کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
من مصاحبه رفتم همچی تموم شد اف بی ای چک هم نخوردم فقط برگهای مالیاتی رو خواستن ولی سپانسرمیگه برگهای مالیاتی تو ی ایالته دیگه هستش و تو مدته کم نمیتونه برام فاکس کنه به نظرتون داره منو میپیچونه، اصلان ممکنه خودش تو یه ایالت باشه برگهای مالیاتی تو ی ایالته دیگه؟الان من چیکار کنم ؟
راستی چند صفحش رو باید برام بفرسته که به سفارت بدم همش یا قسمتیش؟
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان: اليزا ، f.p
(2010-08-03 ساعت 20:19)reignoffear18 نوشته:  من مصاحبه رفتم همچی تموم شد اف بی ای چک هم نخوردم فقط برگهای مالیاتی رو خواستن ولی سپانسرمیگه برگهای مالیاتی تو ی ایالته دیگه هستش و تو مدته کم نمیتونه برام فاکس کنه به نظرتون داره منو میپیچونه، اصلان ممکنه خودش تو یه ایالت باشه برگهای مالیاتی تو ی ایالته دیگه؟الان من چیکار کنم ؟
سلام دوست عزیز.شما کارتون تموم شدست.منم درست مشکل شما رو داشتم.مدارک مالیات نداشتم.به اسپانسرتون بگید واسشون برگ‌های مالیات ایمیل کنن ایشون هم واسهٔ شما ایمیل کنن.شاید هزینهٔ فکس واسشون مشکل ساز.در ضمن برگ‌های مالیات ۱۲،۱۳ برگ.۲ تا یا ۳تا مربوط به w2 و ۱۰،۱۱ تا هم مربوط به 1040 هستش.لطفا بگید کامل واستون بفرستن.اسپانسر من کامل نفرستاد و من به خاطره همین ۳ بار سفارت رفتم حالا به ماند که چقدر استرس داشتم.تعداد این برگها خیلی‌ واسهٔ سفارت مهم هستش.سفارت به من گفت هروقت مدارکتون تکمیل شد بیاین تا ویزا رو بگیرید.و بعد ۳روز گرفتم.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: reignoffear18
دوستای عزیز من یه سوال خیلی فوری دارم فرم I-134 رو اسپانسرم حضوری در ایران پر کرد بهم داد حالا ازس خواستم که فرم W2 مربوط به 2008 و 2009 رو برام ایمیل کنه که پرسیده آیا tax return که حدود 40 صفحه میشه رو لازم دارم یافقط همون 2 برگه w2؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: sam_hash
(2010-08-03 ساعت 22:15)samira t نوشته:  دوستای عزیز من یه سوال خیلی فوری دارم فرم I-134 رو اسپانسرم حضوری در ایران پر کرد بهم داد حالا ازس خواستم که فرم W2 مربوط به 2008 و 2009 رو برام ایمیل کنه که پرسیده آیا tax return که حدود 40 صفحه میشه رو لازم دارم یافقط همون 2 برگه w2؟

سميرا ، چرا روزه شك دار !؟

من بودم 40 صفحه اي را ميگرفتم
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
(2010-08-03 ساعت 22:15)samira t نوشته:  دوستای عزیز من یه سوال خیلی فوری دارم فرم I-134 رو اسپانسرم حضوری در ایران پر کرد بهم داد حالا ازس خواستم که فرم W2 مربوط به 2008 و 2009 رو برام ایمیل کنه که پرسیده آیا tax return که حدود 40 صفحه میشه رو لازم دارم یافقط همون 2 برگه w2؟

1040 اسپانسر من یک کتاب بود. من فقط دو صفحه اول که اصل قضیه است رو بردم. w2 هر سال هم که یک صفحه بود. برای ابوضبی همین کافیه.
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
(2010-08-03 ساعت 21:11)sib 24 نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 20:19)reignoffear18 نوشته:  من مصاحبه رفتم همچی تموم شد اف بی ای چک هم نخوردم فقط برگهای مالیاتی رو خواستن ولی سپانسرمیگه برگهای مالیاتی تو ی ایالته دیگه هستش و تو مدته کم نمیتونه برام فاکس کنه به نظرتون داره منو میپیچونه، اصلان ممکنه خودش تو یه ایالت باشه برگهای مالیاتی تو ی ایالته دیگه؟الان من چیکار کنم ؟
سلام دوست عزیز.شما کارتون تموم شدست.منم درست مشکل شما رو داشتم.مدارک مالیات نداشتم.به اسپانسرتون بگید واسشون برگ‌های مالیات ایمیل کنن ایشون هم واسهٔ شما ایمیل کنن.شاید هزینهٔ فکس واسشون مشکل ساز.در ضمن برگ‌های مالیات ۱۲،۱۳ برگ.۲ تا یا ۳تا مربوط به w2 و ۱۰،۱۱ تا هم مربوط به 1040 هستش.لطفا بگید کامل واستون بفرستن.اسپانسر من کامل نفرستاد و من به خاطره همین ۳ بار سفارت رفتم حالا به ماند که چقدر استرس داشتم.تعداد این برگها خیلی‌ واسهٔ سفارت مهم هستش.سفارت به من گفت هروقت مدارکتون تکمیل شد بیاین تا ویزا رو بگیرید.و بعد ۳روز گرفتم.

ممنون دوست عزیز من با اسپانسر صحبت کردم میگه که این کار با ایمیل امکان پذیر نیست و تاحالا چیزی در این مورد نشنیده میشه یکم بیشتر بهم توضیح بدین تا متقاعدش کنم؟ و از من میخواد که فردا به سفارت برم از ازشون بخوام که باهاش تماس بگیرن ,بنده چه خاکی به این سرم بریزم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 01:35)reignoffear18 نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 21:11)sib 24 نوشته:  

ممنون دوست عزیز من با اسپانسر صحبت کردم میگه که این کار با ایمیل امکان پذیر نیست و تاحالا چیزی در این مورد نشنیده میشه یکم بیشتر بهم توضیح بدین تا متقاعدش کنم؟ و از من میخواد که فردا به سفارت برم از ازشون بخوام که باهاش تماس بگیرن ,بنده چه خاکی به این سرم بریزم ؟
سلام.اصلا جای نگرانی نداره.خود سفارت به من گفت یا فکس یا ایمیل.در هر صورت شما این برگ هارو باید تحویل سفارت بدید.واسشون هیچ فرقی نداره که از چه طریقی این برگها به دستتون رسیده.یا فکس شده،یا ایمیل،یا پست،یا اصلا یه نفر با خودش دستی‌ از آمریکا آورد ترکیه.اصلا برای سفارت فرقی نمی‌کنه فقط میگن که تحویلمون بده.سفارت انقدر بیکار نیستن که بخوان به اسپانسرتون تماس بگیرن.خودتون باهاشون صحبت کنید و بگید واستون ایمیل کنن.و با پرینتشون سفارت برید.اگه جای کار بلنگه سفارت خودش میگه دوباره برید تکمیل کنید بیاین.شما قبول مصاحبه هستید و هیچ جای نگرانی ندارید فقط باید مدارکتون تکمیل بشه.همین.من که برای بار اول سفارت رفتم مدارک مالیات رو اسپانسرم نداده بود،سفارت گفت برو بیارش،اسپانسرم واسم فکس کرد نصفش سیاه بود نصفش درست بود.بهش گفتم ایمیل کن خیلیم استقبال کرد،فردای اون روز رفتم سفارت گفتن مدارکت ناقصه و هیچی‌ نگفتن یکیش فکس یکیش ایمیل فقط گفتن اینا کمه چون من با ۳ برگ رفته بودم،بازم اسپنسرم کل مدارک که ۱۳ برگ بود واسم ایمیل کرد و برای بار سوم رفتم سفارت و پرینت ایمیل هارو دادم و حتی سفارت نگاهشون نکرد فقط تعدادشو شمرد
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: reignoffear18
(2010-08-03 ساعت 23:13)Kaveh792004 نوشته:  

آخه اسپانسر من تاحدی غریبه است که بهم خیلی لطف کرده برای همین نمی خوام خیلی بهش فشار بیارم
(2010-08-04 ساعت 00:23)sam_hash نوشته:  

1040 اسپانسر من یک کتاب بود. من فقط دو صفحه اول که اصل قضیه است رو بردم. w2 هر سال هم که یک صفحه بود. برای ابوضبی همین کافیه.

منظورتون اينه كه فقط 2 تا w2 براي ابوظبي كافيه؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان:
بلاخره فرمw2 رو برای من فاکس کرد ولی ۱۰۴۰ رو میگه اصلا نداره . w2به تنهایی به درد میخوره؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-04 ساعت 10:38)samira t نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 23:13)Kaveh792004 نوشته:  

آخه اسپانسر من تاحدی غریبه است که بهم خیلی لطف کرده برای همین نمی خوام خیلی بهش فشار بیارم
(2010-08-04 ساعت 00:23)sam_hash نوشته:  

منظورتون اينه كه فقط 2 تا w2 براي ابوظبي كافيه؟

خیر

فرم 1040 در اصل 2صفحه هست. من هم همون دو صفحه رو داشتم. مال سالهای 2008-2007-2006. البته من مصاحبه ام اردیبهشت بود. الان دیگه فکر کنم 2009 رو باید داشته باشید.
w2 هر سال هم یک صفحه بود که برای همون سالهایی که عرض کردم بردم.
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: R.F
دوستان اگر فرم I-134لازم نيست نوتررايز باشه آياميتوان از اسپانسر وخواست كه پس از پركردن آنرا براي شما ايميل كند واينجا آنرا از طرف امضا نمود.براي مثال همسر اسپانسر من الآن ايران است آيابراي پيشرفت سريع كار وعبورازموانعي نظير پست به مقصد ايران ميتوانم اينكاررابكنم.
تشکر کنندگان:
با سلام

من چند تا سوال دارم كه اگر دوستان پاسخ بدن خوشحال ميشم. البته ميدونم كه شما دوستان كلي كار و گرفتاري دارين الان:

1- آيا مي توان قسمت نام و نام خانوادگي خودمان را در قسمت مربوطه در فرم I-134 را خودمان پر كنيم و سپس براي اسپانسر ارسال نماييم كه مابقي قسمت هاي مربوط به خودش را پر كند؟
2- آيا اگر اسپانسر با خودكار كل فرم را پركند اشكالي دارد؟
3- آيا اگر اسپانسر سيتزن نباشد و فقط گرين كارت داشته باشد و كد SSN را نيز داشته باشد اشكالي ايجاد مي نمايد؟
4- آيا اسپانسر فرم را براي هريك از افراد خانواده من كه برنده هستم ( 3 نفر) بايد پر نمايد؟
5- آيا بايد شماره كيس نامبر من را در فرم ها بنويسد؟
6- مدت اعتبار فرم مذكور چه مدت مي باشد. ؟ لازم به توضيح است كه كيس من 39xxx مي باشد و اگر كارنت شوم سال ديگه همين موقع مي باشد .
7- اگر اسپانسر همه فرم ها را ازجمله I-134, W2, 1040 را پر نمايد و براي خودم بفرستد كه كه خودم به سفارت در روز مصاحبه ببرم اشكال دارد؟
8- آيا اصل يا كپي فرم ها را نيز بايد 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت بايد ارسال نمود؟
9- آيا كليه اطلاعات مربوط به ما را هم اسپانسر بايد پر نمايد؟

با تشكر
ببخشيد سوالام زياد شد
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-08-07 ساعت 11:26)HOMAYON53 نوشته:  با سلام

من چند تا سوال دارم كه اگر دوستان پاسخ بدن خوشحال ميشم. البته ميدونم كه شما دوستان كلي كار و گرفتاري دارين الان:

1- آيا مي توان قسمت نام و نام خانوادگي خودمان را در قسمت مربوطه در فرم I-134 را خودمان پر كنيم و سپس براي اسپانسر ارسال نماييم كه مابقي قسمت هاي مربوط به خودش را پر كند؟
بله بهتره این کار رو خودتون انجام بدید درصد خطاش کمتر میشه
اشکالی نداره
3- آيا اگر اسپانسر سيتزن نباشد و فقط گرين كارت داشته باشد و كد SSN را نيز داشته باشد اشكالي ايجاد مي نمايد؟
اشکالی نداره
4- آيا اسپانسر فرم را براي هريك از افراد خانواده من كه برنده هستم ( 3 نفر) بايد پر نمايد؟
نخیر یه برگه کافیه فقط باید اسم همسر و فرزندتون هم تو برگه نوشته بشه
نخیر لازم نیست
6- مدت اعتبار فرم مذكور چه مدت مي باشد. ؟ لازم به توضيح است كه كيس من 39xxx مي باشد و اگر كارنت شوم سال ديگه همين موقع مي باشد .
مدت اعتبارش یکسال هست و فکر میکنم برای شما خیلی زوده
7- اگر اسپانسر همه فرم ها را ازجمله I-134, W2, 1040 را پر نمايد و براي خودم بفرستد كه كه خودم به سفارت در روز مصاحبه ببرم اشكال دارد؟
اشکالی نداره
8- آيا اصل يا كپي فرم ها را نيز بايد 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت بايد ارسال نمود؟
بله کپی فرمها باید 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت ارسال گردد
فرقی نمیکنه چه شما پر کنی چه اسپانسر

با تشكر
ببخشيد سوالام زياد شد

در ضمن شما از برندگان 2011 هستید شایسته است سوالات خود را در انجمن برندگان 2011 مطرح نمایید تا دوستانی که برنده 2012 خواهند شد از تجربیات شما استفاده نمایند.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: kianoush ، HOMAYON53
(2010-08-07 ساعت 11:34)seravin نوشته:  
(2010-08-07 ساعت 11:26)HOMAYON53 نوشته:  با سلام

بله بهتره این کار رو خودتون انجام بدید درصد خطاش کمتر میشه
اشکالی نداره
اشکالی نداره
نخیر یه برگه کافیه فقط باید اسم همسر و فرزندتون هم تو برگه نوشته بشه
نخیر لازم نیست
مدت اعتبارش یکسال هست و فکر میکنم برای شما خیلی زوده
اشکالی نداره
بله کپی فرمها باید 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت ارسال گردد
فرقی نمیکنه چه شما پر کنی چه اسپانسر

با تشكر
ببخشيد سوالام زياد شد

در ضمن شما از برندگان 2011 هستید شایسته است سوالات خود را در انجمن برندگان 2011 مطرح نمایید تا دوستانی که برنده 2012 خواهند شد از تجربیات شما استفاده نمایند.

با كمال سپاس و تشكر از شما . من سوالامو اونجا پر كردم ولي دوستان اونجا گفتن بهتر از بچه هاي 2010 سوال كنم. من همين قسمت سوال و جواب را در قسمت مربوطه كپي و پيست خواهم كرد كه سوالات مشابه دوستان حل بشود.
فقط يك مود آن هم اينه كه اگر من نام و مشخصات خودم را در فرماي فوق پر كنم 2 خطه مي شه آيا براي سفارت 2 تا خط مورد قبول است.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز با تجربه
من اسپانسورم 35000 تا ساپورتم کرده با 45000 حساب بانکی . خودم هم حدود 40 میلیون حساب بانکی و یک آپارتمان و یک زمین کنار ساحل خزر و دو تا ماشین دارم. آیا کفایت میکنه؟
در ضمن اسناد رو به سفارت بفرستم یا با خودم ببرم سفارت؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان