کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
(2010-05-25 ساعت 00:51)kaveh1979 نوشته:  سلام دوستان. من دیروز نامه واسم اومد. کیس نامبرم 2011AS000007XX هست. خوبه یا بد؟؟ هیچی بلد نیستم لطفآ راهنماییم کنید...

غیر از 2تا فرمی که دانلود کردم چیزه دیگه ای لازمه بفرستم؟؟ تا کی وقت هست؟؟ با دست بنویسم یا تایپ کنم؟؟ کدوم قسمت های فرم ها رو پر نکنم؟؟؟ Sad
لطفآ کمک کنید.... واقعآ ممنونم.

سلام ، ضمن عرض تبریک فراوان، در صورت آمادگی شما برای مصاحبه (آماده بودن مدارک)،کیس نامبر شما خیلی خوبه، و غیر از فرمها میبایست 2قطعه عکس با شرایط درج شده در نامه، ارسال کنید. این که با دست بنویسید یا تایپ کنید فرقی نمی کنه .
موفق باشید

تشکر کنندگان: Monica ، farhang ، abnanta ، AMIN3Y
(2010-05-25 ساعت 00:51)kaveh1979 نوشته:  سلام دوستان. من دیروز نامه واسم اومد. کیس نامبرم 2011AS000007XX هست. خوبه یا بد؟؟ هیچی بلد نیستم لطفآ راهنماییم کنید...

غیر از 2تا فرمی که دانلود کردم چیزه دیگه ای لازمه بفرستم؟؟ تا کی وقت هست؟؟ با دست بنویسم یا تایپ کنم؟؟ کدوم قسمت های فرم ها رو پر نکنم؟؟؟ Sad

شماره کیس خوب و بدش بستگی به شرایطتون داره. شما احتمالا مصاحبتون ماه اکتبر خواهد بود. باید برنامه ریزی کنید تا به همه کارها برسین اما عجله نکنید گام اول که پر کردن فرم هاست خیلی مهمه. با حوصله و دقت خودتون فرم ها رو پر کنید. اگه زبانتون خوب نیست از این راهنماهایی که در ضمیمه گذاشتم استفاده کنید. البته اگه تو google اسم فرم ها رو سرچ کنید از این نمونه های پر شده زیاد هست.
در پر کردن فرم ها همه چی رو 100% واقعیت بنویسید و به spell اسم و فامیلتون و تبدیل تاریخ تولدتون به میلادی خیلی خیلی دقت کنید.اگه پاسپورت دارین از روی اون پر کنید فرم ها رو چون موقع مصاحبه هر تفاوتی بین پاس و فرم ها دردسرساز می شه.

فرم ها رو تایپ کنید. برای این کار میتونید از نرم افزار Adobe acrobat 8 professio al استفاده کنید.
بازم تاکید می کنم روی Spell اسم و فامیل و تاریخ تولد خیلی دقت کنید. اگه تاپیک های 2010 رو بخونید میبینید خیلی از بچه ها فرم هاشونو با عجله و اطلاعات غلط فرستادند و بعد به دردسر افتادند.

موفق باشید

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، cky ، BEHROOZ51 ، abnanta ، AMIN3Y ، ramin_ad

سلام دوست عزیز ضمن تبریک به شما چرا در تاپیک اعلام دریافت قبولی شما دریافت نامه را اعلام نکردید این همه اعضاء تاپیک دارن لحظه به لحظه تایپیک دریافت نامه قبولی را نگاه میکنند تا ببینند نامه تا به کدام شهر و منطقه رسیده شما لطف کنید اونجا اول اعلام کنید و اگر براتون مقدور است یه عکس ازش بگذارید ضمنا فکر کنم شما اولین شهرستانی باشی من هم اصفهانم کدام منطقه پستی نامه را دریافت کردی! بازم مبارکت باشه
تشکر کنندگان: abnanta ، AMIN3Y
سلام به دوستان عزیز

نامه خانوم من چند روز پیش اومد. چند روزه که خدا بهمون یه پسر هم داده. مسلماً زمانی که فرمهای لاتاری رو پرمی کردیم مشخصات خانومم و خودم رو نوشتم. سوال من اینه که واسه کوچولومون چه کار باید بکنم؟
در ضمن دیدم که دوستان در مورد اینکه کیس نامبرشون خوبه یا بده سوال داشتند. ممنون میشم اگر یه نفر دراین مورد توضیح بده که آیا شماره کیس هم مهمه؟

سپاسگزارم
سلام به دوستان عزیز

نامه خانوم من چند روز پیش اومد. چند روزه که خدا بهمون یه پسر هم داده. مسلماً زمانی که فرمهای لاتاری رو پرمی کردیم مشخصات خانومم و خودم رو نوشتم. سوال من اینه که واسه کوچولومون چه کار باید بکنم؟
در ضمن دیدم که دوستان در مورد اینکه کیس نامبرشون خوبه یا بده سوال داشتند. ممنون میشم اگر یه نفر دراین مورد توضیح بده که آیا شماره کیس هم مهمه؟

سپاسگزارم
تشکر کنندگان: abnanta
(2010-05-25 ساعت 12:52)jamirfakhri نوشته:  سلام به دوستان عزیز

سپاسگزارم
سلام به دوستان عزیز

سپاسگزارم

تبریک میگم.
باید تو فرم های خودتون و همسرتون مشخصات فرزندتون رو بنویسید و براش یک فرم DS-230 جداگانه پر کنید.ترجمه شناسنامش رو هم ضمیمه فرم ها کنید همچنین یک نامه بنویسید که توضیح بده زمان ثبت نام بچه نداشتید و حالا دارید.
تشکر کنندگان: honareirani ، m.memari ، jamirfakhri ، abnanta ، AMIN3Y
(2010-05-25 ساعت 12:27)javad1998 نوشته:  

سلام دوست عزیز ضمن تبریک به شما چرا در تاپیک اعلام دریافت قبولی شما دریافت نامه را اعلام نکردید این همه اعضاء تاپیک دارن لحظه به لحظه تایپیک دریافت نامه قبولی را نگاه میکنند تا ببینند نامه تا به کدام شهر و منطقه رسیده شما لطف کنید اونجا اول اعلام کنید و اگر براتون مقدور است یه عکس ازش بگذارید ضمنا فکر کنم شما اولین شهرستانی باشی من هم اصفهانم کدام منطقه پستی نامه را دریافت کردی! بازم مبارکت باشه

سلام اقا من شرمندم. نمیدونستم باید اونجا خبر بدم الان رفتم توضیح دادم.
من از پست فیض گرفتم نامه رو. دم در خونه.
ممنون از تبریکت.
2تا سوال داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنید..

1- 2تاعکسی که باید بفرستم اشکال داره اگه همون عکس های ثبت نامم باشه؟ یا باید برم جدید بگیرم؟؟ واینکه عکس ها باید به فرم زده بشه یا جداگانه بفرستم؟؟
2- من معافیت پزشکی دارم. تقریبآ با پارتی بازی 8-9 سال پیش گرفتم. اما الان هیچ مشکل سلامتی ندارم. خواستم بپرسم این معافیت پزشکی مشکل ساز میشه؟؟

بازم از تمام اساتید ممنونم...
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
(2010-05-25 ساعت 13:29)kaveh1979 نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 12:27)javad1998 نوشته:  

سلام اقا من شرمندم. نمیدونستم باید اونجا خبر بدم الان رفتم توضیح دادم.
من از پست فیض گرفتم نامه رو. دم در خونه.
ممنون از تبریکت.
2تا سوال داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنید..

1- 2تاعکسی که باید بفرستم اشکال داره اگه همون عکس های ثبت نامم باشه؟ یا باید برم جدید بگیرم؟؟ واینکه عکس ها باید به فرم زده بشه یا جداگانه بفرستم؟؟
2- من معافیت پزشکی دارم. تقریبآ با پارتی بازی 8-9 سال پیش گرفتم. اما الان هیچ مشکل سلامتی ندارم. خواستم بپرسم این معافیت پزشکی مشکل ساز میشه؟؟

بازم از تمام اساتید ممنونم...

1- اگه 6 ماه از تاریخ عکستون نگذشته مشکلی نیست فقط مواظب باشید مطابق با ابعادی که خواستند بفرستید.
2- معافیت پزشکی هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیکنه در حقیقت اونا باهوش تر از این حرفا هستند خودشون موقع مصاحبه تأییدیه سلامتی از پزشک مورد تأییدشون ازتون می خوان بنابراین همون براشون کافیه و کاری به معافیتتون ندارند.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، BEHROOZ51 ، abnanta ، AMIN3Y
(2010-05-25 ساعت 13:12)yas نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 12:52)jamirfakhri نوشته:  سلام به دوستان عزیز

سپاسگزارم
سلام به دوستان عزیز

سپاسگزارم

تبریک میگم.
باید تو فرم های خودتون و همسرتون مشخصات فرزندتون رو بنویسید و براش یک فرم DS-230 جداگانه پر کنید.ترجمه شناسنامش رو هم ضمیمه فرم ها کنید همچنین یک نامه بنویسید که توضیح بده زمان ثبت نام بچه نداشتید و حالا دارید.

از راهنماییتون متشکرم.
پاینده باشید
سلام. من خودم هنوز نامه ام نیونده اما برای خواهرم می پرسم(توضیح برای اینکه فکر نکنید مثل بعضی دوستان آمده و اطلاع ندادم). در کجای سایت اصلیwww.dvlottery.state.gov نوشته که مشخصات عکس (مربوط به فرم ها ونه عکس زمان ثبت نام. چون دومی رو خودم میدونم) چیه و از همه مهم تر سایزش چطور باید باشه. اینکه برخی میگن باید 5*5 باشه از کجا میدونن؟
سلام دوستان. من دیروز نامه ی قبولیم رسید. یه سوال بدجوری ذهنمو مشغول کرده...
دیروز به صورت اتفاقی یه فرد غریبه کیس نامبرمو دید. . خواستم بپرسم میتونه خراب کاری بکنه؟؟؟ خیلی نگرانم...
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: mehran61 ، abnanta ، AMIN3Y
(2010-05-24 ساعت 18:49)upm2006 نوشته:  سلام. فرم DS230 بزای دیگز اعضا نیز باید توسط برنده اصلی امضا شود؟

خیر هرکس باید فرم خودش رو امضا کنه. امضا رو هم نباید تغییر بدین چون براشون خیلی مهمه.
(2010-05-25 ساعت 21:25)kaveh1979 نوشته:  سلام دوستان. من دیروز نامه ی قبولیم رسید. یه سوال بدجوری ذهنمو مشغول کرده...
دیروز به صورت اتفاقی یه فرد غریبه کیس نامبرمو دید. . خواستم بپرسم میتونه خراب کاری بکنه؟؟؟ خیلی نگرانم...

می دونم این فکرا به آدم استرس میده ولی نه کاوه جان اصلا مشکلی نیست
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، abnanta
ممنونم دوستان. یه سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه اما مهمه..

من اگه تمام مراحل رو با موفقیت پشت سر بذارم و گرین کارت بگیرم میتونم برای برادرم دعوت نامه بفرستم؟ جوری که اونم گرین کارت بگیره. میشه؟؟
GOD BLESS AMERICA
(2010-05-26 ساعت 00:24)kaveh1979 نوشته:  ممنونم دوستان. یه سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه اما مهمه..

من اگه تمام مراحل رو با موفقیت پشت سر بذارم و گرین کارت بگیرم میتونم برای برادرم دعوت نامه بفرستم؟ جوری که اونم گرین کارت بگیره. میشه؟؟

میتونی. ولی این پروسه وقتی به جریان میفته که شما سیتیزن امریکا بشی و این کار برای گرین کارد گرفتن برادر شما یازده سال زمان میبره.
شما باید بعد از گرفتن گرین کارت 5 سال صبر کنید تا سیتیزن بشید....بعد برای برادرتون اقدام کنید که اونهم بین 8 تا 12 سال زمان میبره.....یعنی در بهترین شرایط برادر شما 14 سال دیگه میتونه گرین کارت بگیره.....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: honareirani ، kaveh1979 ، ADONIS ، Donkey chance

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان