کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرانرژي ترين آواتار در مهاجرسرا
(2010-04-20 ساعت 21:34)laili نوشته:  
(2010-04-20 ساعت 21:01)looloo نوشته:  
(2010-04-20 ساعت 17:57)Ashkan78 نوشته:  ممنونم. راستش بعضي ها از بچه ها مي گن Avatarام نماد يأس و نا اميدي هست. يكي دو بار تصميم گرفتم عوضش كنم اما بعضي ديگه از دوستان گفتن كه اين عكس جزو هوست من در مهاجرسرا هست و اگه عوضش كنم، ديگه كسي توي مهاجرسرا منو نخواهد شناخت!!!!

(2010-04-19 ساعت 09:35)maryam5 نوشته:  

به نظر من هم آواتار شما خیلی باحاله

راستی خودت یادت هست اسم این شخصیت هنری چیه ؟ من اگه نتونم اسمش رو پیدا کنم مجبورم دی وی دی هاش رو از سروش بخرم آخه این اسم رو خیلی لازم دارم

اصلا همین جا یه جایزه برای کسی که اسم این بابا رو بگه در نظر بگیریم

حالا این اصلا اسم داشت یا نه ؟

لولو جان جایزه رو بده لطفا.............
اسمش Glum بود....
گلوم به معنی افسرده .

واقعا ایول به این سرعت عمل

این هم جایزه: آواتارم رو عوض کردم با اینکه اون دختر بچه رو هم خیلی دوست داشتم ولی این یکی خیلی بامزه تره

فقط یه مشکلی هست که عکسه باید متحرک باشه ولی مثل اینکه ثابته باید چیکارش کنم ؟
تشکر کنندگان: laili ، lexington
آفرین برای من جایزه نیست...........در ضمن به نظر من اون آواتار اولت که یه پسر بچه بود از همه ی اینها بهتر بود.
به قول اشکان اصلا آواتارهاتون رو عوض نکنید .ماها شما رو با همون قبلیها میشناسیم وقتی عوض میکنید اون وقت دیگه نمیشناسیمتون Smile Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: R.F ، kavoshgarnet ، honareirani ، usa.lover ، kianoush ، lexington ، OverLord
لیلی خانوم آخه این یکی خیلی باحاله و تازه پیداش کردم فقط باید ببینم متحرکش رو چطور میتونم بزارم ولی سعی میکنم از این به بعد عوضش نکنم البته قول نمیدم

ضمنا در مورد جایزه هم مقصر خودتونید از این به بعد هر وقت دیدی یه جا میخوای برنده شی اول ببین جایزه اش چیه ؟ اصلا میصرفه ؟ یه وقت دیدی جایزه یه مسابقه زبونم لال کشیدن ناخونها و قطع کردن انگشتا با چاقوی میوه خوری اون هم از نوع اره ای هاش باشهBig GrinWink
تشکر کنندگان: honareirani ، Ashkan78 ، lexington
بابا تا من بیام سر جایزه چونه بزنم یه دفعه یکی میاد سوال رو جواب میده خب.
اون وقت همون ناخن کشیدن هم دیگه گیرم نمیادSmile
اشکالی نداره من از این مدلها زیاد دیدم که حرف میزنند بعد میزنند زیر حرفشون .Smile
تشکر کنندگان: R.F ، honareirani ، lexington ، OverLord
(2010-04-20 ساعت 22:22)laili نوشته:  بابا تا من بیام سر جایزه چون بزنم یه دفعه یکی میاد سوال رو جواب میده خب.
اون وقت همون ناخن کشیدن هم دیگه گیرم نمیادSmile
اشکالی نداره من از این مدلها زیاد دیدم که حرف میزنند بعد میزنند زیر حرفشون .Smile

لیلی خانوم توجیه نکن ، سرت کلاه رفت دیگه

ولی اشکال نداره این دفعه جایزه رو میدم ولی دفعه بعد حواست رو جمع کن Smile

خدمت شما

http://www.4shared.com/file/JR-iQaHg/c_online.html
تشکر کنندگان: laili ، lexington
(2010-04-20 ساعت 21:56)looloo نوشته:  .........
ضمنا در مورد جایزه هم مقصر خودتونید از این به بعد هر وقت دیدی یه جا میخوای برنده شی اول ببین جایزه اش چیه ؟ اصلا میصرفه ؟ یه وقت دیدی جایزه یه مسابقه زبونم لال کشیدن ناخونها و قطع کردن انگشتا با چاقوی میوه خوری اون هم از نوع اره ای هاش باشهBig GrinWink
looloo جان این چه جایزه ای بود که آخه مثال زدی؟!
یه ذره لطیف تر, این که زیر 18 سال کسی بخونه شب کابوس میبینه! Big Grin
لیلی جان, همون بی خیال جایزه شو! این مدل از اون مدل هاس که آدمو از هر چی جایزه گرفتنه پشیمون میکننا! Wink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، sh-b ، laili ، looloo ، lexington ، OverLord
همون طور كه دوستان گفتن اسمش Glum هست به معني Unhappy.

جريان هم اين بود كه Guliver در جستجوي پدرش به سفري مي ره كه كشتي اش غرق مي شه و به همراه سگش Tagg سر از جزيره دور افتاده پادشاهي LilipUt در مياره كه اونجا ادم كوچولوها زندگي مي كردن. Guliver نقشه جواهراتي رو همراه داشته كه يك ناخداي بدجنس به نام ناخدا Leech مي خواسته اون رو ازش بدزده.

در بدو ورود به Liliput، آدم كوچولوها اون رو دستگير مي كنن ولي بعد باهاش رفيق مي شن و بهش كلي كمك مي كنن تا پدرش و گنج رو پيدا كنه.

چند تا از آدم كوچولوها كه اسماشون يادم مياد (البته نه از كارتن بلكه از دوره دبيرستان كه فيلمش رو به زبان اصلي و باز زير نويس زبان اصلي از يكي از بچه ها توي كلاس زبان گرفتم) اينا هستن:

Glum ، Eagar، Bunko، پادشاه Pomp و دخترش Flirtatia.

راستي اون دسته از خانم هاي سايت كه Avatarشون رو هنوز انتخاب نكردند و دنبال يه چيز مناسبن، مي تونن به Flirtatia هم فكر كنن!!!!

(2010-04-20 ساعت 21:01)looloo نوشته:  به نظر من هم آواتار شما خیلی باحاله

راستی خودت یادت هست اسم این شخصیت هنری چیه ؟ من اگه نتونم اسمش رو پیدا کنم مجبورم دی وی دی هاش رو از سروش بخرم آخه این اسم رو خیلی لازم دارم

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: nochen ، kianoush ، looloo ، lexington
من خودم اعضا رو با آواتارشون میشناسم یعنی ذهنیتی که از هر کدوم از بچه ها دارم با آی دی + آواتار برای من درست شده و وقتی این دو رو کنار هم میبینم نوشته هاشون یادم میاد. پس لطفا زیاد آواتارتون رو تغییر ندین چون همه چی قاطی میشه !
واقعا نمی تونم رای بدم کدوم آواتار از همه بهتره چون هر کدومشون یک داستانی داره .
Big Grin
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان: laili ، payam_prz ، ساشا ، rasarasa ، Ashkan78 ، looloo ، kavoshgarnet ، lexington ، Hossein81 ، R.F ، kianoush ، OverLord ، honareirani ، WIKIMAN
(2010-04-20 ساعت 22:58)Ashkan78 نوشته:  همون طور كه دوستان گفتن اسمش Glum هست به معني Unhappy.

جريان هم اين بود كه Guliver در جستجوي پدرش به سفري مي ره كه كشتي اش غرق مي شه و به همراه سگش Tagg سر از جزيره دور افتاده پادشاهي LilipUt در مياره كه اونجا ادم كوچولوها زندگي مي كردن. Guliver نقشه جواهراتي رو همراه داشته كه يك ناخداي بدجنس به نام ناخدا Leech مي خواسته اون رو ازش بدزده.

در بدو ورود به Liliput، آدم كوچولوها اون رو دستگير مي كنن ولي بعد باهاش رفيق مي شن و بهش كلي كمك مي كنن تا پدرش و گنج رو پيدا كنه.

چند تا از آدم كوچولوها كه اسماشون يادم مياد (البته نه از كارتن بلكه از دوره دبيرستان كه فيلمش رو به زبان اصلي و باز زير نويس زبان اصلي از يكي از بچه ها توي كلاس زبان گرفتم) اينا هستن:

Glum ، Eagar، Bunko، پادشاه Pomp و دخترش Flirtatia.

راستي اون دسته از خانم هاي سايت كه Avatarشون رو هنوز انتخاب نكردند و دنبال يه چيز مناسبن، مي تونن به Flirtatia هم فكر كنن!!!!

(2010-04-20 ساعت 21:01)looloo نوشته:  به نظر من هم آواتار شما خیلی باحاله

بابا شما دیگه خیلی کارتون درسته

چرا من هیچی از بچگیام یادم نمیاد

البته منظورم اسم ها و این جور چیزاست مثلا من اصلا اسم هیچ کدوم از معلم هام رو هم یادم نمیاد ( بجز یکی دوتا شون که خیلی کاردرست بودن اون هم مال راهنمایی و دبیرستان ) وگرنه که دبستان کمپلت تعطیل تعطیلم
تشکر کنندگان: lexington ، Ashkan78
«لولو»جان خیلی ناراحت نباش؛ که از دوران کودکی و نوجوانی ات چیزی به یادت نمونده؛ یه نمونه و شاید بدترش منم که قات قات میزنم شدید.

یکی از شیوه های کنترل کلاس توسط معلم ها اینه که به سرعت اسم و فامیل دانش آموزان را بخاطر میسپارند جالبه بدونی که در این مورد هم من بیق بیقم و با اینکه یک سال باهاشون سروکله میزدم در این مورد هم مشکل داشتم اساسی؛ حالا تصوّر کن که به چه حال و روزی هستم اکنون که اسمها هم همش عجیب و غریب آمریکاییه.... آکـــوتـِئو؛ گـــَبرت، مــــاپُ، و....از اینجور اسمهایی مثل «جک» و «بیل» و تراکتور و ...

راستی لولو جان از بابت اعلام آمادگی ات برای ارسال کتابهای از قبل داشته ات درباره ی موضوع مطرح شده در «یادداشتهای روزانه» تشکر میکنم و در صورتی که امکان داره کتابهای الکترونیکی آن سه کتاب ذکر شده در ارسال مرا نیز آماده کنید خیلی خیلی ممنون میشوم............و دیگه اینکه این فایلی که برای لیلی خانم بعنوان کادو در همین مبحث فرستادی را من نیز دانلود کردم و فایل«رَر» بود و پسورد میخواد !!!؟؟؟ بیخیالش بشم یا اینکه؟؟
بدرود
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
تشکر کنندگان: looloo
(2010-04-21 ساعت 19:54)lexington نوشته:  «لولو»جان خیلی ناراحت نباش؛ که از دوران کودکی و نوجوانی ات چیزی به یادت نمونده؛ یه نمونه و شاید بدترش منم که قات قات میزنم شدید.

یکی از شیوه های کنترل کلاس توسط معلم ها اینه که به سرعت اسم و فامیل دانش آموزان را بخاطر میسپارند جالبه بدونی که در این مورد هم من بیق بیقم و با اینکه یک سال باهاشون سروکله میزدم در این مورد هم مشکل داشتم اساسی؛ حالا تصوّر کن که به چه حال و روزی هستم اکنون که اسمها هم همش عجیب و غریب آمریکاییه.... آکـــوتـِئو؛ گـــَبرت، مــــاپُ، و....از اینجور اسمهایی مثل «جک» و «بیل» و تراکتور و ...

راستی لولو جان از بابت اعلام آمادگی ات برای ارسال کتابهای از قبل داشته ات درباره ی موضوع مطرح شده در «یادداشتهای روزانه» تشکر میکنم و در صورتی که امکان داره کتابهای الکترونیکی آن سه کتاب ذکر شده در ارسال مرا نیز آماده کنید خیلی خیلی ممنون میشوم............و دیگه اینکه این فایلی که برای لیلی خانم بعنوان کادو در همین مبحث فرستادی را من نیز دانلود کردم و فایل«رَر» بود و پسورد میخواد !!!؟؟؟ بیخیالش بشم یا اینکه؟؟
بدرود

چشم آقا معلم اون کتابها رو هم اگه پیدا کردم براتون آپ میکنم

اما پسورد رو اگه خواستید با صاحبش صحبت کنید

تشکر از لطفتون و موفق باشید
تشکر کنندگان: lexington
آواتار فقط آواتار ShoMpeT Smile Smile
تشکر کنندگان: lexington ، usa.lover ، OverLord
من عاشق کارتون گالیور هستم و اگر الآن هم گیرم بیاد نگاه می کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: lexington ، Ashkan78 ، looloo ، OverLord ، سارا کوچولو
(2010-04-22 ساعت 04:06)rs232 نوشته:  من عاشق کارتون گالیور هستم و اگر الآن هم گیرم بیاد نگاه می کنم.

سلام به این سایت یه سری بزن شاید پیدا کردی
www.koroshkarton.comShy
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان: lexington
(2010-04-22 ساعت 02:45)laili نوشته:  آواتار فقط آواتار ShoMpeT Smile Smile

ای گفتی ............
تشکر کنندگان: sh-b ، lexington ، OverLord

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان