کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
(2010-05-03 ساعت 14:38)cky نوشته:  خوب شد

الان همه منتظر نامه هان ... بحث دیگه ای هم نیست فعلا.توی این فروم های اروپا و اسیا برای گرین کارت که رفته بودم و پست هاشون رو می خوندم اونا هم همش به هم امید می دادن که نامه ها میاد و از این حرف ها.خوب شد که این تاپیک ایجاد شد.بحث ها رو اینجا دنبال می کنیم.

منم تایپیکها را مرتب دنبال می کنم و هر روز تقریبا یک نفر را اعلام می کنند. بیشتر از آفریقاست. مثلا دیروز یک نفر اعلام کرد که کیس نامبر ۲۲۰۰۰ در کنیا نامه شو در یافت کرده. روز قبلش یک نفر نیجریه ای در انگلستان نامه شو گرفته. چند روز قبل تر چند نفر اروپایی از اکراین اعلام دریافت نامه کردند و در روزهای قبل چند نفر آفریقایی در آمریکا و کانادا! اما حدودا دو سه هفته پیشم یکنفر ادعا کرده بود که توی شرکتشون در نیجریه دو نفر نامه دریافت کردند. توی همین مهاجرسرا هم دو نفر اومدند و گفتند نامه دریافت کردیم که یکیش در اروپا اشتباها regionاروپا ثبت نام کرده بود و یکی را هم که گفته بود در سلف دانشگاه حرفهای چند نفر را گوش میکرده ویکی دیگر هم که میگفتن سر کاریه! اما ما نمیتونیم هیچوقت بگیم کی راست و کی دروغ میگه و مطءنا هم خیلی ها که کیس نامبر پایینی دارند یا اصلا با اینترنت زیاد سر و کار ندارند ممکنه هیچوقت خبر به کسی ندهند و ما فقط باید برای بچه های مهاجرسرا دعا کنیم و از خدا بخوایم هر کسی واقعا دوست داره و بعدن نمیگه حالا برم یا نرم برنده بشه و امیدوارم که به امید خدا همه مهاجرسرایی ها برنده بشن.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
من يه چيزايي در مورد به اصطلاح طبقه بندي شركت كنندگان در گرين كارت لاتاري شنيدم(راستشو بخواين بيشترش افكار خودمه!)
(اگه تكراري بود فحش ندين!!)

مدرك تاثير داره! به اين صورت كه مثلا ميان ببينن در سال 2011 بازار كار به چه مقاطعي نيازمنده (حالا شايدم نوع ديگه اي از نگاه به مدرك فرد) فرضا ديپلم بيشتر ميخوان ...پس ميان ميگن 40% ديپلم ميخوايم 20% ليسانس و 30% فوق و....
بعد از طبقه بندي شركت كننده ها در اين مقاطع قرعي كشي ميكنن كه خودش نوعي سهميه محصوب ميشه...
وگر نه چرا براي ثبت نام ميپرسن!؟

يا همينطور متاهل بودن ....
اينكه فرد در حال حاضر در امريكا اقامت داره.(اينكه هر منطقه سهميه خودش رو داره كه بماند)
ويا 100 البته سن و سال شركت كننده ها..و باز هم طبقه بندي و قرعه كشي..
تعداد فرزندان...
حتي تعداد دفعاتي كه فردي شركت كرده! (نشان دهنده اشتياق بيشتر فرد=احتمال موفقيت بيشتر(تا حدودي)) خواهد بود..

به نظر من اينطوري خيلي منطقي تر خواهد بود..و همچنان همه هم شانس برنده شدن دارن اما شايد بعضيا بيشتر...!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد اينكه اگر اينشااله قبول شديم،اجمعين......
و اينكه (تكراري) كسيو با خودمون صرفا براي آزادي يك هموطن ديگه ،ببريم به صورت صوري...واقعا نيازمند نظرات بزرگواران هستم.
درسته الان زوده واسه اين حرفا ولي براي همه دوستان هم نوع دوست ميتونه مفيد باشه، كه آمادگي لازم رو در صورت قبول شدن
داشته باشن...
يكي از عزيزان گفتن ميتونه باعث ويزا نگرفتن كساييكه كيس نامر بالا دارن بشه... من اينو نميدونستم.
پس كيس نامبر هم ميتونه اتفاقي نباشه و با توجه به شرايط شركت كننده براش انتخاب بشه (در ادامه ي توضيحات بالا).

نظر بدين كه كاره درستيه يا نه!؟
از كجا معلوم اخريا ايراني باشن؟! پس يه ايرانيو با اطمينان ببريم بهتر نيست؟! يا كلا ايرانيم نباشه مشكل داره؟!(انسانياتا!)

به نظر من خيلي بحث خوبيه...كلي توش اما اگر داره! و بگم مهم اينه كه بدون پول گرفتنو منت گذاشتنو اين حرفا اين كار
صورت بگيره وگرنه غير اين كاملا بي ارزشه...

بهار خيلي خوبي داشته باشين...! از اون خيلي خوبا منظورمه هااااا...گرفتين كه؟!
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، nhzgroup ، Xman ، Nashmi2003 ، morteza_2010
[quote='Elf' pid='47160' dateline='1272906930']
من يه چيزايي در مورد به اصطلاح طبقه بندي شركت كنندگان در گرين كارت لاتاري شنيدم(راستشو بخواين بيشترش افكار خودمه!)
(اگه تكراري بود فحش ندين!!)

مدرك تاثير داره! به اين صورت كه مثلا ميان ببينن در سال 2011 بازار كار به چه مقاطعي نيازمنده (حالا شايدم نوع ديگه اي از نگاه به مدرك فرد) فرضا ديپلم بيشتر ميخوان ...پس ميان ميگن 40% ديپلم ميخوايم 20% ليسانس و 30% فوق و....
بعد از طبقه بندي شركت كننده ها در اين مقاطع قرعي كشي ميكنن كه خودش نوعي سهميه محصوب ميشه...
وگر نه چرا براي ثبت نام ميپرسن!؟

يا همينطور متاهل بودن ....
اينكه فرد در حال حاضر در امريكا اقامت داره.(اينكه هر منطقه سهميه خودش رو داره كه بماند)
ويا 100 البته سن و سال شركت كننده ها..و باز هم طبقه بندي و قرعه كشي..
تعداد فرزندان...
حتي تعداد دفعاتي كه فردي شركت كرده! (نشان دهنده اشتياق بيشتر فرد=احتمال موفقيت بيشتر(تا حدودي)) خواهد بود..

به نظر من اينطوري خيلي منطقي تر خواهد بود..و همچنان همه هم شانس برنده شدن دارن اما شايد بعضيا بيشتر...!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منم کمی شک دارم که تاثیر نداشته باشه ولی مطمءنم که تعداد دفعات شرکت کردن موثر نیست ولی بقیه اش ممکنه موثر باشه مثلا تحصیلات و سن خیلی منطقیه که تاثیر داشته باشه ! چون هر کسی رو دیدم برنده شده بالاخره یک چیزی مثل سن یا تحصیلات یا بچه داشته که مهم بوده!
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: honareirani ، morteza_2010

در مورد اينكه اگر اينشااله قبول شديم،اجمعين......
و اينكه (تكراري) كسيو با خودمون صرفا براي آزادي يك هموطن ديگه ،ببريم به صورت صوري...واقعا نيازمند نظرات بزرگواران هستم.
درسته الان زوده واسه اين حرفا ولي براي همه دوستان هم نوع دوست ميتونه مفيد باشه، كه آمادگي لازم رو در صورت قبول شدن
داشته باشن...
يكي از عزيزان گفتن ميتونه باعث ويزا نگرفتن كساييكه كيس نامر بالا دارن بشه... من اينو نميدونستم.
پس كيس نامبر هم ميتونه اتفاقي نباشه و با توجه به شرايط شركت كننده براش انتخاب بشه (در ادامه ي توضيحات بالا).

نظر بدين كه كاره درستيه يا نه!؟
از كجا معلوم اخريا ايراني باشن؟! پس يه ايرانيو با اطمينان ببريم بهتر نيست؟! يا كلا ايرانيم نباشه مشكل داره؟!(انسانياتا!)

به نظر من خيلي بحث خوبيه...كلي توش اما اگر داره! و بگم مهم اينه كه بدون پول گرفتنو منت گذاشتنو اين حرفا اين كار
صورت بگيره وگرنه غير اين كاملا بي ارزشه...

بهار خيلي خوبي داشته باشين...! از اون خيلي خوبا منظورمه هااااا...گرفتين كه؟!
[/quote]

اما در مورد اینکه یکی رو صوری ببرید به نظرم بچه ها درست میگن ممکنه حق کسی رو که برنده شده ضایع کنه. اما اگه واقعا کسی نیاز به کمک داشته باشه نمی دونم و مخصوصا اینکه این کار صوری باشه! هیچ میدونید برای کسایی که تازه ازدواج کردن شرایط سخت تره؟! و ممکنه نمره منفی باشه ۵۰ درصد! و اینکه بعدا مجبورید حداقل سه سال با هم اونجا زندگی کنید زیر یک سقف و اینکه اگه از هم جدا شید گرین کارت اون طرف ممکنه باطل بشه و مال خودتونم رو هواست! و سیتیزنیتونم عقب میفته و فکر اینکه بخاین بیاین و برید رو هم نمیتونید بکنین و خلاصه امیدوارم که برنده بشین و بعد واقعا با کسی ازدواج کنید نه صوری!
تشکر کنندگان: Elf ، beigebar ، Nashmi2003 ، morteza_2010
ما منتظر یک نامه بودیم که ۲۰ آپریل با پست سفارشی درجه یک از تکزاس فرستاده شده بود و امروز ساعت ۱۰ صبح رسید. حالا دیگه حساب کنید پست معمولیش چقدر طول میکشه!
تشکر کنندگان: morteza_2010
مدرک-ملییت-نژاد...............................................................
هیچ تاثیری نداره-این یهprogramکه به صورتrandom , لاتاری
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان: laili ، morteza_2010
دوستان عزیزم
صبر داشته باشید. اگر به Forum بین المللی Immigrationportal مراجعه کنید می بینید که هنوز هیچ کدام از شرکت کنندگان Region آسیا (AS)، آمریکای جنوبی (SA) و اقیانوسیه (OC) هنوز نامه خودشون رو دریافت نکردن!(حتی توی کشور آمریکا که نامه ها ظرف 2 تا 4 روز کاری میرسن) امسال به نظر میاد که KCC داره روی تایم دقیق عمل می کنه و یه طوری برنامه ریزی کرده که نامه ها دقیقا توی این دو ماهی که از اول اعلام کردن دست برندگان برسه.
پاکت نامه ها برخلاف سالهای پیش که یک پاکت بزرگ و سفید بود یه پاکت کوچک و آجری رنگ هست و فقط 2 تا برگه داخلش هست که یکیش نامه تبریکه و شما باید فرمهای مربوطه رو از سایت دانلود کنین و پر کنید و ارسال کنید.
عجله نکنید و امیدوار باشید.
به امید برنده شدن تک تک شما دوستان عزیز.
تشکر کنندگان: mohsen324 ، honareirani ، loony ، elhaaam ، Behinaz ، shahram1347 ، morteza_2010
برای بار 10000000000000000000000000000000 نامه ی من هفته ی اول تیر اومد..........دیر نشده....صبر داشته باشید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sh-b ، mercedeh ، honareirani ، loony ، Elf ، Ashkan78 ، Behinaz ، Nashmi2003 ، jayjay ، shahram1347 ، morteza_2010
http://immigration.about.com/b/2010/05/0...esults.htm
تشکر کنندگان: Elf ، morteza_2010
والا اگه کیس نامبر 34.000 به نظر شما خوبه که امیدوارم نصیبتون بشهSmile تا بفهمید که روزی صد بار آرزو میکردید قبول نشده بودید یعنی چی........
فکر کنم من اون زمان تمام گناهام بخشیده شدSmile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kianoush ، mercedeh ، honareirani ، morteza_2010
این روش شماره گذاری جدیده و از پارسال شروع شده.....هنوز کسی در موردش چیز زیادی نمیدونه.....ما بیچاره ها سال اولمون بود که آزمایش شدیم برای همین هم دلهرمون خیلی زیاد بود...تا سال قبلش تا 14.000 کارنت شدند.....
من کسی رو با کیس نامبر بالاتر از خودم در هیچ فرومی ندیدم....نمیدونم که هست یا نه؟
تشکر کنندگان: Elf ، morteza_2010
110.000نفر نامه میگیرند ولی 55.000 نفر ویزا میگیرند.یعنی اگه باشه باید آخرین شماره 55.000 باشه..احتمالا کیس نامبر هم باید به تعداد کسانی که ویزا میگیرند باشه نه بیشتر
(2010-05-05 ساعت 00:34)Elf نوشته:  Laili عزيز،با مجنون با هم برين ويزا بگيرين انشا اله...

ممنون از دعاتون ولی من ویزام رو گرفتم الان هم در بلاد کفر بسر میبرمSmile
تشکر کنندگان: Elf ، honareirani ، cky ، morteza_2010
ای بابا...........110.000 تا نامه میفرستند ولی فقط 55.000 ویزا صادر میشه.......
یه عده هستند که به قول شما چند نفری ویزا میگیرند....مثلا کیس من خودم و همسرم و دخترم....سه تا ویزا رو گرفت ...همینطوری تا آخر.
خیلی ها هم هستند که منصرف میشن و نمیرند ...یا مدرک تحصیلی ندارند...یا سربازند....به هر دلیلی نمیرند....

ببخشید پست بالا رو درست کردم.........راستش خودم هم دیگه قاطی کردم که چی به چی شدهSmile
مهم اینه که برای هر کسی که نامه بره اگه مشکلی نداشته باشه ویزا هست........بازم معذرت...اشتباه نوشته بودمSmile
تشکر کنندگان: Elf ، mercedeh ، honareirani ، Behinaz ، shahram1347 ، morteza_2010
سلام
من الان 5 ماهی هست یو اس هستم. یکی از دوستای من که اینجا دانشجو هست نامه برنده شدن در لاتاری 2011 رو در یو اس دریافت کرده. ایشالا خبرای خوب ایران هم میرسه.
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، laili ، mohajerusa2011 ، ساشا ، Ali Sepehr ، farzad24 ، elli ، mercedeh ، loony ، sh-b ، maryamjay ، sib 24 ، behy_b ، WIKIMAN ، honareirani ، ubk ، hamed_gh ، reza_a ، shahram1347 ، cky ، morteza_2010
(2010-05-05 ساعت 14:10)ashoury نوشته:  سلام دوستان

من شنیدم کسانی که برنده میشن تا 2 سال وقت دارن که به امریکا برن آیا همچین چیزی است

کلا چقدر زمان داریم تا خودمون را به خاک امریکا برسونیم؟

از تاریخ مدیکال و دریافت ویزا دقیقا 6 ماه
یعنی بعد از دریافت ویزا تا پایان تاریخ ویزاتون که 6 ماه هست باید خروج کنینSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Behinaz ، morteza_2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان