کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام دریافت نامه قبولی
(2010-05-25 ساعت 10:00)ماندانا نوشته:  سلام
من تازه عضو شدم ویه سوال داشتم
در روز 10 تیر که تو سایت لاتاری میزنه قبول شدیم یانه اگر به علت بد بودن عکس از قرعه کشی حذف شده باشیم متوجه میشیم یانه؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام
پارسال که نگفتند!
تشکر کنندگان: ماندانا
بیتا خانم تبریک...
توی پاکت فقط نامه قبولی هست...

حتماً شما رو خیلی دوست داشتند که این فرم ها و توضیحاتش رو براتون گذاشتند! Big Grin
تشکر کنندگان: cky
من عکسی که گذاشتم تار بود احتمالا از قرعه کشی حذف شدم درسته؟؟؟
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 09:45)mehran61 نوشته:  دوستان عزیز به حرمت اعضای مهاجرسرا زمانی که اعلام می کنید برنده شدید حدود کیس نامبر، شهری که نامه توش دریافت شده، تاریخ ارسال نامه از KCC و تاریخ دریافت نامه توسط خودتون رو برای اطلاع بچه های منتظر مهاجرسرایی قرار بدید.
اگرم دوست داشتید اسکن نامه تون رو البته بدون مشخصات شخصی اینجا بذارید دوستاتون ببینند.

در آدرس شهرستان تا امروز کی نامه گرفته؟

مهران خان سلام انگار هر چی حرص میخوریم فایده نداره آقای kaveh1979 نامه را دراصفهان دریافت کرده ولی اعلام نکرده و در قسمت سوالات برندگان 2011 دراره سوال مکنه پس این ناظم پول میگیره چیکار کنه به امید خبر های خوش
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 12:24)ماندانا نوشته:  من عکسی که گذاشتم تار بود احتمالا از قرعه کشی حذف شدم درسته؟؟؟

انشاا... که اونقدر تار نباشه تا حذفتون کنند. با این وجود نوشدارو بعد از مرگ سهراب فایده ای نداره غصه خوردن چیزی رو حل نمی کنه اگرم خدای ناکرده حذفتون کردند امیدوارم لاتاری 2012 موفق باشید.

(2010-05-25 ساعت 12:43)javad1998 نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 09:45)mehran61 نوشته:  دوستان عزیز به حرمت اعضای مهاجرسرا زمانی که اعلام می کنید برنده شدید حدود کیس نامبر، شهری که نامه توش دریافت شده، تاریخ ارسال نامه از KCC و تاریخ دریافت نامه توسط خودتون رو برای اطلاع بچه های منتظر مهاجرسرایی قرار بدید.
اگرم دوست داشتید اسکن نامه تون رو البته بدون مشخصات شخصی اینجا بذارید دوستاتون ببینند.

در آدرس شهرستان تا امروز کی نامه گرفته؟

مهران خان سلام انگار هر چی حرص میخوریم فایده نداره آقای kaveh1979 نامه را دراصفهان دریافت کرده ولی اعلام نکرده و در قسمت سوالات برندگان 2011 دراره سوال مکنه پس این ناظم پول میگیره چیکار کنه به امید خبر های خوش

به نظر من (بازم تأکید به نظر من) در برابر استفاده از سایت وزین مهاجرسرا و مطرح کردن کلی سوال، استفاده از تجربه دیگران غیره و غیره که توسط اعضای جدید محترمی که یکی دو روزه تو سایت ثبت نام کردند، چهار کلمه اطلاع دادن نه خیلی وقت می بره نه چیزی از کسی کم میکنه. دوستان محترمی که تا دیروز نه عضو مهاجرسرا بودند و نه فعالیتی داشتند و این یکی دو روزه 10 برابر مدیران و اعضای فعال سایت پست میدن و سوال میپرسند چرا نباید یادشون بیفته صدها نفر مدت هاست اینجا عضوند و همین طور افرادی هستند که ده دوازده ساله که لاتاری شرکت می کنند و مطلع شدن از اخبار نامه ها خیلی براشون مهمه. در نتیجه اگه احساس مسئولیت کنند و کار ناچیزی در برابر در اختیار گرفتن کلی معلومات و تجارب مفید( واقعیت ابنه که ممکنه این اطلاعات تا چند میلیون تومن هم براشون پول برگردونه!!!) انجام بدند حداقل 4 تا از سوالات ما رو جواب میدند و تصویر نامه شون رو اینجا میذارند. بازم میگم اینا نظرات منه و ممکنه بعضی ها هم مخالفش باشند.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: keivan ، ماندانا ، User ، jayjay ، usa.lover ، agadondol
اقا من شرمندم.. چرا میزنید؟؟ Smile

من اصفهان هستم و دیروز ظهر ساعت 11:30 نامه قبولی لاتاری اومد واسم. خیابان میر هم هستم و از پست فیض اومد. کیس نامبرمم که در امضام میبینید. سعی میکنم تا شب عکس هم بذارم اگه میدونید لازمه.
بازم ببخشید.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
با سلام

از مدیران خواهش میکنم یک تاپیک جداگانه برای برندگان شهرستانی باز کنند دوستانی که موافقند با تشکر موافقت خودشون رو اعلام کنند.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: usa.lover ، tufarqanli ، agadondol ، jayjay ، DivXviDvD ، Jazireh ، Mahdi6513 ، arad
لطفا یکی چواب بده :
آیا باید ترجمه شده مدارک تحصیلی هم بفرستیم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 16:57)fbhello نوشته:  لطفا یکی چواب بده :
آیا باید ترجمه شده مدارک تحصیلی هم بفرستیم ؟

مگه امسال روند كار عوض شده؟
تا پارسال كه ترجمه مدارك مربوط به نامه دوم بود. در نامه اول، فقط فرم 230 , 122 رو بايد پر كنيد و بفرستيد.
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
تشکر کنندگان:
شماره كيس:**2011AS000012
دریافت نامه قبولی: 29ارديبهشت19مي
محل دریافت نامه: تهران!
کنسول: ابوظبي
ارسال فرمهای اول:-
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: honareirani ، idn ، cky ، agadondol
با توجه به قفل بودن تايپيك "آمار شركت كنندگان 2011" !
اين سوالم رو اينجا مطرح مي كنم:
كه آيا ميشه فهميد تعداد ايراني هاي شركت كننده تو لاتاري چندنفرند؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 20:04)yazdan نوشته:  با توجه به قفل بودن تايپيك "آمار شركت كنندگان 2011" !

متاسفانه خیر دوست عزیز
تشکر کنندگان: yazdan ، hvm
اگه عکست بد باشه بهت کد رهگیریمیده اخر ثبت نام
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان: majid_229997
(2010-05-25 ساعت 20:04)yazdan نوشته:  با توجه به قفل بودن تايپيك "آمار شركت كنندگان 2011" !

نه دوست من فعلا اعلام نکردند.ولی من من فکر می کنم یه چیزی بین 20000 تا 30000 نفری باشن.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: yazdan
(2010-05-25 ساعت 10:00)ماندانا نوشته:  سلام
من تازه عضو شدم ویه سوال داشتم
در روز 10 تیر که تو سایت لاتاری میزنه قبول شدیم یانه اگر به علت بد بودن عکس از قرعه کشی حذف شده باشیم متوجه میشیم یانه؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
ماندانا خانم اگه شما ثبت نام کردید و کانفرمیشن نامبر دارید به این معنی است که عکس شما قابل قبول است.
پیروز باشید.
تشکر کنندگان: ماندانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان