کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
سلام
من دیدم یک سری از دوستان اعلام امادگی کردن برای اینکه اگر کسی وارد امریکا شد در روزهای اول به نحوی کمک کنند
لذا این موضوع را ایجاد کردم
افرادی که تمایل به این کار دارند لطفا مشخصات خود را در این صفحه قراردهند و همچنین اعلام کنند چه کمکی از دستشان بر می اید
پاسخ
همانطور که قبلا هم گفتم اگر کسی به منطقه سنفرانسیسکو می آید و هیچ کسی را ندارد من می توانم در روزهای آخر هفته به او کمک کنم که با شهر و وسایل رفت و آمد و کارهای ضروری دیگر آشنا شود. فکر می کنم به مشخصات کامل در این تاپیک نیازی نباشد.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
سلام دوستان راستش من خودم تازه وارد امریکا شدم ونیاز به کمک دارم اما اگر هرکمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم انجام بدم من اتلانتا هستم
پاسخ
آخه حمید !!! کی میخواد بیاد توی میزوری و این سوز و سرماش زندگی کنه؟؟ آخه کی تکزاس و لس آنجلس و ... را ول میکنه بیاد اینجا؟ کار فراوونه؟ خونه ارزونه؟ جمع ایرانیا جمعند؟ بدتر از همه تو هم که رفتی توی یه ده کوره، ته دنیا مثلی این بی کس و کارها کز کرده ای یه گوشه ای و خودتی و خودتی؟ آخه نه، بگو یه بنده ی خدای تازه وارد هم بخواد بیاد دور و بر تو؛ تا کی میتونه اون قیافه ی نحس و پیرمردی ترا طاقت بیاره ؛ هان؟ بیا برو تو یکی دیگه که دستی چپ و راستت رو نمیشناسی، ادای راهنماها رو در نیار... !!!

سلام دوستان؛ بنده هم به نوبه ی خود و برخلاف خرد درون وسوسه گرم، درخدمت همه ی دوستانی هستم که قصد دارند تشریف بیاورند لکسینگتون میزوری(مــُردم بسه که هی اسم محله های ایانیشون رو گفتند و من هیچی نگفتم) . بله دوستان این شهر لکسینگتون آنقده بزرگه که وقتتون رو برای ذکر محله هاش نمیگیرم. قبلا ً هم عرض کردم همه چی داره. پمپ بنزین ، خیابون، رستوران و از همه مهمتر آدم. بخصوص که همه شون هم مثل خودم جوونی جوونند و در بازنشستگی بسر میبرند.

بهرحال قدمتون روی چشم!!! مخصوصاً خانواده های جوونی که حوصله ی بچه داری هم دارند که دیگه نور علا نوره!! اما خارج از شوخی؛ اگه کاری از دست بنده برمیاد؟ تعارف نکنید که بنده در حد توان و سراپا درخدمتم.
پیروز باشید...ارادتمند حمید میزوری
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
به به . حال میکنم میبینم انقدر آدم با معرفت و با منش توی سایت هست .
آفرین به شما که نشان دادید خانواده مهاجرسرا چیزی فراتر از ارتباطات مجازی در دنیای اینترنت هست .
من که آمریکا نیستم ولی توی شیراز حاضرم تور لیدر کسانیکه میاند شیراز باشم .
هر کمکی از دستم بر میاد دریغ نمیکنم. اگر هم کسی توی تهران بچه اش زیاد اذیت میکنه صدرا حاضره بیاد خودشو نشون بچه بده تا بچه تا آخر عمرش هر وقت میگن صدرا ساکت بشه .
پاسخ
من هنوز جواب کلیرنسم نیومده و اگه خدا بخواد قرار اردیبهشت ماه برم اتلانتا نکته مهم اینه که توی این 4 ماههی که با سایت اشنا شدم تا حالا این همه ذوق زده نشده بودم خیلی حال کردم دم همتون گرم خوندن همین چند خط برای من خیلی جالب و دلگرم کننده بود با اینکه 3 عمو در اتلانتا دارم
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
پاسخ
برای کسانی که به اورنج کانتی میان حتی اگر کسی رو هم داشته باشند میتونند روی کمک من حساب کنند.........برای پیدا کردن خونه و گرفتن گواهینامه و مدرسه ی بچه و هر کمک اولیه ای که از دستم بر بیاد .حداقلش توی این مدت کوتاه اونقدر دوست و آشنای خوب پیدا کردم که بتونیم ازشون راهنمائی بگیریم و از همه مهم تر برای تنها نبودن و داشتن یک هم زبون و یک هم درد مثل خودتون .Smile
به نظر من مهاجرت مثل مردن میمونه که وقتی میمیری دستت از دنیا کوتاه میشه حتی اگه تو بهشت هم بری باز اولش سخته.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، nochen ، lexington ، mohsen324 ، sh-b ، Ashkan.R ، maryamjay ، ChairMan ، Behinaz ، سارا کوچولو ، OverLord ، rs232 ، اليزا ، nnazi_2005 ، merdax ، fairwall ، Shahryar ، hanim ، m.memari ، amirsamira ، jam_14051 ، arshiya ، homeless ، shr.jafari ، Spiritual ، ساشا ، Ali Sepehr ، gmah ، hamed_gh ، honareirani ، shahram1347 ، SamiraN ، kash ، R.F ، Hossein81 ، soroush2031 ، tehranipoor ، s..setare ، behroozm ، Jav3 ، indmehdi ، seravin ، soltan ، usa.lover ، drkamrani1 ، Monica ، loony ، kasra ، morteza_2010 ، star4631 ، balot ، khabaloo ، aadine ، mary joon ، hamedrouhi ، sina619 ، انا ، Eskandari ، Ehaqiqi ، aminghshiraz ، امیلا ، lorecance ، najibi ، shamim ، nastaran86 ، shahrooz59 ، sorena ، alirezagh ، soniarazmi ، emankh101 ، parviz ، nima_b0 ، Pedram.mt ، sepinod ، faraz_k ، mahboobeh A.tehrani ، peyman.eskandary ، SANI HAGHIGHI ، ghasr ، zina s ، mehdiii ، Omidooo ، dana ، shkhmo ، ASALI ، پرستو ، Solitude ، ملیحه مجید ، مانترا ، mohajer13 ، مزون صفا ، saba1100 ، HAZARA ، SK89 ، nayer ، mgolchin13 ، milad_aae ، maryam_a ، زری وحدتی ، FMANIS ، Lemony ، abloom_ma ، گل نهال ، sh-p ، mama2030 ، morteza.hosseini ، behfaza ، farhad8893 ، lighter ، kamix ، nasam ، alirezanz ، tabar ، asbehzad ، سروین 93 ، mohamad92 ، odiseh ، kpks ، taherifar ، lighthouse ، ali.b ، m.abdeahad ، rahamin ، hamid.2020 ، asbebarfi ، nazaningh67
افرین به معرفت همتونSmile-
ای ول به همهتون
case:19###
Big Grin

پاسخ
چاکر شما در خدمتیم

آقا اگر کسی‌ هوس کرد بیاد کنتاکی برای خوردن مرغ کنتاکی ،من آدرس خیلی‌ از مرغ کنتاکی فروشی‌ها رو بلدم که بهشون بدم.

گذشته از شوخی من لکسینتون توی ایالت کنتاکی هستم،اگر هر کس گزارش افتاد اینوری من در خدمتم که بریم برای سوشیال سکوریتی کارت،مدرسه‌ی بچه،اجاره خونه،گواهینامه رانندگی‌،خرید ماشین ،فود استمپ،گرین کارت و و و ... چیزای دیگه.

من ماشینو روشن میزارم تا گرم شه که بریم ،خلاصه منتظرم.

(راستی‌ دعا کنید گرین کارت خودم بیاد فعلا،جالبه که مال همسر و دخترم ۲۰ روز پیش اومده ولی‌ مال من نیومده در صورتی که من برنده اصلی‌ بودم،امروز هم زنگ زدم کلی‌ مشخصات گرفت گفت میفرستیم ،اگر تا ۴۵ روز دیگه نیومد باز تماس بگیر{خیلی با هوشن})
پاسخ
من و همسرم هم در تارزانا در خدمت دوستان هستیم و با اینکه تازه اومدیم و هنوز خودمون جا نیفتادیم ولی هر خدمتی که از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم .
پاسخ
بابا دمتون گرم
[font=Times New Roman]
NO PAIN NO GAIN
[/font]
پاسخ
تو کلمبیای کارولینای جنوبی یا آستین تگزاس دوستان نیستند؟
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، rs232 ، Jav3 ، morteza_2010 ، Artim ، balot ، lorecance ، emankh101 ، shkhmo ، HAZARA ، mohamad92 ، taherifar
واقعا كه از همه دوستاني كه اينقدر حس انساندوستي و كمك به ديگران رو دارن تشكر ميكنم.
اميدوارم همتون موفق و پيروز باشيد و زندگي آرام و شادي رو داشته باشيد.
ممنون.
پاسخ
اوه اوه جای ما دیگه نیست ! لول ---

با اجازه پیش کسوتانی مث آرش و لیلا و ... Big Grin من هم تو لس آنجلس هستم البته خود لس آنجلس نه ! توی :ولیش" هستم . مدتی مدیدی نیست ! Big Grin مدت عدیدی است که اینجام ، اگه دوستان به غیر از کار (چون خودمم دنبال یه درست حسابیشم Big Grin) مشکل دیگه ای مثل ماشین خریدن یا ... دارند می تونم کمکشون کنم !

منتظرم دیگه Big Grin پاشید بیاید
پاسخ
واسه همین چیزاست که مهاجرسرا رو دوست دارم !
دست همتون درد نکنه.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان