کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
(2015-01-04 ساعت 10:40)ghanbaria نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 09:28)marco250 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 04:03)ghanbaria نوشته:  سلام. ..کاسه توالت فرنگی من به نحوی هست که وقتی سیفون رو میزنم اب روی نشیمنگاه میپاشه و حتی موقع دستشویی کردن به قسمت جلوی نشیمنگاه و خودم ترشح میکنه. کسی راهکاری داره؟ ! نمیشه کاری کرد که اب کاسه تخلیه کامل بشه و دوباره بعد از دستشویی و شستن مجددا سیفون رو وصل کنم؟ !

بهترین راه اینه که قبل از دستشویی کردن مقداری از دستمال توالت رو داخل کاسه بندازید تا شناور بودن دستمال مانع از پاشیدن آب به شما بشود.

خیلی دستمال میندازم ولی بازم میپاشه...دیگه میترسم توالتش بگیره
بهتره قبل از کشیدن سیفون کمی از کاسه توالت فاصله بگیرید و نیم خیز بشید Sadمثل ژیمناست ها که میخوان بالانس بزنن دو دستت رو به کناره های لگن تکیه بده و بدنت رو کمی بلند کن Coolهم بازوهات قوی میشن وهم اول صبحی خواب از سرت میپره..Big GrinBig Grin
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hadi472 ، jupiterx ، alirz ، amindv15
«« خیلی دستمال میندازم ولی بازم میپاشه...دیگه میترسم توالتش بگیره»»
.
.
.
فعلا که شما حسابی توالت رو گرفتین!! بابا بیخیال!! خیلی چیزهای دیگه مثل موبایل و صفحه کلید کامپیوتر و دستگیره درها و خیلی چیزهای دیگه در زندگی ما صد برابر بیشتر از آب توی کاسه توالت کثیف تر هستن!!
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aghamilad ، farrokh1675 ، Danoosh
[عکس: 7d5pj2f0h9auqpp8l16o.jpg]

طرح کاربردی

رضا ۵ ساله از تهران
پاسخ
تشکر کنندگان: saboteur ، asher ، aghamilad ، yami ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، lighter ، jMaster ، behjat ، Abdorrezaa ، jupiterx ، SomeOneX ، amindv15 ، pasha_iv ، Pedraaam
(2015-01-04 ساعت 04:03)ghanbaria نوشته:  سلام. ..کاسه توالت فرنگی من به نحوی هست که وقتی سیفون رو میزنم اب روی نشیمنگاه میپاشه و حتی موقع دستشویی کردن به قسمت جلوی نشیمنگاه و خودم ترشح میکنه. کسی راهکاری داره؟ ! نمیشه کاری کرد که اب کاسه تخلیه کامل بشه و دوباره بعد از دستشویی و شستن مجددا سیفون رو وصل کنم؟ !

دوست عزیز جهت کم کردن و پایین اوردن سطح اب درون کاسه میتوانید شناور وردی اب مخزن رو (توی مخزن اب) تنظیم کنید تا موقع ابگیری بعداز فشردن دکمه سیفون بمیزان لازم مخزن ابگیری و سپس ورودی اب قطع شود و بالطبع اب کمتری وارد کاسه میشود
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedshafiee
(2015-01-08 ساعت 22:18)m.ghoreishi نوشته:  [quote='ghanbaria' pid='571334' dateline='1420327993']
سلام. ..کاسه توالت فرنگی من به نحوی هست که وقتی سیفون رو میزنم اب روی نشیمنگاه میپاشه و حتی موقع دستشویی کردن به قسمت جلوی نشیمنگاه و خودم ترشح میکنه. کسی راهکاری داره؟ ! نمیشه کاری کرد که اب کاسه تخلیه کامل بشه و دوباره بعد از دستشویی و شستن مجددا سیفون رو وصل کنم؟ !

دوست عزیز جهت کم کردن و پایین اوردن سطح اب درون کاسه میتوانید شناور وردی اب مخزن رو (توی مخزن اب) تنظیم کنید تا موقع ابگیری بعداز فشردن دکمه سیفون بمیزان لازم مخزن ابگیری و سپس ورودی اب قطع شود و بالطبع اب کمتری وارد کاسه میشود
[/quote]

ممنون از لطفتون. .چه جوری؟!...شیر اب سیفون تو دیواره...من باز کردم میزان شیر رو کم کردم ولی فقط سرعت پر کردن مخزن رو تغییر میده و در نهایت میزان ابی که ازش خارج میشه همون قدره..چیکار باید بکنم به نظرتون؟!

(2015-01-08 ساعت 22:18)m.ghoreishi نوشته:  [quote='ghanbaria' pid='571334' dateline='1420327993']
سلام. ..کاسه توالت فرنگی من به نحوی هست که وقتی سیفون رو میزنم اب روی نشیمنگاه میپاشه و حتی موقع دستشویی کردن به قسمت جلوی نشیمنگاه و خودم ترشح میکنه. کسی راهکاری داره؟ ! نمیشه کاری کرد که اب کاسه تخلیه کامل بشه و دوباره بعد از دستشویی و شستن مجددا سیفون رو وصل کنم؟ !

ممنون از لطفتون. .چه جوری؟!...شیر اب سیفون تو دیواره...من باز کردم میزان شیر رو کم کردم ولی فقط سرعت پر کردن مخزن رو تغییر میده و در نهایت میزان ابی که ازش خارج میشه همون قدره..چیکار باید بکنم به نظرتون؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedshafiee
اگه فلاش تانک قدیمی هست داخل بالن داره که میتونید میله بالن رو خم کنید بطرف پایین که کمی که آب داخل تانک شد بالن زودتر بره بالا و عمل کنه.

اگه از انواع جدید بدون بالن هست، یک پیجی باید باشه که با پیچاندن اون کل تجهیزات سیفون به طرف پایین حرکت میکنه و این یعنی با ورود آب به تانک زودتر با سطح آب برخورد و عمل میکنه.

اما توجه داشته باشید که اگه در این مورد زیاده روی کنید، آب و نتیجتا فشار کافی برای اینکه محصولات رو به بیرون هدایت کنه وجود نخواهد داشت و حتی ممکنه باعث بشه بجای یک بار فلاش کردن دو سه بار بکنید ولی چون فشار کافی نیست، اصلا سطح آب کاسه بیاد بالا و خلاصه پست مدرنی بشه برای خودش!
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، jupiterx
(2015-01-09 ساعت 07:23)yami نوشته:  اگه فلاش تانک قدیمی هست داخل بالن داره که میتونید میله بالن رو خم کنید بطرف پایین که کمی که آب داخل تانک شد بالن زودتر بره بالا و عمل کنه.

اگه از انواع جدید بدون بالن هست، یک پیجی باید باشه که با پیچاندن اون کل تجهیزات سیفون به طرف پایین حرکت میکنه و این یعنی با ورود آب به تانک زودتر با سطح آب برخورد و عمل میکنه.

اما توجه داشته باشید که اگه در این مورد زیاده روی کنید، آب و نتیجتا فشار کافی برای اینکه محصولات رو به بیرون هدایت کنه وجود نخواهد داشت و حتی ممکنه باعث بشه بجای یک بار فلاش کردن دو سه بار بکنید ولی چون فشار کافی نیست، اصلا سطح آب کاسه بیاد بالا و خلاصه پست مدرنی بشه برای خودش!

ممنون..من کلا شیر اب رو بستم یعنی وقتی سیفون رو میزنم هیچ ابی نمیاد ولی از اون طرف هم اب چاه خالی نمیشه اصلا و همونجوری میمونهSad
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh1675
اب سیفون باید باندازه کافی باشه که با فشارش بتونه اب کاسه و هل بده بیرون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
قبلا هم گفتم مشکل شما مجرای خروجی هستش که گرفته ، نه میزان آب ورودی از مخزن سیفون
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه اینگونه که سعید میگه مجرای خروجی گرفته باشه، بهتره بجای لوله کش صدا کردن برین از فروشگاه مثلا هوم دیپو یک فنر بگیرید که بهش معمولا میگن اسنیک (مار) و خودتون یک امتحانکی بکنید.
حتی اگه کمی هم کمک کنه و فنره رو بیرون انداختی هم بشید از لوله کش براتون خیلی ارزانتر در میاد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان واقعن از بحثی که میخام شروع کنم معذرت میخام من هروقت با دستمال پاک میکنم محل مورد نظر چسبناک باقی میمونه و حال خودم به هم میخوره کسی تجربه مشابه داره ؟ راهکاری هست ؟
نکته دیگه بویی که آدم میگیره یکی از فامیلا میگفت غروبا توی متروی پاریس همه بوی گ ه میدن واقعن اینجوره؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، farrokh1675
(2015-01-10 ساعت 00:25)someonelikeyou نوشته:  دوستان واقعن از بحثی که میخام شروع کنم معذرت میخام من هروقت با دستمال پاک میکنم محل مورد نظر چسبناک باقی میمونه و حال خودم به هم میخوره کسی تجربه مشابه داره ؟ راهکاری هست ؟
نکته دیگه بویی که آدم میگیره یکی از فامیلا میگفت غروبا توی متروی پاریس همه بوی گ ه میدن واقعن اینجوره؟

چاره کار پاک کردن بدون مالیدن محصولات به اطراف در حد خیلی معمولی با دستمال توالت و بعد تی کشیدن محل با دستمال مرطوب هست!!

http://www.wetones.com

دستمالهای تکی هم داره برای توی کیف نگه داشتن و بسته های بزرگ برای خانه. البته مارکهای دیگه هم هست که ارزانتر یا گرانتر هستند.

یا هم از این بطری های آب یک دلاری تاشو از دالر استورها یا آنلاین بخرید و قبل از نزول اجلال در دستشویی پر کرده و با خود داخل ببرید و بعد از همان تمیزکاری خیلی معمولی با دستمال ساده توالت بدون مالیدن به اطراف، با آب این قمقمه یک کارواش به محل مورد نظر بدهید!!

http://www.couponclipinista.com/wp-conte...bottle.jpg
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، someonelikeyou ، asher ، farrokh1675 ، hamedrouhi ، شاپرک
(2015-01-10 ساعت 04:07)yami نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 00:25)someonelikeyou نوشته:  دوستان واقعن از بحثی که میخام شروع کنم معذرت میخام من هروقت با دستمال پاک میکنم محل مورد نظر چسبناک باقی میمونه و حال خودم به هم میخوره کسی تجربه مشابه داره ؟ راهکاری هست ؟

چاره کار پاک کردن بدون مالیدن محصولات به اطراف در حد خیلی معمولی با دستمال توالت و بعد تی کشیدن محل با دستمال مرطوب هست!!

http://www.wetones.com

دستمالهای تکی هم داره برای توی کیف نگه داشتن و بسته های بزرگ برای خانه. البته مارکهای دیگه هم هست که ارزانتر یا گرانتر هستند.

یا هم از این بطری های آب یک دلاری تاشو از دالر استورها یا آنلاین بخرید و قبل از نزول اجلال در دستشویی پر کرده و با خود داخل ببرید و بعد از همان تمیزکاری خیلی معمولی با دستمال ساده توالت بدون مالیدن به اطراف، با آب این قمقمه یک کارواش به محل مورد نظر بدهید!!

http://www.couponclipinista.com/wp-conte...bottle.jpg

خیلی عالی بود واقعا کلی خندیدم از ته دل بطوری که اشکم در اومد ممنون از دوست بسیار عزیز با این پاسخ بسیار زیبا ی طنز گونه تون همیشه شاد باشیدBig GrinBig Grin
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
اقایون و خانم ها اگر با دستمال توالت به کارتون پایان می دهید بیش تر از دو بار دستمال را نکشید!!!اگر بیشتر بکشید بعد از چند روز محل مورد نظر زخم میشود و دستشویی رفتن جز وحشتناک ترین کار ها میشود.این نصیحت را از برادر کوچکتون جدی بگیرید لطفا!
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، asher ، farrokh1675 ، Abdorrezaa ، amin_j
(2015-01-09 ساعت 19:42)saeedshafiee نوشته:  قبلا هم گفتم مشکل شما مجرای خروجی هستش که گرفته ، نه میزان آب ورودی از مخزن سیفون

وقتی راحت همه چیو بعد از سیفون تخلیه میکنه..به نظرم دیگه مجرای خروجي نباید گرفته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان