کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هیوستون، ایالت تگزاس
من هوستون زندگی‌ می‌کنم و دنبال یه همخونه منظم هستم .اگه کسی‌ مایل بود در خدمتیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، AmericanHamid ، kasra ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، shkhmo
(2011-09-10 ساعت 06:40)alimasumi نوشته:  من هوستون زندگی‌ می‌کنم و دنبال یه همخونه منظم هستم .اگه کسی‌ مایل بود در خدمتیم.

s سلام من میتونم مزاحمتون بشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hunter ، SH1A2R3 ، shkhmo
ببخشید اگر کسی مثل من زبانش متوسط باشه و از راه لاتری داره میاد تحصیلاتشم دیپلمه میتونه کار گیر بیاره؟ هر کاری که باشه کارگری و غیره
اگه بخوام ادامه تحصیل بدم میتونم روی کمک دولت حساب کنم؟ (کمک ایالتی)
چقدر باید پول داشته باشم تا یه کار ساده برای امرار معاش گیرم بیاد؟ منظورم انیه که چقدر باید از جیب بخورم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، etefag ، arezoo bj ، New York ، mhb161 ، kavari
به یک فروند همخونه نیازمندیم! بچه خوب و تمیزی باشه! :دی

پاسخ
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، shkhmo ، mhb161 ، Iaccept
سلام.
من و همسرم می خوایم بیایم هوستون و مجبوریم هتل بگیریم.کسی هتل ارزان و مناسب اونجا سراغ داره؟ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali.narooei ، tamanna ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، shkhmo ، mhb161 ، Iaccept
(2011-09-30 ساعت 23:53)اونگ نوشته:  سلام.
من و همسرم می خوایم بیایم هوستون و مجبوریم هتل بگیریم.کسی هتل ارزان و مناسب اونجا سراغ داره؟ممنون.

اول که قدم رو چشم.
بعد اینکه چرا هتل؟
چرا خونه اجاره نمی‌‌کنید؟

میتونید تو این آدرس هتل‌ها و قیمت‌های مختلف را ببینید و رزرو کنید.
http://www.google.com/hotelfinder/#searc...ston+Texas
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، ali.narooei ، tamanna ، mahdicivil ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، mml ، MPU ، shkhmo ، mojtaba_k ، bakhshandehgy ، سمانه777 ، sce ، mhb161 ، odiseh ، mehdi2014
ممنون.ولی مگه میشه در بدو ورود بدون گرین کارت و سوشال و کارت اعتباری خونه اجاره کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ali.narooei ، MAHDI2012 ، shkhmo ، mojtaba_k ، bakhshandehgy ، mhb161
(2011-10-01 ساعت 11:34)اونگ نوشته:  ممنون.ولی مگه میشه در بدو ورود بدون گرین کارت و سوشال و کارت اعتباری خونه اجاره کرد؟

والا من واسه یکی‌ از دوستان اجاره کردم. Smile
وقتی اونا رسیدن با گذر نامه رفتن آفیس و امضا کردن.
یادتون باشه دوست عزیز وقتی شما گذر نامه با ویزا و مهر فرودگاه دارید تا زمانی‌ که گرین کارت بیاد اعتبارش معادل گرین کارت هست. Smile
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
(2011-11-21 ساعت 03:28)lale نوشته:  سلام
ما تازه اومدیم هیوستون کسی اینجا دنبال دوستی با یه خانواده ایرانی هست
سلام خوش آمدین.شماره تلفن را برام پیام خصوصی کن تا باهات تماس بگیرم

CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، SH1A2R3 ، shkhmo ، etefag ، mhb161 ، odiseh
سلام دوستان....
برای تمام عزیزانی که در ایران هستند و تصمیم دارند به هیوستون بیان برای مستقر شدن اگر سوالی دارند و یا کاری داشته باشند اینجا تا جایی که از دست ما بر بیاد در خدمت دوستان هستیم.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
پاسخ

سلام
من بعد از این که سایت هتلها را بررسی کردم هتل studio plus را بیدا کردم که قیمت خیلی خوبی داره و چون سویت هست یعنی اشبزخانه با تمام امکانات داره خیلی راحت هست. من و همسرم اول امدیم برای 1 هفته اینجا را گرفتیم و لی بعد تصمیم گرفتیم برای 2 ماه همین جا بمونیم. اجاره هر ماه شد 1000$ که چون همه وسایل داره برای ما خیلی می ارزه. ما در شعبه sam houston هستیم. اگه نیاز به کمک داشتین به من ایمیل بزنید.
پاسخ
(2011-12-07 ساعت 08:51)farhad.s نوشته:  

سلام
من بعد از این که سایت هتلها را بررسی کردم هتل studio plus را بیدا کردم که قیمت خیلی خوبی داره و چون سویت هست یعنی اشبزخانه با تمام امکانات داره خیلی راحت هست. من و همسرم اول امدیم برای 1 هفته اینجا را گرفتیم و لی بعد تصمیم گرفتیم برای 2 ماه همین جا بمونیم. اجاره هر ماه شد 1000$ که چون همه وسایل داره برای ما خیلی می ارزه. ما در شعبه sam houston هستیم. اگه نیاز به کمک داشتین به من ایمیل بزنید.

سلام بر همه دوستان با معرفت
اول اينكه من ميخواستم به نوبه خودم از دوستاني كه واقعا با هدف كمك كردن به اين تاپيك سر ميزنن تشكر كنم . و بگم كه ان شالا منم بزودي به شما عزيزان در هيوستون ملحق خواهم شد . البته يكي دونفر ديگه هم ميشناسم كه قصد عزيمت به اونجا رو دارند .
شما عزيزان باعث دلگرمي ما هستيد .
به اميد موفقيت همه
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
پاسخ
سلام دوستان عزیز, من و همسرم یک سالی هست که در هوستن هستیم و میخواهیم برای تطیلات کریستمس با ماشین سفری به کلورادو داشته باشیم, خانوادهایی که دلشون برای کوه و برف تنگ شده و دوست دارن با ما همراه بشن , خوش حال میشیم ما رو همراهی کنند. لطفا سریتر خبر بدید. ممنون
پاسخ
Az doostani ke dar Houston saken hastan, bad nist baham bishtar dar ertebat bashim, hadeaghal doostane jadidi momkene baraye ham bashim Smile
emaile man aidinx625@gmail.com
az doostani ke tamayol dashtan behem email bezanan ta betonim hamegi baham hamahang konim
shad bashid ayyam be kam

پاسخ
تشکر کنندگان: Man ، shkhmo ، mehdi2014
سلام دوستان عزیز ،اگه در مورد خرید ماشین کمکی‌ خواستید،من می‌تونم راهنماییتون کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، mohammadm64 ، shkhmo ، mhb161 ، mehdi2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان