کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
ﻳﻪ ﺑﻂﺮﻱ ﻫﺎﻱ اﺏ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻧﺎﻳﻠﻮﻥ ﻧﺮﻡ ﺗﺎﺷﻮ ﻫﺴﺖ و ﺳﺮﺵ ﻫﻢ ﺣﺎﻟﺖ ﻓﺸﻨﮕﻲ ﺩاﺭﻩ. ﻳﻚ ﻟﻴﺘﺮﻱ ﻫﻢ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﺩاﺭﻩ. ﺳﺎﻳﺖ اﻱ ﺑﻲ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ چینی اش از یک دولار شروع میشه اﻣﺎ ﻣﺎﺭﻙ آﻤﺮﻳﻜﺎﻳﻴﺶ ﺩﻩ ﺩﻭﻻﺭ به بالا هست. ﺩﺭ ﻣﻳﺴﻴﺰ ﺩﻳﺪﻡ. ﭘﺮ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﻌﺪ ﻋﻴﻦ ﻛﻴﺴﻪ اﺏ ﻓﺸﺎﺭ ﺑﺪﻳﺪ, اﺏ اﺯ ﺳﺮ ﻓﺸﻨﮕﻲ ش ﻣﻴﺠﻬﻪ ﺑﻴﺮﻭﻥ. ﻭﻳﻴﻴﻴﻴﻴﻴﺰﺯﺯﺯﺯ!

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B004OZ21HM/

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B0015ZI5LA/

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B001AQM330/

ﺑﻬﺶ ﻣﻴﮕﻦ water bladder ﻳﺎ water soft bottle.
ﺑﺎ ﺳﺮﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻢ ﻋﺮﺿﻪ ﻣﻴﺸﻪ. ﻓﺸﻨﮕﻲ ﺑﻬﺘﺮﻳﻨﻪ.

اینم لینک به ئی بی برای خرید انواع ارزانتر. برای مصارف غیر خوراکی!! همین ارزانها کفایت میکنن Smile

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&...le&_sop=15

[عکس: water_bottle_collapsible_folded.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، فرنا ، sib 24 ، قصه گو ، behdadK ، Danoosh ، adonis2006 ، mohammadg846 ، Dr Sara ، Nima90 ، kiana11 ، HERMES7 ، Rock ، air ، m.ghoreishi ، amindv15 ، bugbear
(2014-09-07 ساعت 22:32)behdadK نوشته:  دوستان حواسشون هست که اونجا دستشویی از نوع فرنگی فقط موجوده و آفتابه و ساندیس جواب نمیده دیگه؟!
خیلی حساسید می بایست یه بیده پرتابل بگیرید.
میخواستم نصیحتی بکنم دیدم اسم این تاپیک نصیحت بر نمیداره. هرجور راحتید ادامه بدهید.

من خودم اوایل همیشه دستمال مرطوب همرام بود اما دیگه عادت کردم و بدون دستمال مرطوب و با همون دستمالهای دستشویی کارم رو انجام میدم.
اما این ساندیسی که گفتم رو دوستانم همین الان در امریکا دارن استفاده میکنن و راضی هستند.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، قصه گو ، behdadK ، Danoosh ، sepideh jan ، mohammadg846 ، ofrfar ، jojo_hami ، HERMES7
تاپيك شلوغى داره ميشه
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846
یکی از دوستان گفت که همیشه یه بطری کوچیک خالی تو کیفش میزاره هرجا بخاد بره دستشویی اول اونو آب میکنه با خودش میبره خیلیم راحت
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-09-11 ساعت 11:39)Vahid2014 نوشته:  تاپيك شلوغى داره ميشه
آخه موضوعش بحث برانگیزه.....خخخخخخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، m.ghoreishi
بیده پرتابل ؟
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان:
اونی که من بالا گذاشتم همانا که بیده پرتابل بید.
جدیدا یه لیتری شو گرفنم، طهارت که هیچ، یه دوش مختصر هم میتونم یاهاش بگیرم!!!
و اما بشنوید از هموطن دیگرمون که دیدم رفته قمقمه آب مدل کوله پشتی گرفته.
ازونا که سربازهای امریکایی تو عراق استفاده میکردن.
یه شلنگ هم داره که به دهان اب و مک بزنی.
سه چهار ليتر!!!
شلنگه رو میگیره به قسمت Area51 و قشنگ پاکسازی نژادی میکنه!!! پستانک لاستیکی سر شلنگ و که فشار میدی آب میاد و رها که میکنی قطع میشه. دیجیتال!!!!
میگفت باسه کل خانواده کفایت میکنه Smile
بش گفتم یه کنتور آب هم ببند بهش، قبض صادر کن، مصرفتون نره بالا.
روشویی هم که نداره. وسط بیابون تکلیف چیه بعد قضای حاجت؟؟؟

[عکس: BIKE_BACKPACK_WITH_WATER_BLADDER.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: deineath ، Danoosh ، aghamilad ، Rock ، air ، alirz ، hamedrouhi ، bidad ، bugbear ، Pedraaam
به این میگن وسواس در قضای حاجت!
بابا بیخیال دستمال اونقدر ها هم چیز بدی نیست ها! این وسیله ای که داخل دستشویی میره چطوری میخواید با خودتون حمل کنید؟ حتما میزارید تو جیبتون Sad
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، قصه گو ، amindv15
مشكل وقتيه كه روده هاي آدم مشكل پيدا مي كنه، مگر نه بقيه اش سخت نيست.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، taherifar ، Danoosh ، m.ghoreishi
بهداد مال من که تا میشه توجیب جا میشه!! عین گوشی های GLX Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، behdadK ، Danoosh ، m.ghoreishi
امروز این رو تو فروشگاه 99 سنتی دیدم و سریع خریدم.[emoji2]
[عکس: 68fd4546e1ae9a0ecb4821858dea700c.jpg][IMG][/IMG]
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، air ، Danoosh ، sib 24 ، alirz
خدا خیرتون بده با این لینک ها و عکس هایی که گذاشتید.ما برای خونه شیرو شلنگ نصب کردیم (hand held bidet) که خیلی راضی هستیم اما برای بیرون چیزی مناسب تر از بطری های آب پیدا نکرده بودیم .
همین الان از لینک ebay قمقه سفری را خریدم.(ما 99 سنتی نزدیک خونه نداریم ) سپاس فراوان
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
یک دانه هم ازین ژلهای ضد عفونی کننده دست کوچولو به اون قلابش اضافه کنید! برای خودش میشه یک روشویی کامل!!!

در ضمن این دوستمون 16 اونسی شو گرفتن که کمی کمتر از نیم لیتر هست!! من استفاده کردم، دیدم حجم آبش کفایت نمیکنه!! الان یک لیتریشو دارم و خود قمقمه هه هم زیاد اندازه اش فرقی نمیکنه با مدل نیم لیتری.

دوستان در مورد حکم شرعی مقدار آب هم پرسیدن که عارضم به خدمتتون که این آبه! آب قلیل هست. یعنی حجم آن کم تر از آب کر است و در حال جوشش و حرکت نیست. ادله متعددی است بر این که آب قلیل به محض ملاقات با نجاست متنجس می‌شود (یعنی رابطه دوستانه ای ندارند). مثلاً اگر قطره خونی در آن بیفتد تمام آن نجس می‌شود. و هم چنین آب قلیل اگر روی شی نجس نیز ریخته شود، نجس می‌شود «مگر این که آب قلیل از بالا به نجاستی که پائین است بریزد که در این صورت مقداری که با نجاست ملاقات (و احیانا احوالپرسی و روبوسی) کرده متنجس می‌شود.».

بنابرین به این جهته خوب دقت کنید که فواره ای نـــباشه، بلکه احتباط واجب آنست که تریپ آبشاری باشه Smile

[عکس: 0007385202704_500X500.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Danoosh ، hamedrouhi ، bugbear
به نظر من که این همه سختش کردید،سخت نیست این قضیه ها!
شما باید با استفاده از این سیستم حتما هر روز دوش بگیرید و ترجیا لباس زیر سفید داشته باشید.
آقایون لطف کنن با استفاده از وسایل مختلف! موهای )( رو ریشه کن کنن چون یکی از محل های اجتماع میکروب لای مو ها می شود.

من ا... توفیق
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 05:02)air نوشته:  خدا خیرتون بده با این لینک ها و عکس هایی که گذاشتید.ما برای خونه شیرو شلنگ نصب کردیم (hand held bidet) که خیلی راضی هستیم اما برای بیرون چیزی مناسب تر از بطری ه........

دوست عزیز این hand held bidet رو به چه قیمتی تهیه کردید ( از کدوم سایت) و چطور نصب کردید؟
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان