کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرانرژي ترين آواتار در مهاجرسرا
(2010-04-22 ساعت 13:31)NAV!D نوشته:  
(2010-04-22 ساعت 02:45)laili نوشته:  آواتار فقط آواتار ShoMpeT Smile Smile

ای گفتی ............

بخدا همین دیشب بود به رزا گفتم من از اواتور shoMpet میترسم
یادته رزا؟Smile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: ChairMan ، N.D ، lexington ، ساشا ، laili ، OverLord
(2010-04-22 ساعت 13:36)sh-b نوشته:  
(2010-04-22 ساعت 13:31)NAV!D نوشته:  
(2010-04-22 ساعت 02:45)laili نوشته:  آواتار فقط آواتار ShoMpeT Smile Smile

ای گفتی ............

بخدا همین دیشب بود به رزا گفتم من از اواتور shompetمیترسم
یادته رزا؟Smile

آرهههههههههههههه!! =))
دقیقا!!! Big Grin
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: sh-b ، ChairMan ، N.D ، lexington ، laili ، OverLord
من هم آواتار Shompet رو دوست دارم و فکر می‌کنم ایشان برای توجه به وضعیت محرومیت در بعضی افراد و توجه به آنها این آواتار را انتخاب کرده است و چه کار انسان‌دوستانه قشنگی.
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan ، lexington ، laili ، OverLord
kavoshgar عزیز منم مسخره نکردم اواتور ایشون رو / فقط احساس درونیمو گفتم حالا شاید شماهم از چیزی بترسین که به نظر ما اون انسانیت باشه
پس دلیل نمیشه

تشکر کنندگان: N.D ، R.F ، ChairMan ، kavoshgarnet ، lexington ، Ashkan78 ، laili ، OverLord
من به آواتار ساشا راي مي دم. سرخوشي همراه با خاطرات گذشته....
منم فكر مي كنم كه از روي آواتار تا حدودي ميشه به شخصيت كاربران پي برد. به هر حال آدم چيزي رو انتخاب مي كنه كه نسبت بهش كشش داره. حتي از روي نوشته هاي ديگران خيلي راحت اون دافعه يا جاذبه ايي كه نسبت بهشون داريم شكل مي گيره. درسته كه دنياي مجازي ايه ولي مي شه تا حدودي به خصوصيات ديگران پي برد.
“Success comes in cans; failure in can'ts
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، lexington ، ساشا ، Ashkan78 ، kianoush ، OverLord ، honareirani
من به آواتار خودم رای می دم چون اگه ازش خوشم نمیومد که نمیذاشتمش اینجا. ارتباط جالبی با حال و روز ما داشت و داره.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان: ساشا ، seravin ، laili ، Ashkan78 ، lexington ، sh-b ، ChairMan ، OverLord ، usa.lover ، shr.jafari ، honareirani ، nnazi_2005
خوب از اونجایی که درس تجزیه و تحلیل و نقد آثار هنری رو قبلا پاس کردم میخوام در مورد چندتا آواتاری که تو این بخش بچه ها در موردشون صحبت کردن نظر بدم و تحلیل کنم!
البته مزاح بود,مطالبی که میگم کاملا نظر شخصیم در مورد اون فرد نسبت به آواتارش و همینطور خود آواتارش!

sh-b: آواتار شادی, واقعا خودشه. یه دختر فوق العاده مهربون که انرژی از چشماش میباره.دوست داشتنیه و مثل اون برگ های سبز رو تاجش سرزنده و شادابه و ... (حرف زیاااااااد دارم در موردش,اگه بخوام همرو بگم پارتی بازی میشه!)
[عکس: 6781040_75x75.png]

rasarasa: آواتار سارا, دوووووسش دارم! در واقع اگه قرار بود جای آواتار خودم آواتاری بزارم بدون شک آواتار سارا بود.شدیدا نسبت به جزء به جزء تصویر حس همزاد پنداری دارم و خودمو می بینم! از رنگش تا خود اون شخصیتش!
شاید واسه همینه که نسبت به سارا هم علاقه ی خاصی دارم.
[عکس: 6781243_77x100.jpg]

ساشا: آواتار ساشا,نشون میده دختره ساده,مهربون و دوست داشتنی هست.
خود دخترک آدامس لاویز. تقریبا همه رو یاد خاطرات خوووش کودکی می اندازه. دوران دبستان,هر روز ظهر وقتی از مدرسه تعطیل میشدیم از سوپر کنار مدرسه می خریدم, با اینکه طعم آدامس هاش زیاد جالب نبود اما عشق اینکه این دفعه چه تصویری از توش در میاد یه چیزه دیگه بود! اونموقع ها مثلا داشتم کلکسیون جمع می کردم!هنوز 2 تا آلبومی که عکس های آدامس لاویزام توشون هستنو دارم.
[عکس: 6781246_91x100.jpg]

Ashkan78: آواتار اشکان, البته این هم از اون آواتارهایی هست که همه ازش خاطره دارن!با اینکه تو کارتونش شخصیتی با انرژی منفی بود اما شخصیت جالبی بود و برای همینه که بعد سال هاااااااا هنوز که هنوزه هممون تکه کلامش یادمونه.
[عکس: 6781068_100x100.jpg]

NAV!D : آواتور نوید,به نظر من لباس کارشه! این که به عنوان یه بازرس ابهتشو نشون بده, اما وقتی خوب دقیق میشی میبینی که نوید رفته تو این لباسه, سرشم بیرون نیورده ها! یعنی از بس این آواتوره غوله که خوب اصلا نوید قدش نمیرسه به اون بالاها! داره اون تو ریز ریز و گاهیم بلند بلند میخنده! جک میگه, شوخی میکنه و ... . در واقع پشت این غول گنده ی سیاه سفید, یه آدم رنگی رنگی و شاد وایساده.
[عکس: 6781248_100x89.jpg]

R.F: آواتار رزا!چون در موردش نظر گفته شده, منم میگم دیگه! نماد رزا تو دنیای مجازیه! جایی که عکسی به جز عکسم باشه, از این تصویر استفاده می کنم. کلا دوسش دارم و حس خوبی نسبت بهش دارم...Smile
[عکس: 6795574_57x57.jpg]

خوب! جلسه رو با تجزیه و تحلیله یه آواتار دیگه که نمونه ای نقض از شباهت آواتار با صاحبش هست به آخر می رسونم!

N.D: آواتار نامی,کاملا مثل شخصیتشه!همینطور که از آواتار معلومه آدمی شوخ و خندان و پرانرژی هست! Big Grin
[عکس: 6795895_100x76.jpg]

(نکته: گول آواتارهارو نخورین! گاهی آواتار 360 درجه با شخصیت فرد فرق میکنه!)Wink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

تشکر کنندگان: sh-b ، OverLord ، looloo ، honareirani ، kianoush ، ساشا ، N.D ، Ashkan78 ، rasarasa ، shahram1347
خدایا شکرت، یکی آواتار من رو دوست داره ،باهاش هم ذات پنداری می کنه هوررررراااااا اشک شوق تو چشم اواتارم حلقه زده.
[عکس: avatar%20sara%20ashk%20copy.jpg]
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: R.F ، N.D ، Ashkan78 ، اليزا ، sh-b
(2010-04-24 ساعت 02:42)rasarasa نوشته:  خدایا شکرت، یکی آواتار من رو دوست داره ،باهاش هم ذات پنداری می کنه هوررررراااااا اشک شوق تو چشم اواتارم حلقه زده.
سارااااااا تو فوق العاده ای!!!Big GrinWink
چه اشک شوقیم واسش درست کردی!!=))

تشکر کنندگان: N.D ، Ashkan78 ، rasarasa
این که معلومه ما من از همه بهتر است و آنقدر مثبت که نگو و نپرس
تشکر کنندگان: Ashkan78
این هم از آواتار من که بالاخره شروع کرد به جنگولک بازی
تشکر کنندگان: laili ، R.F ، ساشا ، rasarasa
خیلی خوب شد لولو جان...........کلی بامزه است.....پس برای همین بود اینقدر اصرار داشتی که این جنگولک بازیش رو فعال کنیSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: R.F ، looloo
(2010-04-24 ساعت 12:13)looloo نوشته:  این هم از آواتار من که بالاخره شروع کرد به جنگولک بازی
بابا لو لو جون آبروی هرچی لولوست رو بردی ! آخه لولو اینقدر ناز می شه؟ ببین چه قری هم می ده! دورۀ آخر زمون شده والا!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، looloo ، laili
رزا: من اوایل قبل از اینکه رزارو ببینم فکر میکردم یه خانم 35 یا 36 ساله هستش و این اواتورش عکس بچشه که خیلی شیطونه اما الان با اطمینان میگم این اواتور فقط مخصوص خود رزاست Wink

نامی: اصلا اواتورش شبیه شخصیتش نیست , قشنگه اااااا اما این کجا و نامی کجا .....Big Grin نامی خیلی ادم شوخ بانمک و خوش خنده ایه

سارا جون من همیشه وقتی اواتورت رو میبینم احساس میکنم که دوست ما سن و سالش تقریبا 24 تا 26 ساله و خیلی هم شوخ و بانمک و مهربونه

تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، rasarasa ، N.D ، looloo
درباره آواتارم باید بگم این عکس شاهزاده ایرانی هست که فیلمش تا دو ماه دیگه میاد.یه pc game قدیمی هستش ومن گفتم این آواتارم باشه رزا جون فکر نکنه من ندا هستمBig Grin
شادی جون هم عینه آواتارشه رزا راست میگهBig Grin
رزا هم که من فکر کردم عکس بچشه بعد دیدم نه عکس خودشهTongueBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان