کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام به دوستان ومدیران عزیز

من یک دوستی در امریکا دارم که حاضر شده اسپانسر خانواده چهار نفری ما بشه .
ولی مسئله اینجاست که اون نه سیتیزنه ونه گرین کارت داره . اون 5 ساله که تو امریکا کار میکنه
مهندس کامپیوتره وحقوق نسبتا خوبی میگیره . (بین 8تا 9 هزار دلار درامد ماهیانه اون ) خودش میگه فرم
i-134 را خونده وشرایط اسپانسر شدن رو داره . (اون ویزای مدتی کار داره ) البته خونه ماشین و همه امکاناتو
تو بهترین جای شهر داره و مالیات هم داده .
حالا سوال اینه که بهش بگم اسپانسر بشه یا نه چون من می خواستم با حدود 100 هزار دلار منابع مالی ویکی
دوتا سند وکالتی برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-08 ساعت 18:27)majmaj نوشته:  سلام به دوستان ومدیران عزیز

ولی مسئله اینجاست که اون نه سیتیزنه ونه گرین کارت داره . اون 5 ساله که تو امریکا کار میکنه
مهندس کامپیوتره وحقوق نسبتا خوبی میگیره . (بین 8تا 9 هزار دلار درامد ماهیانه اون ) خودش میگه فرم
i-134 را خونده وشرایط اسپانسر شدن رو داره . (اون ویزای مدتی کار داره ) البته خونه ماشین و همه امکاناتو
حالا سوال اینه که بهش بگم اسپانسر بشه یا نه چون من می خواستم با حدود 100 هزار دلار منابع مالی ویکی

سلام دوست عزیز.شما اول از دوستتون سوال کن حاضر اسپانسرتون بشه یا نه؟؟؟خیلی‌‌ها با آدم صمیمی‌ هستن ولی‌ حرف اسپانسر بشه میکشن کنار.به جز اسپانسر با این مدارکم شما مصاحبه برید حتما قبولید.من هم با مدارک اسپنسرم رفتم هم پرینت حساب گردش بانکی رو با خودم بردم.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان:
(2010-08-08 ساعت 18:27)majmaj نوشته:  سلام به دوستان ومدیران عزیز

اسپانسر یا باید سیتیزن و یا دارای گرین کارت باشد در غیر اینصورت شرایط اسپانسری ندارد
احتمالا دوست شما گرین کارت داره و اگر نداشته باشه و با ویزای کار تو آمریکا زندگی میکنه مطمئنا نمیتونه اسپانسر شما بشه
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
سلام سروین عزیز وبا تشکر

ولی آخه چه جوری میگه من فرم i-134 رو خوندم و میتونم اسپانسر تو بشم حتی با وکیلش هم صحبت
کرده بود که وکیله بهش گفته بود اسپانسر شدن مسئولیت سنگینی داره ولی با این حال اون حاضره اسپانسر بشه
ولی به من گفته بود که گرین کارت نداره . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 10:38)majmaj نوشته:  سلام سروین عزیز وبا تشکر

ولی آخه چه جوری میگه من فرم i-134 رو خوندم و میتونم اسپانسر تو بشم حتی با وکیلش هم صحبت
کرده بود که وکیله بهش گفته بود اسپانسر شدن مسئولیت سنگینی داره ولی با این حال اون حاضره اسپانسر بشه
ولی به من گفته بود که گرین کارت نداره . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام
برداشت من از فرم آبی بعد از مصاحبه هست.
اونجا توی کسری مدارک اسپانسر قید کرده:
کسری کپی گرین کارت
کسری کپی کارت citizenship
شاید از اینجا هم بشه نتیجه گرفت اسپانسر یا باید گرینکارت داشته باشه کا سیتیزن باشه... 
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان حدودا چقدر طول میکشه تا فرم I-134 که اسپانسر از امریکا پست میکنه برسه به ایران؟
من خیلی وقت ندارم.7 اکتبر (15 مهر) تاریخ مصاحبه دارم.15 روز قبل از مصاحبه هم باید مدارک را پست کنم انکارا.
به نظر شما چیکار باید بکنم؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 17:15)kaveh1979 نوشته:  با سلام

دوستان حدودا چقدر طول میکشه تا فرم I-134 که اسپانسر از امریکا پست میکنه برسه به ایران؟
من خیلی وقت ندارم.7 اکتبر (15 مهر) تاریخ مصاحبه دارم.15 روز قبل از مصاحبه هم باید مدارک را پست کنم انکارا.
به نظر شما چیکار باید بکنم؟

با پست USPS نوع پریوریتی یا اکسپرس کمتر از 15 روز بدستتون در تهران میرسه .شاید اصفهان کمی بیشتر
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، seravin
من برام یه مشکل پیش اومده لطفا کمکم کنید. فرم i-134 رو من از لینکی که توی همین سایت بود پرینت گرفتم و به اسپانسرم دادم که الان متوجه شدم exp date 31/5/2010 بالاش زده ولی خودش با امضا تاریخ ماه پیش رو زده آیا این exp date فرم منو از درجه اعتبار ساقط می کنه؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان:
(2010-08-16 ساعت 20:42)samira t نوشته:  من برام یه مشکل پیش اومده لطفا کمکم کنید. فرم i-134 رو من از لینکی که توی همین سایت بود پرینت گرفتم و به اسپانسرم دادم که الان متوجه شدم exp date 31/5/2010 بالاش زده ولی خودش با امضا تاریخ ماه پیش رو زده آیا این exp date فرم منو از درجه اعتبار ساقط می کنه؟
واسه ما هم تاریخش گذشته بود بردیم کاری نداشتن، اونها به محتوی کار دارن، باز هم دوستان دیگه که رفتن بگن فرمهاشون چجوری بوده.
تشکر کنندگان: samira t
سلام دوستان

اسپانسر من فرمهای مالیاتی خودش و خانومشو واسم فرستاده. حالا فرم i-134 را باید خودش و خانومش امضا کنن یا فقط امضای خودش کفایت میکنه؟
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
مال من را فقط یه نفر امضا کرده بود ولی فرم مالیاتی زن و شوهر بود. ویزامم گرفتم....
تشکر کنندگان: kaveh1979
سلام.
من امروز مصاحبه داشتم . بهم برگه آبی دادند. من برای مدارک مالی فرم I-134 و w2 برای سال های 2009 و 2008 و 2007 رو فرستاده بودم. اما خانم officer گفت که 1040 برای سال 2009 رو هم باید بیارم.
الان اسپانسرم که واقعا دستش درد نکنه برام ایمیل کرد و من پرینت گرفتم که فردا ظهر ببرم سفارت.
اونایی که هنوز مصاحبه نرفتن اینو یه بار دیگه با اسپانسرشون چک کنند که مثل من حالشون گرفته نشه.
با آرزوی موفقیت برای همه...
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، f.p ، Amir78
(2010-08-18 ساعت 22:53)Nazly.gh نوشته:  سلام.
من امروز مصاحبه داشتم . بهم برگه آبی دادند. من برای مدارک مالی فرم I-134 و w2 برای سال های 2009 و 2008 و 2007 رو فرستاده بودم. اما خانم officer گفت که 1040 برای سال 2009 رو هم باید بیارم.
الان اسپانسرم که واقعا دستش درد نکنه برام ایمیل کرد و من پرینت گرفتم که فردا ظهر ببرم سفارت.
اونایی که هنوز مصاحبه نرفتن اینو یه بار دیگه با اسپانسرشون چک کنند که مثل من حالشون گرفته نشه.
دوست عزيز
ظاهرا من فعلا مجاز به دادن رتبه نيستم لذا ميخواستم بگم : ممنون از اطلاع رساني و توجهتون
موفق باشيد
ضمنا بعضي از جمله اسپانسر من فرم مالياتي 2009 را ندارند چون از دولت مهلت يا extension گرفتند
تشکر کنندگان:
(2010-08-19 ساعت 00:20)f.p نوشته:  [quote='Nazly.gh' pid='70104' dateline='1282155800']
سلام.
مرسی از اطلاعی که دادی.
یعنی فرمها همون 2009 کفایت میکنه؟ شما فرم 1040 رو 2008 و 2007 اونو داشتی ؟ یا اصلا این فرمو نداشتی گفتن 2009 بیار؟
و سوال دیگه اینکه فرمهای w2 که اسپانسر من با ایمیل فرستاده کیفیتش پایین ایا همشون اینطورین یا این فرمها مشکل دارن.؟ البته فرمهای 1040 که فرستاده کیفیت خوبی داره.
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان تا الان كسي بوده كه اسپانسرش ويزاي كار در امريكا داشته باشه ؟ (البته اسپانسر من پاس كانادايي داره)
من توي فرم134 I- قسمت اولش كه در مورد شرايط اسپانسره خوندم كه مي تونه سيتي زن نباشه ولي بايد فرم I-94 را داشته باشه .

ممنون ميشم اگر كسي جواب بده من مصاحبم 31 auguste
Case Number:2010AS25***
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams
- Eleanor Roosevelt
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان