کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین شغل من پس از ورود به آمریکا چی بود؟
(2016-02-13 ساعت 19:07)ARSHIN007 نوشته:  برای مدرک دیپلم چه کارها میشه کرد به چه کارهایی میشه امید بست؟ Big Grin

فکر میکنم تا چند سال فعلا مدرکی که از ایران گرفتیم به دردمون نخوره . چه دیپلم باشه چه لیسانس یا ...  بهتره به دنبال کارایی باشیم مثل کار تو رستوران یا کارواش یا هتل یا اینجورجاها به عنوان کارای خدماتی ولی در کنارش زبان قوی کنیم و قوانین و فرهنگشونو بشناسیم و مدارک مرتبط به شغل مورد علاقمون رو تکمیل کنیم . اونجا برامون فرش قرمز پهن نکردن ولی با نصف تلاشی که اینجا میکنیم اونجا موفق میشیم هرچند که اینجا ساعت 5صبح برو سر کار تا 9شب با اضافه کاری ماهی 1500تومن بگیری که میشه 400یا 500دلار که نصف بیشترش میره برا اجاره خونه و کرایه تاکسی .اینجا تقریبا زندگی من که تموم شدست با این وضعیت پی با یه کوله پشتی و یکم پول در حد خریدن کیسه خاب کافیه میام
پاسخ
تشکر کنندگان: ARSHIN007 ، copol
(2016-02-16 ساعت 17:09)farzadakshi1 نوشته:  
(2016-02-13 ساعت 19:07)ARSHIN007 نوشته:  برای مدرک دیپلم چه کارها میشه کرد به چه کارهایی میشه امید بست؟ Big Grin
با مدرک دیپلم میتونید به کارایی که اونایی که میاین با مدرک لیسانس انجام میدن امید داشته باشین . شانس آوردین لیسانس نگرفتین حداقل میاین اینجا یک فوق دیپلم هم که بگیرید بهتر از فوق لیسانس تو ایرانه . تمام دوستان اطراف من که  لیسانس و یافوق لیسانس دارن یا فروشنده هستن یا تو کارخانه تو خط تولید کار میکنن که شما هم میتونید با دیپلم تون انجام بدید . البته اگر زبان بدونید
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ARSHIN007 ، Ali.karimi ، American Darlin
سلام دوستان عزیز
من مهندس الکترونیک هستم. تخصص اصلی من تعمیرات سیستم های برق و الکترونیک ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل تناژ بالا و همچنین آشنایی به سیستم های هیدرولیک هم هستم جهت عیب یابی. میخواستم بدونم یک نفر با تخصص من در صورت ورود به راحتی کار گیرش میاد یا اینکه باید کارهای تعمیراتی برق ساختمان و از این دسته از کارها رو انجام بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-29 ساعت 02:19)laili نوشته:  [quote='honareirani' pid='41794' dateline='1269804251']
لیلی خانم شده کارشناس مسائل مالی! Big Grin Big Grin Big Grin  لیلی حانم ، هر کسی سوال خرج و مخارج داره از شما میپرسه.
میدونی چرا؟ چون حساب کتابت عالیه! Big Grin Big Grin Big Grin

من حساب کتابم خوبه ولی نمیدونم چرا  خرجم سر به فلک میزنه Smile Smile Smile

خب حالا لطفا  سر ساعت کار با هم بحث نکنید ...............
مگه دلبخواه ماست که چند ساعت کار کنیم.؟
هفته ای 40 ساعت بیشتر اجازه ی کار نداریدددددددددددددددددددددSmile
بیخودی هم جوش نزنید..........
[/q
looooool mahi 160 saaat eyval baba man daram mahiiii 280 ta 310 ta to iran por mikonaaaaaaam
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
سلام براتون مقدوره منو توي گروه تلگرامي آريزونا ادد كنيد چون از ايران من نمي تونم جوين بشم، sama d آيدي تلگرامم هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-04 ساعت 03:53)Dsama نوشته:  سلام براتون مقدوره منو توي گروه تلگرامي آريزونا ادد كنيد چون از ايران من نمي تونم جوين بشم، sama d آيدي تلگرامم هست

سلام تنظیمات تلگرامتان را کاملا محدود کردید
نه تونستن به گروه اددتان بکنم نه مستقیم بهتون مسج بزنم
سعی کنید خودتان به گروه ملحق بشی
ادرسش
https://t.me/joinchat/GQq6XEs8bZ7aVrtwPqQ0KA
پاسخ
تشکر کنندگان:
تنظيماتشو عوض كردم ، ممكنه دوباره تلاش بكنيد و منو ادد كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-28 ساعت 03:15)Dsama نوشته:  تنظيماتشو عوض كردم ، ممكنه دوباره تلاش بكنيد و منو ادد كنيد

من تا حالا دو بار تلگرام مسج دادم ولی حتی مسج را نمی خوانید
ممکنه احیانا شما واقعا دلیلی داره جواب نمیدین ولی متاسفانه این رفتارها در بین هموطنان عزیزمان مخصوصا بانوان محترم بسیار شایع هست
و بشدت باعث رنجش کسانی میشه که بدون چشمداشت تلاش میگنن به تازه واردها کمک بگنند
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin
(2018-08-28 ساعت 04:28)yami نوشته:  
(2018-08-28 ساعت 03:15)Dsama نوشته:  تنظيماتشو عوض كردم ، ممكنه دوباره تلاش بكنيد و منو ادد كنيد

من تا حالا دو بار تلگرام مسج دادم ولی حتی مسج را نمی خوانید
ممکنه احیانا شما واقعا دلیلی داره جواب نمیدین ولی متاسفانه این رفتارها در بین هموطنان عزیزمان مخصوصا بانوان محترم  بسیار شایع هست
و بشدت باعث رنجش کسانی میشه که بدون چشمداشت تلاش میگنن به تازه واردها کمک بگنند

سلام، متاسفانه من از شما پيامي نگرفتم بهر حال ممنون ازتون، من الان امريكا هستم و اومدم كنزاس و ديگه از فينيكس اومدن منصرف شدم،ممنون ازتون، اميدوارم كه نرنجيده باشيد چون من از شما به هيچ وجه هيچ پيامي نگرفتم كه بتونم باهاتون ارتباط برقرار كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
دوستان سلام

اگر کسی‌ دنبال کار هستش ، من در نشویل - تنسی هستم و برای تایر شاپ و کارلات دنبال آدم مطمئن و فنی‌ و صد البته علاقمند هستم

در مورد پیدا کردن خانه و دیگر شرایط لازم زندگی‌ می‌تونم کمک کنم، اگر خودتون و یا کسی‌ رو میشناسید که دارای چنین شرایطی هست ، بهم پیام بدید

ممنون
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان