کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرانرژي ترين آواتار در مهاجرسرا
هر کی میگه ش...ی...ط...ا....ن پر....ست....یه، ش....ی...ط....ا...ن خودش هست و باباش!!!

راستی این آواتوری که گذاشتید، خودتون هستید؟

ممنون دوست عزیز و همکار!!! Big Grin
تشکر کنندگان: OverLord ، hvm
نه این Paul Grey بیسیست گروه Slipknot هستش که ازش خوشم میاد ...
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: usa.lover ، OverLord
اوه!!!
بله...
آخه من هرچی کلیپ Slipknot دیدم همه ماسک زده بودند...

کاشکی میشد یه رتبه دیگه هم به خاطر آواتورتون بهتون بدم... [عکس: icon_eek.gif]
تشکر کنندگان: cky ، OverLord ، hvm
(2010-05-19 ساعت 22:14)cky نوشته:  نه این Paul Grey بیسیست گروه Slipknot هستش که ازش خوشم میاد ...

من تا الان فکر می کردم خودت هستیBig Grin
تشکر کنندگان: cky ، laili ، honareirani ، OverLord ، R.F ، sh-b
مرسی محمد جان.
یه سری عکس دارن که ماسک ندارن که توی نت هم خیلی کمه ! می گم تاپیک رو Rename کنیم به نام متال سرا !!! ولی اگه لاتاری برنده شم آواتار رو عوض می کنم.
تشکر کنندگان: usa.lover ، OverLord
محمد چقدر باحال شدي با اين آواتار و امضاء.Big Grin
مثل پيكان شدي! كاپوتت مال يه ماشين ديگس. لاستيك و تايرت مال يكي ديگه. موتورت مال يكي ديگه و ... Smile
تشکر کنندگان: R.F ، nnazi_2005 ، usa.lover ، sh-b ، laili
اتفاقاً من هم عکسم رو در امضایم گذاشتم، اون جلوییه هستم! Big Grin

آواتورم هم یعنی مرگ!!! Big Grin

دقیقاً بی انرژی ترین آواتور مهاجرسراست! Smile
تشکر کنندگان: ADONIS
(2010-05-30 ساعت 12:34)ADONIS نوشته:  من نمی دونم اگر یکی آواتارش پر انرژی نباشه نمیتونه بیاد اینجا ؟
آواتار من ...رفیق منه !
نمیدونید چه دورانی با هم داشتیم...البته الان هم یه مراوده داریم... ولی خب سر جفتمون شلوغه !
جفتمون به هم دیگه ارادت داشتیم Big Grin
یک دفعه ای فکر نکنید خودم هستم...
برای اینکه دقیق تر مشاهده کنید :

کیه ؟؟؟ من فکر کنم این آقا رو تو فیلم قاتل بروسلی دیدم !!!
(2010-05-30 ساعت 20:54)usa.lover نوشته:  اتفاقاً من هم عکسم رو در امضایم گذاشتم، اون جلوییه هستم! Big Grin

آواتورم هم یعنی مرگ!!! Big Grin

دقیقاً بی انرژ ترین آواتور مهاجرسراست! Smile

امضات خداست.ببینم این عکس رو چه سالی گرفتی ؟؟
تشکر کنندگان: ADONIS ، usa.lover
من آواتارمو عوضیدم همونطور که مشاهده میکنید ! قبلا I love NY بود!... من خودم اینو خیلی دوست دارم کلا هنوز هم کارتونای SpongBob رو دوس دارم! نظرتون چیه درباره آواتارم؟!
تشکر کنندگان: loony
می دونستم این آواتاری که گذاشتی با بازیگره یا نویسنده ! ولی درکل شوخی کردم.آواتارت فوق العادس
عکس این آقای آلبر کامو که گذاشتی عکس فوق العاده خوبیه. عکاس خیلی خوبی بوده که عکس به این خوبی گرفته.
تشکر کنندگان: ADONIS ، saeedhei
آواتار نیست که شعره ادبیاته با لبات بازی می کنه عقاب تیز پرواز مستقیم به مقصد میامی
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: R.F ، usa.lover ، kianoush ، User
(2010-05-30 ساعت 21:51)cky نوشته:  امضات خداست.ببینم این عکس رو چه سالی گرفتی ؟؟

2011
Big Grin
تشکر کنندگان:
(2010-05-31 ساعت 09:16)ADONIS نوشته:  
(2010-05-30 ساعت 23:57)honareirani نوشته:  عکس این آقای آلبر کامو که گذاشتی عکس فوق العاده خوبیه. عکاس خیلی خوبی بوده که عکس به این خوبی گرفته.

هنرایرانی جان بین خودمون بمونه...عکاسش خودمم...
اگه باور نکردی نگاتیوشو خونه دارم...
خیلی سخت بود ازش عکس گرفتن...ولی من این سختی رو متحمل شدم تا ایندگان هم از چهره ی این استاد فیضی ببرن Tongue

جدی میگی؟ خیلی عالیه.
کی و کجا این عکس رو ازش گرفتی ؟! Big Grin
بچه ها امروز خیلی ناراحت هستم.در کمال ناباوری امروز متوجه شدم Paul Grey بیسیست و یکی از بهترین نوازندگان بیس در دنیا که در گروه Slipknot فعالیت می کرد از زندگی خداحافظی کرد و مرد.Paul یکی از بهترین شخصیت های موسیقی بود که واقعا دوسش داشتم و امروز فهمیدم هفته پیش در هتل مرده که هنوز علت مرگش مشخص نشده.Paul Grey در سال 1972 در کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمد و May 25 2010 در سن 38 سالگی از دنیا رفت.خیلی ها فکر می کردن که عکس آواتارم خودم هستم ولی آواتارم عکس Paul بود.عکس واضحی نتونستم ازش پیدا کنم چون همیشه ماسک می زد

[عکس: paul-grey-slipknot--large-msg-118759653536.jpg]
تشکر کنندگان: ADONIS ، usa.lover ، mahdis ، zara man

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان