کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبريك به مناسبت فرا رسيدن نوروز ۱۳۸۹
تقديم به دوستان صميمي ام در سايت وزين مهاجرسرا ، خصوصا آنهايي كه راهنمائيهاي ارزنده و بي منتشان مايه سرافرازيست و ادمين عزيز مدير كل سايت
..............................................................................................
يادم باشد که زيبايي هاي کوچک را دوست بدارم حتي اگر در ميان زشتي هاي بزرگ باشند
يادم باشد که ديگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که مي خواهم باشند
يادم باشد که هرگز خود را از دريچه نگاه ديگران ننگرم
که من اگر خود با خويشتن آشتي نکنم هيچ شخصي نمي تواند مرا با خود آشتي دهد
يادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم،چرا که شخصي که با خود مهربان نيست نمي تواند با ديگران مهربان باشد.
عمري با حسرت و اندوه زيستن نه براي خود فايده اي دارد و نه براي ديگران

[font=Arial]بايد اوج گرفت تا بتوانيم آن چه را که آموخته ايم با ديگران نيز قسمت کنيم[/font]

لحظات از آن توست؛ آبي، سبز، سرخ، سياه، سفيد،... رنگهايي را که بايسته است بر آنها بزن. دوستان عزيز مهاجر سرا پيشاپيش روزهايتان رنگارنگ
...............................................................
پيشاپيش فرا رسيدن نوروز باستاني
[font=Arial]
7032 ميترايي آريايي
3748 زرتشتي
2569 هخامنشي
1389 خورشيدي
[/font]

يادآور شکوه ايران و يگانه يادگار جمشيد جم بر همه ايرانيان پاک پندار، راست گفتار و نيک کردار خجسته باد.
..............................................................
ميخواستم يك خانه تكاني درست و حسابي از لحاظ روحي و آواتاري و امضايم بدهم
صدرا جان پيغامت را خواندم بروي چشم . ولي بنده اهل قهر و .... نيستم و كوچك همه بچه هاي با صفاي مهاجر سرا هستم .
بخصوص افراد ذيل

1- شما ( انشاا... كه خودت و خانواده ات هميشه سبز باشي و با راهنماييهاي سبزت ،كاربران اين سايت را سبز نگهداري و سالي پر از سرسبزي برايت آرزو ميكنم ) ( چقدر سبز شد هركي ببينه ميگه اينجا سبزي فروشيه؟Big Grin)

2- مدير گرامي سايت ،ادمين عزيز ( كه بار بسيار سنگين سايت بردوش ايشان است و در سال جديد سالي پربار براي ايشان و خانواده اش آرزو ميكنم)

3- سروش خان گل (parslottery) . عزيز من بخدا ، قلبا دوستت دارم . حال نميدانم شما در مورد من چه قضاوتي ميكني بماند . اميدوارم در سال جديد شاهد حضور پرشور شما در سايت مهاجر سرا باشم . پست كمك به..... حذف شد

4 - كاوشگر گرامي . هرچند براي مصاحبه به آنكارا رفته ولي برايش آرزوي موفقيت ميكنم و خدا كند در مصاحبه موفق شود و بهمراه نوروز شيريني اش دو چندان شود ( منتظر خبرهاي خوش شما دوست گرامي ام هستم).

5- نويد خان ( اگر از راه دور كسي را تشخيص ندهم ولي ايشان را خوب بخاطر دارم چون واقعا خوده خودشه هموني كه من ميخواستم)

6- آرش عزيز يا بقولي rs232 ( اميدوارم در سال جديد با خاطرات جديد چراغ اين سايت را روشن نگهداري)

7- حميد خان محترم از ايالت ميزوري ( هرچند در مقابل شما استاد گرامي از لحاظ نوشتاري و گرامر فارسي كم مي آورم ، اميداورم در سال جديد از شما مطالب و تجربيات ارزنده اي كسب نمايم)

8- پيام عزيز ( نگوئيد و نپرسيد.الان حواسش جمع نيست ، منتظره ببينه جفت شيش مياره يا بايد برگه آس را رو كنه؟RolleyesShy . ........ آهاااااااااي پيام جان ، با شمام ، بابا بلند شو يه خورده به همسرت كمك كن بابا ناسلامتي شب عيده . هي همش شعار ميده مهموني تموم شد . كجاي كاري؟ تازه مهموني شروع شده . پاشو يه خورده در امر خانه تكاني به همسرت كمك كن . تا كي همش نميدونم بي بي و سرباز و 10 لو و تك گشنيز و شنبليله و جعفري و ريحون.....؟ بابا ناسلامتي تعطيلي هم خوب چيزيه؟Big GrinBig Grin اميدوارم كه سال خوبي داشته باشيد.

9- هنر ايراني ( واقعا هنرمنده ، اميدوارم از هنر هفتم كه سهله از هنر هشتم و نهم سبقت بگيره)

10 - تمامي دوستان مهاجر سرا از جمله شيما خانم - ايند مهدي - سارا كوچولو- سوما- محسن خان - ليلي خانم -سوماري - يو اس لاور - معماري - لولو - مونيكا - اشكان - سميرا خانم و......

برگي سبز از تحفه درويش -->
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
من هم نوروز فرخنده رو پیشاپیش به همه ی دوستان تبریک میگم امیدوارم در سال جدید به هر آرزویی که دارید برسید.
امیدوارم در سال جدید شرایطی فراهم بشه که در سالنامه ی ایران جشن های اصیل خودمون مثل جشن مهرگان.سده.تیرگان.یلدا و دیگر جشن های ایرانی رو قرار بدیم.به امید آن روز...
انتخاب های درست ماست که زمین و زمان را در ید قدرتمان قرار داده.
تشکر کنندگان: shahram1347 ، lexington ، sh-b ، ChairMan ، اليزا ، rs232 ، SamiraN ، kavoshgarnet ، nnazi_2005
یک ماه مونده ها ... !!!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: sh-b ، laili ، nnazi_2005 ، mohsen324 ، ChairMan ، Ziba ، rs232 ، SamiraN ، shahram1347
شهرام جان چه کار قشنگی کردین.واقعا بسیار بجا و پسندیده بود که به بهانه آغاز سالی جدید،فرصتی رو فراهم کردین برای نزدیکی و صمیمیت بیشتر دوستان و احیانا رفع کدورتهای کوچولو .هرچند مطمئنم مهاجرسرائی ها اونقد فهیم و مهربون هستن که دلخوری و ناراحتی بینشون معنی نداره و گاها سوتفاهم هائی پیش میاد که براحتی با گفتگو حل میشه

منم قبل از آغاز سال جدید می خواستم بگم اگه عزیزی اینجا در مباحثه ای دلخور شده به بزرگواری خودش ببخشه که اصلا دوست ندارم باعث رنجش کسی باشم

پیشاپیش و یه ماه زودتر از موعد،به همه دوستای گلم نوروز رو تبریک میگم.

و به بهانه نوروز ! به احترام بهار !
[عکس: 44bp2tj.jpg]
اقا تبریک من را هم پذیرا باشید
تشکر کنندگان: shahram1347 ، rs232 ، ChairMan ، SamiraN ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، OverLord
علي جان ممنون از راهنمايي شما

درسته ، يك ماه مونده اما بايد به عرض شما برسانم همانطور در تاپيكهاي ديگر ذكر كردم . شغل بنده حسابداري است و در جريان هستيد كه در پايان هر سال خصوصا روزهاي پاياني تمامي موسسات ( مالي . پولي .بانكي . اعتباري و......) درگير بستن حساب و آماده سازي براي سال بعد ميباشند و حجم كار زياد درست همين چند روز است . بنده امكان اينكه نتوانم اين چند روز را به شما عزيزان سري بزنم اين پست را نوشتم و به بزرگواري خودتان بنده را ببخشيد
.....................................................................................

متشكرم شيما خانم قابلي نداشت. ولي من خودم شهامت اين را دارم كه اگر كار اشتباهي انجام داده باشم براي عذر خواهي خودم پيشقدم ميشوم و فرقي نميكند طرف مقابل غريبه و يا بچه خودم باشد چون به اين امر واقف هستم غرور بيجا باعث شكستن خود فرد ميشود نه ديگري. اميدوارم سال خوبي با همسر محترمتان داشته باشيد و از تجربيات گرانبهاي خود ما را بي نصيب نگذاريد.

راستي شيما خانم تصويري كه در انتهاي پست خودتان گذاشتيد قابل دريافت نبود

اينهم هديه ناقابل بنده به شما و دوستان گرامي ام

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، SamiraN ، kavoshgarnet ، WIKIMAN ، nnazi_2005 ، honareirani ، OverLord
(2010-02-21 ساعت 10:40)shahram1347 نوشته:  متشكرم شيما خانم قابلي نداشت. ولي من خودم شهامت اين را دارم كه اگر كار اشتباهي انجام داده باشم براي عذر خواهي خودم پيشقدم ميشوم

دقیقا متوجه ای بخش صحبتتون نشدم؟ چون من قصد عذرخواهی کردن از طرف کسی رو نداشتم و فقط از طرف خودم عذرخواهی کردم ولی از متن شما اینجور برداشت میشه من خواستم این کارو از طرف شما انجام بدم! شاید از نوع نگارش این برداشت ایجاد شده که ممنون میشم شفاف سازی کنینBig Grin

عکس رو بقیه دوستان هم نمی بینن؟؟ چون خودم که دارم می بینمSad
تشکر کنندگان: SamiraN ، shahram1347 ، OverLord
شيما خانم با عرض پوزش .

ميدونم منظور شما چيست . ولي من يادم رفت داخل گيومه بگم : ((خودم را مثال ميزنم)) از اين بابت از شما پوزش ميخواهم . آخه از بچگي در مدرسه انشايم ضعيف بود.Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، OverLord
(2010-02-21 ساعت 16:48)shahram1347 نوشته:  شيما خانم با عرض پوزش .

ميدونم منظور شما چيست . ولي من يادم رفت داخل گيومه بگم : ((خودم را مثال ميزنم)) از اين بابت از شما پوزش ميخواهم . آخه از بچگي در مدرسه انشايم ضعيف بود.

Big Grin مرسی بابت توضیح یه لحظه تعجب کردم
تشکر کنندگان: shahram1347
(2010-02-21 ساعت 14:35)@Š!M نوشته:  
(2010-02-21 ساعت 10:40)shahram1347 نوشته:  متشكرم شيما خانم قابلي نداشت. ولي من خودم شهامت اين را دارم كه اگر كار اشتباهي انجام داده باشم براي عذر خواهي خودم پيشقدم ميشوم

دقیقا متوجه ای بخش صحبتتون نشدم؟ چون من قصد عذرخواهی کردن از طرف کسی رو نداشتم و فقط از طرف خودم عذرخواهی کردم ولی از متن شما اینجور برداشت میشه من خواستم این کارو از طرف شما انجام بدم! شاید از نوع نگارش این برداشت ایجاد شده که ممنون میشم شفاف سازی کنینBig Grin

عکس رو بقیه دوستان هم نمی بینن؟؟ چون خودم که دارم می بینمSad

شیما جان من هم نمی بینم عکس باز نشده کلا" Wink
تشکر کنندگان: shahram1347 ، یه مهاجر ، ChairMan
دوستاى خوبم

اين هم عيدى من Big Grin
http://www.7seen.com
اميدوارم خوشتون بياد

برقرار باشين
Smile
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، lexington ، ChairMan ، kavoshgarnet ، laili ، shahram1347 ، OverLord ، R.F
[عکس: Nawruz%5B1%5D.jpg]

[عکس: 1066378530040126704S425x425Q85.jpg]

[عکس: 3386417169_cd30dc3d3b_o.jpg]

امیدوارم الان عکسا رو ببینین.نمیدونم دوستانی که عکسا رو نمی بینن خارج از ایران هستن؟اگه داخل ایران هستین شاید طبق معمول سایتی که عکسا رو ازش میذارم مسدوده چون من خودم دارم تصاویرو می بینم!
تشکر کنندگان: lexington ، ChairMan ، سارا کوچولو ، kavoshgarnet ، laili ، shahram1347
ضمن تشکر از حسابدار عزیز و گرامی، شهرام خان گرامی که مرا به یاد کلی خاطره از دوران حسابرسی و انبارگردانی های شرکتها توی ایران انداخت و دوران دانشجویی جهت همکاری با سازمان حسابداری، ما دانشجوها به آن اداره میپیوستیم و توی هر شرکت و سازمانی که میرفتیم چه احترامی که نمیگذاشتند؛ چرا که تایید نکردن آمارهای انبارها، یعنی دزدی فراوان در آن سازمان و ورشکست شدن آن کارخانه و .... شهرام جان خوش بگذره و من هم پیشاپیش فرارسیدن سال نوی خورشیدی را به شما و خانواده ی محترمتان تبریک و شادباش نثار میکنم.

بله دوستان، هرچند هنوز یه کوچولو به تحویل سال نو مانده، بد نیست که همگی برای خانه تکانی دلها و افکارمان گامی بزرگ برداریم و با شستن غبار کدورتها و کینه ها بیاییم تا قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم و صد البته ایرانی اصیل همواره اینچنین بوده و هست. ساراکوچولوی عزیز که با کار بزرگت اجازه دادی ما افراد دور از وطن ثانیه به ثانیه ی نزدیک شدن سال نو را بهتر لمس کنیم، از شما هم متشکرم و هدیه ای بسیار ارزشمند اهدا کردید. شما و همه ی دوستان پیروز و سربلند باشید....ارادتمند حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
تشکر کنندگان: ChairMan ، سارا کوچولو ، Ali Sepehr ، laili ، shahram1347 ، OverLord ، SamiraN
شهرام گرامي سپاس از شما براي همه چيز
من هم پيشاپيش نوروز را به شما و خانواده گرامي و همه اعضا اين سايت تبريك مي گويم.
من از تركيه با دست پر برگشتم. آمريكايي ها خيلي باحال هستند كادوي تولد مرا برگه آبي بدون نقص و ايراد به من دادند و ويزا رو گذاشتند عيدي بدهند. آخه نه اينكه من خيلي آدم هيجاني هستم!! ترسيدند ويزا رو همانجا به من بدهند از فرط هيجان سكته كنم. تازه بيشتر به فكر عيدي من بودند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، lexington ، laili ، shahram1347 ، سارا کوچولو ، hvm ، ChairMan ، SamiraN ، honareirani
(2010-02-22 ساعت 22:15)kavoshgarnet نوشته:  شهرام گرامي سپاس از شما براي همه چيز
من هم پيشاپيش نوروز را به شما و خانواده گرامي و همه اعضا اين سايت تبريك مي گويم.
من از تركيه با دست پر برگشتم. آمريكايي ها خيلي باحال هستند كادوي تولد مرا برگه آبي بدون نقص و ايراد به من دادند و ويزا رو گذاشتند عيدي بدهند. آخه نه اينكه من خيلي آدم هيجاني هستم!! ترسيدند ويزا رو همانجا به من بدهند از فرط هيجان سكته كنم. تازه بيشتر به فكر عيدي من بودند.

به به تبریک.چه خبر خوب و خوشحال کننده ای

همه به فکر نتیجه بودیمWink

خیلی خیلی برات خوشحال شدم

با آرزوی موفقیت و خوشی های روزافزون در دنیای جدید
تشکر کنندگان: lexington ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، سارا کوچولو ، ChairMan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان