کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
مرسی cmbt عزیز من چند تا سوال داشتم
1-فرم 12 رو حتما از دانشگاه خودمون هم عمومی هم دانشگاهی که تخصص خوندیم باید بگیریم؟
اگه پرسیدن چی هست و برای چی میخواین چی بگیم؟
2-برای کارهای تحقیقاتی که دیگه امتحان دادن نمیخواد نه؟
3-برای کارهای تحقیقاتی بهتره اینجا چی یاد بگیریم؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، Tomas ، foruzanfar
(2011-12-17 ساعت 22:20)SH1A2R3 نوشته:  مرسی cmbt عزیز من چند تا سوال داشتم
1-فرم 12 رو حتما از دانشگاه خودمون هم عمومی هم دانشگاهی که تخصص خوندیم باید بگیریم؟
اگه پرسیدن چی هست و برای چی میخواین چی بگیم؟
2-برای کارهای تحقیقاتی که دیگه امتحان دادن نمیخواد نه؟
3-برای کارهای تحقیقاتی بهتره اینجا چی یاد بگیریم؟
سلام دوست عزیزم

۱-فرم12 را از دانشگاه خودتون میگیرید و پر می‌کنید و میفرستید وزارتخانه(من خودم بردم چون با پست خیلی‌ طول می‌کشه و اصلا معلوم نیست چی‌ بشه)،وزارتخانه که جواب داد(۱ ماه طول میکشد ولی من باز هی‌ زنگ کردم ۱۵ روز طول کشید)و خواستم که به دانشگاه فکس کنند،دانشگاه مجاز خواهد بود مکاتبات مربوط به شما را با خارج انجام دهد(منظور همان جواب ECFMGاست).این فرم همیشه روی پرونده شما است و دانشگا میتواند جواب استعلام از خارج را بدهد.در ضمن برای هر مقطع یک فرم لازم است(یکی‌ برای عمومی‌ و یکی‌ برای تخصص).دانشگاه خودش میدونه این فرم چی‌ هست و خودش اینو به شما میده.مگر اینکه دانشگاهی که بودید خیلی‌ با اینجور مورد سر و کار ناداشته باشد.

۲-نه نمی‌خواهد.ولی‌ گاهی مراکز تحقیقاتی‌ ،پزشکی‌ را میخواهند که مدرک او ECFMG Certifiedباشد.

۳-اگر می‌خواهید کار تحقیقاتی‌ کنید باید حداقل اصول اولیه تحقیق،نوشتن پروپزال تحقیقاتی‌،...را بدانید و چند مقاله چاپ شده در مجلات معتبر هم داشته باشید.البته اینها نه شرط لازم است و نه کافی‌ ولی‌ هر چه بیشتر بتوانید ثابت کنید که امتیاز‌هایی‌ نسبت به بقیه داوطلبان کار تحقیقاتی‌ دارید ،شانس بیشتری دارید.یک چیز دیگه که خیلی‌ مهم است این است که پروفسور‌ سرشناس آمریکن بتونند شما را توصیه کنند .دورهٔ خاصی‌ در ایران نیست که معتبر باشد ولی‌ اگر واقعا علاقمند باشید و بخواهید حسابی‌ وقت بگذارید میتونید دوره هایی در رابطه با رشتهٔ خودتون یا در مورد تحقیقات به طور اونلاین با دانشگاههای آمریکا بگذرونید که عالی است ولی‌ اکثرا پولی‌ هستند.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، batis2010 ، Tomas
درود دوستان .....
اینجا تاپیک انرژی مثبته ....
دوستان لطف کنید مطالب مربوط به هر تایپیک را در همان قسمت درج کنید و مطالب را در تایپیک مربوطه دنبال کنید ....
این تایپیک انرژی مثبت هست و جدیدا در مورد پر کردن فرم ها بحث میشه .....لطفا دوستان به تاپیپک های مربوطه مراجعه کنید ....
با تشکر .... پر انرژی و شاد باشید ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، mohammadm64 ، soltan ، batis2010 ، Tomas
(2011-12-22 ساعت 02:39)ابی22 نوشته:  درود دوستان .....
اینجا تاپیک انرژی مثبته ....
دوستان لطف کنید مطالب مربوط به هر تایپیک را در همان قسمت درج کنید و مطالب را در تایپیک مربوطه دنبال کنید ....
این تایپیک انرژی مثبت هست و جدیدا در مورد پر کردن فرم ها بحث میشه .....لطفا دوستان به تاپیپک های مربوطه مراجعه کنید ....
با تشکر .... پر انرژی و شاد باشید ....
درسته دوست من.حق با شماست.پس من در این بلندترین شب سال انرژی مثبتم را نثار خودم و تمام دوستان مهاجر سرایی خودم میکنم.
راستی بچه ها من با چنان انرژی به گرفتن ویزامون ایمان دارم که دنبال کار و دادن امتحانات در اونجا هستم.من شهر استین رو انتخاب کردم چون من در کنار طبیعت زیبا خصوصا کنار دریا و اب شادتر و پر انرژی ترم .خونه و مخارج هم اونجا خیلی ارزونتره.
بچه ها بیایید از همین الان مثبت فکر کردن را امتحان کنیم اونوقته که پی به راز این انرژی بی پایان میبرین.
ارادتمند همتون: شایرا(این اسمو دوستم سیما برام گذاشتهBig Grin)

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، puzzle ، cmbt ، majidusa01 ، batis2010 ، panteha ، Tomas
دوستان داشتم دنبال یه مطلب واسه سایتم میگشتم که یه چیزایی دیدم فکر کردم برای این تایپیک مناسب باشه.

معیار واقعی بودن تصمیم، آن است که دست به عمل بزنیم. آنتونی رابینز

اجازه نده ترس تو را فلج سازد. مارک فیشر

افرادی که از ریسک کردن میترسند، به جایی نمیرسند. مارک فیشر

نشاط، آزادی مطلق است. تو حرکت به بالا را آغاز میکنی؛ نشاط به تو بال می دهد تا با آن پرواز کنی. اشو

منشا همه بیماریها در فکر است. ژوزف مورفی

رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است. آنتونی رابینز

چنانچه نیک اندیش باشید خیر و خوشی به دنبالش خواهد آمد. ژوزف مورفی

افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط آزارشان دهد. مارک فیشر

افرادی که زمان را در انتظار شرایط عالی از دست میدهند هرگز موفق نمیشوند. مارک فیشر

اعمال ثابت ما سرنوشت ما را تعیین میکند. آنتونی رابیتز

تولد و مرگ اجتناب ناپذیرند، فاصله این دو را زندگی کنیم. سانتابان

هنگامی که تخیلات و منطق در ضدیت با هم قرار بگیرند، تخیلات پیروز میشوند. مارک فیشر

وقتی که هدف روشنی داشته باشیم احساس روشنی به ما دست میدهد. آنتونی رابینز

ترس را از خود بران و با خود بگو من با نیروی شعور خود قدرت انجام هر کاری را دارم. ژوزف مورفی

هر واقعه ای در آغاز به صورت رویا است. کارل سندبرگ

هر کس از قدرت انتخاب برخوردار است پس سلامتی و شادی را انتخاب کند. ژوزف مورفی

قانون زندگی، قانون باور است. ژوزف مورفی

اعتقادات ما اعمال افکار و احساسات ما را شکل میدهد. آنتونی رابینز

با هر تصمیمی تغییری تازه در زندگی آغاز میکنید. آنتونی رابینز

برای شروع باید باور داشته باشی که میتوانی، سپس با اشتیاق شروع کنی. مارک فیشر

اگر نمیدانی به کجا میروی به هیچ کجا نخواهی رسید. مارک فیشر

سعی نکنیم بهتر یا بدتر از دیگران باشیم، بکوشیم نسبت به خودمان بهترین باشیم. مارکوس گداویر

نبوغ در سادگی نهفته است. مونزارت

این روشنی هدف است که به شما نیرو میبخشد. آنتونی رابینز

در زندگی شکست وجود ندارد بلکه فقط نتیجه موجود است. آنتونی رابینز

تمام کسانی که ثروتمند شده اند باور داشته اند که میتوانند ثروتمند شوند. مارک فیشر

باور به طور خود بخود به اجرا در می آید. ژوزف مورفی

نه موفقیت و نه شکست یک شبه ایجاد نمیشود. آنتونی رابینز

به ضمیر باطن خود به صورت یک هوش زنده و یک یار موافق بنگرید. ژوزف مورفی

ترس باعث میشود تا بسیاری از مردم به رویاهایشان نرسند. مارک فیشر

شجاعت واقعی زمانی است که شخصی بتواند از اعماق مشکلات و بدبختی ها به زندگی لبخند بزند. ناپلئون

زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم. مارک فیشر

نباید مطالب غلطی که از گذشته در ذهن ما برنامه ریزی شده اند حال و آینده ما را تباه کنند. آنتونی رابینز

آرزوهای هر فرد موجب شکل گرفتن و بقای افکار او میشود. هراکلیتوس

اندیشه هایتان را عوض کنید تا سرنوشتتان عوض شود. ژوزف مورفی

زندگی آماده است تا بسیار بیشتر از آنچه تصورش را میکنید به ما آسایش بدهد. مارک فیشر

کسی رو که دوستش داری، چند وقت یکبار بهش یادآوری کن، تا فراموش نکنه قلبی براش می‌تپه. شکسپیر

تنها کسانی میتوانند کارهای بزرگی انجام دهند که به قدرت ذهن ایمان دارند. مارک فیشر

ضمیر باطن شما سازنده بدن شماست و میتواند شما را درمان کند. ژوزف مورفی

همه رویاهای ما می توانند محقق شوند، مشروط بر اینکه ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم. والت دیسنی

برای این که مدیران خوب و زحمت کش دعوام نکنن منبع رو هم میذارمBig Grin
http://zendegiirani.persianblog.ir/post/1354
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، wushu kung fu ، ابی22 ، mohammadm64 ، batis2010 ، myarshia ، Ehaqiqi ، Tomas
سلام به همه دوستای خوبم کمابیش پست های این بخش رو خوندم خیلی خوشم اومد و باز انرژی گرفتم من خودم هر شب فیلم راز رو میبینم البته نه همه فیلم رو اما سعی میکنم قبل از خواب 15 الی 20 دقیقه ببینم و بعد به خواب برم تو این مدت هم به خواسته هایی که دارم فکر میکنم Smile من چندین بار از این کار نتیجه گرفتم و بهش ایمان دارم و میدونم هر چیزی که با تمام وجودت بخوای و تک تک سلولهای بدنت هم بخوان که به اون خواسته برسن شک نکنید که میرسید من خودم تصاویری از خواسته هایی که دارم رو پرینت گرفتم و به دیوار اتاقم زدم و همیشه جلوی چشمم هستن برای همه ارزوی موفقیت میکنم Smile

سلام دوستان من سالها بود به فکر رفتن بودم این موضوع از متولد شدن فرزند عزیزم شروع شد .نمیخواستم در شرایطی که من بزرگ شدم بزرگ بشه.سر این قضیه هم با همسرم کنتاکت داشتیم.و اصلا نمیتونستم راضیش کنم.کاملا ناامید بودم تا اینکه مدرس انگلیسیم بهم گفت انسان هر چی رو که اراده کنه و انرژی مثبت بفرسته درست میشه حتی چیزی که به نظر خیلی بعیده.منم شروع کردم به این کار باورتون نمیشه .اتفاقاتی افتاد که نظر همسرم کاملا عوض شد طوری که همش دعا میکرد لاتاری برنده شیم . کارهای مهاجرت به کانادا رو هم شروع کرده بودیم.من کل زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته.نمیدونم بقیه دوستان هم این چنینند یا نه .ولی ما حتی در مخارج خانه و خودمون کلی صرف جو شدیم.و فقط به پول جمع کردن اموزش انگلیسی و تحقیق در مورد محل زندگی مشغولیم.من مطمئنم که ما ویزا را خواهیم گرفت چون اینو با تمام وجود احساس میکنم. همسرم گاهی از استرس میگه نکنه.... من نمیزارم ادامه بده میگم انرژی منفی ممنوع.هر ان در ذهنم فقط فکر رفتنه و با این انرژی مثبتی که من دارم غیر ممکنه موفق نشیم.تاثیراین انرژی مثبت به من کاملا ثابت شده.
[/quote]

سلام دوست عزیزم خوشحالم که میبینم به چیزی که میخواهی رسیدی و هر روز نزدیکتر میشی شک نکن که میشه منم خودم بهم اثبات شده که هر چیزی رو بخوام حتما میشه ! یک سری اطرافیان میخوان موج منفی بفرستن و به قول خودشون منطقی باشن و واقع بینانه به مسائل نگاه کنن اصلا به حرف اونها توجه نکن ایمان داشته باش به هدفت و دنبالش کن ، من ازدواج نکردم و بچه هم ندارم ولی منم دلم نمیخواد جایی و کشوری ازدواج کنم و بچه دار بشم که بچم هم مثل من تو این شرایط زندگی کنه میخوام بچه ام و حد اقل مابقی عمرم جایی باشم که زندگی خوبی داشته باشم Smile ببخشید پر حرفی کردم موفق و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، majidusa01 ، panteha ، myarshia ، Tomas
اجازه ندهید پرنده ی اندیشه ی شما بر روی شاخسارهای فقر و نداری لانه کند. به ثروت هایی که می توانید بدست آورید بیندیشید. زیرا این اندیشه های ثروت طلبانه اند که ثروت می آفرینند.
اگر می خواهید از اعتماد به نفسی عالی برخوردار باشید و از رهگذر آن به دنیایی از موفقیت برسید، سعی کنید نظم را سرلوحه ی امور زندگی خود قرار دهید.

در دنیای انسان همه چیز از فکر او آغاز می شود و فکر، اولین قدم برای رسیدن به هر دستاوردی برای بشر است.

انسانی فردا به دستاوردی می رسد که امروز رؤیایی در سر داشته باشد.

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، majidusa01 ، panteha ، myarshia ، Tomas ، foruzanfar
درود بر دوستان گرامی ....
برای رسیدن به آرزوهای کودکی همچنان می جنگم و مصمم به راه ادامه خواهم داد ...
شکست مرا هراسی نیست این چیزی است که من از طبیعت آموخته ام .....
مثبت باشید و استوار .....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، wushu kung fu ، majidusa01 ، Tomas
جرات ! ! ؟ چیز خوبیه اینطور نیست!

یه جمله ای از یه نفر خوندم که میگفت کسانی که جرات دنبال کردن آرزوهاشون رو دارن موفق میشن .

کاملان این جمله رو باور دارم
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، hamed. ، majidusa01 ، mtcanada ، Tomas
(2012-01-11 ساعت 14:39)mohammadm64 نوشته:  سلام به همه دوستای خوبم کمابیش پست های این بخش رو خوندم خیلی خوشم اومد و باز انرژی گرفتم من خودم هر شب فیلم راز رو میبینم البته نه همه فیلم رو اما سعی میکنم قبل از خواب 15 الی 20 دقیقه ببینم و بعد به خواب برم تو این مدت هم به خواسته هایی که دارم فکر میکنم Smile من چندین بار از این کار نتیجه گرفتم و بهش ایمان دارم و میدونم هر چیزی که با تمام وجودت بخوای و تک تک سلولهای بدنت هم بخوان که به اون خواسته برسن شک نکنید که میرسید من خودم تصاویری از خواسته هایی که دارم رو پرینت گرفتم و به دیوار اتاقم زدم و همیشه جلوی چشمم هستن برای همه ارزوی موفقیت میکنم Smile

سلام دوستان من سالها بود به فکر رفتن بودم این موضوع از متولد شدن فرزند عزیزم شروع شد .نمیخواستم در شرایطی که من بزرگ شدم بزرگ بشه.سر این قضیه هم با همسرم کنتاکت داشتیم.و اصلا نمیتونستم راضیش کنم.کاملا ناامید بودم تا اینکه مدرس انگلیسیم بهم گفت انسان هر چی رو که اراده کنه و انرژی مثبت بفرسته درست میشه حتی چیزی که به نظر خیلی بعیده.منم شروع کردم به این کار باورتون نمیشه .اتفاقاتی افتاد که نظر همسرم کاملا عوض شد طوری که همش دعا میکرد لاتاری برنده شیم . کارهای مهاجرت به کانادا رو هم شروع کرده بودیم.من کل زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته.نمیدونم بقیه دوستان هم این چنینند یا نه .ولی ما حتی در مخارج خانه و خودمون کلی صرف جو شدیم.و فقط به پول جمع کردن اموزش انگلیسی و تحقیق در مورد محل زندگی مشغولیم.من مطمئنم که ما ویزا را خواهیم گرفت چون اینو با تمام وجود احساس میکنم. همسرم گاهی از استرس میگه نکنه.... من نمیزارم ادامه بده میگم انرژی منفی ممنوع.هر ان در ذهنم فقط فکر رفتنه و با این انرژی مثبتی که من دارم غیر ممکنه موفق نشیم.تاثیراین انرژی مثبت به من کاملا ثابت شده.

سلام دوست عزیزم خوشحالم که میبینم به چیزی که میخواهی رسیدی و هر روز نزدیکتر میشی شک نکن که میشه منم خودم بهم اثبات شده که هر چیزی رو بخوام حتما میشه ! یک سری اطرافیان میخوان موج منفی بفرستن و به قول خودشون منطقی باشن و واقع بینانه به مسائل نگاه کنن اصلا به حرف اونها توجه نکن ایمان داشته باش به هدفت و دنبالش کن ، من ازدواج نکردم و بچه هم ندارم ولی منم دلم نمیخواد جایی و کشوری ازدواج کنم و بچه دار بشم که بچم هم مثل من تو این شرایط زندگی کنه میخوام بچه ام و حد اقل مابقی عمرم جایی باشم که زندگی خوبی داشته باشم Smile ببخشید پر حرفی کردم موفق و پیروز باشید
[/quote]

دوست عزيز دركت ميكنم چون من و همسرم هم تقريبا شرايط مشابه شما رو داريم با اين تفاوت كه واسه كانادا اقدام نكرديم و غير از امريكا به زندگي تو جاي ديگه فكر نميكنيم. راستش همسرم مثه شما مطمئن حرف ميزنه اما من بعضيي وقتا خيلي استرسي ميشم . همين الان از ته دلم ارزو ميكنم هر كسي كه اين موضوع واقعا مهمه واسش اتفاق بيفته چون متاسفانه سال قبل ديدم كسايي برنده شدن كه حتي يادشون نبود ثبت نام كرده بودن Sad(

پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، Tomas
من یقینا برای هر موقعیت عالی شایستگی دارم

روز به روز بر جسم و روح خود تسلط بیشتری می یابم

من اکنون بیش از هر زمان دیگر احساس خوشبختی می کنم

من فردی کاملا خوش نیت و خوش اخلاق هستم

من انسان قدرت مندی هستم

من به شم و حس باطن خود اعتماد دارم

پول و ثروت در حال حرکت به سوی من است

من با صداقت و صمیمیت نزد دیگران محبوب می شوم

نرمی کلید موفقیت است

من به نیاز های دیگران توجه دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، panteha ، myarshia ، Ehaqiqi ، Tomas
من با خودم در صلح و آشتی هستم.

من همیشه در حال هماهنگی با جهان هستم.

سرشار از عشق به حقیقتم.

پیوسته در حال صلح و هماهنگی با اطرافم هستم.

هرچه صادق تر باشم ،عشق بیشتری را دریافت میکنم.

خشمم را بگونه ای نشان میدهم که با جهان اطرافم در صلح و تعادل قرار بگیرد.

با کودک درونم وحدت و هماهنگی دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، myarshia ، roze ، Tomas
همیشه یادتون باشه افکار تبدیل میشن به اجسام !
خیلی آسان است که دست از پارو زدن برداشته و بگذاریم کشتی زندگی با وزش تندبادهای حوادث به پیش رود. مهم آن است که پارو را خود به دست بگیریم و کشتی بان زندگی خود باشیم.
قانون زندگی , قانون باور است ژوزف مورفی
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، mtcanada ، myarshia ، Tomas
حتماً و با دقت مطالعه فرمایید

حقیقتی کوچک برای آنانی که می خواهند زندگی خود را صد در صد بسازند
اگر
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
برابر باشد با
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

آیا برای خوشبختی و موفقییت تنها تلاش سخت كافیست؟
تلاش سخت (Hard work)
H+A+R+D+W+O+ R+K
8+1+18+4+23+ 15+18+11= 98 %

آیا دانش صد در صد ما را به موفقییت می رساند؟
دانش (Knowledge)
K+N+O+W+L+E+ D+G+E
11+14+15+23+ 12+5+4+7+ 5=96 %

عشق چگونه ؟
عشق (Love)
L+O+V+E
12+15+22+5=54 %

خیلی از ما فکر می کردیم که اینها مهمترین باشند ، مگه نه ؟!
پس چه چیز 100 % را می سازد ؟؟؟

پول (Money)
M+O+N+E+Y
13+15+14+5+25= 72 %

اینها كافی نیستند ، پس برای رسیدن به اوج چه باید كرد؟!
.
.
.
نگرش (Attitude)
1+20+20+9+20+ 21+4+5=100 %

آری
اگر نگرشمان را به زندگی ، گروه و کارمان عوض کنیم
زندگی 100% خواهد شد
نگرش ، همه چیز را عوض می کند
نگاهت را تغییربده و چشمهایت را دوباره بشوی
همه چیز عوض می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، Classic ، mtcanada ، myarshia ، roze ، Tomas
عزیزان حالا که بحث شد از انرژی مثبت منم چند تا کاری که خودم می‌کنم رو به شما میگم در همهٔ کارها من هرکاری رو که می‌خوام انجام بدم از قبل انجام شده میدونم و برای بعدش فکر می‌کنم و هرروز اهدافی که دارم رو توی کاغذ مینویسم و هرروزو هرروز اینکارو تکرار می‌کنم تا وقتی‌ به یون هدف برسم و همیشه میگم که هیچکس نمیتونه جلوی راهمو بگیر این ارادهٔ من که باعث می‌شه به هرچی‌ می‌خوام برسم و همیشه یادتون باشه که هیچوقت از انجام کاری ناامید نشید و یادتون باشه که غیر ممکن غیر ممکنه امیدوارم مفید بود باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، amiry ، pejman1991 ، mtcanada ، myarshia ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان