کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
من و خانوادم کلا سه نفر هستیم داریم می اییم ویرجینیا یا واشنگتن کسی هست بتونه به ما کمک کنه از دوستان
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، FMANIS ، behfaza ، romance33
سلام بچه ها
کسی تومریلند هست به یکی از دوستای من کمک کنه ؟
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، kamela ، saba.m ، afshinghwink ، tondar ، sepideh IR ، romance33 ، behfaza
(2013-05-11 ساعت 14:13)taha_jam_co نوشته:  من و خانوادم کلا سه نفر هستیم داریم می اییم ویرجینیا یا واشنگتن کسی هست بتونه به ما کمک کنه از دوستان
سلام تاها بابت ویزات تبریک میگم داری میری واشنگتن کدو شهر؟
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، behfaza ، romance33
(2013-05-11 ساعت 19:11)s.pm نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 14:13)taha_jam_co نوشته:  من و خانوادم کلا سه نفر هستیم داریم می اییم ویرجینیا یا واشنگتن کسی هست بتونه به ما کمک کنه از دوستان
سلام تاها بابت ویزات تبریک میگم داری میری واشنگتن کدو شهر؟

والا فعلا دقیقا نمیدونم که تو واشنگتن میمونم یا می رو ویرجینیا باید ببینم که کجا کسی رو پیدا میکنم کمکم کنه یا تو کدوم از این دو ایالت می تونم خونه ارزونتر پیدا کنم موندم فعلا تصمیم نتونستم بگیرم
شما چطور ؟
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، romance33

سلام
ما ویرجینیا شهر فالس چورچ هستیم که حدود 15 دقیقه تا خود کاخ سفید راهه. در صفحه قبلی هم نوشتم که اگه کسی خواست ما میتونیم کمک کنیم.
2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، kamela ، afshinghwink ، FMANIS ، میخک سفید ، A.R.R ، پدی ، sepideh IR ، behfaza ، romance33 ، asbehzad ، alirezanz
من نمیدونم چرا پستم پاک میشه؟؟؟؟
مونا جون ازت تشکر کردم ولی پاک شده..
بچه ها من دارم میرم واشنگتن...پوتومک...ایا کسی هست کمک کنه؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB ، afshinghwink ، romance33 ، نوروز ، behfaza
اااا.عمو سعید..روزی 100 بار همه از هم دارن تشکر میکنن کسی پاکش نمیکنه....توی تمام تاپیک ها همه هییی دارن از هم تشکر میکنن(از جمله خود من که روزی 10 بار این کارو میکنم)ولی تاحالا پاک نشده هیچ کدوم....عجیبه که این تشکر 2کلمه ای پاک شده...جلل خالق
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afshinghwink ، romance33 ، behfaza
(2013-05-17 ساعت 01:45)kamela نوشته:  اااا.عمو سعید..روزی 100 بار همه از هم دارن تشکر میکنن کسی پاکش نمیکنه....توی تمام تاپیک ها همه هییی دارن از هم تشکر میکنن(از جمله خود من که روزی 10 بار این کارو میکنم)ولی تاحالا پاک نشده هیچ کدوم....عجیبه که این تشکر 2کلمه ای پاک شده...جلل خالق

اگه واقعا آماری که میدید درست باشه باید ۱۰ تا مدیر روزانه دربست در حال پاک کردن پستهای تشکر شما باشند که متاسفانه در حال حاضر این همه نیروی بی جیره و مواجب نداریم تو مهاجرسرا.
در ضمن تاپیکی که شما اغلب توش پست میگذارید یه جورایی تشکرش هم خیلی فرقی با غیبت و تخمه شکوندنش نداره. نظر بنده اینه که اون تاپیک رو باید تعطیلش کرد! (بر ما چه گذشت، چه می گذرد؟)

حالا این پست تشکر شما رو کدام مدیر اینجا عدم تأیید کرده نمیدونم. ولی دستش درد نکنه. حداقل پستهای بی محتوی تو همون تاپیک مذکور بمونه و اشاعه پیدا نکنه به سایر تاپیکها، باز هم جای شکرش باقیه.

در ضمن یاد آوری میکنم اعمال قوانین مهاجرسرا جل الخالق نداره، بلکه اجرا نشدنش جل الخالق داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، itsmasoud ، laili ، shimoda ، mrr777 ، afshinghwink ، sadeghi897 ، sinamn ، FMANIS ، hasti_banoo ، gitialyari ، mz64 ، New York ، mrbonbon ، r_ent ، dana ، kouroshd ، romance33 ، behfaza ، aaraam ، alirezanz
(2013-04-21 ساعت 01:21)roghiyeh نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم اومدیم ویرجینیا شهر فالس چورچ که ده دقیقه با واشنگتن دی سی فاصله داره. یه آپارتمان دوخوابه اجاره کردیم 1400 دلار. از نظر کار میتونم بگم اینجا وضعش خیلی خوبه و هر کی بخواد میتونه راحت کار پیدا کنه و زندگیشو بگذرونه. البته اگر کار تخصصی بخواین باید زبانتون خیلی خوب باشه و عجله هم نداشته باشین. روی هم رفته بنظر من محشره. ما در عرض ده روز تونستیم کار حونه و ماشین جور کنیم. البته اگر کمک دوستان نبود یکم کارا سخت میشد. خلاصه اینکه چون آپارتمان تک خوابه نتونستیم گیر بیاریم مجبور شدیم دوخوابه اجاره کنیم که یک اتاقش الان خالیه و تصمیم داریم با یک خانوم تنها شیرش کنیم. اگر کسی بود خیلی سریع جواب بده. در ضمن اگر خانواده هم بود برای اقامت موقت میشه یه کاریش کرد.

سلام عرض میکنم
دوستان محترم
لطفا درباره شرایط کلی منطقه محل اقامتتون بیشتر بنویسید. مثلا سایر هزینه های منزل ( انرژی و ارتباطات) و اینکه چطور موفق به اجاره منزل کوچکتر نشدید.البته ما در صورت برنامه ریزی صحیح 6-7 ماه دیگه خواهیم آمد. اما علاقمندم منطقه شما را بیشتر بشناسم.
سپاسگزارم
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، romance33
سلام دوستان کسی هست که بتونه به یک مهندس مکانیک در زمینه نفت و گاز کمک کنه که یک کار خوب پیدا کنه البته 5 سال سابقه کار دارم تو شرکت های معتبر تهران
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی از دوستان هست که ساکن نیویورک باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
دست همه شما گرم ایول که ایرانی هستین و حس ایرانی بودن در وجودتون هست دست همتونو میبوسم بخاطر معرفتتون
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، romance33 ، behfaza
دوستان عزیز، من نزدیک لس آنجلس هستم (به تاریخ توجه کنین، امروز 5 آگوست 2013 به وقت امریکا و 15 مرداد 92 به وقت ایرانه!)، اگه کسی کمکی خواست که از دستم برمیومد، در خدمتم.
نکات مهم:
سوالهاتون در مورد اینجا، اگه جوابی براش داشته باشم به احتمال 90% تو مهاجرت نامه ام هست، که میتونین از توی امضام بخونین.
لطفا بدون خوندن مهاجرت نامه ام از من سوالی نپرسید که از گذاشتن این پست پشیمون نشم!
من در مورد بچه ها و مدرسشون اطلاعی ندارم، ببخشید.
فعلا هم آدرسی ندارم که بتونم در خدمتتون قرار بدم که در بدو ورود ازش استفاده کنین، اگه تونستم بعدا میام و این نوشته رو آپدیت میکنم.
متاسفانه کار هم برای کسی سراغ ندارم، خودمم دنبال کار میگردم!

شاید نتونم کمکتون کنم، اما اگه بتونم، خوشحال میشم Smile
به خاطر همین این پست رو گذاشتم Smile

*من ممکنه دیر به دیر بیام تو مهاجرسرا یا این تاپیک، اگه میتونستم کمکتون باشم، بهم پیغام خصوصی بدید که متوجه بشم و بیام اینجا!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
(2013-08-06 ساعت 09:23)r_ent نوشته:  دوستان عزیز، من نزدیک لس آنجلس هستم (به تاریخ توجه کنین، امروز 5 آگوست 2013 به وقت آمریکا و 15 مرداد 92 به وقت ایرانه!)، اگه کسی کمکی خواست ............................
*من ممکنه دیر به دیر بیام تو مهاجرسرا یا این تاپیک، اگه میتونستم کمکتون باشم، بهم پیغام خصوصی بدید که متوجه بشم و بیام اینجا!

سلام
امیدوارم روزگار رو بخوبی سپری کنید.
شاید بهتر باشه در وحله اول کمی درباره این شهر پهناور توضیحی بدین. یعنی مناطق مختلفی که داره ، تفاوتشون و محله هایی که شرایط بهتری برای اقامت اولیه مهاجران دارند رو معرفی کنید.
سپاسگزارم
سعید
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، نوروز ، behfaza
با سلام به همه دوستان عزیزم
بنده به همراه همسرم تا کمتر از 1 ماه دیگه عازم سن فرناندو ولی نزدیک لوس آنجلس هستیم و نیازمند آدرس برای ارسال مدارک ، چنانچه مقدور بود ما رو بی خبر نذارید.ممنون
2013AS4xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: