کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
به اندازه تمام روزائی که نبودم ، دلم واسه ی تاپیک انرژی مثبت تنگ شده ... چه روزای خوبی بود...
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، SH1A2R3
درود بر مثبت اندیشان مهاجرسرا....
/؟!
در زندگی اهدف کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید ..
اهداف کوتاه مدت مانند پله هایی برای اهداف بلند مدت عمل می کنند ..

در طرز تفکر انعطاف پذیر باشید .به دلایل دیگران نیز گوش دهید ..
اگر فکر کنی همه ی جواب ها را می دانی راه به جایی نخواهی برد .
GooooooD LucK
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، Donkey chance ، SH1A2R3 ، azita 33 ، myarshia
خداوند به من نزدیک است و همیشه حامی من

خانه من کانون عشق و محبت است

نعمت خداوندی برای همه فراوان است

همیشه مراقب روحیه و سلامت خود هستم

خدا مظهر عشق است و مرا عاشقانه دوست دارد

من آینده ای درخشان و باشکوه دارم

من همیشه از پیشرفت و رفاه مردم خوشحال میشوم

من به آینده زیبایی که در انتظارم هست ایمان دارم

تجربه های زندگی مرا به سوی موفقیت های بزرگ هدایت میکند

خداوند کائنات را در جهت اراده من هماهنگ می کند
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual ، ابی22 ، nicole.gemini ، sohi ، SH1A2R3 ، foruzanfar
سلام دوستان عزيز
عيد همگي مبارك و براي همتون آرزوي شادي ميكنم.
دوستان به دعاي خير و موجي از انرژي مثبت شما نياز اورژانسي دارم.
نمي دونم چه حكمتي تو كار هست.بعد از قبولي در لاتاري و بيش از يك سال و نيم انتظار و رويا و اميد به يه دليل واهي كيس ما رو باطل اعلام كردندSad.هرچند روز مصاحبه دلايل و مدارك كافي براي اثبات ادعامون مبني بر عدم اشتباه در ارسال فرمهاي اوليه ارائه كرديم و آنها هم پذيرفتند ولي چند روز پيش ايميل زدند كه كيس شما باطل شده.با يه وكيل از آمريكا صحبت كرديم و گفت امكانش 50-50 هست كه كارتون درست بشهWink
حالا از همه دوستان خواهش ميكنم برامون دعا كنيد تا گير كارمون حل بشه ما وضعيت خاصي داريم و حتما بايد از ايران بريم.
اميدوارم بزودي بيام و به همتون خبر خوش بدم:Wink

شاد باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، ابی22 ، farzad24 ، AmericanHamid
درود بر دوستان خوب ...
دوست گرامی Ehaqiqi برایتان آرزوی موفقیت می کنم .
...........
انرژی حاصل از فكر هرگز نمی میرد .این انرژی از فكر تو و ذهن تو وارد عالم هستی می شود و برای ابد ادامه پیدا می كند.
زندگی نمیتواند به هیچ طریق دیگری خودش را نشان دهد جز آن طریقی كه تو تصورمیكنی خودش را نشان خواهد داد .تو با فكر كردن خلق می كنی.

پس همیشه به بهترینها فكر كن .
موفق باشید ...
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، Ehaqiqi ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، myarshia
شکست تنها يک چيز را ثابت مي کند: اينکه اراده و قصدمان براي پيروزي کافي نبوده است.

-----------------------------------

خداوند براي دشواريهاي زندگي سه راه قرار داده است:

خنده، خواب و اميد

----------------------------------
انسان آن قدرها كه به نظر مي آيد،
كوچك و حقير نيست.
او تمامي آسمان و كائنات را در خويشتن دارد؛
او همه ي هستي را در خويش پيچيده است.
آري، او در ظاهر شبنمي بيش نيست،
اما در دل، اقيانوسي بي كرانه را پنهان كرده است.
علم، به همين ظاهر محدود پرداخته است؛ ظاهر شبنم.
آنهايي كه به ژرفاي هستي آدمي فرو رفته اند،
با شگفتي دريافته اند كه
هر چه بيشتر در اين بي كرانه غرق شوند،
او را بي كرانه تر مي يابند.
هنگامي كه به هسته ي مركزي وجود آدمي مي رسي،
در مي يابي كه او با هستي يگانه است.
او همه ي جها ن است.
اين است تجربه ي ذات الوهي در انسان
به درون خويش سفر كن.
به ژرفاي خود برو.
خدا در توست.
كشفش كن.
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، majidusa01 ، Donkey chance ، xrezai ، myarshia
هنگامی که عاشق زندگی می شوید دنیا را درست همچون عشاق از پس دیدگان عشق نظاره خواهید کرد . دیدن و نگریستن از پس دیدگان عشق به این معناست که زیبایی را در تمامی چیزهای این عالم ببینید و از راز و رمز و اعجاز هر لحظه به شگفتی و حیرت در آیید و در همه کس و همه چیز به دنبال عشق باشید . باربارا دی آنجلیس

پاسخ
تشکر کنندگان: xrezai ، ابی22 ، mohammad.maleki ، SH1A2R3 ، myarshia
Smile 
چقدر اینجا سوت و کور شده،دلم گرفت بابا.
یعنی همه مثبت اندیش ها رفتند؟Sad

اگر
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

برابر باشد با
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26

آیا برای خوشبختی و موفقییت تنها تلاش سخت كافیست؟

تلاش سخت = Hard work
H+A+R+D+W+O+ R+K
8+1+18+4+23+ 15+18+11= 98%

آیا دانش صد در صد ما را به موفقییت می رساند؟

دانش = Knowledge
K+N+O+W+L+E+ D+G+E
11+14+15+23+ 12+5+4+7+ 5=96%

عشق چگونه؟

عشق = Love
L+O+V+E
12+15+22+5=54%

خیلی از ما فکر می کردیم اینها مهمترین باشند مگه نه؟
پس چه چیز 100% را می سازد؟؟؟

پول = Money
M+O+N+E+Y
13+15+14+5+25= 72%

رهبری = Leadership
L+E+A+D+E+R+ S+H+I+P
12+5+1+4+5+18+ 19+9+16=89%

اینها كافی نیستند پس برای رسیدن به اوج چه باید كرد؟

نگرش = Attitude
A+t+t+i+t+u+d+e
1+20+20+9+20+ 21+4+5=100%

آری اگر نگرشمان را به زندگی، گروه و کارمان عوض کنیم زندگی 100% خواهد شد
نگرش همه چیز را عوض می کند، نگاهت را تغییربده چشمهایت را دوباره بشوی همه چیز عوض می شود

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، saied-k ، alireza.nayyeri ، xbox ، SH1A2R3 ، majidusa01 ، myarshia
(2011-10-19 ساعت 19:37)sohi نوشته:  چقدر اینجا سوت و کور شده،دلم گرفت بابا.
یعنی همه مثبت اندیش ها رفتند؟Sad

اگر
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

برابر باشد با
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26

آیا برای خوشبختی و موفقییت تنها تلاش سخت كافیست؟

تلاش سخت = Hard work
H+A+R+D+W+O+ R+K
8+1+18+4+23+ 15+18+11= 98%

آیا دانش صد در صد ما را به موفقییت می رساند؟

دانش = Knowledge
K+N+O+W+L+E+ D+G+E
11+14+15+23+ 12+5+4+7+ 5=96%

عشق چگونه؟

عشق = Love
L+O+V+E
12+15+22+5=54%

خیلی از ما فکر می کردیم اینها مهمترین باشند مگه نه؟
پس چه چیز 100% را می سازد؟؟؟

پول = Money
M+O+N+E+Y
13+15+14+5+25= 72%

رهبری = Leadership
L+E+A+D+E+R+ S+H+I+P
12+5+1+4+5+18+ 19+9+16=89%

اینها كافی نیستند پس برای رسیدن به اوج چه باید كرد؟

نگرش = Attitude
A+t+t+i+t+u+d+e
1+20+20+9+20+ 21+4+5=100%

آری اگر نگرشمان را به زندگی، گروه و کارمان عوض کنیم زندگی 100% خواهد شد
نگرش همه چیز را عوض می کند، نگاهت را تغییربده چشمهایت را دوباره بشوی همه چیز عوض می شود
نه داداش هستن ولی انگار کلا مهاجرسرا خلوت شده پست ها کمه کسی حال و حوصله ندارهSad

پاسخ
تشکر کنندگان: saied-k ، SH1A2R3 ، stopir ، 2013
درود بر پرندگان مهاجر ...
.
.
.
قدم بردار ... تو میتوانی ! Yo U C an get WalKinG

با تمام قدرت ... مانع ها کوچکند و تو بزرگی ... اراده کن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammad.maleki
(2011-10-22 ساعت 14:21)ابی22 نوشته:  درود بر پرندگان مهاجر ...
.
.
.
قدم بردار ... تو میتوانی ! Yo U C an get WalKinG

با تمام قدرت ... مانع ها کوچکند و تو بزرگی ... اراده کن ...
همه ما شایستگی این رو داریم که از بین 20 میلیون نفر انتخاب شدیم.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: Donkey chance
دوستان عزیز لطفا این نهضت رو ادامه بدهید . وصیت من به شما جوانان این است که نگذارید این انرژی مثبت به دست مخالفان بیافتد
یکی از حرفه ای های سایت .Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
براي دوستاني كه در DV-2013 شركت كرده اند و منتظر اعلام نتايج هستند .

تقريبا اكثر ما مردمان مقيم جهان سوم ، بارها و بارها با مطالعه رمز پيشرفت جوامع غربي تلاش ناخودآگاهي را براي اموختن انچه انان انجام داده اند و فكر مي كنيم باعث موفقيت و شادكاميشان بوده است ؛ انجام داده ايم. در پس تمام نگاه هاي گاه حسرت آلودمان به زندگي هاي مملو از امكانات و زرق و برق غربيها خصوصا امريكاييان ، كه نه تنها ما ايرانيان بلكه بسياري ديگر از مردمان كشورهاي جهان دوم و سوم نيزبراي يافتن گم شده خود به انجا سفر كرده اند ، جاي پاي بزرگاني ديده مي شود كه با اتكا بر سه چيز موفقيت و پيشرفت را براي جامعه امريكا به ارمغان اورده اند.
1- توكل به خدا ، اعتقاد به دعا و سپردن اموري كه از دست انسان خارج است به ارداه الهي
2-بررسي مسايل و مشكلات موجود و ديدن و لمس كردن انچه جاي خاليش احساس مي شود و ان كاري كه هنوز انجام نشده است و تصميم گيري و اقدام عملي براي انجام اين قبيل امور
3-غلبه بر نگراني و اعتقاد به زمينه هاي عملي علم روانشناسي و استفاده از فرمول هاي موفقيت اور در طول تاريخ
اين گونه امريكا در عرض 250 سال گذشته به مرور خانه ارزوهاي ميليونها نفر از انسان هاي اروپايي و افريقايي و اسيايي شد و توانست بستري باشد براي « تغيير » ! براي فرار از محدوديت هاي مذه.بي و فرهنگي ،‌براي فرار از تابوهاي جوامع عقب افتاده و ماوايي باشد براي انسانهاي خوبي كه ميل به دانستن و خلق كردن داشتند. به همين سبب است كه تمام اولين هاي زندگي مدرن امروز از امريكا سر در اورده اند و تقريبا هر انچه انسان امروزي از ان استفاده مي كند و لذت مي برد به نوعي براي اولين بار در امريكا توليد شده است. از كت و شلوار بگيريد تا كوكاكولا و تلويزيون هاي بزرگ و ماهواره و هزاران چيز روزمره ديگر.
امروز شما ( و من ) براي دريافت ويزاي گوناگوني امريكا در قرعه كشي سالانه اين كارت به واقع سبز ! ثبت نام كرده ايم. از ميان بسياري از افرادي كه شركت مي كنند و تعدادشان به ميليونها نفر مي رسد درصد بسيار كمي برنده مي شوند و درصد محدودي از اين افراد موفق به دريافت ويزا مي شوند. تعداد محدودي از اين افراد باقيمانده موفق به دريافت گرين كارت در خاك امريكا مي شوند و تعداد كمتري نيز در امريكا ماندگار مي شوند. حال بايد ديد چه تعداد از اين تازه واردان مي توانند از بستر مساعدي كه در امريكا وجود دارد استفاده كرده و بعد از مهاجرت نه تنها يك كارمند يا كارگر معمولي و حتي يك كار افرين معمولي باشند. بايد ديد كدام يك از اين افراد تازه وارد مي تواند يك اديسون جديد ، يك فرانكلين جديد و شايد لينكن جديد براي امريكا و البته براي دنيا و كلا جامعه بشري باشد. كدام يك از ما كه در اين راه قدم برداشته ايم نگاهمان به مهاجرت و ثبت نام در لاتاري به اين گونه بوده است. كدام يك از ما مي خواهد بعد از مهاجرت حركت رو به بالاي معنوي خود را همانطور كه بهترين مخترعين و دانشمندان و نام اوران تاريخ امريكا انجام داده اند ، انجام دهد و بعد ها درباره او بگويند فلاني كه اصليت ايراني داشت در سال 2013 به امريكا مهاجرت كرد و پس از ده سال تحصيل و مطالعه فلان چيز را كشف كرد و فلان حركت اقتصادي و اجتماعي را پايه نهاد و فلان كارها را كرد ؟؟؟ !! ايا ما تا بحال به اين صورت به امريكا فكر كرده ايم ؟ يا هنوز فقط به اين فكر هستيم كه انجا نوشيدني ازاد هست و اجبار مذ.هبي وجود ندارد و ديسكوهاي شبانه تا صبح باز هستند؟‌ يا حتي در مرحله بالاتر به فكر رفاه و ازادي و امنيت بيشتر و اينده فرزندانمان هستيم ؟ آنچه ما را مهاجر مي كند بيشتر جنبه شخصي دارد يا جنبه انساني ؟
اين سوال ها را چند بار از خودتان بپرسيد . اگر برنده شديد و رهسپار شديد و مراحل اوليه سپري شد و ماندگار شديد ! در پس تمام مشكلاتي كه از سر گذرانيد و اوارگي هايي كه تحمل كرديد و ترسهايي كه طي كرديد ، چه آرمانهاي بلندي براي خود در نظر داريد ؟؟ مي خواهيد چه كسي بشويد ؟ مي خواهيد كدام شخص جديد جامعه باشيد ؟ و اگر نسبت به اين نظريه بي تفاوت باشيد چه بسا كه مثل ميليونها انسان معمولي ديگر دچار ياس ها و افسردگي هاي مهاجرت شويد و در انتها نه يك مهاجر كامل باشيد و نه يك ايراني كامل ؟
اما روي سخنم با كساني هم هست كه برنده نمي شوند و شايد هرگز هم برنده نشوند و پا به خاك امريكا نگذارند. بياييد از جهات گوناگون به رفتن يا ماندن فكر كنيم و طوري برنامه ريزي كنيم كه با وجود تمام سختيها و كمبودهاي موجود در اين خانه مادري بتوانيم ، يك اديسون ، فرانكلين يا لينكن جديد براي ايران باشيم. مطمئن باشيد ايران امروز بسيار بيشتر از امريكا نياز به اين چنين افراد دارد. شايد هر كدام از ما 10 يا 20 سال ديگر بتوانيم شخص ماندگاري در تاريخ شويم . چه تاريخ امريكا يا ايران ! به هرحال مفيد براي جامعه بشري باشيم.
بياييد در كنار تمام دلمشغوليهاي زندگي روزمره مان هر روز فقط چند دقيقه به اين مسايل فكر كنيم و تاثيرات شگفتي را در زندگي شخصي ، خانوادگي و اجتماعي خود احساس كنيم.
اگر مهاجرسرايي نيستيد ، نيازي نيست حتما به اين متن پاسخ دهيد ، ولي اگر شما هم بجاي فيس بوكي شدن ، مهاجر سرايي شده ايد ، مشتاقانه منتظر خواندن نظرات دوستانم در اين زمينه هستم.

شاد و آزاده باشيد .
سعيد از تهران اين روزها سرد برفي باراني
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، majidusa01 ، ابی22 ، myarshia
نمیدونم باید چه پاسخی به نوشته های دوست عزیزمون سعید جان داد.

ولی مسئله مهم در مرحله ی اول آزاد شدن از وابستگی هایه که اینجا داریم.شاید من هر 10 روز یکبار هم به این مسئله فکر نکنم اما چیزی که میدونم اینه که من در اونجا ادامه تحصیل خواهم داد تا بتونم حداقل خودم بشیتر در آسایش باشم.

ولی جمله ی امید وار کننده ی من:

اگه در میان تاریکی های مطلق گرفتار شده باشید اگر تمام مشکلات شما را احاطه کرده باشند فقط کافیست اراده کنید تا همه ی مشکلات و سختی ها به پایان برسدهمونطور که میدونید روح خدا در وجود انسان دمیده شده پس انسان میتونه هر کاری غیر ممکنی رو انجام بده حالا این که غیر ممکن نیست و همه ی ماها میونیم از این امتحان زندگیمون هم سر بلند بیرون بیاییم.

پس شعار من میتوانم را عملی میکنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: saied-k ، SH1A2R3 ، myarshia
(2011-11-26 ساعت 19:11)majidusa01 نوشته:  اگه در میان تاریکی های مطلق گرفتار شده باشید اگر تمام مشکلات شما را احاطه کرده باشند فقط کافیست اراده کنید تا همه ی مشکلات و سختی ها به پایان برسدهمونطور که میدونید روح خدا در وجود انسان دمیده شده پس انسان میتونه هر کاری غیر ممکنی رو انجام بده حالا این که غیر ممکن نیست و همه ی ماها میونیم از این امتحان زندگیمون هم سر بلند بیرون بیاییم.

مسعود جان ! قطعا اراده ، توانايي عمل بوجود مي اورد . منتها من در اين نوشته سعي داشتم بيشتر در مورد مرحله قبل از اراده كردن صحبت كنم . يعني مرحله ادراك و فهم قبل از عمل . نظرتون چيست ؟ ايا قبلا تا اين حد به پيشرفت فكر كرده بوديد كه بخواهيد يكي از نام اوران تاريخ شويد ؟ البته منظورم هم خودم و شما و ساير دوستان است .
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، nicole.gemini ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان