کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
سلام
من يه سوال دارم.
كسانيكه مي خوان به جاي اسپانسر با حساب بانكي و سند ملكي اقدام كنند، اگه سند تو رهن بانك (مسكن) باشه ، ممكنه تاثير منفي داشته باشه و نظر افيسر نسبت به اون ملك منفي بشه؟ لطفاً دوستاني كه با سند و حساب بانكي اقدام كردند بگن كه سندشون تو رهن بوده يا نه.
با تشكر
تشکر کنندگان:
سلام
دقیقا" من هم این مشکل رو داشتم و البته بدونه ارزشیابی سند رو فرستادم که قیول نکردند.
الآن ارزشیابی کردم ( البته توی گزارش کارشناس مبلغ بدهی من به بانک قید شده ) و می خوام با همین برم سفارت ، لطفا" اگه مشکل داره بگید که من یه فکری بکنم .
با تشکر از همفکری همگی دوستان
تشکر کنندگان:
(2010-07-05 ساعت 15:41)satusa نوشته:  سلام
من يه سوال دارم.
كسانيكه مي خوان به جاي اسپانسر با حساب بانكي و سند ملكي اقدام كنند، اگه سند تو رهن بانك (مسكن) باشه ، ممكنه تاثير منفي داشته باشه و نظر افيسر نسبت به اون ملك منفي بشه؟ لطفاً دوستاني كه با سند و حساب بانكي اقدام كردند بگن كه سندشون تو رهن بوده يا نه.
با تشكر

من سندم رهن بانک مسکن بود ازم قبول کردن البته موجودی بانکی هم داشتم ! ارزشیابی هم نیاز نداره پولتون رو بیهوده هدر ندید !
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان: satusa
(2010-06-23 ساعت 15:17)ghodrat نوشته:  ممنونم از اینکه لطف کردین و جواب دادین
راستش رو بخواین من خوشبختانه مشکل مالی ندارم (یه اپارتمان نقلی دارم با قیمتهای الان حدود $ 100000 یه ماشین حدود $ 7000 و یه مقداری هم پول نقد )
البته روز مصاحبه فقط پرینت حساب بانکی رو از من گرفتن که دو تا حساب بود یکیش $ 40000 و یکیش هم $12000 موجودی داشت اتفاقا" بهشون گفتم که ترجمه سند ملکی هم آوردم که گفت نمی خواد. به خاطر همین هم خودم تعجب کردم ، بعد از مصاحبه دوباره بهشون ایمیل زدم وگفتم که من یه سری مدارک مالی براتون می فرستم که اونها هم قبول کردند ،من هم ترجمه سند خونه + ترجمه سند ماشین رو براشون فرستادم ( البته متاسفانه بدونه ارزشیابی ترجمه کردم) .بعد از اینکه مدارک دستشون رسید به من زنگ زدن و گفتند که نخیر اینا قبول نیست شما همچنان باید دنبال اسپانسر باشید من دوباره بهشون ایمل زدم و گفتم که می خوام این اسناد رو ارزشیابی بکنم و بفرستم اما قبول نکردند .
نمی دونم اگه خودم مدارک رو ببرم حضوری اونجا قبول می کنن یا نه ؟
ممنونم اکه راهنمایی بکنین ، چون دیگه عقلم به جایی نمی رسه

دوست عزیز ! ما هم مشکل شما رو داشتیم ، روزی که رفتیم سفارت ما دوتا سند ملکی + موجودی حساب به مبلغ 70 میلیون داشتیم اما به ما هم گفتن باید اسپانسر جور کنین ! ( حتی سندهای ملکی ما رو هم نگاه نکرد ! فقط موجودی بانکی ور یه نگاهی کرد )ما هم صاف و پوست کنده گفتیم ما می تونیم موجودی بانکی مون رو افزایش بدیم اما نمی تونیم اسپانسر پیدا کنیم ! آخرش که می خواستیم بیایم بیرون گفت : پس گردش ششماهه حسابتون رو بیارین ما هم گفتیم چشم ! موجودیمون رو کمی افزایش دادیم و گردش مالی ششماهه رو گرفتیم و بردیم سفارت ویزامون رو هم گرفتیم !
اما پیشنهاد من به شما اینه که :
اگه واقعا براتون خیلی مهمه که حتما ویزا بگیرید از خیر پست مدارک و ایمیل زدن بگذرید برگه آبی تون رو بردارید و یه پرینت موجودی ششماهه بگیرید و تمام اسناد مالی تون رو بردارید روز یکشنبه ساعت یک و نیم برین سفارت ! انشاالله پنجشنبه با ویزا بر می گردید !

امیدوارم که هر چی خیر و صلاحه براتون پیش بیاد .
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان: sam_hash ، satusa
(2010-07-06 ساعت 10:20)arshiya نوشته:  
(2010-07-05 ساعت 15:41)satusa نوشته:  سلام
من يه سوال دارم.
با تشكر

من سندم رهن بانک مسکن بود ازم قبول کردن البته موجودی بانکی هم داشتم ! ارزشیابی هم نیاز نداره پولتون رو بیهوده هدر ندید !

سلام دوست عزيز
ضمن تشكر از شما بابت پاسختون ميشه بفرماييد كيس شما چند نفر بوده كه به موجودي 70 ميليون هم يه كم گير دادند؟
شايد هم چون سند تو رهن بوده ازتون موجودي بيشتر و گردش 6 ماهه خواستند!
تشکر کنندگان:
(2010-06-29 ساعت 21:11)زهره نوشته:  [quote='بنيتا' pid='59625' dateline='1277758813']
سلام دوستان
ممكنه راهنماييم كنيد كه يه ملك با ارزشه حدود 100 ميليون تومان كارشناسيش چقدر در مياد؟ممنون

سلام
انجمن كارشناسان رسمي دادگستري در مشهد به ازاي هر 50ميليون تومان 130هزار تومان حق كارشناسي ميگيره ولي اين قيمت ممكنه در تهران
متفاوت باشه
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: بنيتا
دوست عزیز من هم اسپانسر نداشتم و خیلی نگران بودم.با حساب بانکی 96 وسند خونه وسهام کارخونه رفتم اما افسر اصلا سئوالی از اسپانسر نپرسید
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
تشکر کنندگان: laili ، sanaz2010
دوستان عزیزی که از مالزی اقدام میکنند توجه کنند که با اطمینان 100% اسپانسر نمی خواهد. من امروز ویزا رو گرفتم. اصلاً اسم اسپانسر و این چیزها رو هم نیاوردن. راحت بود.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: kianoush ، To USA ، m.amjadi ، sanaz2010
همسر منم رفت آنكارا بدون اسپانسر قبول نكردن..متاسفانه....
(2009-08-09 ساعت 00:56)alex نوشته:  کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may

سلام به همه
دوست عزيز مهم اينه كه بتونه شما رو ساپورت كنه يعني وضعيت ماليش خوب باشه البته بايد جايي كاركنه و تكساشو بايد داده باشه قبض اب وبرق و.. غيره خونشو داده باشه و حساب بانكيش طوري باشه كه كنسولو مجاب كنه ميتونه به شما كمك كنه اينجا خيليها هستن كه در ازاي مبلغي پول حاضرن اسپانسر بشن مي توني از طريق دوستت يكنفرو پيدا كني
الكس شما خودت كسي رو ميشناسي كه پول بگيره و اسپانسر بشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-19 ساعت 02:20)sata نوشته:  همسر منم رفت آنكارا بدون اسپانسر قبول نكردن..متاسفانه....
(2009-08-09 ساعت 00:56)alex نوشته:  کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may

سلام به همه
دوست عزيز مهم اينه كه بتونه شما رو ساپورت كنه يعني وضعيت ماليش خوب باشه البته بايد جايي كاركنه و تكساشو بايد داده باشه قبض اب وبرق و.. غيره خونشو داده باشه و حساب بانكيش طوري باشه كه كنسولو مجاب كنه ميتونه به شما كمك كنه اينجا خيليها هستن كه در ازاي مبلغي پول حاضرن اسپانسر بشن مي توني از طريق دوستت يكنفرو پيدا كني
الكس شما خودت كسي رو ميشناسي كه پول بگيره و اسپانسر بشه؟

ميشه لطفا بفرماييد شرايطتون بدون اسپانسر به چه شكل بود و به ازاي چند نفر كه قبول نكردند؟
تشکر کنندگان:
(2009-06-23 ساعت 00:29)seravin نوشته:  سلام

من 2 تا سند خونه و پرینت حساب بانکی 50 میلیونی دارم اما چند روز پیش با یکی از دوستانم که از آنکارا ویزا گرفته صحبت کردم ،میگفت چند نفرکه بدون اسپانسر بودن رو مدارک مالی ازشون قبول نکردن و گفتن که برگه اسپانسر رو جزو نقص مدرک میزارن و باید حتماً اسپانسر داشته باشن.
اگه از بچه های 2009 که جدیداً بدون اسپانسر از آنکارا ویزا گرفتن کسی هست ما رو راهنمایی کنه ممنون میشیم.

دوست عزیز
من لاتاری 2009 بودم و اسپانسر هم نداشتم ولی ابوظبی مصاحبه داشتم و اصلا هم گیر ندادن اما متاسفانه آنکارا به این مسئله گیر میده البته کلا آنکارا خیلی گیره اما ابوظبی نه.
بچه ها ای کاش بجای اینکه سوالاتتون رو در 2010 مطرح کنید میرفتید و لاتاری 2009 رو میخوندید تا از بچه هایی که این پروسه رو پشت سر گذاشتن اطلاعات بگیرید. ما در لاتاری 2009 خیلی خیلی زیاد اطلاعات دادیم و خود من یکی از کسانی هستم که ایمیل هم گذاشتم و هر کس به من ایمیل بزنه و سوال کنه جوابگو هستم. من هر روز لااقل 5تا ایمیل و چندتا پیغام شخصی اینجا دارم که سوالات بچه هاست. اگر قبلا میخوندید می دیدید که کی از راههاش تغییر مکان مصاحبه اس. شاید بخندید اما همینطوره که میگم. کسانی که اسپانسر ندارن بهتره که ابوظبی به مصاحبه برن. الان هم اگر زمان دارید میتونید با یه ایمیل این درخواست رو بکنید.
موفق باشید
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: sam_hash ، homeless ، اليزا ، To USA ، hamedrouhi ، new king
سلام
من از آنكارا ديروز رسيدم اسپانسر هم نداشتم برگه تمكن مالي به مبلغ نوزده ميليون وهشصت بردم براي دو نفر قبول كردند
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، kianoush ، sam_hash ، Eskandari ، Artim ، ساشا ، To USA ، mohsen324 ، satusa ، yas ، Hossein81 ، Shahryar
به نظر میرسه راجع به کسایی که اسپانسر ندارن فقط به حساب بانکی و سند و اینها نگاه نمی کنن. شاید با توجه به سن و شغل و تحصیلات و اینجور چیزها قضاوت میکنن. آخه دیگه خیلی جالبه 20 میلیون برای 2 نفر.
تشکر کنندگان: sam_hash ، Artim
(2010-07-23 ساعت 13:26)To USA نوشته:  به نظر میرسه راجع به کسایی که اسپانسر ندارن فقط به حساب بانکی و سند و اینها نگاه نمی کنن. شاید با توجه به سن و شغل و تحصیلات و اینجور چیزها قضاوت میکنن. آخه دیگه خیلی جالبه 20 میلیون برای 2 نفر.
مهم اینه که اون مبلغ از خط فقر آمریکا بالاتر باشه. اینکه چقدر بالاتر باشه خیلی مهم نیست. برای یک نفر ۱۳ هزار دلار کافیه. برای دو نفر هم ۱۸ هزار دلار
تشکر کنندگان:
(2010-07-23 ساعت 10:52)Farshid22 نوشته:  سلام
من از آنكارا ديروز رسيدم اسپانسر هم نداشتم برگه تمكن مالي به مبلغ نوزده ميليون وهشصت بردم براي دو نفر قبول كردند

تبریک می گم امیدوارم باقی دوستان هم به همین راحتی ویزاشونو بگیرن....
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان