کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
(2010-07-23 ساعت 10:52)Farshid22 نوشته:  سلام
من از آنكارا ديروز رسيدم اسپانسر هم نداشتم برگه تمكن مالي به مبلغ نوزده ميليون وهشصت بردم براي دو نفر قبول كردند

سلام عزیز دل
می تونید شرایط سنی و تحصیلی و اجتماعی تون رو (2 نفرتون) رو گوشه ای بیان کنید تا ببینیم چطور با 20 میلیون شد.چون معجزه شده اگه شرایطتون عادی باشه ....Big Grin

(2010-07-23 ساعت 14:15)msnazi نوشته:  
(2010-07-23 ساعت 13:26)To USA نوشته:  به نظر میرسه راجع به کسایی که اسپانسر ندارن فقط به حساب بانکی و سند و اینها نگاه نمی کنن. شاید با توجه به سن و شغل و تحصیلات و اینجور چیزها قضاوت میکنن. آخه دیگه خیلی جالبه 20 میلیون برای 2 نفر.
مهم اینه که اون مبلغ از خط فقر آمریکا بالاتر باشه. اینکه چقدر بالاتر باشه خیلی مهم نیست. برای یک نفر ۱۳ هزار دلار کافیه. برای دو نفر هم ۱۸ هزار دلار

سلام استاد معظم - محسن بزرگ
لطفا بفرمایید این بخش از جوابیه فوق رو (13 هزار و 18 هزار و ... ) رو بر چه مبنایی فرمودید چنانچه منبع موثق و لینک خاصی هست قید بفرمایید تا جمع بندی مبحث بر اساس مستندات متقن بدست بیاد ... این امر دغدقه بسیاری از مهمانان و اعضاء است .چنانچه مراتبی نظیر سن و شغل و تحصیلات و موقعیت اجتماعی طرف تاثیر گذار هست نیز توضیح بفرمایید ... سپاس گذارتان
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
(2010-07-23 ساعت 10:52)Farshid22 نوشته:  سلام
من از آنكارا ديروز رسيدم اسپانسر هم نداشتم برگه تمكن مالي به مبلغ نوزده ميليون وهشصت بردم براي دو نفر قبول كردند

سلام
بهتون تبريك ميگم. اميدوارم هر چه زودتر سفرنامه شما رو ببينيم . با توجه به اينكه كيس شما با شرايط خيلي خوبي اين مرحله رو طي كرده ، اگه شرايط و موقعيتتون (مثل تحصيلات ، شغل ، موقعيت اجتماعي و ...) و نحوه برخوردتون توي سفارت و ... رو بيشتر توضيح بديد ، كمك خيلي خوبي واسه بقيه دوستان ميشه.

با تشكر
تشکر کنندگان: To USA ، maxsupermax ، kaveh1979
کمک فوری ی ی ی ی ی

اسپانسر من میخاد منو بپیچونه حالا هم هرچی و هر راحی پیشنهاد میکنم ، میگه من برگی مالیاتی دستم نیس و اصلا به حرفام گوش نمیده ،یه راحی به من نشون بدین تو این مملکت پا در هوا موندم من الان که مصاحبه تموم شده باز راحی دارم که بتونم برم ایران پول به حسابم بریزمو ریسد اینا بیارم به اینا نشون بدم ؟
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 16:29)reignoffear18 نوشته:  کمک فوری ی ی ی ی ی

اسپانسر من میخاد منو بپیچونه حالا هم هرچی و هر راحی پیشنهاد میکنم ، میگه من برگی مالیاتی دستم نیس و اصلا به حرفام گوش نمیده ،یه راحی به من نشون بدین تو این مملکت پا در هوا موندم من الان که مصاحبه تموم شده باز راحی دارم که بتونم برم ایران پول به حسابم بریزمو ریسد اینا بیارم به اینا نشون بدم ؟

میشه بیشتر توضیح بدین؟
مصاحبتون تموم شده؟
من 2 روز پیش بدون اسپانسر و فقط با پرینت حساب ویزا گرفتم. نهایتا اگر برگه اسپانسر نباشه و حساب بانکی هم نداشته باشین باید توضیح بدین که اسپانسر دقیقه 90 جا زده و شما میتونین تمکن مالی بیارین. براتون نقص مدرک می زنن و میگن هروقت مدارک مالیت آماده شد بیا.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: reignoffear18
(2010-08-04 ساعت 16:44)yas نوشته:  

میشه بیشتر توضیح بدین؟
مصاحبتون تموم شده؟
من 2 روز پیش بدون اسپانسر و فقط با پرینت حساب ویزا گرفتم. نهایتا اگر برگه اسپانسر نباشه و حساب بانکی هم نداشته باشین باید توضیح بدین که اسپانسر دقیقه 90 جا زده و شما میتونین تمکن مالی بیارین. براتون نقص مدرک می زنن و میگن هروقت مدارک مالیت آماده شد بیا.

من دیروز مصاحبه داشتم به اسپانسر قبلا گفته بودم ان برگهای مالیاتی لازمه گفته بود برو مصاحبه اگه لازم شد بگو فاکس کنم ، دیروز شنگول منگول امدم هتل زنگ زدم که اف بی ای چک هم نخوردم گفتش یکم دیگه زنگ بزن بعداز چندافه زنگ زدن الان میگه که من ندارم اونارو و جوابه درست حسابی نمیده . من فقط میتونم برگردم ایران و حسابه مالی باز کنم شاید نزدیک به ۵۰ میل به نظرتون با این میشه ویزا گرفت یا نه؟Sad
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 16:59)reignoffear18 نوشته:  
(2010-08-04 ساعت 16:44)yas نوشته:  

میشه بیشتر توضیح بدین؟
مصاحبتون تموم شده؟

من دیروز مصاحبه داشتم به اسپانسر قبلا گفته بودم ان برگهای مالیاتی لازمه گفته بود برو مصاحبه اگه لازم شد بگو فاکس کنم ، دیروز شنگول منگول امدم هتل زنگ زدم که اف بی ای چک هم نخوردم گفتش یکم دیگه زنگ بزن بعداز چندافه زنگ زدن الان میگه که من ندارم اونارو و جوابه درست حسابی نمیده . من فقط میتونم برگردم ایران و حسابه مالی باز کنم شاید نزدیک به ۵۰ میل به نظرتون با این میشه ویزا گرفت یا نه؟Sad

یعنی الان هیچ جایی حساب ندارین؟
دیروز برگه آبی گرفتین؟
تشکر کنندگان:
نه حساب ندارم سنی ندارم که حساب های میلیونی داشته باشم آخه، ولی میتونم تا ۱۵ میلیون جور کنم حساب باز کنم اگه هم بیشتر لازم باز اونم تا ۵۰ میل میتونم جور کنم ولی طول میکشه حالا من این کاررو بکنم ایا فایدی داره یا نداره؟ بله دیروز برگه ابی گرفتم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 19:52)reignoffear18 نوشته:  نه حساب ندارم سنی ندارم که حساب های میلیونی داشته باشم آخه، ولی میتونم تا ۱۵ میلیون جور کنم حساب باز کنم اگه هم بیشتر لازم باز اونم تا ۵۰ میل میتونم جور کنم ولی طول میکشه حالا من این کاررو بکنم ایا فایدی داره یا نداره؟ بله دیروز برگه ابی گرفتم.

بله تاثیر داره منم نداشتم اسپانسر 2 نفر بودیم من حساب 50 میلیونی داشتم همسرم 80 میلیونی فقط هم پول 1 روز تو حسابمون بود توی بانک پارسیان.
تو برگتون فقط نقص مدرک رو تیک زده یا کلیر هم خوردین؟
اگر فقط نقص مدرکه هروقت تا قبل 30 سپتامبر ببرین مدارک مالی رو ویزا میگیرین. خود آفیسر چی گفت بهتون؟
تشکر کنندگان: reignoffear18
(2010-08-04 ساعت 22:43)yas نوشته:  
(2010-08-04 ساعت 19:52)reignoffear18 نوشته:  نه حساب ندارم سنی ندارم که حساب های میلیونی داشته باشم آخه، ولی میتونم تا ۱۵ میلیون جور کنم حساب باز کنم اگه هم بیشتر لازم باز اونم تا ۵۰ میل میتونم جور کنم ولی طول میکشه حالا من این کاررو بکنم ایا فایدی داره یا نداره؟ بله دیروز برگه ابی گرفتم.

بله تاثیر داره منم نداشتم اسپانسر 2 نفر بودیم من حساب 50 میلیونی داشتم همسرم 80 میلیونی فقط هم پول 1 روز تو حسابمون بود توی بانک پارسیان.
تو برگتون فقط نقص مدرک رو تیک زده یا کلیر هم خوردین؟
اگر فقط نقص مدرکه هروقت تا قبل 30 سپتامبر ببرین مدارک مالی رو ویزا میگیرین. خود آفیسر چی گفت بهتون؟

فقط نقصه مدرک خوردم اونم مدارکه مالیاتی اسپانسر تیک زاد اف بی ای چک لازم نداشتم و آفیسربهم گفت کارت تمومه فقط ان برگه مالیاتی رو بیار ویزا رو بدیم. حالا میخوام به جای ان حسابه بانکی اینا ببرم .
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال دارم : اگه زن و شوهر یه حساب مشترک باز کنند و بجای اینکه هر کدومشون یه حساب رو نشون بدند موجودی اون حساب رو نشون بدند بنظرتون سفارت می پذیره؟

عقلا باید بپذیره حالا میخوام نظر شما رو هم بدونم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 23:21)ata_ata نوشته:  دوستان یه سوال دارم : اگه زن و شوهر یه حساب مشترک باز کنند و بجای اینکه هر کدومشون یه حساب رو نشون بدند موجودی اون حساب رو نشون بدند بنظرتون سفارت می پذیره؟

عقلا باید بپذیره حالا میخوام نظر شما رو هم بدونم.
از لحاظ تکنیکی اگه حق دسترسی به حساب برای هر کدام از صاحبان حساب یکسان باشه موجودی حساب رو میشه برای هر دو نفر یکسان دونست
بطور کلی منم باهات موافقم - موفق باشی
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی از بانک پارسیان موجودی گرفته؟
به من گفتن: نامه رو انگلیسی صادر میکنیم اما نه برای سفارت امریکا. اگه برای سفارت امریکا می خواید ما میتونیم نسخه فارسی بهتون بدیم و شما خودتون ببرید دارالترجمه و بعش هم دادگستری و خارجه هم تایید میکنن. جایی هم که باید مهر اصلی رو بزنه شهرک غربه نه میدون آرژانتین. کسی تجربه ای داشته؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 12:51)To USA نوشته:  از دوستان کسی از بانک پارسیان موجودی گرفته؟
به من گفتن: نامه رو انگلیسی صادر میکنیم اما نه برای سفارت امریکا. اگه برای سفارت امریکا می خواید ما میتونیم نسخه فارسی بهتون بدیم و شما خودتون ببرید دارالترجمه و بعش هم دادگستری و خارجه هم تایید میکنن. جایی هم که باید مهر اصلی رو بزنه شهرک غربه نه میدون آرژانتین. کسی تجربه ای داشته؟

لازم نیست به اسم سفارت بگیرید.
بگید عبارت کلی To whom it may concern رو بزنن که فکر کنم خودشون این کار رو میکنن.
همون نسخه انگلیسی رو هم بگیرید.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: To USA
گفتن اگه می خواید مهر امور بین الملل بخوره باید بگید برای کجا می خواید. اگه بگید برای مراجع ذی صلاح یا انگلیسیشو که شما گفتید اون وقت امور بین الملل مهر نمیزنه و فقط شعبه مهر میزنه.
تشکر کنندگان:
بچه هایی که از پارسیان نامه تمکن مالی گرفتن ، بگن چیکار کردن !
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان