کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا با حذف گفتگوی آزاد موافقید؟؟
بلی
15.56%
7 15.56%
خیر
84.44%
38 84.44%
مجموع 45 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث در مورد وجود یا عدم وجود گفتگوی آزاد
ببخشید ولی میشه یکی به من بگه که ایا اینجا یک سایت مهاجرتیه یا یک سایت سرگرمی و دوست یابی و امثالهم؟.البته این سوال مدتهاست که برام پیش اومده مخصوصا با دیدن تاپیکهایی مثل " عکس فلانی کنار استخر ! آیا انگلیسی حرف زدن کلاس داره؟ آیا گرین کارت کلاس داره؟ داستان جن گیری!! صندلی داغ !! تولد ها !! ماجرای اصغر آقا مکانیک!!!!! یا همین تاپیک تصویر ذهنی با توصیفات آنچنانی مثل :آرشِ ذهنِ من !!! استخوانبندی درشت مثل ورزشکار و گندمگون، حالتی مهربان و ته ریش و بوی ادکلن !! و............." .جالبتر اینکه بسیاری از تاپیکهای مذکور حاصل تراوشات ذهنی و قلمفرسایی مدیر و ناظم و مبصر و معلم امور تربیتی و سایر مسولان این سایته که ماشاا... کم هم نیستند و یا لااقل با "به به چه چه " این دوستان همراهه!!در هر صورت بابت نحوه اظلاع رسانی سایتتون یک خسته نباشید به همگی میگم و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای یکایکتون دارم./سحر
تشکر کنندگان: jam_14051 ، masih sh ، msar
خانم سحر21 من تا حدودی موافق فرمایشات شما هستم. اما این بخش سایت اسمش گفتگو آزاد هست و برای جلوگیری از به حاشیه رفتن بحث های سایر بخش‌های سایت این بخش ایجاد شده. شما هم می‌توانید اینگونه بحث‌ها را اینجا باز کنید و با کاربران سایت رابطه‌هایی صمیمانه‌تر از رابطه «کاربران یک سایت مهاجرتی» ایجاد کنید.
من از کاربران دیگر خواهش می‌کنم هرچقدر مطالب غیرمهاجرتی دارند در این بخش مطرح کنند و اجازه بدهند تا قسمت‌های دیگر فروم برای کاربران میهمان و کاربرانی که به‌دنبال پاسخ سوالشان هستند خلاصه و مفید باقی بماند.
تو همین بخش گفت و گو آزاد خیلی مباحث هست که آدم با خوندن اونها درس زندگی میگیره،حتما قرار نیست که استاد داشته باشید یا یه جای خاص چیزی یاد بگیرید، از تک تک تاپیک های اینجا من درس گرفتم ، متفاوت ، کم و زیاد
بستگی به دید اونهایی داره که مطالب رو می خونن
صحبت های آقا آرش که باید کتاب بشه واسه بقیه نسل ها Big Grin
صحبت های سارا خانوم که تجربه زندگی هست ، خوب و بد ، و خیلی جذاب
.
.
.
بعضی مباحث دیگش هم یه تفریح کوچیک هست ، که اگه دوست نداشتید می تونید اونها رو نخونید Smile
واقعا سایت کاملی هست ، هم نکات مهاجرتی و کاربردی زیادی داره و هم تاپیک هایی برای تفریح و خنده

راستی از هیچ کس تصویر ذهنی ندارم Smile چون تازه آشنا شدم با اینجا

مهم دید آدم هست
l
l
l
v
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: SamiraN ، laili ، indmehdi ، nastaran86 ، omino ، msar
(2010-01-26 ساعت 16:33)sahar21 نوشته:  ببخشید ولی میشه یکی به من بگه که ایا اینجا یک سایت مهاجرتیه یا یک سایت سرگرمی و دوست یابی و امثالهم؟.البته این سوال مدتهاست که برام پیش اومده مخصوصا با دیدن تاپیکهایی مثل " عکس فلانی کنار استخر ! آیا انگلیسی حرف زدن کلاس داره؟ آیا گرین کارت کلاس داره؟ داستان جن گیری!! صندلی داغ !! تولد ها !! ماجرای اصغر آقا مکانیک!!!!! یا همین تاپیک تصویر ذهنی با توصیفات آنچنانی مثل :آرشِ ذهنِ من !!! استخوانبندی درشت مثل ورزشکار و گندمگون، حالتی مهربان و ته ریش و بوی ادکلن !! و............." .جالبتر اینکه بسیاری از تاپیکهای مذکور حاصل تراوشات ذهنی و قلمفرسایی مدیر و ناظم و مبصر و معلم امور تربیتی و سایر مسولان این سایته که ماشاا... کم هم نیستند و یا لااقل با "به به چه چه " این دوستان همراهه!!در هر صورت بابت نحوه اظلاع رسانی سایتتون یک خسته نباشید به همگی میگم و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای یکایکتون دارم./سحر

اینجا یک سایت مهاجرتی هست که قسمتی به نام "گفتگوی آزاد" دارد. در این بخش همانطور که از عنوانش پیداست می توان مطالبی را که در چارچوبهای تعریف شده در سایر بخشهای سایت قابل طرح نیستند مطرح کرد. انتظار نداشته باشید که در این قسمت قوانین مهاجرتی را ببینید. راه حل این است که اگر از مطالب این بخش آزرده می شوید از رجوع به آن صرف نظر کنید. همانطور که خیلی از کاربران تالار استرالیا ممکن است به بخش اروپا علاقمند نباشند، و به همین دلیل مطالب آن بخش را نمی خوانند. من مطمئن هستم که شما وقتی یک روزنامه هم می خرید، با اینکه بابت آن پول داده اید، همه مطالب آن را نمی خوانید و فقط به بخشهای مورد علاقه رجوع میکنید. اگر روزنامه مورد نظر در بخش اقتصادی خبر ورزشی چاپ کرده باشد احتمالا شاکی خواهید شد، اما اگر خود شما در بخش اقتصادی دنبال خبر ورزشی باشید مشکل جای دیگری است. من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
(2010-01-26 ساعت 19:15)admin نوشته:  
(2010-01-26 ساعت 16:33)sahar21 نوشته:  ببخشید ولی میشه یکی به من بگه که ایا اینجا یک سایت مهاجرتیه یا یک سایت سرگرمی و دوست یابی و امثالهم؟.البته این سوال مدتهاست که برام پیش اومده مخصوصا با دیدن تاپیکهایی مثل " عکس فلانی کنار استخر ! آیا انگلیسی حرف زدن کلاس داره؟ آیا گرین کارت کلاس داره؟ داستان جن گیری!! صندلی داغ !! تولد ها !! ماجرای اصغر آقا مکانیک!!!!! یا همین تاپیک تصویر ذهنی با توصیفات آنچنانی مثل :آرشِ ذهنِ من !!! استخوانبندی درشت مثل ورزشکار و گندمگون، حالتی مهربان و ته ریش و بوی ادکلن !! و............." .جالبتر اینکه بسیاری از تاپیکهای مذکور حاصل تراوشات ذهنی و قلمفرسایی مدیر و ناظم و مبصر و معلم امور تربیتی و سایر مسولان این سایته که ماشاا... کم هم نیستند و یا لااقل با "به به چه چه " این دوستان همراهه!!در هر صورت بابت نحوه اظلاع رسانی سایتتون یک خسته نباشید به همگی میگم و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای یکایکتون دارم./سحر

اینجا یک سایت مهاجرتی هست که قسمتی به نام "گفتگوی آزاد" دارد. در این بخض همانطور که از عنوانش پیداست می توان مطالبی را که در چارچوبهای تعریف شده در سایر بخشهای سایت قابل طرح نیستند مطرح کرد. انتظار نداشته باشید که در این قسمت قوانین مهاجرتی را ببینید. راه حل این است که اگر از مطالب این بخش آزرده می شوید از رجوع به آن صرف نظر کنید. همانطور که خیلی از کاربران تالار استرالیا ممکن است به بخش اروپا علاقمند نباشند، و به همین دلیل مطالب آن بخش را نمی خوانند. من مطمئن هستم که شما وقتی یک روزنامه هم می خرید، با اینکه بابت آن پول داده اید، همه مطالب آن را نمی خوانید و فقط به بخشهای مورد علاقه رجوع میکنید. اگر روزنامه مورد نظر در بخش اقتصادی خبر ورزشی چاپ کرده باشد احتمالا شاکی خواهید شد، اما اگر خود شما در بخش اقتصادی دنبال خبر ورزشی باشید مشکل جای دیگری است. من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم.

خیلی خوشحالم که نظر شخصی ادمین را هم در این مورد فهمیدم.قبل از هر چیز به ایشون سلام میکنم و با توجه به مثالی که آوردند من هم سعی میکنم با یکی دو مثال منظورم را بازتر کنم:
با توجه به اینکه مهاجرت تماما اتفاق جدی است اساسا به نظر من وجود بخش سرگرمی و بحث آزاد در یک سایت مهاجرتی چندان مناسبت نداره(حتی اگر با اقبال عمومی مواجه بشه) اگر این روش درست بود حتما یک کتاب جدی مثل کتاب پزشکی هاریسون(که مادر کتب پزشکی محسوب میشه)یا در کتابهای مرجع مهندسی و فیزیک فقط برای تغییر مذاق خواننده یک فصل هم اضافه میکردند و در آن تعدادی جوک و خاطره و عکس منظره و استخر میگذاشتند.
از طرفی وقتی به سایر سایتهای مهاجرتی موفق مثل immigration forum که هم تعداد خواننده به مراتب بیشتر دارد و هم سابقه طولانی تر نگاه میکنم هیچ قسمت سرگرم کننده و داستانسرایی در ان نمیبینم که حتما یکی از دلایل ماندگاری اینگونه سایتها هم نحوه مدیریت صحیح آنهاست.
به عنوان آخرین مثال :پوشیدن مایو و پوشیدن کت شلوار هر کدام در جای خود مناسبت دارد ولی اگر یکنفر با مایو به مجلس عروسی برود باید در سلامت عقل او شک کرد.
در آخر اینکه اگر شما هم با بخش سرگرمی و بحث آزاد موافقید پیشنهاد میکنم در کنار اسم مهاجرسرا از ترکیبات مثل:"سرگرمی و مهاجرسرا" یا "گل بگیم گل بشنویم و مهاجرت کنیم "و... استفاده کنید.
با تشکر/سحر
تشکر کنندگان: msar
سحر خانم

Immigration Portal سایتی است غیر ایرانی و فرهنگ خاص خودش رو داره. مهاجرسرا سایتی است ایرانی و با فرهنگ ایرانی سازگاری داره. اگه بخوایم گفتگوی آزاد رو برداریم از خیلی بخشهای مفید مثل "عوارض روزهای اول پس از هجرت " یا "رفتن به آرایشگاه در امریکا" یا "بازداشتگاه در امریکا" و در کل این مواردی که بسیار برای مهاجران مفیده رو از دست میدیم.

در مورد مثالتون هم باید بگم کتابی که یک متخصص می نویسه با یک فروم که پویایی اون بر پایه کاربران عادی هست بسیار تفاوت داره و فکر نمی کنم این مثال درست باشه و بیشتر به مغالطه ای منطقی شبیه هست.

سرگرمی که توی این سایت نیست اما گفتگو هایی در ارتباط با مهاجرت و اعضای لازمه ی وجودی یک سایت ایرانیه.

راجع به پیشنهادتونم با تمام احترامی که برای پیشنهادتون قائلم میتونیم روش فکر کنیم اما قول نمیدم این اتفاق بیفتهBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سحر خانم ما خودومون تو immigration portal بزرگ شدیم. اونجا هم این چیزا هست. نگاهی به این لینک‌ها بکنید:
http://forums.immigration.com/showthread...-antivirus
http://forums.immigration.com/showthread...ebook-Chat
http://forums.immigration.com/showthread...ows-7-BETA
http://forums.immigration.com/showthread...ion-around
http://forums.immigration.com/showthread...%28Free%29

راجع به مثال کتاب پزشکی هم که فرمودید باید بگم که من پزشکی نخوندم اما تو کتابهای تخصصی‌ام زیاد دیدم که نویسنده گاهی شوخی بکنه. مثلا یک کتاب شبکه از پرت داشتم که توش نوشته بود دخت کنید که جمع شبکه‌های MAN نمیشه MEN بلکه میشه MANS!!
راجع به مثال لباس هم باید بگم تو این عروسی‌هایی که ما می‌بینیم مایو بپوشن خانوما پوشیده تره! Tongue
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، SamiraN ، admin ، lexington ، seravin ، honareirani ، laili ، ChairMan ، indmehdi ، Ziba ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، nastaran86 ، saied-k ، omino ، msar
(2010-01-26 ساعت 19:47)sahar21 نوشته:  خیلی خوشحالم که نظر شخصی ادمین را هم در این مورد فهمیدم.قبل از هر چیز به ایشون سلام میکنم و با توجه به مثالی که آوردند من هم سعی میکنم با یکی دو مثال منظورم را بازتر کنم:
با توجه به اینکه مهاجرت تماما اتفاق جدی است اساسا به نظر من وجود بخش سرگرمی و بحث آزاد در یک سایت مهاجرتی چندان مناسبت نداره(حتی اگر با اقبال عمومی مواجه بشه) اگر این روش درست بود حتما یک کتاب جدی مثل کتاب پزشکی هاریسون(که مادر کتب پزشکی محسوب میشه)یا در کتابهای مرجع مهندسی و فیزیک فقط برای تغییر مذاق خواننده یک فصل هم اضافه میکردند و در آن تعدادی جوک و خاطره و عکس منظره و استخر میگذاشتند.
از طرفی وقتی به سایر سایتهای مهاجرتی موفق مثل immigration forum که هم تعداد خواننده به مراتب بیشتر دارد و هم سابقه طولانی تر نگاه میکنم هیچ قسمت سرگرم کننده و داستانسرایی در ان نمیبینم که حتما یکی از دلایل ماندگاری اینگونه سایتها هم نحوه مدیریت صحیح آنهاست.
به عنوان آخرین مثال :پوشیدن مایو و پوشیدن کت شلوار هر کدام در جای خود مناسبت دارد ولی اگر یکنفر با مایو به مجلس عروسی برود باید در سلامت عقل او شک کرد.
در آخر اینکه اگر شما هم با بخش سرگرمی و بحث آزاد موافقید پیشنهاد میکنم در کنار اسم مهاجرسرا از ترکیبات مثل:"سرگرمی و مهاجرسرا" یا "گل بگیم گل بشنویم و مهاجرت کنیم "و... استفاده کنید.
با تشکر/سحر

در فروم سایت مهاجرتی Immigration که به آن اشاره داشته اید و سایت موفقی هم هست بخشی وجود دارد به نام Any topic که گفتگوی آزاد خودمان محسوب می شود. اینجا را ببینید:
http://forums.immigration.com/forumdispl...-Any-Topic
در این بخش کاربران از موضوعات مهاجرتی تا برنامه مورد علاقه تلوزیونی، ویروس یاب، روشهای سالم نگهداشتن قلب، کاهش شکر در رژیم غذایی و .... مطلب ارسال کرده اند و مدیریت صحیح این سایت هم واکنشی نشان نداده است، چون این بخش برای همین کار ایجاد شده است. باز هم تاکید می کنم شما بهتر است فقط قسمتهای جدی سایت را بخوانید تا آزرده نشوید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
(2010-01-26 ساعت 20:26)msnazi نوشته:  سحر خانم ما خودومون تو immigration portal بزرگ شدیم. اونجا هم این چیزا هست. نگاهی به این لینک‌ها بکنید:
http://forums.immigration.com/showthread...-antivirus
http://forums.immigration.com/showthread...ebook-Chat
http://forums.immigration.com/showthread...ows-7-BETA
http://forums.immigration.com/showthread...ion-around
http://forums.immigration.com/showthread...%28Free%29

راجع به مثال کتاب پزشکی هم که فرمودید باید بگم که من پزشکی نخوندم اما تو کتابهای تخصصی‌ام زیاد دیدم که نویسنده گاهی شوخی بکنه. مثلا یک کتاب شبکه از پرت داشتم که توش نوشته بود دخت کنید که جمع شبکه‌های MAN نمیشه MEN بلکه میشه MANS!!
راجع به مثال لباس هم باید بگم تو این عروسی‌هایی که ما می‌بینیم مایو بپوشن خانوما پوشیده تره! Tongue

آخ که این آخری رو به شدت موافقم و به طرز وحشتناکی خندیدم!!!!!!!!!!!Big Grin
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
تشکر کنندگان: mohsen324 ، honareirani ، sadeghi897 ، msar
(2010-01-26 ساعت 20:37)admin نوشته:  [quote='sahar21' pid='34791' dateline='1264519075']
خیلی خوشحالم که نظر شخصی ادمین را هم در این مورد فهمیدم.قبل از هر چیز به ایشون سلام میکنم و با توجه به مثالی که آوردند من هم سعی میکنم با یکی دو مثال منظورم را بازتر کنم:
با تشکر/سحر

در فروم سایت مهاجرتی Immigration که به آن اشاره داشته اید و سایت موفقی هم هست بخشی وجود دارد به نام Any topic که گفتگوی آزاد خودمان محسوب می شود. اینجا را ببینید:
http://forums.immigration.com/forumdispl...-Any-Topic
در این بخش کاربران از موضوعات مهاجرتی تا برنامه مورد علاقه تلوزیونی، ویروس یاب، روشهای سالم نگهداشتن قلب، کاهش شکر در رژیم غذایی و .... مطلب ارسال کرده اند و مدیریت صحیح این سایت هم واکنشی نشان نداده است، چون این بخش برای همین کار ایجاد شده است. باز هم تاکید می کنم شما بهتر است فقط قسمتهای جدی سایت را بخوانید تا آزرده نشوید.
[/q

ادمین عزیز میشه این را هم بفرمایید که در کجای سایت مذکور چند نفر مبصر و مدیر و ناظم هم دایم در حال کنترل و حذف و ویرایش گفتگوها دقیقا بر اساس سلیقه خودشون هستند؟ اگر من انتقاد میکنم نه برای آزرده کردن که برای ارتقای مجموعه هست ولی متاسفانه روحیه انتقادپذیری مجموعه پایین است.
در ضمن میشه بفرمایید که این لحن تند شما در پاسخگویی به خاطر مقام والای مدیریت شماست یا ذاتی است؟
موفق باشید
تشکر کنندگان: jam_14051 ، masih sh ، msar
(2010-01-26 ساعت 19:47)sahar21 نوشته:  ادمین عزیز میشه این را هم بفرمایید که در کجای سایت مذکور چند نفر مبصر و مدیر و ناظم هم دایم در حال کنترل و حذف و ویرایش گفتگوها دقیقا بر اساس سلیقه خودشون هستند؟ اگر من انتقاد میکنم نه برای آزرده کردن که برای ارتقای مجموعه هست ولی متاسفانه روحیه انتقادپذیری مجموعه پایین است.
در ضمن میشه بفرمایید که این لحن تند شما در پاسخگویی به خاطر مقام والای مدیریت شماست یا ذاتی است؟
موفق باشید

سحر خانم

با توجه به اینکه بخشی از صحبت های شما بصورت غیر مستقیم به من هم مربوط میشه بر خودم لازم می دونم که یک پاسخی به شما بدم.

من با سایت Immigration Portal آشنایی چندانی ندارم و ادعای شما رو راجع به نظارت بر اون سایت نه میتونم تایید کنم نه تکذیب . اما با توجه به اینکه توی این سایت تجربیاتی داشتیم که یک کاربر بدون در نظر گرفتن منافع سایت و فرهنگ ایرانی اقدام به ارسال پستهای بی ادبانه و یا مغایر قوانین فعلی ایران انجام داده و یا از این سایت سو استفاده ی تبلیغاتی شده با صلاحدید ادمین عزیز بر خودمون لازم دونستیم با دقت به این ارسال ها واکنش نشون بدیم و ویرایش و حذف کنیم اونها رو و به جرات میتونم بگم حداقل خود من اگر ارسالی را مرتبط با تخلف از قوانین سایت دیدم و یا محتوی توهین به شخص یا گروهی بوده بدون هیچ اغماضی اون رو یا ویرایش کردم یا حذف.

اگر این سایت می خواست بدون نظارت و مدیریت باشه مثل سایت های دیگه دچار پدیده ی ف......ی.......ل......ت..ر....ی......ن.....گ می شد و الان ما از ایران نمی تونستیم از اینجا به راحتی استفاده کنیم.

اینکه فرمودید مدیران سایت بر اساس سلیقه شخصی بر ارسال ها نظارت می کنند رو اگر شما بتوانید فقط یک مورد رو درباره من ذکر کنید ، همینجا در حضور جمع از پست مدیریتیم استعفا می دم و مانند بقیه بعنوان یک کاربر عادی فعالیت می کنم. اما اگر نتوانستید این اتهامی که وارد کردید رو اثبات کنید از شما فقط انتظار یک عذرخواهی دارم و بس.

این رو هم چه دوست داشته باشیم و چه دوست نداشته باشیم باید بپذیریم که این سایت ایده ی ادمین عزیز بوده و تمام منافع اون متعلق به ایشونه ، همونطوری که مخارج نگه داری سایت رو بدون هیچ چشم داشتی پرداخت می کنند پس حق دارند روی سایتی که متعلق به خودشون هست نظارت و تصمیم گیری داشته باشند .
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: seravin ، honareirani ، ChairMan ، nnazi_2005 ، nastaran86 ، saied-k ، omino ، msar
با سلام
میبخشید من یه چیزی بگم و در برم قبل از اینکه مورد هجمه واقع نشدم
خواهشن به این بخشی که looloo ایجاد کرده توجه کنید و برخی پاسخها مثل این زیری:

""" (مدیر ارشد): با عرض تاسف بیشتر حتی با اصلاحات پیام هم مجبور به حذف ارسال شدم. اینگونه بحثها بیشتر مناسب وبلاگ هستند. با تشکر از همکاری همه شما برای حفظ سایت.""
شماره کیس: 2010AS113XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: Nov, 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009, Nov
تاریخ کارنت شدن کیس: March
تاریخ دریافت نامه دوم: Feb 24
تاریخ مصاحبه: 6 April
تاریخ دریافت ویزا: Refusal

Nothing is impossible
(2010-01-26 ساعت 20:47)sahar21 نوشته:  ادمین عزیز میشه این را هم بفرمایید که در کجای سایت مذکور چند نفر مبصر و مدیر و ناظم هم دایم در حال کنترل و حذف و ویرایش گفتگوها دقیقا بر اساس سلیقه خودشون هستند؟ اگر من انتقاد میکنم نه برای آزرده کردن که برای ارتقای مجموعه هست ولی متاسفانه روحیه انتقادپذیری مجموعه پایین است.
موفق باشید

لطفا اینجا را ببینید:
http://forums.immigration.com/showgroups.php
این لیست لشکر Moderator, Administrator , Super Moderator های سایت مورد نظر شما است! که قاعدتا امکان ویرایش، انتقال، حذف ارسالها و اعمال قوانین انجمن خود را دارند. اگر شک دارید می توانید زحمت کشیده ارسالی مخالف قوانین در انجمن داشته باشید و برخورد آنها را ببینید. من انتقادات شما را گوش کردم و به همه آنها هم پاسخ دادم. به نظرم لحن تندی هم به کار نبردم ولی چون ظاهرا شما آدم جدی و رسمی هستید سعی کردم جدی و رسمی و مستند به شما جواب بدهم.

(2010-01-26 ساعت 21:09)jam_14051 نوشته:  با سلام
میبخشید من یه چیزی بگم و در برم قبل از اینکه مورد هجمه واقع نشدم
خواهشن به این بخشی که looloo ایجاد کرده توجه کنید و برخی پاسخها مثل این زیری:

""" (مدیر ارشد): با عرض تاسف بیشتر حتی با اصلاحات پیام هم مجبور به حذف ارسال شدم. اینگونه بحثها بیشتر مناسب وبلاگ هستند. با تشکر از همکاری همه شما برای حفظ سایت.""

من که منظورتونو نفهمیدم .

اما این مسلمه که مدیران هم بعضی اوقات توی تشخیص دچار کم دقتی می شند و اون شدتی رو که باید اعمال کنند کمتر اعمال می کنند و در این مثال هم اینگونه بود .

بازم می گم من متوجه منظورتون نشدم پس لطفا وقتی بحثی رو مطرح کردید فرار نکنید و شفاف توضیح بدید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: seravin ، honareirani ، ChairMan ، nnazi_2005 ، saied-k ، omino ، msar
منظور من این قسمت از پاسخ مدیر هستش که میفرمایند:اینگونه بحثها بیشتر مناسب وبلاگ هستند
همین
شماره کیس: 2010AS113XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: Nov, 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009, Nov
تاریخ کارنت شدن کیس: March
تاریخ دریافت نامه دوم: Feb 24
تاریخ مصاحبه: 6 April
تاریخ دریافت ویزا: Refusal

Nothing is impossible

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان