کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
اول یه نکته کوچیک:

اسم من مجید عزیز نه مسعود

خب طبع وذات اکثر انسانها این رو می طلبه که یک فرد بزرگی در عصر خودش باشه قطعاً بیش از 95% از مردم این طوری هستند.

این ویژگی منحصر به فرد بودن رو بیشتر جوونها میخوان چون آزاد از وابستگیها و... هستند برای بعضی از اشخاص میان سال دیگه این گزینه معنی چندان به خصوصی نداره.

در مورد خودم هم باید بگم کی دوست نداره فرد بزرگی بشه سعید جان !!
ولی یه چیزی رو تایید میکنم اگه بخواهیم یه روزی کار بزرگی در حق بشریت انجام بدیم اصلاً مهم نیست که کجا باشیم یا اهل کجا مهم اون کار بزرگه.

البته این ها نظرات بنده هستند!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، saied-k
چرا فكر كردم مسعودي ؟؟Big Grin

بايد ببخشيد !

من هم با اين مسئله كه فرقي نمي كنه ادم كجا باشه موافق هستم و منظورم بيشتر تاكيد روي همين مسئله بوده است
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، SH1A2R3
سلام دوستان من سالها بود به فکر رفتن بودم این موضوع از متولد شدن فرزند عزیزم شروع شد .نمیخواستم در شرایطی که من بزرگ شدم بزرگ بشه.سر این قضیه هم با همسرم کنتاکت داشتیم.و اصلا نمیتونستم راضیش کنم.کاملا ناامید بودم تا اینکه مدرس انگلیسیم بهم گفت انسان هر چی رو که اراده کنه و انرژی مثبت بفرسته درست میشه حتی چیزی که به نظر خیلی بعیده.منم شروع کردم به این کار باورتون نمیشه .اتفاقاتی افتاد که نظر همسرم کاملا عوض شد طوری که همش دعا میکرد لاتاری برنده شیم . کارهای مهاجرت به کانادا رو هم شروع کرده بودیم.من کل زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته.نمیدونم بقیه دوستان هم این چنینند یا نه .ولی ما حتی در مخارج خانه و خودمون کلی صرف جو شدیم.و فقط به پول جمع کردن اموزش انگلیسی و تحقیق در مورد محل زندگی مشغولیم.من مطمئنم که ما ویزا را خواهیم گرفت چون اینو با تمام وجود احساس میکنم. همسرم گاهی از استرس میگه نکنه.... من نمیزارم ادامه بده میگم انرژی منفی ممنوع.هر ان در ذهنم فقط فکر رفتنه و با این انرژی مثبتی که من دارم غیر ممکنه موفق نشیم.تاثیراین انرژی مثبت به من کاملا ثابت شده.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، majidusa01 ، saied-k ، farzad24 ، sima s ، puzzle ، mohammadm64 ، persian_viper ، myarshia

هرگز داشته هایت را دست کم نگیر

[عکس: ?view=att&th=1342cb51da476685&attid=0.1.1&disp=emb&zw]
To Wounds From One[font=Arial][/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mtcanada
درود بر دوستان مثبت اندیش ....

نا امید نباش .... زیرا فردا به امید ما صبح می شود ....! پرواز کن تا اوج بگیری ...آنچه در رویاهایت اوج گرفته ......!
پیروز باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، soltan ، mtcanada
(2011-11-29 ساعت 09:51)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان من سالها بود به فکر رفتن بودم این موضوع از متولد شدن فرزند عزیزم شروع شد .نمیخواستم در شرایطی که من بزرگ شدم بزرگ بشه.سر این قضیه هم با همسرم کنتاکت داشتیم.و اصلا نمیتونستم راضیش کنم.کاملا ناامید بودم تا اینکه مدرس انگلیسیم بهم گفت انسان هر چی رو که اراده کنه و انرژی مثبت بفرسته درست میشه حتی چیزی که به نظر خیلی بعیده.منم شروع کردم به این کار باورتون نمیشه .اتفاقاتی افتاد که نظر همسرم کاملا عوض شد طوری که همش دعا میکرد لاتاری برنده شیم . کارهای مهاجرت به کانادا رو هم شروع کرده بودیم.من کل زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته.نمیدونم بقیه دوستان هم این چنینند یا نه .ولی ما حتی در مخارج خانه و خودمون کلی صرف جو شدیم.و فقط به پول جمع کردن اموزش انگلیسی و تحقیق در مورد محل زندگی مشغولیم.من مطمئنم که ما ویزا را خواهیم گرفت چون اینو با تمام وجود احساس میکنم. همسرم گاهی از استرس میگه نکنه.... من نمیزارم ادامه بده میگم انرژی منفی ممنوع.هر ان در ذهنم فقط فکر رفتنه و با این انرژی مثبتی که من دارم غیر ممکنه موفق نشیم.تاثیراین انرژی مثبت به من کاملا ثابت شده.
شايد باورت نشه تو يه تاپيك ديگه داشتم پستت رو ميخوندم و به اين فكر ميكردم من چقدر تو دوست نديده رو دوست دارم و همش اسم تو به نام شايرا به ذهنم مياد(ميبيني حتي اسم هم داري) .انرژي مثبت از تك تك پست هات ساطع ميشه ،قسم ميخورم كه خيلي وقتا انرژیشو گرفتمشون.
شايرا دوست عزيزم ازت خواهش ميكنم برا منم انرژي مثبت بفرست با دعا و با آرزوهاي قشنگت.........راستي شرايطت خيلي شبيه من بود، (خواستار مهاجرت و عدم تمايل همسر و معجزه و.....)
راستي من هم مطمئنم كه تو ويزاي يك ضرب ميگيري .

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-12-14 ساعت 15:56)sima s نوشته:  
(2011-11-29 ساعت 09:51)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان من سالها بود به فکر رفتن بودم این موضوع از متولد شدن فرزند عزیزم شروع شد .نمیخواستم در شرایطی که من بزرگ شدم بزرگ بشه.سر این قضیه هم با همسرم کنتاکت داشتیم.و اصلا نمیتونستم راضیش کنم.کاملا ناامید بودم تا اینکه مدرس انگلیسیم بهم گفت انسان هر چی رو که اراده کنه و انرژی مثبت بفرسته درست میشه حتی چیزی که به نظر خیلی بعیده.منم شروع کردم به این کار باورتون نمیشه .اتفاقاتی افتاد که نظر همسرم کاملا عوض شد طوری که همش دعا میکرد لاتاری برنده شیم . کارهای مهاجرت به کانادا رو هم شروع کرده بودیم.من کل زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته.نمیدونم بقیه دوستان هم این چنینند یا نه .ولی ما حتی در مخارج خانه و خودمون کلی صرف جو شدیم.و فقط به پول جمع کردن اموزش انگلیسی و تحقیق در مورد محل زندگی مشغولیم.من مطمئنم که ما ویزا را خواهیم گرفت چون اینو با تمام وجود احساس میکنم. همسرم گاهی از استرس میگه نکنه.... من نمیزارم ادامه بده میگم انرژی منفی ممنوع.هر ان در ذهنم فقط فکر رفتنه و با این انرژی مثبتی که من دارم غیر ممکنه موفق نشیم.تاثیراین انرژی مثبت به من کاملا ثابت شده.
شايد باورت نشه تو يه تاپيك ديگه داشتم پستت رو ميخوندم و به اين فكر ميكردم من چقدر تو دوست نديده رو دوست دارم و همش اسم تو به نام شايرا به ذهنم مياد(ميبيني حتي اسم هم داري) .انرژي مثبت از تك تك پست هات ساطع ميشه ،قسم ميخورم كه خيلي وقتا انرژیشو گرفتمشون.
شايرا دوست عزيزم ازت خواهش ميكنم برا منم انرژي مثبت بفرست با دعا و با آرزوهاي قشنگت.........راستي شرايطت خيلي شبيه من بود، (خواستار مهاجرت و عدم تمايل همسر و معجزه و.....)
دوست خوبم مرسی از لطفت.از کامنتت خیلی خوشحال شدم.من در تمامی سی و چند سال عمرم همیشه همین طور بودم.و رمز موفقیتم در زندگی-تحصیل -کار حتی ازدواج رو مدیون این انرژی مثبت هستم.هر جا باشم همه میگن ما از نشاط و انرژی تو انرژی میگیریم و هر جا نرم. جای خالی من زود احساس میشه.شاید باورتون نشه بیماران من وقتی با انرژی مثبت من مواجه میشن هنوز از مطب نرفته بهبودی شون شروع میشه .راستی من از اسمی که برام گذاشتی خیلی خوشم اومد.مرسی.
منم مطمئنم که ویزای یک ضرب در انتظار ماستBig Grin

تو هم فقط مثبت فکر کن چون این فکر ماست که همه چیز رو هدایت میکنه.فقط به سایت کلیری که باز خواهی کرد و شماره ات را خواهی دید فکر کن من مطمئن مطمئنم که اگه اینطور فکر کنی ویزای نازنین چاره ای جز چسبیدن به پاسپورتهاتون نخواهد داشت.امتحان کن.اگه به حرفم رسیدی منم با انرژی مثبتت بی نصیب نزار.

2012as55XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: sima s ، mtcanada ، farshadsh ، foruzanfar
(2011-12-14 ساعت 21:31)SH1A2R3 نوشته:  
دوست خوبم مرسی از لطفت.از کامنتت خیلی خوشحال شدم.من در تمامی سی و چند سال عمرم همیشه همین طور بودم.و رمز موفقیتم در زندگی-تحصیل -کار حتی ازدواج رو مدیون این انرژی مثبت هستم.هر جا باشم همه میگن ما از نشاط و انرژی تو انرژی میگیریم و هر جا نرم. جای خالی من زود احساس میشه.شاید باورتون نشه بیماران من وقتی با انرژی مثبت من مواجه میشن هنوز از مطب نرفته بهبودی شون شروع میشه .راستی من از اسمی که برام گذاشتی خیلی خوشم اومد.مرسی.

تو هم فقط مثبت فکر کن چون این فکر ماست که همه چیز رو هدایت میکنه.فقط به سایت کلیری که باز خواهی کرد و شماره ات را خواهی دید فکر کن من مطمئن مطمئنم که اگه اینطور فکر کنی ویزای نازنین چاره ای جز چسبیدن به پاسپورتهاتون نخواهد داشت.امتحان کن.اگه به حرفم رسیدی منم با انرژی مثبتت بی نصیب نزار.
سلام دوستان.چقدر خوشحالم که میبینم دوستانی هم مثل من فکر میکنند و اینقدر به انرژی مثبت اعتقاد دارند.باور کنید من هم انرژی مثبت شما دو نفر را احساس می‌کنم.و واقعا و از ته دل‌ مطمئن هستم که سیما جان به زودی کلیر می‌شه و دوست و همکار عزیزم هم(شیرا خانوم) هم ویزا یک ضرب میگیره.مثل روز روشنه. با تمام انرژی مثبت برای هر دوی شما دوستان گل ندیدم دعا می‌کنم.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: sima s ، SH1A2R3 ، farshadsh
(2011-12-14 ساعت 22:48)cmbt نوشته:  
(2011-12-14 ساعت 21:31)SH1A2R3 نوشته:  

سلام دوستان.چقدر خوشحالم که میبینم دوستانی هم مثل من فکر میکنند و اینقدر به انرژی مثبت اعتقاد دارند.باور کنید من هم انرژی مثبت شما دو نفر را احساس می‌کنم.و واقعا و از ته دل‌ مطمئن هستم که سیما جان به زودی کلیر می‌شه و دوست و همکار عزیزم هم(شیرا خانوم) هم ویزا یک ضرب میگیره.مثل روز روشنه. با تمام انرژی مثبت برای هر دوی شما دوستان گل ندیدم دعا می‌کنم.

به امید ویزای یک ضرب آفای دکتر هورررررررررررررررررررا

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mtcanada ، farshadsh ، foruzanfar
کلیر می‌شه و دوست و همکار عزیزم هم(شیرا خانوم) هم ویزا یک ضرب میگیره.مثل روز روشنه. با تمام انرژی مثبت برای هر دوی شما دوستان گل ندیدم دعا می‌کنم.

[/quote]

[/quote]
سیما جان من خانوم هستم.Big Grinیعنی‌ شوهرم برنده اصلی‌ است ولی‌ من اینجا پست میگذارم.ممنون از انرژی مثبت شما.به امید خدا و دعای شما دوستان گل ،ماه دیگه میریم که ویزای یک ضرب بگیریم.Big Grin

***2012AS16
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، farshadsh
(2011-12-15 ساعت 23:49)cmbt نوشته:  کلیر می‌شه و دوست و همکار عزیزم هم(شیرا خانوم) هم ویزا یک ضرب میگیره.مثل روز روشنه. با تمام انرژی مثبت برای هر دوی شما دوستان گل ندیدم دعا می‌کنم.

[/quote]
سیما جان من خانوم هستم.Big Grinیعنی‌ شوهرم برنده اصلی‌ است ولی‌ من اینجا پست میگذارم.ممنون از انرژی مثبت شما.به امید خدا و دعای شما دوستان گل ،ماه دیگه میریم که ویزای یک ضرب بگیریم.Big Grin

[/quote]mbt عزیز خیلی برام جالب بود که شرایط ما چقدر به هم نزدیکه منم خانمم و شوهرم برنده اصلی است ولی تمامی کامنت ها از منه.بس که ریلکسه کاری به این کارها نداره درست برعکس من.Big Grin منم مثل شما متخصصم.البته شوهرم فوق تخصصه.اون میگه چطوری اونجا از صفر (از بابت درسی)شروع خواهیم کرد ولی من میگم حاضرم دوباره امتحان بدم و از یه کار دیگه شروع کنم تا بچه هم در امنیت و اسایش بزرگ بشه و مثل ما بزرگترها که چیزهای پیش پا افتاده ممالک دیگه برای ما ارزو و عقده شده پا به اجتماع نزاره.من به خاطر بچه ام و خودم با انرژی پایان ناپذیر تمامی سختیهای مهاجرت را با جان و دل خریدارم.

2012as55XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh ، foruzanfar
(2011-12-16 ساعت 02:38)SH1A2R3 نوشته:  
(2011-12-15 ساعت 23:49)cmbt نوشته:  کلیر می‌شه و دوست و همکار عزیزم هم(شیرا خانوم) هم ویزا یک ضرب میگیره.مثل روز روشنه. با تمام انرژی مثبت برای هر دوی شما دوستان گل ندیدم دعا می‌کنم.

[/quote]mbt عزیز خیلی برام جالب بود که شرایط ما چقدر به هم نزدیکه منم خانمم و شوهرم برنده اصلی است ولی تمامی کامنت ها از منه.بس که ریلکسه کاری به این کارها نداره درست برعکس من.Big Grin منم مثل شما

[/quote]
شایرا جان(این اسمی که سیما جان انتخاب کرده قشنگه هاWink)من هم دقیقا مثل شما فکر می‌کنم.بخاطر آینده بهتر برای بچه و صد البته برای خودمون(هنوز کلی‌ آرزو داریمBig Grin)حاضرم تمام سختی‌ها را قبول کنم..فقط یک پیشنهاد دوستانه دارم که تا ایران هستید امتحان‌ها را بدهید(در دوبی‌،...) زیرا درس خوندن در آمریکا راحت نیست.خبر خوب این که از صفر صفر هم نیست اگر وارد رشتهٔ خودمون بشیم و اونا ببینند کارمون خوبه این مراحل را سریعتر می‌گذرونیم.فکر کنم در جای دیگه من گفتم که می‌خواهم دنبال کار تحقیقاتی‌ برم.
***2012AS16
پاسخ
تشکر کنندگان: sima s ، SH1A2R3 ، farshadsh ، foruzanfar
(2011-12-16 ساعت 18:24)cmbt نوشته:  

mbt عزیز خیلی برام جالب بود که شرایط ما چقدر به هم نزدیکه منم خانمم و شوهرم برنده اصلی است ولی تمامی کامنت ها از منه.بس که ریلکسه کاری به این کارها نداره درست برعکس من.Big Grin منم مثل شما

[/quote]
شایرا جان(این اسمی که سیما جان انتخاب کرده قشنگه هاWink)من هم دقیقا مثل شما فکر می‌کنم.بخاطر آینده بهتر برای بچه و صد البته برای خودمون(هنوز کلی‌ آرزو داریمBig Grin)حاضرم تمام سختی‌ها را قبول کنم..فقط یک پیشنهاد دوستانه دارم که تا ایران هستید امتحان‌ها را بدهید(در دوبی‌،...) زیرا درس خوندن در آمریکا راحت نیست.خبر خوب این که از صفر صفر هم نیست اگر وارد رشتهٔ خودمون بشیم و اونا ببینند کارمون خوبه این مراحل را سریعتر می‌گذرونیم.فکر کنم در جای دیگه من گفتم که می‌خواهم دنبال کار تحقیقاتی‌ برم.

[/quote]
به افتخار cmbt گل که حالا میدونم یه خانم گله

پاسخ
تشکر کنندگان: cmbt ، SH1A2R3 ، farshadsh ، foruzanfar
(2011-12-16 ساعت 18:24)cmbt نوشته:  

mbt عزیز خیلی برام جالب بود که شرایط ما چقدر به هم نزدیکه منم خانمم و شوهرم برنده اصلی است ولی تمامی کامنت ها از منه.بس که ریلکسه کاری به این کارها نداره درست برعکس من.Big Grin منم مثل شما

[/quote]

[/quote]یکم میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟
1-شما ثبت نام کردین؟اگه اره چجوری؟
2- چی میخوونین؟
3-اگه موافق باشین از طریق تلفن با هم در ارتباط باشیم؟
4- رفرنس امتحانات رو از کجا باید بدوونیم؟
من در این زمینه هیچی نمیدونم و به کمک شما احتیاج دارم.

2012as55XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh ، foruzanfar
سلام.من همانطور که در تاپیک فارغ التحصیلان پزشکی‌ گفتم قصد دادن امتحان‌هایUSMLE را ندارم و می‌خواهم کار تحقیقاتی‌ خودم را که الان هم انجام میدهم دنبال کنم و تا قبل از رفتنCV خود را بیشتر قوی کنم.همان تاپیک تمام مطالبی را که باید بدانید و همچنین رفرنس امتحان‌ها ،از کجا بخرید ،چی‌ بخونید،،همه را توضیح داده و واقعا جامع و کامل است.قبل از قبول شدن در لاتاری قصد مهاجرت به کانادا را داشتیم که چون می‌خواستم امتحانهای آنجا را بدم ،مدرک عمومی‌ و تخصص خود را آزاد کردم و بد از طی‌ یک سری کارها مجوز شرکت در امتحان را گرفتم که خوشبختانه کانادا و آمریکا یک رفرنس برای تایید مدارک دارند که همانECFMG است.دوست خوبم شما اول باید تصمیم بگیرید که چه کار می‌خواهید بکنید؟آیا می‌خواهید وارد رزیدنسی شوید؟چه رشته‌ای؟آیا می‌خواهید کار تحقیقاتی‌ کنید؟می‌خواهیدPHD بگیرید؟تمام این راه‌ها وجود دارد ،اول تصمیم بگیرید که چه راهی‌ را می‌خواهید ادامه دهید.ولی‌ فعلا اولی‌ کار آزاد کردن مدرکتان و تایید آنها توسطECFMG است که این خودش چند ماهی‌ طول میکشد.پس شروع کنید و به دانشگاه خودتون مراجعه کنید و بگویید فرم شماره ۱۲ را می‌خوام.من نمیدونم کدام دانشگاه بودید ولی‌ باید خودشون کاملا شما را راهنمایی کنند.فعلا این اولین قدم است.تاپیک فرق التحصیلان پزشکی‌ را حتما حتما بخوانید،همه چیز توش است.فکر کنم جواب تمام سوالات شما آنجا است.به خصوص پست‌های یاشار و ماری عزیز را بخوانید که بسیار زیبا و کامل همه چیز را توضیح دادند.
***2012AS16
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، kasrafo ، farshadsh ، foruzanfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان