کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
(2010-05-24 ساعت 11:27)dalir نوشته:  مثل اینه که امسال نامه ها خیلی زیادن ! Smile

خدا از دهنت بشنوه

انشالله امسال بیشترین قبولی مال هموطنان ایرنی باشه منم یکی از اونا باشم
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mehran61 ، m.amjadi
بچه ها البته اینم در نظر بگیرید شاید حدود یک درصد از قبولی های ایرانی اینجا تو مهاجرسرا عضو هستند که من فکر می کنم اگه همه از این سایت خوشگل و مامانی باخبر بودند حداقل نصفشون (یعنی 50 درصد از قبولی هایی که الان حدود یک درصدند) اینجا عضو می شدند. من دو سال پیش اولین بار با وبلاگ سعید آشنا شدم. دقیق تر بگم شاید دی ماه 87 بود میدونم 10 روز بود که ثبت نام 2010 تموم شده بود Sad . اونجا همه سفرنامه ها رو خوندم! بعد از لینک های وبلاگ سعید با مهاجرسرا آشنا شدم مدت ها مهمان میومدم و میرفتم. میدونم اینجا جاش نیست این حرف رو بزنم ولی به نظر من همه ما در وهله اول به سعید و در وهله دوم به Admin خودمون مدیون هستیم. کاش می تونستیم به نوعی زحماتشون رو جبران کنیم. باری برگردم به یکی دو جمله اولم خواستم بگم الانه که از روز پنج شنبه خبری از قبولی نیست به نظر من بیشتر برمی گرده به این که خبرها به دست ما نمیرسه نه این که کسی تو ایران نامه نمیگیره. حالا اگه بگیم واسه شهرستان ها یکی دو هفته طول میکشه ولی نامه های تهران دیگه باید توضیعش شروع شده باشه. کاش میشد آمار بهتری و دقیق تری از قبولی ها داشت. بازم من به نوبه خودم برای همه آرزوی برنده شدن دارم. مدیریت اشکان عزیز رو هم تبریک میگم. مخلص همتون مهران Smile
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: sanaz2010
دوستان سلام

امیدوارم تمامی بچه های سایت برنده بشن . ایکاش مدیران بیان و یک تاپیک جداگانه برای برندگان شهرستانی باز کنند دوستانی که موافقند با تشکر موافقت خودشون رو اعلام کنند.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mehran61 ، agadondol ، nasr ، jayjay ، Xman ، arad ، ma63_P
همین الان رفته بودم بیرون دیدم یه پاکت زرد رنگ کی سی سی دم دره ولی خب مال یکی از همسایه ها بود!!!! خودم آدرس یکی از بستگان رو تو انگلیس دادم، اینو می دونستم ولی تا پاکت رو دیدم ضربان قلب رفت بالا!!!!

ما در منطقه پستی 14 تهران هستیم.
به امید موفقیت خودم و بقیه دوستان!

فقط یک سوال داشتم. شماره کیس هر کدوم از بچه ها رو که می بینم 2011AS هستش در حالی که مال من 20111O، کسی می دونه قضیه چیه؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani
(2010-05-24 ساعت 13:50)uxmalgator نوشته:  همین الان رفته بودم بیرون دیدم یه پاکت زرد رنگ کی سی سی دم دره ولی خب مال یکی از همسایه ها بود!!!! خودم آدرس یکی از بستگان رو تو انگلیس دادم، اینو می دونستم ولی تا پاکت رو دیدم ضربان قلب رفت بالا!!!!

ما در منطقه پستی 14 تهران هستیم.
به امید موفقیت خودم و بقیه دوستان!

فقط یک سوال داشتم. شماره کیس هر کدوم از بچه ها رو که می بینم 2011AS هستش در حالی که مال من 20111O، کسی می دونه قضیه چیه؟

مطمئن هستید شما هم کانفیرمیشن نامبر رو با کیس نامبر اشتباه نگرفتید ؟!
تشکر کنندگان: honareirani
[/quote]

مطمئن هستید شما هم کانفیرمیشن نامبر رو با کیس نامبر اشتباه نگرفتید ؟!
[/quote]

راس می گید، تصحیح می کنم کانفرمیشن نامبر
تشکر کنندگان:
ببینید همه این سوالات تو سایت جواب داده شده. اما خلاصه خدمت شما عرض کنم که اون شماره ای که بعد از ثبت نهایی اسمتون دریافت می کنید کانفیرمیشن نامبر اسمشه و فقط به درد پیگیری قبولی یا عدم قبولی از طریق سایت از تاریخ 10 تیر به بعد داره. اما کیس نامبر شماره ایه که به کسانی که برنده شدند تعلق میگیره و شماره هایی که شما تو سایت می بیندشون همگی کیس نامبر هستند نه کانفیرمیشن نامبر. در کانفیرمیشن نامبر مربوط به هر کس بعد از عدد 2011 ممکنه هر حرف یا عددی قرار گرفته باشه و فرد به فرد تفاوت داره اما دو حرف بعد از عدد 2011 در کیس نامبر مشخص کننده محل تولد فرد شرکت کننده در لاتاریه مثلاً AS به معنی آسیا AF به معنی آفریقا و ... است. امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید Smile
تشکر کنندگان: uxmalgator ، honareirani
(2010-05-24 ساعت 13:06)mehran61 نوشته:  بچه ها البته اینم در نظر بگیرید شاید حدود یک درصد از قبولی های ایرانی اینجا تو مهاجرسرا عضو هستند که من فکر می کنم اگه همه از این سایت خوشگل و مامانی باخبر بودند حداقل نصفشون (یعنی 50 درصد از قبولی هایی که الان حدود یک درصدند) اینجا عضو می شدند. من دو سال پیش اولین بار با وبلاگ سعید آشنا شدم. دقیق تر بگم شاید دی ماه 87 بود میدونم 10 روز بود که ثبت نام 2010 تموم شده بود Sad . اونجا همه سفرنامه ها رو خوندم! بعد از لینک های وبلاگ سعید با مهاجرسرا آشنا شدم مدت ها مهمان میومدم و میرفتم. میدونم اینجا جاش نیست این حرف رو بزنم ولی به نظر من همه ما در وهله اول به سعید و در وهله دوم به Admin خودمون مدیون هستیم. کاش می تونستیم به نوعی زحماتشون رو جبران کنیم. باری برگردم به یکی دو جمله اولم خواستم بگم الانه که از روز پنج شنبه خبری از قبولی نیست به نظر من بیشتر برمی گرده به این که خبرها به دست ما نمیرسه نه این که کسی تو ایران نامه نمیگیره. حالا اگه بگیم واسه شهرستان ها یکی دو هفته طول میکشه ولی نامه های تهران دیگه باید توضیعش شروع شده باشه. کاش میشد آمار بهتری و دقیق تری از قبولی ها داشت. بازم من به نوبه خودم برای همه آرزوی برنده شدن دارم. مدیریت اشکان عزیز رو هم تبریک میگم. مخلص همتون مهران Smile

واقعا" چقدر مسیر انتخاب مهاجر سرا بین من وشما نزدیک است دوست عزیز من هم از طریق سایت سعید وخاطرات لاتاری با آن زبان گرم ومحاوره ای ایشان با نیم فصل ومهاجرسراآشنا شدم واساس شرکتم در لاتاری 2011 ودر آینده نیز مطالب وخاطراتی بود که از سعید گرفتم وعضو مهاجر سرا شدم به امید برنده شدن همه اعضا خوب مهاجرسراخرداد 1389

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: cky ، mehran61
سلام دوستان امروز این مطلب را دیدم و وقتی خواندم خیلی امیدوار شدم که این صبری که ما به خرج میدیم تا نامه ها مون بدستمون برسه خیلی برامون مفید است
امیدوارم شما هم با خوندن این مطلب همون حس منو پیدا کنید

"او در جایگاه پالاینده و خالص کننده نقره خواهد نشست"
این آیه برخی از خانمهای کلاس انجیل خوانی را دچار سردرگمی کرد. آنها نمی‌دانستند که این عبارت در مورد ویژگی و ماهیت خداوند چه مفهومی می‌تواند داشته باشد. از این رو یکی از خانمها پیشنهاد داد فرایند تصفیه و پالایش نقره را بررسی کند و نتیجه را در جلسه بعدی انجیل خوانی به اطلاع سایرین برساند.
همان هفته با یک نقره‌کار تماس گرفت و قرار شد او را درمحل کارش ملاقات کند تا نحوه کار او را از نزدیک ببیند. او در مورد علت علاقه خود، گذشته از کنجکاوی در زمینه پالایش نقره چیزی نگفت.
وقتی طرز کار نقره کار را تماشا می‌کرد، دید که او قطعه‌ای نقره را روی آنش گرفت و گذاشت کاملاً داغ شود. او توضیح داد که برای پالایش نقره لازم است آن را در وسط شعله، جایی که داغتر از همه جاست نگهداشت تا همه ناخالصی‌های آن سوخته و از بین برود.
زن اندیشید ما نیز در چنین نقطه داغی نگه داشته می‌شویم. بعد دوباره به این آیه که می‌گفت: «او در جایگاه پالاینده و خالص کننده نقره خواهد نشست» فکر کرد. از نقره‌کار پرسیدآیا واقعاً در تمام مدتی که نقره در حال خلوص یافتن است، او باید آنجا جلوی آتش بنشیند؟
مرد جواب داد بله، نه تنها باید آنجا بنشیند و قطعه نقره را نگهدارد بلکه باید چشمانش را نیز تمام مدت به آن بدوزد. اگر در تمام آن مدت، لحظه‌ای نقره را رها کند، خراب خواهد شد.
زن لحظه‌ای سکوت کرد. بعد پرسید: «از کجا می‌فهمی نقره کاملاً خالص شده است؟» مرد خندید و گفت: «خوب، خیلی راحت است. هر وقت تصویر خودم را در آن ببینم.»
اگر امروز داغی آتش را احساس می‌کنی، به یاد داشته باش که خداوند چشم به تو دوخته و همچنان به تو خواهد نگریست تا تصویر خود را در تو ببیند.
خدا در حال نگریستن به ماست و ما در حال گذراندن هر شرایطی که باشیم، در نهایت فردی بهتر خواهیم بود. «زندگی چون یک سکه است. تو می‌توانی آن را هر طور که بخواهی خرج کنی، اما فقط یک بار.»
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، Parandeye Mohajer ، idn ، DivXviDvD ، cky ، honareirani ، mehran61 ، mercedeh
سلام به همه دوستان 2011،
من از برنده های پارسالم، می خواستم بگم نامه قبولی رو من پارسال نیمه تیر ماه دریافت کردم،پس حالا حالاها نامه قبولی در خونه ها مییاد.
ایمان داشته باشین که نامه قبولیتون بزودی به دستتون میرسه،

به امید قبولی همتون Wink
شماره کیس: 2010AS00023xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:june 2009
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:july 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:july 2010
تاریخ مصاحبه:August 11 و August 12
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبه Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:با گردش دو هفته ای و خرید،
دو نفر 10000$
تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، agadondol ، jayjay ، Xman ، DivXviDvD ، cky ، honareirani ، mehran61 ، mercedeh ، esi286 ، arad
دوستان یه خبر بدم که امیدوار بشین
امروز یکی از دوستان نامه قبولیش اومده
کیس نامبر 41000
اینجور اگه باشه امسال خیلی برنده داریم
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: idn
سلام دوستان
من هم نامه قبولي دريافت كرده ام
اما 3 4 روزه كه تو اين سايت دارم مي چرخم و دنبال روند كامل كارها و زمانهاي تقريبي از ابتدا (دريافت نامه اول قبولي) تا انتها (گرفتن گرين كارت) هستم ولي چيز كاملي پيدا نكردم . تو هر تاپيكي مي رم اينقدر بحث ها پراكنده مي شه و به مشكلات خيلي ريز اعضا مي رسه كه آدم نمي تونه بفهمه اين تاپيك واسه چي هست اصلا.
خواهشمندم اگر كسي از دوستان گرام تاپيكي پستي مطلبي چيزي داره كه به يك نفر مثل من كه تازه نامه رو دريافت كرده بگه كه قراره چه كارهايي انجام بشه و چه چيز هايي در هر مرحله مي خواد و هر كدام چقدر وقت داره ممنون مي شم.(از اول تا آخر)

(2010-05-11 ساعت 23:09)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-05-11 ساعت 23:07)siavashsony نوشته:  سلام دوستان
واسه من هم نامه اومد
نامه من دیروز تو آمریکا به دست یکی از اقوام رسید
case number :2011AS0028XXX

سیاوش جان ضمن تبریک بهت باید خدمت دوستان بگم که من اسکن نامه ایشون رو دیدم و مورد تایید است.
تشکر کنندگان: honareirani ، arad
(2010-05-24 ساعت 15:18)ahmad230 نوشته:  سلام دوستان
اما 3 4 روزه كه تو اين سايت دارم مي چرخم و دنبال روند كامل كارها و زمانهاي تقريبي از ابتدا (دريافت نامه اول قبولي) تا انتها (گرفتن گرين كارت) هستم ولي چيز كاملي پيدا نكردم . تو هر تاپيكي مي رم اينقدر بحث ها پراكنده مي شه و به مشكلات خيلي ريز اعضا مي رسه كه آدم نمي تونه بفهمه اين تاپيك واسه چي هست اصلا.
خواهشمندم اگر كسي از دوستان گرام تاپيكي پستي مطلبي چيزي داره كه به يك نفر مثل من كه تازه نامه رو دريافت كرده بگه كه قراره چه كارهايي انجام بشه و چه چيز هايي در هر مرحله مي خواد و هر كدام چقدر وقت داره ممنون مي شم.(از اول تا آخر)

دوست عزیز مطالعه این تاپیک : http://mohajersara.com/showthread.php?ti...65#pid9665 را به شما پیشنهاد می کنم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-05-24 ساعت 15:18)ahmad230 نوشته:  سلام دوستان

(2010-05-11 ساعت 23:09)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-05-11 ساعت 23:07)siavashsony نوشته:  سلام دوستان
واسه من هم نامه اومد
نامه من دیروز تو آمریکا به دست یکی از اقوام رسید
case number :2011AS0028XXX

سیاوش جان ضمن تبریک بهت باید خدمت دوستان بگم که من اسکن نامه ایشون رو دیدم و مورد تایید است.
سلام
لزومی نداره شما تمام مراحل رو از اول بدونین،اولین کار بعد از دریافت نامه قبولی گرفتن عکس،تکمیل فرم هایDS230,DSP122 و پست این مدارک به kcc هست،شما هر مرحله ای که انجام میدین مرحله بعد رو از تاپیک های مرتبط پی گیری می کنین
(2010-05-24 ساعت 10:17)jayjay نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 07:05)drkamrani1 نوشته:  دوستان 2011 که نامه قبولی رو دریافت نکردند نا امید نباشند. چون خود من که برنده 2010 هستم نامه قبولی( نامه اول ) رو هیچوقت دریافت نکردم و فقط با چک کردن در سایت در تاریخ 1 جولای برابر با 10 تیر ماه متوجه شدم که برنده شدم. و به خواست خدا چند روز دیگه هم میریم یو اس. حتماً کانفرمیشن نامبر خودتون حفظ کنید.
پیروز باشید.

drkamrani1 عزيز ميتونم بپرسم شما كه نامه ات نيومد اولش چيكار كردي؟
يعني ايميل زدي يا تلفن زدي به kcc
اگه ميشه يه كم توزيح بدين لطفا Big Grin
شما میتونین با kcc ایمیل بزنین،در ضمن فرم هائی که kcc برای شما به صورت نامه میفرسته قابل دسترسیه،مراحل انجام کار رو هم از طریق مهاجرسرا انجام میدین هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
تشکر کنندگان: jayjay ، honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان