کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
سلام دوستانSmile
کسی می تونه لطف کنه در مورد منطقه westwood لوس آنجلس اطلاعاتی برای سکونت اعلام کنن؟؟ آیا هموطنان اونجا هستند ؟ و ......
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، behfaza
(2013-08-06 ساعت 09:23)r_ent نوشته:  دوستان عزیز، من نزدیک لس آنجلس هستم (به تاریخ توجه کنین، امروز 5 آگوست 2013 به وقت آمریکا و 15 مرداد 92 به وقت ایرانه!)، اگه کسی کمکی خواست که از دستم برمیومد، در خدمتم.
نکات مهم:
سوالهاتون در مورد اینجا، اگه جوابی براش داشته باشم به احتمال 90% تو مهاجرت نامه ام هست، که میتونین از توی امضام بخونین.
لطفا بدون خوندن مهاجرت نامه ام از من سوالی نپرسید که از گذاشتن این پست پشیمون نشم!
من در مورد بچه ها و مدرسشون اطلاعی ندارم، ببخشید.
فعلا هم آدرسی ندارم که بتونم در خدمتتون قرار بدم که در بدو ورود ازش استفاده کنین، اگه تونستم بعدا میام و این نوشته رو آپدیت میکنم.
متاسفانه کار هم برای کسی سراغ ندارم، خودمم دنبال کار میگردم!

شاید نتونم کمکتون کنم، اما اگه بتونم، خوشحال میشم Smile
به خاطر همین این پست رو گذاشتم Smile

*من ممکنه دیر به دیر بیام تو مهاجرسرا یا این تاپیک، اگه میتونستم کمکتون باشم، بهم پیغام خصوصی بدید که متوجه بشم و بیام اینجا!
سلام
از شما که این همه لطف داشتید و این اطلاعات عالی را دادید بعیده که پشیمون بشید .(این جمله کمی تند نبود)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، ojee ، dana ، behfaza ، romance33 ، kmzamani ، mahbube ، golia ، alirezanz
(2010-03-04 ساعت 13:12)honareirani نوشته:  واسه همین چیزاست که مهاجرسرا رو دوست دارم !
دست همتون درد نکنه.

دوستان کسی در سن فرنلدو ولی هست ممنون میشم خبری بده
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، dana ، behfaza ، romance33 ، golia
اگر در لس آنجلس به دنبال محل اقامت مناسب تر از هتل برای مدتی کوتاه می گردید ،

اگر برای گرفتن SSN ، افتتاح حساب بانکی ، گرفتن کردیت کارت و دریافت گواهینامه رانندگی ظرف مدت سه روز کاری تمایل دارید ،

اگر بدنبال مشاوری مطمئن و قابل اطمینان با اطلاعات بالا می گردید ،

باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

فقط کافیست با شماره تماس 0013104300060 یا 02185315315 تماس بگیرید.
پاسخ
(2013-08-25 ساعت 01:34)immigrangel نوشته:  اگر در لس آنجلس به دنبال محل اقامت مناسب تر از هتل برای مدتی کوتاه می گردید ،

اگر برای گرفتن SSN ، افتتاح حساب بانکی ، گرفتن کردیت کارت و دریافت گواهینامه رانندگی ظرف مدت سه روز کاری تمایل دارید ،

اگر بدنبال مشاوری مطمئن و قابل اطمینان با اطلاعات بالا می گردید ،

باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

فقط کافیست با شماره تماس 0013104300060 یا 02185315315 تماس بگیرید.

لطفا مشخصات ، حداکثر زمان و هزینه محل اقامت را به اینجانب اعلام فرمایید
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، dana ، romance33
سلام به همه دوستان
ما هنوز سفرمون را شروع نکردیم احتمالا تا اواخر مهر عازم میشویم میخواستم بدونم کسی میتونه در بدو ورود به ما کمک کنه برای کارهای اولیه اقامت و .....اگر کسی هست خواهش میکنم اطلاع بدهد با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: dana ، behfaza
ببخشید یادم رفت بنویسم که ما میخواهیم به لوس انجلس و شهر ارواین برویم اگر کسی در انجا ساکن میباشد و آمادگی برای کمک به یک خانواده 4نفره را دارد لطفا برای من پیام بگذار با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: نوروز ، behfaza
(2013-09-29 ساعت 02:41)mama2030 نوشته:  ببخشید یادم رفت بنویسم که ما میخواهیم به لوس انجلس و شهر ارواین برویم اگر کسی در انجا ساکن میباشد و آمادگی برای کمک به یک خانواده 4نفره را دارد لطفا برای من پیام بگذار با تشکر

فقط امیدوارم با حساب کتاب دارید تشریف میبرید چون ایرواین کار بار کلا نیست و تقریبا هر کی رو که میشناسم رفته بعد از چند ماه بیکاری کشیدن مجبور شده از اون شهر تقریبا گرون خارج بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Lindsay Wagner ، behfaza ، romance33 ، odiseh ، golia
[qهیوستون رو من حساب کنید

(2013-09-29 ساعت 02:39)mama2030 نوشته:  سلام به همه دوستان
ما هنوز سفرمون را شروع نکردیم احتمالا تا اواخر مهر عازم میشویم میخواستم بدونم کسی میتونه در بدو ورود به ما کمک کنه برای کارهای اولیه اقامت و .....اگر کسی هست خواهش میکنم اطلاع بدهد با تشکر

هیوستون در خدمتیم
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Lindsay Wagner ، behfaza ، romance33 ، میخک سفید ، GreenRoad ، alitab ، alirezanz
(2013-09-29 ساعت 02:41)mama2030 نوشته:  ببخشید یادم رفت بنویسم که ما میخواهیم به لوس انجلس و شهر ارواین برویم اگر کسی در انجا ساکن میباشد و آمادگی برای کمک به یک خانواده 4نفره را دارد لطفا برای من پیام بگذار با تشکر

سلام من نزدیک ارواین هستم. نه خود ارواین! اگه کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم. میتونین خصوصی پیام بدین.
پاسخ
عزیزانی که به هیوستون می اید میتونید رو کمک من و خانواده ام حساب کنید خوش باشید
2013AS52XX • مصاحبه: 25April/آنکارا/برگه صورتی/تاریخ کلیر:18 June/دریافت ویزا:26 june مقصد:Houstonورود:20 September دریافت سوشیال:1 November/گرین کارت:June 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، s.s.h ، yaszamansani ، lighter ، behfaza ، pv-n ، mahdibashoma ، GreenRoad ، jojo_hami ، vahidhm ، khder ، behjat ، اریوبرزن ، alirezanz
بچا ها کسی در مریلند نیست؟واشنگتن؟....کسی اونجا هست بتونه کمک کنه یا کسی رو میشناسید؟کمک کردن فقط در حد معرفی یک هتل ارزان برای یکی دو هفته و یا معرفی خانه ای اجاره ای نزدیک به مراکز خرید و معرفی مهدکودک..ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube ، behfaza
با سلام میخواستم نظرتون رو راجع به لوما پارک اطراف لوس انجلس چیه
1-وضع زندگی چطوره
2-وضع کار چطوره
3-قیمت اجاره خونه و مخارج زندگی برای یه خانواده 4 نفره چقدره
و کلا هرچی به نظرتون میرسه و اینکه ایا اونجا ایرانی هست یا نه امنیتش چطوره و .......کلی سوال تو ذهنمه لطفا در مورد خوبیها وبدیهاش بگید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، alitab
(2010-03-01 ساعت 18:50)Ashkan.R نوشته:  سلام
من دیدم یک سری از دوستان اعلام امادگی کردن برای اینکه اگر کسی وارد آمریکا شد در روزهای اول به نحوی کمک کنند
لذا این موضوع را ایجاد کردم
افرادی که تمایل به این کار دارند لطفا مشخصات خود را در این صفحه قراردهند و همچنین اعلام کنند چه کمکی از دستشان بر می اید

من در هيوستون هستم.اكر كسي قصد داره به اينجا بيادميتونم تا جايي كه امكان داره راهنمايي كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mhb161 ، saeedshafiee ، اریوبرزن ، mahbube ، میخک سفید ، lighter ، behfaza ، ojee ، pv-n ، GreenRoad ، behjat ، alirezanz
سلام دوستان عزیز
من اوایل فوریه عازم کالیفرنیا هستم
جای دقیقش هنوز برام مشخص نیست، لس آنجلس، سانفرانسیسکو، سن خوزه، سن دیگو... زیاد برام فرقی نداره.
کسی هست که لطف کنه و در بدو ورود کمکم کنه برای تهیه اتاق، آپارتمان و یا همخونه؟
ممنون می شم بهم پیام یا ایمیل بدین.
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee ، pv-n ، alitab

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان