کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دوست عزیز من میگم برای ما ( ما ) ایرانی ها بهترین هستن وگرنه بهترین ایرلاین در دنیای امروزی سنگاپور ایرلاین هست مالزی ایر هست هاین ایر . قطر ایرویز 5 ستاره هست کینگ فیشر آسیان ایر لاین 5 ستاره هستن . درضمن من در پستهام نامی از مالزی ایر نبرده بودم . ( پرواز مستقیم ملاک هست پرواز مستقیم شرط هست نه اینکه تمام ایرلاینها را بنویسیم بگیم این بهترین هست ) .
من با امارات پرواز دور به استرالیا رفتم در فرصت کلاس و عالی بود پذیرایی را خودم به میل خودم انتخاب کردم .

در جلسه ای که در سویس برگزار شد ایرفلوت هیچ محبوبیتی نداره و در ایرلاینهای اروپایی مورد استقبال کمی قرار میگیره . ( اروپایی ها از این ایرلاین کم استفاده میکنن )

من در یکی از ارسالهام گفتم که ایرلاینهای خوبی در دنیا هستن ولی برای ما خوب نیستن ماننده همین مالزی ایرلاین . تاهی ایر ( نایلند ) . سنگاپور ایرلاین . ایرآسیا . ویرجین . ایرفرانس . برتیش ایرویز . ایبریا . دلتا . پانامریکن . کنتینانتال ایر . سویس ایر و .... یا به ایران پرواز ندارن یا باید در اون کشور هواپیما را عوض کنن به جای 2 پرواز 3 پرواز ( خسته کننده ) . من رو پرواز مستقیم تکیه میکنم . ارسالهای من را بدقت بخونید میبینید که هر ایرلاینی را پیشنهاد میدم فقط پرواز مستقیم هست حال اگه کسی دوست نداشت خوب میتونه با هر ایرلاینی بره .

میدونی در اروپا ایرفلوت درجه 2 به حساب میاد ؟ مسافرانی کمی با این ایرلاین پرواز میکنن
همین ایرفلوت 3 ستاره هست

ماهان ایر هم توی همین سایت نوشته 2 ستاره .

برای من و بیشتر دوستانم راحتی / آسایش امنیت / استاندارد جهانی / از همه چیز بهتره .

برای خط لس آنجلس : ک ال ام / لوفتهانزا / امارات / ترکیش / را من قبول دارم ( پرواز مستقیم ) .

بخاطر مسائلی نمیتونم بیشتر باز صحبت کنم .

به نظر شما احترام میگذارم . با احترامی که به شما میگذارم ولی با شما موافق نیستم چون تخصصی نگاه نمیکنید .

عید شما مبارک شاد سربلند موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini ، soheilbadami ، WIKIMAN ، mml ، silia ، Farshid22 ، payam62
(2011-03-19 ساعت 16:45)Nazem نوشته:  mr amir عزیز بخاطر پیشگیری از بروز تشنج پستهاتون رو عدم تایید کردم. لطفا از ارسال پستهای مشابه خودداری فرمایید.

آقای ناظم غایب اینجا تالار گفتگو است. ملک شخصی شما نیست که هر ارسالیو دلتون بخواد بدون هیچ توضیحی پاک کنید.

------------------------------
حديث عزيز، من ارسال شما رو عدم تاييد كردم (عدم تاييد به معني اينه كه ارسالتون حذف نشده و وجود داره ، اما نمايش داده نميشه).
با تشكر از Ali-J گرامي كه توضيح كافي دادند، به شما يادآوري مي كنم كه دليل من براي عدم تاييد ارسال شما اين بود كه ارسال شما - خواسته يا ناخواسته - دقيقا نقطه آغاز تشنج بود.

مطمئن باشيد كه اقدامات ما براي برقراري آرامش و هرچه بيشتر بهره بردن شما دوستان عزيز از مهاجرسراست.
Frozen Mind
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir ، maaref
(2011-03-21 ساعت 12:10)حدیث نوشته:  
(2011-03-19 ساعت 16:45)Nazem نوشته:  mr amir عزیز بخاطر پیشگیری از بروز تشنج پستهاتون رو عدم تایید کردم. لطفا از ارسال پستهای مشابه خودداری فرمایید.

آقای ناظم غایب اینجا تالار گفتگو است. ملک شخصی شما نیست که هر ارسالیو دلتون بخواد بدون هیچ توضیحی پاک کنید.

کاربر عزیز توضیح که توسط ناظم داده شد ! در ضمن شما این ملک غیر شخصی رو وقتی بهش وارد شدین بهتره که قوانینش رو هم مطالعه کنید :

نقل قول:۱۳- تبدیل محیط علمی انجمن‌ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پست‌های کاربران خاطی حذف و تاپیک به طور موقت یا دایم قفل می‌شود. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، mr.amir ، frozen mind ، mavarfan ، laili ، free_free ، maaref ، farzad-it ، payam62
مدیریت سایت میتونن همه پستهای مارو حذف یا عدم تایید کنند من و دیگر دوستان فقط میخواهیم یک تبادل نظر درباره بهتر بودن ایرلاینها برای سفر به آمریکا داشته باشیم من با کسی در سایت نه دشمنی دارم نه با کسی اختلاف دارم شاید نظرم با بعضی دوستان فرق داشته باشه ولی همه عزیز هستن و قابل احترام . امیدوارم همه دوستان با هر ایرلاینی که دوست دارن سالم و تندرست به آمریکا سفر کنن .

Big Grinاین هفته تاریخ سفر من به آمریکا معلوم میشه Big Grin

التماس دعا
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، frozen mind ، Lamborghini ، mavarfan ، maaref ، payam62
بعضی از دوستان تخصصی نگاه کردن رو فقط پول دادن بابت یک Brand خاص می دونن...

یه زمانی معروف ترین پودر رختشویی توی ایران Tide بود و الان هم که اصلا توی ایران چنین چیزی وجود نداره... تا صحبت از پودر رختشویی میاد همه فکرها به سمت Tide می ره.

تخصص یعنی پول اضافه بابت Brand دادن تجت تأثیر تبلیغات و از دست دادن قدرت انتخاب بین قیمت و تجمل و برقراری تعادل بین این دو تا با توجه به پولی که می خواید خرج کنید. ایجاد هراس تبلیغاتی به نفع یک شرکت خاص و در جهت منافع مادی این شرکت و غیرتخصصی خواندن تجربه عینی چندین نفر.

امضا - یک دارنده کارت Skywards طلایی (فقط به دلیل این که سفرها کاری بوده و خودم انتخاب کننده مسیر و خریدار بلیت نبودم) .

پ.ن به دلیل سفرهای زیاد خیلی شرکت ها رو تجربه کردم.

راستی یه سوال... فرض کنید از تهران می خواید تشریف ببرید اصفهان. این شرایط رو دارید:

1- می دونید که در 10 سال اخیر هیچ کس نه در مسیر هوایی تهران - اصفهان آسیب دیده، و نه در اتوبوس های بین شهری
2- برای سفر خودتون وقت کافی دارید (عجله ندارید). و در اصفهان فرصت کافی برای استراحت دارید تا بعد به کارهایتان برسید.
3- تنها هستید و خانواده و بچه کوچک همراهتان نیست.
4- قیمت بلیت اتوبوس حدود 11 هزار تومان است و هواپیما حدود 50 هزار تومان.
5- اتوبوس زمان سفر طولانی تر و خسته کننده تری دارد و هواپیما سریعتر و راحت تر است.

با شرایط بالا کدام گزینه را انتخاب می کردید؟ آیا دوست نداشتید از پول خود در مقصد لذت ببرید تا در مسیر؟
اگر وضعیت تغییر می کرد، مثلا همسر و فرزند کوچکتان با شما همراه می شدند، وضعیت چگونه بود؟ آیا انتخابتان همین بود؟

آیا انتخاب بهینه برای دو نفر با دو شرایط متفاوت یکسان خواهد بود؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Lamborghini ، mavarfan ، zohreh36 ، User ، free_free ، maaref ، payam62

آقا امیر...

برات سفر خوبی آرزو می کنم و خوشحالم باهات آشنا شدم. دوست دارم تجربیات شخصی خودت رو از سفر، علی الخصوص پرواز، در کنار هزینه حدودی سفرت رو برای ما بنویسی.

چیزهایی که خودت دیدی و نه اونچه توی بروشورها و تبلیغات می نویسن. این طوری به همه کمک می شه که با مقایسه شرایط، نقطه بهینه خودشون رو در منحنی هزینه - امکانات پیدا کنند. نقطه ای که برای همه یکسان نیست.

(2011-03-21 ساعت 18:48)mr.amir نوشته:  مدیریت سایت میتونن همه پستهای مارو حذف یا عدم تایید کنند من و دیگر دوستان فقط میخواهیم یک تبادل نظر درباره بهتر بودن ایرلاینها برای سفر به آمریکا داشته باشیم من با کسی در سایت نه دشمنی دارم نه با کسی اختلاف دارم شاید نظرم با بعضی دوستان فرق داشته باشه ولی همه عزیز هستن و قابل احترام . امیدوارم همه دوستان با هر ایرلاینی که دوست دارن سالم و تندرست به آمریکا سفر کنن .

التماس دعا

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، mr.amir ، maaref ، User ، free_free ، payam62
این دو تا متن رو بخونید خودتون میفهمین مشکل کجاست:
----------------------------1----------------------------
حديث عزيز، من ارسال شما رو عدم تاييد كردم (عدم تاييد به معني اينه كه ارسالتون حذف نشده و وجود داره ، اما نمايش داده نميشه).
با تشكر از Ali-J گرامي كه توضيح كافي دادند، به شما يادآوري مي كنم كه دليل من براي عدم تاييد ارسال شما اين بود كه ارسال شما - خواسته يا ناخواسته - دقيقا نقطه آغاز تشنج بود.
مطمئن باشيد كه اقدامات ما براي برقراري آرامش و هرچه بيشتر بهره بردن شما دوستان عزيز از مهاجرسراست.
Frozen Mind
و
----------------------------2----------------------------
کاربر عزیز توضیح که توسط ناظم داده شد ! در ضمن شما این ملک غیر شخصی رو وقتی بهش وارد شدین بهتره که قوانینش رو هم مطالعه کنید :
----------------------------
اولا که کسی نگفته که قانونایی که خودتون نوشتین حتما درسته و وقتیم که قانون مشکل داشته باشه ملت اعتراض میکنن که عوضش کنن.
حالا باز اولا که "محیط علمی" نبود. اختلاف نظر بود که راحتی بهتره یا اقتصادی بهتره یا غیره. مثل اینکه بگی آبی بهتره یا بنفش این سلیقه و نظره علمش کجا بود. اما ثانیا "محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی" دقیقا بود. عزیز من تالار گفتگو کارش همینه که ملت بیان اظهار نظرهای شخصی بگن. خوب این وسط اختلاف هم پیش میاد. این ادبیات ماست درک و فهم ماست مدل برخورد ماست که بحث رو به بیراهه میبره. نه وجود اظهار نظرهای شخصی. این چیزی که مدیرای سایت دنبالشن بیشتر شبیه ویکیه تا تالار گفتگو. اینجور ممیزیا از طرف مدیرا که با تکیه بر قدرت بیخودیه که بهشون داده شده همونیه که میگه همینی که من میگم درسته ولاغیر که البته ماها خوب باهاش آشناییم و عادتم داریم تا اونجا که همین دوستی که اونطور دیگران رو مسخره میکنه میگه: "مدیریت سایت میتونن همه پستهای مارو حذف یا عدم تایید کنند من و دیگر دوستان فقط میخواهیم یک تبادل نظر درباره .." عزیزم وقتی مدیر سایت بتونه همه پست های تورو پاک کنه دیگه تو نمیتونی تبادل نظر کنی.
به هر حال من گفتم دوستان با هم بهتر تبادل نظر کنیم بهتر با هم حرف بزنیم. این چیز بدی که نیست خیلیم خوبه. چرا باید حذف بشه؟ حالا اینکه بعدش چی شده رو من ندیدم اما این به من مربوط نیست. مدیرا اگه راست میگن با خاطی برخورد کنن. اونی که جو رو خراب کرده نه اونی که به جو خراب اعتراض میکنه.
آخرشم که دیدید قضیه ظاهرا بدون نتیجه بدرد بخور با گل و شیرینی ماسمالی شد و شما فقط صورت مساله رو پاک کردید و کارکرد تالار گفتگو و گفتمان بخاطر سیستم نوین کدخدامنشی شما کشک.
بابت پاک شدن پستم گله مندم اما از Frozen Mind بخاطر مدل برخوردش تشکر میکنم و به خاطر ادبیات زشت Ali-J هم متاسفم.
خواهشا اولین مدیری که این پست رو دید پاکش نکنه لااقل 4 تا مدیر بخونن بعد طبق روال خودتون پاکش کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، arshida ، maaref ، mh_hshk ، sare
من برای بزینس کلاس اقدام میکنم 4 ایرلاین به صورت مستقیم و یک ایرلاین بصورت غیر مستقیم در نظر دارم . البته گزینه اولم ک ال ام هست چون رفیقام اونجا هستن .

قطر ایرویز هم پرواز به لس آنجلس نداره وگرنه حتما با این ایرلاین میرفتم چون خیلی عالیه .

امارات / ک ال ام / ترکیش / لوفتهانزا ( مستقیم ) ------ ایرفرانس ( غیر مستقیم )

لحطه هاتون مبارک باد
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، WIKIMAN
من پست خانوم حدیث رو موقتا تایید کردم. اونهم به دلیل اینکه دوباره این مسئله تکرار نشه !
اولا که لحن برخورد من فکر نکنم اونقدرها هم که خانوم حدیث عرض کردند زشت بوده باشه ؟!؟!؟!؟! من قانونی رو برای شما یادآوری کردم که هنگام عضویت اون رو قبول کردید. دوستان در این سایت به رایگان خدماتی به شما داده می شه که در قبالش از شما حداقل چیزی که درخواست می شه رعایت قوانین سایت هست ! در صورت عدم رعایت قوانین محرومیت هایی برای کاربر خاطی درنظر گرفته شده که اعمال خواهد شد.
بحث و جدل در تاپیک ها فقط باعث افزایش اسپم در سایت و کم شدن کارآمدی سایت می شه که هیچ یک از ماها دوست نداریم این اتفاق بیفته.

ارسال های نامربوط و این ارسال به زودی پاک خواهد شد.

پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir ، frozen mind ، User ، hasti_banoo ، ParsTrader ، mahmood_eng ، Ashkan78 ، laili ، emankh101 ، maaref ، payam62
دوستان عزیز
پیام نوروز را که چیره شدن خوبی بر بدی و ناراستی است دریابیم و با گفتار نیکی که از پندار نیکمان بر می آید کردار نیک را گسترش دهیم.

من در مقام یک کاربر انجمن از دوستان خواهش می کنم خوبی ها را ببینیم و به دیگران نیز اجازه اشتباه بدهیم. روی سخنم با فرد خاصی نست. بی گمان افکار عمومی انجمن درباره گفته های ما داوری خواهند کرد و همین برای ما کافیست تا در پی "به اثبات رساندن حقانیت خودمان" نباشیم.

نوروزتان شاد باد
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، frozen mind ، ParsTrader ، mahmood_eng ، Ashkan78 ، free_free ، emankh101 ، gadfly ، maaref ، najibi ، sare ، payam62
دوستان کسی تجربه پرواز با هواپیمایی Delta رو داره ؟ قیمت های خیلی خوبی داره. برای منی که می خوام از ترکیه یکراست برم، مثلا نسبت به خود ترکیش ۴۰۰ -۵۰۰ دلار ارزونتره و پرواز توی آمریکاش هم اینترنت وایرلس داره که واقعا دوای هر دردیه Big Grin
http://www.delta.com
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، maaref
دوستان سلام.
شرکت هواپیمایی قطر ایر ویز به مناسبت نمیدونم چی، از تمام کسانی که تو سایتشون ثبت نام کنند به صورت قرعه کشی تعداد 100 بلیط رایگان اهدا میکنه در ضمن میتونید یک همراه هم داشته باشید.
مقصد هم به تمام کشورهایی که قطر ایر ویز پرواز داره.
جواب قرعه کشی هم به صورت ایمیل براتون میاد.
امیدوارم برو بچه های مهاجرسرا هم جزیی از برندگان باشند.

موفق باشید.
در ضمن شرمنده از اینکه این مطلب در چند صفحه خورده. واسه اینکه همه بچه ها بتونن بخونن
اینم لینکش:
http://www.qatarairways.com/global/en/100.html?referrer

ارسال: Javid.k
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، یاشار و ماری ، mavarfan ، emankh101 ، maaref ، najibi
(2011-04-11 ساعت 13:06)javidk نوشته:  دوستان سلام.
شرکت هواپیمایی قطر ایر ویز به مناسبت نمیدونم چی، از تمام کسانی که تو سایتشون ثبت نام کنند به صورت قرعه کشی تعداد 100 بلیط رایگان اهدا میکنه در ضمن میتونید یک همراه هم داشته باشید.
مقصد هم به تمام کشورهایی که قطر ایر ویز پرواز داره.
جواب قرعه کشی هم به صورت ایمیل براتون میاد.
امیدوارم برو بچه های مهاجرسرا هم جزیی از برندگان باشند.

موفق باشید.
در ضمن شرمنده از اینکه این مطلب در چند صفحه خورده. واسه اینکه همه بچه ها بتونن بخونن
اینم لینکش:
http://www.qatarairways.com/global/en/10...@yahoo.com

ای جاوید ناقلا:

میبینم که همرو داری از طریق رفرال لینک خودت ثبت نام میکنیWink اینجوری شانس خودتو افزایش میدیSmile

گفتم واسه خندش وگر نه از موفقیت دوستان خوشحال میشمSmile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: لیلا ج ، mavarfan ، emankh101 ، REZA1390 ، maaref
(2011-03-21 ساعت 18:48)mr.amir نوشته:  مدیریت سایت میتونن همه پستهای مارو حذف یا عدم تایید کنند من و دیگر دوستان فقط میخواهیم یک تبادل نظر درباره بهتر بودن ایرلاینها برای سفر به آمریکا داشته باشیم من با کسی در سایت نه دشمنی دارم نه با کسی اختلاف دارم شاید نظرم با بعضی دوستان فرق داشته باشه ولی همه عزیز هستن و قابل احترام . امیدوارم همه دوستان با هر ایرلاینی که دوست دارن سالم و تندرست به آمریکا سفر کنن .

التماس دعا

سلام
تبریک برای ویزا ولی شما جطور روز مصاحبه و روز قبل از دریافت ویزا رفتین امریکا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
پاسخ
تشکر کنندگان: REZA1390 ، maaref
بچه ها سلام
قطرایروی برای ماه می و جون یه قرعه کشی برای پرواز های لوکسش گذاشته(یکی بخر دو تا ببر)
تا 9 ساعت دیگه(14-4-2011) میتونید بوک کنید و در این قرعه کشی شرکت کنید.
http://www.qatarairways.com/global/en/cugs/100.html

اینام شرایطشه:
Terms and Conditions

* Offer is only valid for bookings made through qatarairways.com/100
* Travel between: 1st May and 14th June 2011 (all travel completed by 14th June)
* Purchase dates: 13th and 14th April 2011, according to the local time of your departure city
* Offer applicable to fare only. Taxes & fees must be paid
* Valid on Qatar Airways operated flights only
* Limited to Economy class (Booking classes H, K, Q, M, L, B, and Y only) tickets cannot be upgraded using Qmiles
* Offer applies to return trips only
* Bookings between Buenos Aires and Sao Paulo not permitted
* Bookings from Houston, Washington DC and New York with final destination Doha not permitted. All destinations from these cities beyond Doha are permitted
* The price shown on Price & Date Options and Flight & Fare Selection pages are per person
* Changes before/after departure allowed for US$ 50 per change + any fare difference
* The offer requires all travellers to remain on the same booking; travellers may not travel separately
* No refunds, 100% cancellation fee will be applied
* Child discount not applicable. Children should book as adults
* Infant discount 80% of the adult fare. Taxes & fees must be paid
* Seats are limited and subject to availability
* The 2-for-1 offer cannot be used in conjunction with another offer
* Other conditions apply, please review the terms at the time of booking
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mml ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان