کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبريك به مناسبت فرا رسيدن نوروز ۱۳۸۹
1 ساعت و نیم مانده به عید
به همه دوستان سال جدید رو تبریک میگم و امید وارم همه اونهایی که مثل من و usalover عاشق آمریکا هستند ، امسال تو لاتاری قبول بشن و سریـــع برن
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، honareirani ، usa.lover ، ChairMan ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، lexington ، Hashem ، shahram1347
مرا هر گه بهار آید به خاطر یاد یار آید / به خاطر یاد یار آید مرا هرگه بهار آید
(شهریار)

سال نو مبارک

Happy Nowruz

تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، usa.lover ، kavoshgarnet ، soroush2031 ، lexington ، Ashkan78 ، shahram1347
[عکس: 44257341348436465627107.jpg]

***سال نو مبارک***

دوستای خوبم امیدوارم به هر دعا و آرزویی که سر سفره هفت سین می کنید ,برسید.
خوب, خوش, خندون, موفق و سربلند باشیییییید.
Smile))))))))))))))))))
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
سال نو را به تمامی ایرانیان پاک پندار ، راست گفتار و نیک کردار شادباش می گویم. نوروزتان پیروز
حدود 2 ماهه که این تایپیک را افتاده و من منتظر این لحظه ام,چون تصمیم گرفته بودم اولین نفری تو مهاجرسرا باشم که تو سال 89 عیدو به شما(شما که داری این پستو میخونی) تبریک میگه.
آرزو میکنم تو این سال, سالمو سلامت و آزاد, و به همه هدفهاتون که واسش تلاش کردین برسین.Shyچقدر خوبه که الان(21:02:13 ) ,همه ایرانی ها تو همه جای دنیا خوشحالن.

راستی; آقا مسعود بابت این سایت ازتون ممنونم.!
.
.
.
.
بهار یک نقطه دارد:نقطه آغاز
بهار زندگیتان بی انتها باد

[عکس: salenomobarak.jpg]
این هم اولین پیغام در مهاجر سرا تو سال جدید
من در جهان یک دوست داشته ام و آن هم خودم میباشم.(نیچه)
نوروز همه پیروز... اولین پیغام مهاجر سرا در سال نو!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
سلاااااام
اینم تبریک من در دقیقه دوم سال جدید
سال نو بر همگی مبارک
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
(2010-03-20 ساعت 22:04)Ashkan78 نوشته:  نوروز همه پیروز... اولین پیغام مهاجر سرا در سال نو!

دومین بود!
این هم چهارمین!
[align=center]متاسفانه زودتر فرصت نکردم تا بنر نوروزی مهاجرسرا رو طراحی کنم اما همین جا از حجت جان و مسعود خان درخواست میکنم اگه این بنر رو مناسب میدونند تا پایان نوروز به جای بنر اصلی قرار بدهند.
با تشکر
نوروز مبارک.
نوروز همگی پیروز
سوالی بود در خدمتم!
عید همگی مبارک، آرزوی سالی شاد و پربار دارم برای کاربران گرامی و همه کسانی که قلبشان با عشق به سرزمین مادری می طپد و با امید به التیام زخمهای میهن در سال جدید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
مهربانان، گراميان، ياران و دوستان سال نو بر شما و خانواده گرامي‌اتان، خجسته باد.
هميشه شاد و خوشبخت باشيد.
سفره هفت سين كوجولوي ما توي يك شهر دور باعث شد همه ايراني ها همو بشناسيم و بهم نزديك بشيم و دور اون جمع بشيم و با هم كه نميشناختيم روبوسي كرديم و مثل اعضاي يك خانواده به اسم ايران بهم تبريك بكيم و يادمون باشه هر جا باشيم ايراني هستيم و عاطفه ايراني داريم.
عيد بر هموطنانم مبارك.  
نوروز یادگار دین زرتشت ،مهر کورش، جام جمشید،تیر آرش، خون سهراب،رخش رستم،عشق بابک است ، بزرگ ترین جشن ایرانیان مبارککککککککک.
آرزو سالی خوب برای همه همراه با بهترین ها.
تشکر کنندگان: sh-b ، amir_ebrahimi99 ، honareirani ، Eskandari ، soroush2031 ، Ashkan78 ، Hashem ، R.F ، kavoshgarnet ، ساشا ، shahram1347
عیدتون مبارک ،صد سال به این سالها ، انشا ا... زندگیاتون همیشه بهاری و تازه و تر گل ور گل باشه و هیچ وقت غبار روزمرگی و عادت نگیره.
امیدوارم همه در سال جدید با وزش نسیم عشق به زندگیهامون زنده و زنده و زنده تر بشیم.
در آخر شعری هست از حضرت حافظ که تقدیم میکنم به شما که واقعا دوستون دارم.
عشق دردانه است و من غواص و دریا میکده
سر فرو بردم در آنجا تا کجا سر بر کنم.
خانه دوست کجاست...
تشکر کنندگان: amir_ebrahimi99 ، honareirani ، Eskandari ، Ashkan78 ، R.F ، kavoshgarnet ، ساشا ، nnazi_2005 ، shahram1347
منم سال جدید رو حضور تک تک دوستان وسروران عزیزم تبریک می گم. امیدوارم سال جدید سرشار از موفقیت و شادکامی برای همتون باشه. به امید روزهای بهتر برای وطن عزیزمون ایران و مردم همیشه سبزشSmile

[font=Tahoma]سال نو مبارک[/font]
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: honareirani ، soroush2031 ، Ashkan78 ، R.F ، Hashem ، kavoshgarnet ، ساشا ، nnazi_2005 ، shahram1347

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان