده منطبق نیست. من از همون اول هم گفتم این داستان تا حدی قابل قبوله ولی ایشان ماجرا را به طور کامل وارونه کردند و جای برنده اول را با دوم عوض کردند. این موضوع را هم نه از روی حدس و گمان بلکه از روی قوانین سفت و سخت آمریکا عرض کردم. در اون ماجرای قسمت اول سریال هم من مدام گفتم اگر ایشون حرفشون را ثابت کنند من اینجا کار و زندگیم را ول میکنم میرم دنبال حق ایشون... ولی مثل اینکه اعضای مخفی در سایت بیشتر کارساز بودند.
از دو روز پیش والدین همسرم از آلمان به دیدن ما اومدند. ایشان در عین داشتن پاسپورت آلمانی و اعلام مسافرت از مدتها قبل، باز هم به مدت دو ساعت در فرودگاه سین جیم شدند تا اجازه ورود پیدا کردند. چه برسه به اینکه یکی همینطوری با ویزای وابسته به برنده اصلی بره و کسی هیچی بهش نگه.

در ابتدای باز شدن این تاپیک من هیچی ننوشتم چون میدونستم که با این کار نگارنده ها و اهورامزداها سریع میپرند و یخه گیری میکنند و به منظورشون میرسن. بنابراین منتظر پاسخ بقیه اعضا موندم و از صفحه سوم تاپیک شروع به ارسال نظر کردم. نظری هم که دادم از نظر ادبیات و منظور، هیچ مغایر با بقیه نبود.
من از تمام اعضایی که در این سایت توسط برخی! بهشون توهین شد (مثل صدرا، آرش، نوید، سارا، ادمین، ....) معذرت میخوام که همون اول این تاپیک را حذف نکردم Big Grin الان هم که دیگه از اختیار من خارجه Wink.
به هر حال من نه وقت این را دارم که در این بحث بیهوده شرکت کنم و نه اصلا لازم نمیبینم انگشتانم را برای پاسخ به کسانی که فقط به قصد انتقام از این تاپیک استفاده میکنند خسته کنم.
این پست کثیف و مستهجن آخر هم زدم که دوستان اعتصا..بی زودی بیان در موردش نظر بدن.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، seravin ، nnazi_2005 ، laili ، سارا کوچولو ، nastaran86 ، msar
(2010-01-27 ساعت 20:56)sahar21 نوشته:  دوست ندیده من.صدرا:سلام

من منظور شما از گرفتن دوباره ویزا ، برگرداندن پدرام و طی شدن بقیه مراحل قانونی رو متوجه نشدم !! و نمیدونم واقعا همچین امکانی وجود داره یا نه؟؟
دوست من اگه لطف کنی مطلب رو یه مقدار شفاف تر توضیح بدی تا هم یه تجربه بزرگ و گرانبهایی برای اعضای سایت و آیندگانی که این سایت رو میخونن بشه و هم بدگمانی احتمالی بعضی از دوستان نسبت به شما رفع بشه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، Hamid55 ، payam_prz ، nnazi_2005 ، laili ، SamiraN ، merdax ، honareirani ، msar
ولی بر عکس عمو پیام من سرم درد میکنه واسه دعوا و بگو مگو . تا آخرش هم هستم . ولی نه اینجا . قابل توجه کسایی که قصد بر هم زدن این سایت رو دارند . من دیگه اینجا جواب کسی رو سعی میکنم ندم . گرچه با پستتاتون پای آدمو میکشید وسط .در ضمن میخواهم از اینجا به همه اعلام کنم من بی تربیت ترین و بی نزاکت ترین آدم روی کره زمینم .
و در واقع یکی از مستهجن ترین افراد این کره خاکی ام . میدونید چرا ؟ چون میتونم . و به این ننگ ها هم افتخار میکنم .
در واقع هر کس هر جور دوست داره درباره من فکرکنه مهم نیست چون خودشون برام مهم نیستند (البته دوستان و یاران قدیمی جدا هستند از این قضیه) . اما من احساس میکنم بیشتر از اینکه این پست ها یک انتقاد باشه شکل دیگه ای دارند ....
والله ادمین خوب تحملی داره . خدارو شکر که من ادمین این سایت نیستم Big Grin
قربان شما.
*********بی ادب ترین عضو مهاجر سرا نوید *************
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، payam_prz ، nnazi_2005 ، یه مهاجر ، honareirani ، nastaran86 ، msar
ظاهرا مشابه خیلی تاپیکهای دیگه این تاپیک هم داره وارد جاده خاکی میشه و از موضوع اصلی منحرف! من تنها مطلبی که دارم بگم یادآوری این هست که "چرا توی این انجمن هستیم و دنبال چه چیزی می گردیم؟". من از نصیحت بدم میاد ولی از همه و از جمله خودم درخواست می کنم که از وقت و انرژی صرف شده در سایت استفاده بهینه کنند، آستانه تحمل را بالا ببرند، لحن خود را تلطیف کنند و به هدف بالاتری که پشت همه این پستها و تاپیکهاست فکر کنند. هر چقدر گفتگوی هدفدار و مدنی پر فایده است، جر و بحث فرسایشی و نیش و کنایه و پوز و پوززنی حاصلی جز اتلاف وقت ندارد.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
من اسم موضوع تاپیکم "تصویر ذهنی ما از دوستان..." را به
"تصویر ذهنی ما از دوستان مهاجرسرایی(هیچ نکتۀ مهاجرتی ندارد) " تغییر دادم ،
که کسانیکه در تاپیک "تصویر ذهنی از دوستان "دنبال نکتۀ مهاجرتی میگردند !! وقتشان تلف نشود.
شاید بد نباشد کنار موضوعات زنگ تفریحمان عبارت (هیچ نکتۀ مهاجرتی ندارد) را اضافه کنیم که کسی از دیدنش در یک سایت مهاجرتی عصبانی نشود و احساس نکند که به وقت و پروسۀ مهاجرتش لطمه ای وارد شده.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
(2010-01-28 ساعت 02:33)rasarasa نوشته:  من اسم موضوع تاپیکم "تصویر ذهنی ما از دوستان..." را به
"تصویر ذهنی ما از دوستان مهاجرسرایی(هیچ نکتۀ مهاجرتی ندارد) " تغییر دادم ،
که کسانیکه در تاپیک "تصویر ذهنی از دوستان "دنبال نکتۀ مهاجرتی میگردند !! وقتشان تلف نشود.
شاید بد نباشد کنار موضوعات زنگ تفریحمان عبارت (هیچ نکتۀ مهاجرتی ندارد) را اضافه کنیم که کسی از دیدنش در یک سایت مهاجرتی عصبانی نشود و احساس نکند که به وقت و پروسۀ مهاجرتش لطمه ای وارد شده.

عالی و کارامد.
من از این به بعد دقیقا همین کار را میکنم.
تشکر کنندگان: honareirani ، msar
با عرض معذرت از همه ی دوستان................خیلی خودم و کنترل کردم برای احترام به سایت و اعضا حرفی نزنم ولی نشد.....
به عقیده ی من از اینجور انتقادها بوئی فراتر از دلسوزی به مشام میرسه.........و به نظرم اکثر دوستانی که نظر میدهند (به غیر از مواقعی که نام خودشون در میان بود)
متاسفانه بیشتر باعث میشوند که جو سایت متشنج بشه مخصوصا دوستانی که هیچ پیش زمینه ای از بعضیها نداشتند و خودشون و موظف به دفاع کردن میدونستند..........
دوستانی که دنبال جر و بحث و درست کردن دعوا و یا ایرادهای بی دلیل و بیجا هستند با فشار دادن چند تا دکمه ی بیشتر میتونند فرومهای مورد علاقه شون و به راحتی پیدا کنند و همین طور کسانی که با نحوه ی اداره ی این سایت مشکل دارند.....

من بعضی از ارسالها رو اصلا نمیخونم و برام مهم نیست که نویسنده چی نوشته چه برسه که بخونی و بخواهی ایراد هم بگیری ..این سایت مال من و شما نیست که به میل شخصیمون اون و اداره کنیم این سایت مال کسانی است که با هزاران مشکل و استرس قبل و بعد از مهاجرت دست و پنجه نرم میکنند .......خیلی هائی که نمیدونند برای رفتن از کجا باید شروع کنند و برای پر کردن ابتدائی ترین فرمها مشکل دارند و کسانی که رفتند و برای پاسخ ابتدائی ترین سوالها مثل گرفتن خانه و گواهینامه دنبال جواب صحیح هستند .....

دوستانی که اینجا فعالیت میکنند بدون داشتن کوچکترین چشمداشتی تجربیاتشون و در اختیار بقیه قرار میدن که در صوت دونستن این تجربه ها کلی در وقت و پول و انرژی افراد صرفه جوئی می شه.....و این جزء مهمترین اهداف این سایته.....اگرکسی اینجا براش مهمه کاش به جای ایراد گرفتنهای بی دلیل از نحوه ی مدیریت و رفتار اعضا و وجود گفتگوی آزاد بیاد و اونهم تجربیاتش و در اختیار دیگران قرار بده شاید زمانی به درد کسی خورد....

هر زمان موضوعی کسی رو آزار داد به جای باز کردن تاپیک و داد و هوار راه انداختن بهتره اون و با یکی از مدیران مطرح کنه .....اینجا وبلاگ نیست و قوانین خاص خودش و داره.................

مهم نیست اگر کسانی سعی برهم زدن آرامش این سایت و دارند مهم اینه که ما بهشون اجازه ی این کار و ندیم
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
دوستان به نظرمن این بحث خاتمه پیدا کنه بهتره .
هر حرفیکه میبایست زده بشه زده شد .صلاح در این است که بیش از این جو سایت را متشنج نکنیم .
امیدوارم که بدون قفل شدن تاپیک بحث خاتمه پیدا کنه.
تشکر کنندگان: payam_prz ، seravin ، laili ، rasarasa ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، honareirani ، msar
من در نظرسنجی نظر خودم را درباره وجود گفتگوی آزاد مثبت انتخاب کردم و خود من از خواننده های پروپاقرص گفتگوی آزاد هستم و مطالب فراوانی از آنها یاد گرفته ام و حتی بیشتر اوقات صندلی داغ و مطالب حاشیه ای را را هم می خوانم. و فقط دوستان را به رعایت خونسردی و احترام متقابل دعوت می کنم.
چرا دسترسی ایجاد تاپیک در بخش گفتگوی ازاد رو نداریم؟
تشکر کنندگان: msar
اگر گفتگوی آزاد راجب این نوع موارد باشه که دوستان دارن با هم جر و بحث میکنن به نظر من فکر نکنم جالب باشه .......SadSad
[font=Arial]گذشتن از سختی های پیش رو ، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته ایم نخواهد بود . ارد بزرگ[/font]
تشکر کنندگان: ابی22 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان