کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2018-03-13 ساعت 20:15)hoseyn نوشته:  
(2018-02-14 ساعت 20:51)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام
کسی تا حالا با لوفتانزا پرواز داشته؟
اگر میشه تجربتون با این ایرلاین رو بزارید
من میخوام بلیط بگیرم بین امارات و ایر فرانس و لوفتانزا بدجور گیر کردم متاسفانه قیمت هاشونم فوق العاده گرانه! Sad
ممنون میشم راهنمایی کنید Shy
لوفت هانزا بهترینه
اصلن سراغ امارات و ارفرانس نروید. اولی را تجربه کردم و دومی را شنیدم.
ترکیش را چندبار امتحان کردم. غیر از اذیتهای کنترلی در فرودگاه استانبول بقیه اش خوب بود. شنیدم از چمدون بعضی ها دزدی شده. ولی خودم چنین مشکلی نداشتم.

راستش من خودم چند بار با ترکیش ایرلاینز از تهران به استانبول اومدم هر دفعه چمدون هام یا ضربه خورده بودن یا چرخش شکسته بود!!
برای یک مسیر طولانی اونم تا امریکا ترکیش منطقی شاید نباشه
بیشتر تو فکر ایرلاین های اروپایی هستم
ولی قیمتشون دو برابر امارات یا قطر ایرویز هست!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-15 ساعت 23:34)Amir_Hossein21 نوشته:  
(2018-03-13 ساعت 09:23)nora نوشته:  
(2018-02-14 ساعت 20:51)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام
کسی تا حالا با لوفتانزا پرواز داشته؟
اگر میشه تجربتون با این ایرلاین رو بزارید
من میخوام بلیط بگیرم بین امارات و ایر فرانس و لوفتانزا بدجور گیر کردم متاسفانه قیمت هاشونم فوق العاده گرانه! Sad
ممنون میشم راهنمایی کنید Shy
من با هر سه بارها سفر کردم امارات یک ذره راحت تره . اونقدر مسیر طولانیه که آدم صد بار به غلط کردم میوفته
ولی اگر بشه غیر اکونومی گرفت یک مقدار از این زحمت کم میشه
خوب مشکل همینجاست دیگه
تو پرواز هایی که از خلیج فارس و کشور های عربی میرن آمریکا چونک مسیر طولانیه شاید سخت بشه تحمل کردن 14 ساعت پرواز رو تا واشنگتن دی سی!!
در پرواز های اروپایی شما زمان بیشتری درگیر خواهید بود، بعد از رسیدن به المان و چند ساعت معطلی حداقل ده دوازده ساعت دیگه هم پرواز. غذا مزخرف ولی نوشیدنی هر چی بخوای. برای کسانی که اهلش هستند خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-17 ساعت 02:31)nora نوشته:  
(2018-03-15 ساعت 23:34)Amir_Hossein21 نوشته:  
(2018-03-13 ساعت 09:23)nora نوشته:  من با هر سه بارها سفر کردم امارات یک ذره راحت تره . اونقدر مسیر طولانیه که آدم صد بار به غلط کردم میوفته
ولی اگر بشه غیر اکونومی گرفت یک مقدار از این زحمت کم میشه
خوب مشکل همینجاست دیگه
تو پرواز هایی که از خلیج فارس و کشور های عربی میرن آمریکا چونک مسیر طولانیه شاید سخت بشه تحمل کردن 14 ساعت پرواز رو تا واشنگتن دی سی!!
در پرواز های اروپایی شما زمان بیشتری درگیر خواهید بود، بعد از رسیدن به المان و چند ساعت معطلی حداقل ده دوازده ساعت دیگه هم پرواز. غذا مزخرف ولی نوشیدنی هر چی بخوای. برای کسانی که اهلش هستند خوبه

خوب
شما الان جای بنده باشید چیکار میکنید؟
راستی اینجا هم بگم من اول ورود هستم و یک پسر 17 ساله هم همراه خودم دارم
قطر ایرویز با تحمل پرواز 14 ساعته تا واشنگتن دی سی و همسفری با پاکستانی ها و هندی ها که بهداشت رو رعایت نمیکنن
یا لوفتهانزا با تقسیم پرواز در فرانکفورت و همسفر های المانی و اروپایی ولی با کیفیت پایین هواپیما هاش
!!!!!!
واقعا دیگه درگیر کرده این مسعله ذهنمو Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-17 ساعت 19:00)Amir_Hossein21 نوشته:  
(2018-03-17 ساعت 02:31)nora نوشته:  
(2018-03-15 ساعت 23:34)Amir_Hossein21 نوشته:  خوب مشکل همینجاست دیگه

خوب
قطر ایرویز با تحمل پرواز 14 ساعته تا واشنگتن دی سی و همسفری با پاکستانی ها و هندی ها که بهداشت رو رعایت نمیکنن
یا لوفتهانزا با تقسیم پرواز در فرانکفورت و همسفر های المانی و اروپایی ولی با کیفیت پایین هواپیما هاش
!!!!!!

به نظر من اکونومی قطر رو بکل فراموش کن. قطر ایرویز بیزینس کلاس فوق العاده ای داره ولی اکونومی کلاسش چنگی به دل نمی زنه.
اگه بودجه ات اجازه می ده سوئيچ کن به Premium Economy لوفت هانزا. من دو دفعه است که با این کلاس مسافرت می کنم و خیلی راضی هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-17 ساعت 21:58)marco250 نوشته:  
(2018-03-17 ساعت 19:00)Amir_Hossein21 نوشته:  
(2018-03-17 ساعت 02:31)nora نوشته:  در پرواز های اروپایی شما زمان بیشتری درگیر خواهید بود، بعد از رسیدن به المان و چند ساعت معطلی حداقل ده دوازده ساعت دیگه هم پرواز. غذا مزخرف ولی نوشیدنی هر چی بخوای. برای کسانی که اهلش هستند خوبه

خوب
!!!!!!

به نظر من اکونومی قطر رو بکل فراموش کن. قطر ایرویز بیزینس کلاس فوق العاده ای داره ولی اکونومی کلاسش چنگی به دل نمی زنه.
اگه بودجه ات اجازه می ده سوئيچ کن به Premium Economy  لوفت هانزا. من دو دفعه است که با این کلاس مسافرت می کنم و خیلی راضی هستم.

ترجیحا خودمم دلم میخواد اکونومی بگیرم Smile
ولی روی کیفیت و بهداشت ایرلاین خیلی حساس هستم
یک دفعه با الاتحاد از تهران به بانکوک رفتم انقدر مورد های بد و خاصی دیدم توی هواپیما که اصلا طوری شد از برگشتن بلیطمو عوض کردم با تای ایرویز اومدم تهران !
الانم نگرانم اون موارد بهداشتی بد توی الاتحاد توی قطر ایرویز یا امارات هم باشه به خلطر همین خیلی استرس دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب بلاخره بلیطمون رو رزرو کردیم Smile
برای 23 می با قطر ایرویز به مقصد واشنگتن
دوستانی که با قطر رفتن درسته که میگن توی دوحه که از هواپیما پیاده میشیم با اتوبوس میبرنمون ترمینال فرودگاه و توقف اول اتوبوس برای مسافرانی که میخوان وارد دوحه بشن و توقف دوم برای مسافرانی که ترانزیت دارن؟!
و اینکه 2 ساعت و 10 دقیقه کانکشن توی دوحه کافیه و میتونم به پرواز بعدی برسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-22 ساعت 19:09)Amir_Hossein21 نوشته:  خوب بلاخره بلیطمون رو رزرو کردیم Smile
دوستانی که با قطر رفتن درسته که میگن توی دوحه که از هواپیما پیاده میشیم با اتوبوس میبرنمون ترمینال فرودگاه و توقف اول اتوبوس برای مسافرانی که میخوان وارد دوحه بشن و توقف دوم برای مسافرانی که ترانزیت دارن؟!
اون قضيه اتوبوس براي ترمينال موقت بود.با راه اندازي ترمينال جديد ديگه با اتوبوس حمل و نقل نمي كنند و مستقيم با jetway وارد ترمينال جديد مي شويد.
دو ساعت layover زياد هم هست Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-23 ساعت 01:45)marco250 نوشته:  
(2018-03-22 ساعت 19:09)Amir_Hossein21 نوشته:  خوب بلاخره بلیطمون رو رزرو کردیم Smile
اون قضيه اتوبوس براي ترمينال موقت بود.با راه اندازي ترمينال جديد ديگه با اتوبوس حمل و نقل نمي كنند و مستقيم با jetway  وارد ترمينال جديد مي شويد.
دو ساعت layover زياد هم هست  Big Grin

آهان پس فرودگاه حمد خیلی پیش رفته تر از قبلش شده Smile
اخه شنیدم خیلی بازرسی توی دوحه انجام میدن ممکن هست طول بکشه به خاطر همون یه خورده نگران بودم که به گیت بعد نرسم
ولی خوب انگاری اونجا کسایی هستن که راهنمایی بکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای مسیر نیویورک آلیتالیا رو میخوام انتخاب کنم البته قیمتش خیلی مناسبه خوشحال میشم نظرات و تجربیات دوستان رو بدونم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-17 ساعت 10:48)ali3875 نوشته:  دوستان برای مسیر نیویورک آلیتالیا رو میخوام انتخاب کنم البته قیمتش خیلی مناسبه خوشحال میشم نظرات و تجربیات دوستان رو بدونم

خط هوایی جالبی نیست از نظر کیفیت ولی از بعذ مسافت به ایرلاینهای عربی ارجحیت داره Shy
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875
سلام
دوستان ما برای اولین بار خودمون ميخايم از سایت قطر ایرویز بلیط رو بگیریم، دوستانی که قبلا از این سایت خودشون بلیط خریدن به مشکلی بر نخوردن؟ مقصد ما لس آنجلس هست.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان 
میخواستم از ترکیش به مقصد شیکاگو برای آخر MAY بلیط بگیریم . آیا محدودیت بهداشتی مرتبط به کرونا برای ورود ایرانیان در حال حاضر وجود دارد؟
شماره کیس: 2011AS00044XXX
کنسولگری: ابوظبي
کارنت شدن کیس: ؟
دریافت نامه دوم: ؟
مصاحبه: 7 سپتامبر
دریافت کلیرنس: 18 سپتامبر
دریافت ویزا: 25 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من یه سوال داشتم:
من هفته ی پیش (در ماه می) برای سپتامبر به مقصد ایران بلیط گرفتم. کانفرمیشن ایمیل اومد واسم. ولی هنوز E-ticket نبومده واسم. بهشون زنگ زدم و موضوع رو گفتم. گفتن: ممکنه صدور بلیط تا 1 یا حتی 2 ماه طول بکشه. چون من برای 3-4 ماه آینده بوک کردم!
خواستم بپرسم کسی تجربه ی مشابهی داشته؟ آیا این روند طبیعی ه؟
البته من مستقیما از پورت خود ایرلاین نخریدم. از یه وبسایت خریدم. (یونایتد-آسترین)
ممنون از شما.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان