کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
بخدا قبولی من در لاتاری دقیقا به همین روشی که شما میگین به حقیقت پیوست.الانم هر لحظه خودمو در امریکا متصور میشم و حس میکنم.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، wushu kung fu ، ابی22 ، puzzle ، amiry ، majidusa01 ، farzad24 ، batis2010 ، Tomas ، farshadsh ، foruzanfar
..
..
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم دوست خوبی مانند مهاجرسرا هست که مرا یاری کند .....! Cool
..
..
با تشکر فراوان از کسانی که بانی این امر شدند و دوستانی که در پیشبرد این سایت می کوشند .....!
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، frozen mind ، majidusa01 ، Tomas ، farshadsh
به امید حل شدن مشکلات اخیر انجمن همگی بفرسین اون انرژی مثبته را.
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، mohammadm64 ، majidusa01 ، farzad24 ، Tomas
بتاز که تازندها طعم شیرین موفقیت رو خواهند چشید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، m9780 ، majidusa01 ، Tomas
دوستان عزیز من جدیدا چند شبه خواب ایالات متحده رو میبینم !!!
همش خواب میبینم توی یک مال بسیاااااار بسیاااار بزرگ در حال خرید هستم تازه ماشین هم داشتم فکر کنم یه شورلت زیر پام بود(قرمز بود)
فکر کنم میخواد بیاد منو ببره Smile
اومدم اینجا این مطلب رو عنوان کردم تا بدونید اگه یهو غیبم زده ایالات اومده منو دزدیده و رفته Smile

من واقعا به خودم خیلی امید میدم که بتونم برم چون فعلا که دستم تو جیب بابام هست Smile) و ایشالله بعد عید تو حفاری تونل مترو تهران مشغول میشم (آقا مهندسیم دیگه) اما واقعا گاهی نا امیدی تمام وجودم رو میگیره اما باز هم به خودم کلی انرژی + میدم
بده بیاد اون انرژی خوشگله رو
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، wushu kung fu ، SH1A2R3 ، majidusa01 ، farzad24 ، Tomas
دوست عزیز m9780

این چیزای که توی امضات نوشتی خیلی باحاله Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، majidusa01 ، m9780 ، batis2010 ، Tomas
تا زمانی كه به فردا امیدواری اقتدار ازان توست.انچه كه كرم ابریشم انرا پایان دنیا می پندارد در نظر پروانه اغاز زندگیست
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، m9780 ، SH1A2R3 ، batis2010 ، mehrdadd56 ، Tomas ، farshadsh
(2012-03-13 ساعت 20:24)m9780 نوشته:  دوستان عزیز من جدیدا چند شبه خواب ایالات متحده رو میبینم !!!
همش خواب میبینم توی یک مال بسیاااااار بسیاااار بزرگ در حال خرید هستم تازه ماشین هم داشتم فکر کنم یه شورلت زیر پام بود(قرمز بود)
فکر کنم میخواد بیاد منو ببره Smile
اومدم اینجا این مطلب رو عنوان کردم تا بدونید اگه یهو غیبم زده ایالات اومده منو دزدیده و رفته Smile

من واقعا به خودم خیلی امید میدم که بتونم برم چون فعلا که دستم تو جیب بابام هست Smile) و ایشالله بعد عید تو حفاری تونل مترو تهران مشغول میشم (آقا مهندسیم دیگه) اما واقعا گاهی نا امیدی تمام وجودم رو میگیره اما باز هم به خودم کلی انرژی + میدم
بده بیاد اون انرژی خوشگله رو

Smile
انسان به امید زنده است Smile
پس چه بهتر که همیشه به اون چیزی که میخوای فکر کنی و از کائنات اون رو طلب کنی! کائنات در تسخیر اراده آدمیزاد هست ولی این خود آدمیزاد هست که با نا امیدی باعث میشه کائنات دستوراتش رو اجرا نکنه. من وقتی به خودم امید نداشته باشم هیچ کس و هیچ چیزی به من ایمان نخواهد داشت پس من میدونم که میتونم و خواهم توانست و به اون چیزی که ایمان دارم و میخوام دست پیدا خواهم کرد.
در ضمن اسمم آرشه امیر جان (اگه اشتباه نکنم اسمت همین بودSmile )
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، SH1A2R3 ، mohammadm64 ، batis2010 ، myarshia ، Tomas
نقل قول:انسان به امید زنده است Smile
پس چه بهتر که همیشه به اون چیزی که میخوای فکر کنی و از کائنات اون رو طلب کنی! کائنات در تسخیر اراده آدمیزاد هست ولی این خود آدمیزاد هست که با نا امیدی باعث میشه کائنات دستوراتش رو اجرا نکنه. من وقتی به خودم امید نداشته باشم هیچ کس و هیچ چیزی به من ایمان نخواهد داشت پس من میدونم که میتونم و خواهم توانست و به اون چیزی که ایمان دارم و میخوام دست پیدا خواهم کرد.

بله آرش خان درسته پس کاملا به این روش ادامه بده

درسته آرش خان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، batis2010 ، Tomas
مسخرم نكنينا!!!!
اما من يه زماني زندگيي رو كه در اينده ميخواستم بهش برسم رو تو دفتر خاطراتم نوشتم،
و حالا جالبه،كم كم دارم به همش ميرسم.
به شما هم توصيه ميكنم همينكارو كنين.
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، tamanna ، hoda2012 ، كاميلا ، alireza.nayyeri ، batis2010 ، myarshia ، Tomas ، pr.kia
(2012-03-24 ساعت 22:33)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:انسان به امید زنده است Smile

بله آرش خان درسته پس کاملا به این روش ادامه بده

درسته آرش خان Big Grin
ببین امیر!
من همش دارم کائنات رو میکشم سمت خودم تا مخش رو بزنم اما تو میای بین ما دوتا فاصله میندازی Smile)
تو نمیخوای بزاری من برم آمریکا(فکر کردی میزارم تو بری من بمونم اینجا؟؟؟ عمراً)

====

امروز میخوام واسه بچه ها کلی انرژی +++++++++++++++++++ بفرستم
فوووووووت Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، Tomas ، farshadsh
سلام
بچه ها من لاتری قبول نشدم با اینکه امسال 5 بارمه به نظرتون میشه با قوانین راز قبول بشم
کسی هست اینو تجربه کرده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: majidusa01 ، Tomas
درود بر دوستان مهاجر ...

مهاجرت یعنی : سفر به مکانی که از نظر محیطی و مکانی و فرهنگ و آداب رسوم و تعاملات اجتماعی با ما متفاوت است که البته با مشکلات اولیه ای روبرو هستیم ... و این ما هستیم که با درکی قوی حاضر به مهاجرتیم ... هر گونه نمی توانم یا نمی شود یا در توانم نیست ، انرژی منفی به حساب می آید .
امیدواریم که با برنامه ریزی صحیح بتوان در این راه موفق باشیم ... مثبت باشید !
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، SH1A2R3 ، kia_0950 ، myarshia ، Tomas ، farshadsh
درسته ابی22 وممنون بابت جمله زیبات من مطمینم که امسال قبولم و 1 بار به ایتالیا مهاجرت کردم ولی به دلایل زیادی موفق نبودم و میدونم اینبار به کجا وبرای چه میروم دوستان امیدوارم شما هم با انرژیهای قوی و متبتتون انرژی من را هم قویتر کنین من خبره قبولیم را به همه شما میدم من هم امیدوارم همه شما که از صمیم قلب میخواهید تغییرات بزرگ واساسی به زندگیتون بدید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: kia_0950 ، batis2010 ، myarshia ، Tomas ، farshadsh

***هـــرگــــز داشـتــــه هــایـت را دســت کــــم نـگـیـــــــــر***

این خیـــــــــــــــــلی حــــــــرفـــه هـــــــــــــااااااااا

بــزرگـــتــرین داشتــــــه ی همه مــــــاها ، یک خــــداوندِ خیـــــــــــــــــلی بخشنـــــــده و مهـــــربــووو نــــــه

ببیـــن کَــــــم کســــــی نیـسـتــــــــاااااااا

اون صـــاحــــب و مـــالــــک همــــه دنیـــــاست (حتــی همــون آمریـــکـــا یی که تو می خوایش و عــاشقشــی)

بَـــه...بَـــه چــــه داشتــــه ی بــا ارزشـــی.

مـهـــم نیــســـت 692410 نفـــر شــرکت کردند.

فقــط بــه داشتـــه هات کمی فکــــر کــن دوست من.

بازم مـــی گـــی تــو بــرنــده نیستـــی!!!

به داشته هات فکر کن ، به خدایی بزرگ و بخشنده و مهربان.

بهش اعتماد کن.

تو برنده ای ، اسم تو در خواهد آمد.

دوستدار تو راه تو : محمد

پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، batis2010 ، myarshia ، Tomas ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان