کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
سلام.
از دوستان کسی هست که بلافاصله بعد گرفتن گرین کارت به ایران برگشته باشه و بعد حدود 11- 10 ماه برگرده امریکا؟
می خوام ببینم اینقد طولانی بیرون موندن رو افسر چک کننده گرین کارد تو فرودگاه گیر نمی ده ؟
مشکلی پیش نیاره واسه ادم؟
چون من بعد 11 ماه می خوام برگردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance
دوست عزیز، اگر درآمدی نداشتین مالیات چی را میخواین بدین؟ من فکر نمیکنم باید مالیات بدین ولی بهتره از یک وکیل یا یکی از این محل هایی که فرم مالیاتی را پر میکنند بپرسین.

(2010-12-31 ساعت 01:07)حدیث نوشته:  من الان کار نمی کنیم . به نظر شما باید تا وسط اپریل فرم مالیاتی پر کنیم؟
اصلا درامد نداشتیم که مالیات بدیمSad

شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: حدیث ، lorecance
(2010-12-31 ساعت 01:07)حدیث نوشته:  من الان کار نمی کنیم . به نظر شما باید تا وسط اپریل فرم مالیاتی پر کنیم؟
اصلا درامد نداشتیم که مالیات بدیمSad
ماهم پارسال همین سوال را داشتیم خواستیم فرم را هم پر کنیم که گفتند وقتی درآمدی نداشته اید امکان پر کردنش نیست . ولی چون در آمریکا هر کدام از ما تجربه هایمان متفاوت است و هر کسی یک چیزی می گوید می توانید از آدم آگاهتری در همان شهر خودتان بپرسید.شاید پر کردنش نفعی به حالتان داشت و تکسهایی که تا امروز داده اید را به شما برگرداندند. چون در آمد از یک حدی که پایینتر باشد به شما تکسهایی که داده اید را برمیگردانند.

برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، sib 24 ، kianoush ، حدیث
سلام
من الان حدود ۲ ماهه که وارد امریکا شده ام ،اما هنوز گران کارتم نیومده ( سوشیال اومده )

چیکار کنم ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، lorecance

(2011-01-22 ساعت 10:22)Kaveh792004 نوشته:  سلام
من الان حدود ۲ ماهه که وارد امریکا شده ام ،اما هنوز گران کارتم نیومده ( سوشیال اومده )

چیکار کنم ؟

نامه خوش آمد گويي برات اومده ؟ معمولا بعد از اون گرين كارت مياد.

كسي ميدونه برندگان لاتري از زمان دريافت گرين كارت چه مدت طول ميكشه كه سيتيزن بشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام ما حدود 3 ماه و نیم در کالیفرنیا بودیم و در این مدت گرین کارت و سوشال سکیوریتی رو گرفتیم. والان حدود 4 ماه و نیم میشه که برگشتیم اگه ما دوباره بخواهیم تابستون بریم به خاطر 9 ماه خارج از آمریکا بودن بهمون گیر نمیدن. لطفاً اگه کسی مطمئنه جواب بده؟ خیلی برام مهمه. در ضمن بنده از برندگان 2010 هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-28 ساعت 04:37)SNAGHIAN نوشته:  

چیکار کنم ؟

كسي ميدونه برندگان لاتري از زمان دريافت گرين كارت چه مدت طول ميكشه كه سيتيزن بشن؟

بله ... اومده
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-28 ساعت 20:59)Kaveh792004 نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 04:37)SNAGHIAN نوشته:  

چیکار کنم ؟

بله ... اومده

فردا منتظرش باش .به احتمال زياد مياد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-28 ساعت 16:02)drkamrani1 نوشته:  دوستان سلام ما حدود 3 ماه و نیم در کالیفرنیا بودیم و در این مدت گرین کارت و سوشال سکیوریتی رو گرفتیم. والان حدود 4 ماه و نیم میشه که برگشتیم اگه ما دوباره بخواهیم تابستون بریم به خاطر 9 ماه خارج از آمریکا بودن بهمون گیر نمیدن. لطفاً اگه کسی مطمئنه جواب بده؟ خیلی برام مهمه. در ضمن بنده از برندگان 2010 هستم.

سلام
زیاد نگران نباش، شما می توانید وارد امریکا شوید و اگر ایرادی گرفتند باید بتوانید پاسخ قانع کننده ای بدهید و خیلی صادقانه باشد حتما آنها می پذیرند.

من می خواهم به کالفرنیا بروم و انجا بمانم می توانید در مورد کار و هزینه های زندگی برایم توضیح دهید
تشکر کنندگان: drkamrani1
دوست عزیز اگه بتونید کار پیدا کنید اونجا خوبه در غیر اینصورت زندگی راحتی نخواهید داشت. اگه تخصصی داشته باشید شانس پیدا کردن کار براتون بیشتره . هزینه زندگی برای یه نفر هزار دلار در نظر بگیر. اگه مجرد باشید و آقا که خیلی راحت ترید. من زیاد فرصت سر زدن به سایت رو ندارم اگه جواب ندادم یا دیر جواب دادم شرمنده.
(2011-01-31 ساعت 10:25)Teshniz نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 16:02)drkamrani1 نوشته:  دوستان سلام ما حدود 3 ماه و نیم در کالیفرنیا بودیم و در این مدت گرین کارت و سوشال سکیوریتی رو گرفتیم. والان حدود 4 ماه و نیم میشه که برگشتیم اگه ما دوباره بخواهیم تابستون بریم به خاطر 9 ماه خارج از آمریکا بودن بهمون گیر نمیدن. لطفاً اگه کسی مطمئنه جواب بده؟ خیلی برام مهمه. در ضمن بنده از برندگان 2010 هستم.

سلام
زیاد نگران نباش، شما می توانید وارد امریکا شوید و اگر ایرادی گرفتند باید بتوانید پاسخ قانع کننده ای بدهید و خیلی صادقانه باشد حتما آنها می پذیرند.

من می خواهم به کالفرنیا بروم و انجا بمانم می توانید در مورد کار و هزینه های زندگی برایم توضیح دهید
پاسخ
تشکر کنندگان:

turkish airlins 1327$ پول منو خوردن ، با کردیت یکی‌ دیگه بلیط گرفته بودم توی فرودگاه کنسل کردن و کش گرفتن و یه بیلت جدید صادر کردن و گفتن پول کردیت کاملا به صاحبش برگردوند می‌شه ولی‌ حالا زدن زیرش و پولو پس نمیدان و میگن هروقت اومدی پیگیری کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کسی‌ نظری داره چه خاکی سرم کنم ؟

شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
توی فرودگاه ایران این مشکل پیش اومد؟ دلیلشو نگفتن؟
اگر بلیط جدید صادر کردن که e-ticket متفاوت داره فک کنم ناجوره. شاید بگن ما 2 تا بلیط فروختیم!!!
ولی به هر حال هر 2 بلیط به اسم یه نفره و میشه ثابت کرد که 1 صندلی فروخته شده پس یه بارم باید پول بگیرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: reignoffear18 ، SH1A2R3
(2011-02-16 ساعت 22:45)حدیث نوشته:  توی فرودگاه ایران این مشکل پیش اومد؟ دلیلشو نگفتن؟
اگر بلیط جدید صادر کردن که e-ticket متفاوت داره فک کنم ناجوره. شاید بگن ما 2 تا بلیط فروختیم!!!
ولی به هر حال هر 2 بلیط به اسم یه نفره و میشه ثابت کرد که 1 صندلی فروخته شده پس یه بارم باید پول بگیرن.

نه فرودگاه واشنگتن ، چون بلیط رو با کردیت کس دیگه‌ خرید بودم گفتن اینجا نقد بده و پول کردیت رو به صاحبش برمیگردونیم ! فقط باید یک ایمیل بزنه و پول رو پس میدیم !!!! وحالا میگن که اطلاعات اشتباه بهتون دادن !!و اینطوری نیست باید وقتی‌ به اینجا برگشتین پیگیری کنین!! جایی‌ هست که شکایت کنم و رسیدگی بشه ؟ در هرحال یه جور دزدی به حساب میاد!! برای بلیط ۱۳۰۰ $ ۲۷۰۰ $ از من گرفتن :|
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، SH1A2R3 ، msar
فک کنم گیری که دادن به خاطر مسائل امنیتی باشه. مثلا برای کرایه کردن ماشین هم حتما باید کسی که کرایه میکنه کردیت بنام خودش باشه که یه جوری پاش گیر باشه. همون چیزی که گفتن منطقی به نظر میرسه که شما پولتونو از صادر کننده بلیط بگیرین. تازه باید مدعی هم باشین که چرا قانون ایرلاین رو نمیدونن و مشکل ایجاد کردن. به هر حال خیلی بعیده هواپیمایی بخواد 1300 رو بالا بکشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام به همهٔ دوستان، بچه ها چه‌جوری می‌شه با این سایتhttp://www.careeronestop.org/ کار کرد؟ یعنی کجاش شغل مورد نظر رو تایپ کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان