کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرانرژي ترين آواتار در مهاجرسرا
راستش دارم فكر مي كنم اگه يه روزي ويزامو بگيرم، چون خداي مهربون خيلي بهم حال داده و هوام رو داشته (يه جورايي تركونده)، مثبت تر فكر كنم و و در اولين اقدام نمادين همون روز كه ويزام دستم اومد سريع برم هتل و Avatarام رو عوض كنم تا ديگه ملت ياد من مي دووونم نيافتن!!!

دارم فكر مي كنم چي مناسبه كه هم به شخصيت من بخوره هم انرژي مثبت بده. نظرتون راجع به Fido (آدمك نوشابه Seven Up) چيه؟

[عکس: fidodido1.jpg]
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: sh-b ، N.D ، honareirani ، R.F ، laili ، ساشا ، looloo ، Shayan1994
ای بابا آواتار هممون خوبه منتها مال من یه چیز دیگس ...
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: looloo
شادی=))
منو بگو که به خاطر آواتار قبلیت که کلید بود فکر می کردم پسری!!=)) Tongue
چقدر آواتارامون واسه هم مفهوم بوده واقعا!!Wink

نامی,ندا رو کاملا به جا اومدی!! هرکی آواتار قبلیت یادت باشه میدونه چی میگیم!Big Grin

اشکان به نظرم این آواتاری که انتخاب کردی میتونه نمادی از خودت باشه.
با اینکه قبول دارم آواتارهای شناخته شده نباید عوض بشه, اما این آواتاری که انتخاب کردی قطعا انرژی مثبت زیادی نسبت به آواتار الانت داره.Smile
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: N.D ، sh-b ، Ashkan78 ، looloo
رزا جون فکر نمیکنی اشکال از آواتار من و شادی نیست؟Winkاز....Big Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
(2010-04-25 ساعت 01:12)N.D نوشته:  رزا جون فکر نمیکنی اشکال از آواتار من و شادی نیست؟Winkاز....Big Grin

نه ابدا!!Big Grin
من هی می خوام هیچی نگما!!
والا نامی جان فکر کنم هرکسی جای من بود عکس خرِ تو کارتون pooh با رنگ بنفش و پاپیون صورتی روی دم,رو میدید مثل من فکر می کرد صاحب کاربر ندا یا تو همین مایه هاس!!WinkBig Grin
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

تشکر کنندگان: N.D ، laili ، sh-b ، looloo
(2010-04-25 ساعت 01:23)R.F نوشته:  
(2010-04-25 ساعت 01:12)N.D نوشته:  رزا جون فکر نمیکنی اشکال از آواتار من و شادی نیست؟Winkاز....Big Grin

نه ابدا!!Big Grin
والا نامی جان فکر کنم هرکسی جای من بود عکس خرِ تو کارتون pooh با رنگ بنفش و پاپیون صورتی روی دم,رو میدید مثل من فکر می کرد صاحب کاربر ندا یا تو همین مایه هاس!!WinkBig Grin
رزا جون اون خر به اون آقایی مظلومیBig Grin چه جوری برداشت کردی؟بعد حالا قبول کلید که شادی گذاشته بود اون چرا دیگه پسرونه بود؟Big Grinبعد مگه کلید پسرونه دخترونه داره!!!!!Big Grinحالا هی بگو زمین کجهBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
هم پر از انرژیه مثبته هم منفی....اصلا خودتون قضاوت کنید:

http://mohajersara.com/member.php?action=profile&uid=8
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sh-b ، R.F ، N.D ، kianoush ، looloo ، nnazi_2005
(2010-04-25 ساعت 01:29)N.D نوشته:  
(2010-04-25 ساعت 01:23)R.F نوشته:  

نه ابدا!!
والا نامی جان فکر کنم هرکسی جای من بود عکس خرِ تو کارتون pooh با رنگ بنفش و پاپیون صورتی روی دم,رو میدید مثل من فکر می کرد صاحب کاربر ندا یا تو همین مایه هاس!!
رزا جون اون خر به اون آقایی مظلومیBig Grin چه جوری برداشت کردی؟بعد حالا قبول کیلید که شادی گذاشته بود اون چرا دیگه پسرونه بود؟Big Grinبعد مگه کلید پسرونه دخترونه داره!!!!!حالا هی بگو زمین کجهBig Grin
نامی گیر دادیا,حالا تا صبح میخوای همه آواتارارو بیار جلو چشم!
اون کلید هم چون یه عکس تیره بود, مشکی و قهوه ای واینا تا جایی که یادمه. و به خاطر این که خودم همیشه رنگیم, فکر میکردم اون آواتار یه پسره نه دختر! البته اون اولاش بود که شادی رو نمی شناختم و ...!
ایشالا که دیگه قانع شده باشیییییی!!Big GrinWink

laili جان مرسی. واقعا آواتار مناسبی رو اعلام کردی.
خیلی خوبه, کلی حرف توش هست و ...
هم به عنوان یه آواتار هم از جنبه یه عکس.
مفهومش بالاس...

تشکر کنندگان: sh-b ، N.D ، laili ، looloo ، honareirani
[]
(2010-04-25 ساعت 01:31)laili نوشته:  ضمن عرض ادب و احترام به همه ی آواتارها ......من قشنگترین,بهترین, با مفهوم ترین و عمیق ترین آواتار این سایت رو آواتار کاربری به نام omran میدونم .....میتونم ساعتها بشینم و به آواتارش نگاه کنم.
هم پر از انرژیه مثبته هم منفی....اصلا خودتون قضاوت کنید:

http://mohajersara.com/member.php?action=profile&uid=8

این که چیزی نیست آواتار من هم بلده از این کارا بکنه،تازه مچ بند هم بسته.

[عکس: avatar%20saradahan.jpg]
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: ساشا ، laili ، elli ، looloo ، sh-b ، N.D ، R.F ، nnazi_2005 ، Hossein81 ، ADONIS ، Shayan1994
سارا جون این آواتارت چشماش رو نبسته بود داشت سکندری میرفت بیچاره دیگه چه برسه به الان که چشمش هم بستهSmile

الان آواتارت داشت با من صحبت میکرد گفت از دست سارا بیچاره شدم ...یه روز اشکم رو در میاره...یه روز چشمم رو میبنده .....خدا کنه بره سراغ حسنی من از دستش نفس بکشمSmile
تشکر کنندگان: ساشا ، Ashkan78 ، looloo ، sh-b ، rasarasa ، mehspeed ، R.F ، nnazi_2005
رزا جان با يه تبصره باهات موافقم...

اين نمادي از منه روزي كه يكي از بزرگترين آرزوهام عملي بشه. به خصوص وقتي كه در گير و دار جمع و جور كردن كارام تو ايران هستم كه مثلا قراره يه ماه بعدش برم.

ضمنا Avatar الانم هم چندان راجع بهم دروغ نمي گه.

(2010-04-25 ساعت 01:07)R.F نوشته:  اشکان به نظرم این آواتاری که انتخاب کردی میتونه نمادی از خودت باشه.
با اینکه قبول دارم آواتارهای شناخته شده نباید عوض بشه, اما این آواتاری که انتخاب کردی قطعا انرژی مثبت زیادی نسبت به آواتار الانت داره.Smile
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: sh-b ، R.F ، Ali Sepehr
فکر می کنم آواتور جدیده من بدک نباشه! بیاید روش نظر بدید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
به به آقا صدرا...........خوش آمدید ...صفا آوردید.....رفته بودید آواتار بیارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صدرا جون آواتارت واقعا زیباست.......ارزش اینهمه غیبت توی مهاجرسرا و به دور بودن از همه ی قضایا رو داشت!!
فقط اگه دماغ شمعت رو عمل کنی بهتر هم میشهSmile
تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani ، R.F ، looloo ، Ali Sepehr
چشم صدرا جان نظر هم میدیم!
آواتار جدیدت خوبه, اما من که نگاهش می کنم نا خودآگاه میگم "کریسمس مبارک" !Tongue
ولی کلا با نمکه.Smile

تشکر کنندگان: looloo ، Ali Sepehr ، lexington ، OverLord
هشت صفحه گذشت هیچی نگفتم. آخه این همه آدم عالق و باغل... کدومتون میتونه هر 5 ثانیه یک بار اینقدر خودش را بکوبه به کیبورد که بترکه؟
تشکر کنندگان: ساشا ، R.F ، kianoush ، looloo ، honareirani ، lexington ، Hossein81 ، OverLord ، سارا کوچولو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان