کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
یه سوال از دوستان خوبم.
بالا بودن عدد کیس آیا ارتباطی با قبول نشدن تو مصاحبه یا اصلا به نوبت مصاحبه نرسیدن داره؟
آخه من 41000 هستم.
مرسی از لطفتون.
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 01:44)Mehranbt نوشته:  یه سوال از دوستان خوبم.
بالا بودن عدد کیس آیا ارتباطی با قبول نشدن تو مصاحبه یا اصلا به نوبت مصاحبه نرسیدن داره؟
آخه من 41000 هستم.
مرسی از لطفتون.

شما باید صبر بیشتری نسبت به شماره های پایین تر داشته باشی تا نوبت مصاحبتون برسه.
امید داشته باش و پشتکار. حتما ویزا خواهی گرفت.
تشکر کنندگان: mehran61 ، goli20
(2010-05-26 ساعت 11:05)shervin1988 نوشته:  بچه ها کسی می دونه منظور این کاغذ چیه؟

[/color]

این فرم برای کسانی است که هم اکنون با داشتن یکی دیگر از انواع ویزا مثل ویزای دانشجوئی یا کار یا سرمایه گذاری یاغیره ،در آمریکا ساکن هستند و باید پروندهء آنها در خود آمریکا بررسی شود و نه در سفارت های آمریکا در دیگر کشورها.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 16:16)upm2006 نوشته:  به نظر شما دانشگاه ازاد رو بدون اسلامی بنویسیم بهتر نیست ؟
Azad University or Islamic Azad University?

کامل بنویسید چون تو مدرک هم کامل می نویسن و موقع ترجمه معلوم میشه.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: upm2006
(2010-05-26 ساعت 16:16)upm2006 نوشته:  به نظر شما دانشگاه ازاد رو بدون اسلامی بنویسیم بهتر نیست ؟

شما به کشوری می‌رید که دین‌ها آزادند. از مسلمون بودن یا اسلامی بودن دانشگاه‌تون نگران نباشید. ما هم نوشتید اسلامی و ویزامون هم گرفتیم.Smile
تشکر کنندگان: upm2006 ، mehran61 ، AMIN3Y ، pr.kia
lol بابا اينجوريام نيست به خدا. شما كه به سلامتي راهي هستيد بهتره به قول آقا محسن يه كم ديدتون رو نسبت به جايي كه داريد ميريد اصلاح كنيد
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خواهر یکی از دوستان من هم نامه برنده شدن واسش اومده ولی یه سوال خیلی نگرانش کرده اونم اینکه خواهر اون متاهل است و موقع ثبت نام هم متاهل وارد کرده ولی تو پاکت برنده شدن هیچ جا اسمی از همسرش نیست و در ضمن چند روزی هم هست که بچه دار شدن
من بهشون گفتم نبودن اسم همسر طبیعی است و موقعی که فرم هارو میفرستن همسر و فرزندشون به کیسشون اضافه میشه .
آیا درست گفتم ؟

و سوال دوم اینکه فرم D230 رو هر سه نفرشون(برنده، همسر و بچه) باید یک عدد و جداگانه پر کنن ولی فرم DS122 رو یک نسخه اونم فقط برنده اصلی پر میکنه . درست میگم ؟

سوال سوم اینکه چون بچشون بعد از ثبت نام به دنیا اومده لازمه ترجمه گواهی تولد رو هم همراه فرم ها بفرستن ؟ ترجمه سند ازدواج چطور ؟

ممنون از پاسخ های دوستان
تشکر کنندگان:
سلام
الان میشه تو سایت چک کرد که ببینیم برنده شدیم یا نه؟
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان: nilaaa
(2010-05-27 ساعت 01:37)sepehr_sp نوشته:  سلام
الان میشه تو سایت چک کرد که ببینیم برنده شدیم یا نه؟

از اول جولای که میشه 10 تیر
تشکر کنندگان:
(2010-05-27 ساعت 04:47)upm2006 نوشته:  من پسوند فامیلم 14 سال پیش از شناسنامه ام حذف شده. به نظر شما باید در قسمت Aliases در گزینه 2 فرم 230 این موضوع را توضیح بدهم؟ ممنون از همفکری شما

من هم همین مساله را داشتم. در آن قسمت وارد کنید. (در صفحهء آخر شناسنامه در توضیحات ذکر شده است؟)
(2010-05-26 ساعت 20:19)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
خواهر یکی از دوستان من هم نامه برنده شدن واسش اومده ولی یه سوال خیلی نگرانش کرده اونم اینکه خواهر اون متاهل است و موقع ثبت نام هم متاهل وارد کرده ولی تو پاکت برنده شدن هیچ جا اسمی از همسرش نیست و در ضمن چند روزی هم هست که بچه دار شدن
من بهشون گفتم نبودن اسم همسر طبیعی است و موقعی که فرم هارو میفرستن همسر و فرزندشون به کیسشون اضافه میشه .
آیا درست گفتم ؟

و سوال دوم اینکه فرم D230 رو هر سه نفرشون(برنده، همسر و بچه) باید یک عدد و جداگانه پر کنن ولی فرم DS122 رو یک نسخه اونم فقط برنده اصلی پر میکنه . درست میگم ؟

سوال سوم اینکه چون بچشون بعد از ثبت نام به دنیا اومده لازمه ترجمه گواهی تولد رو هم همراه فرم ها بفرستن ؟ ترجمه سند ازدواج چطور ؟

ممنون از پاسخ های دوستان
ضمن تبریک ،
اگر ایشان در زمان ثبت نام اولیه ،متاهل بوده اند و در آنجا هم متاهل زده اند، که هیچ مساله ای نیست. برای هر کدامشان(خواهرتان، همسرشان و فرزند) جداگانه فرم 230را پر کنید و یک کپی از ترجمهء شناسنامهء فرزند هم ضمیمه کنید و بفرستید. یک نامهء کوتاه هم بنویسید و ضمیمه کنند که توضیح دهندکه فرزندشان بعداً متولد شده است.
فرم 122 نیز فقط برای برندهء اصلی باید پر شود.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: upm2006 ، hamed_gh ، AMIN3Y ، pr.kia
سلام من و همسرم در شهر بخارست در کشور رومانی زندگی میکنیم و اقامت دائم داریم دیروز یعنی 26 مای نامه لاتاری بدستمون رسید که شوهرم برنده شده البته از همون سهمیه آسیا من مطالبتون رو خوندم و خیلی کمکمون کرد چون اصلا نمیدونیم چیکار باید بکنیم در ضمن مصاحبه ما در همین شهر بخارسته امروز شوهرم رفت سفارت آمریکا گفتن باید بره از بانک یه اعتبار مخصوص تلفن بخره و با اون 7 دقیقه میتونه زنگ بزنه و اونجا بهش میگن دقیق باید چیکار کنه من میخواستم از شما دوستان گل بپرسم اینکه ما اقامت اینجا رو داریم بهمون کمک میکنه یا به ضررمونه؟؟؟ و دیگه اینکه ما اسپانسر نداریم فکر میکنید چقدر سپرده بانکی میتونه کمکمون کنه ؟؟؟ ما دوتا بچه داریم ( دوقلو ) که بعد از ثبت نام به دنیا اومدن و اینکه موقع مصاحبه ما زبان انگلیسیمون خیلی خوب نیست اشکالی داره ؟؟؟ و شماره کیس نامبرمون 00035xxx هست بازم شانسی داریم؟؟؟و برای ما فقط برگه قبولی اومده با یه برگه که بار کد توشه فرمی نیومده آیا برای همه همینه و فرمو باید دانلود کنیم؟؟؟ ببخشید که زیاد سوال کردم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: ADONIS ، R.F ، honareirani ، WIKIMAN ، arad ، AMIN3Y ، pr.kia
سلام دوست عزیز ... برنده شدنتون در لاتاری و ورودتون رو به مهاجرسرا رو تبریک می گم.پیشنهاد می کنم تاپیک زیر رو بخونید.در لینک زیر مراحل لاتاری از آغاز تا پایان رو توضیح داده شده

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: golesang ، honareirani
دوست عزیز مرسی از راهنماییت من این تاپیک رو خونده بودم اونجا نوشته همراه نامه اعلام برنده شدن از آمریکا فرم 230 هم میاد ولی برای ما این فرم نیومد؟؟؟ و اینکه اقامتمون کمک میکنه یا به ضررمونه ؟؟؟ یه سوال هم داشتم شوهرم برگه رو بدون اینکه شماره کیس نامبر و اسمشو بپوشونه برای یکی از دوستاش که سالها پیش لاتاری برده بود و حالا پاس آمریکایی داره ایمیل کردتا ازش راهنمایی بگیره کلا میخواستم بدونم کسی اگه کیس نامبر و اسم کامل و دقیق فرد برنده رو بدونه میتونه سوءاستفاده ای بکنه یا خیر؟؟؟ و دیگه اینکه ما این هفته آدرس خونمون عوض میشه چیکار باید بکنیم که مشکلی پیش نیاد ؟؟؟ ببخشید من اگه خیلی سوال میکنم چون دوتا نوزاد کوچولو دارم خیلی نمیتونم تمام زیروبم سایتو بگردم با این حال خیلی جاهارو خوندم من همش دلهره دارم نمیخوام این فرصتو از دست بدیم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان:
(2010-05-27 ساعت 15:43)golesang نوشته:  دوست عزیز مرسی از راهنماییت من این تاپیک رو خونده بودم اونجا نوشته همراه نامه اعلام برنده شدن از آمریکا فرم 230 هم میاد ولی برای ما این فرم نیومد؟؟؟ و اینکه اقامتمون کمک میکنه یا به ضررمونه ؟؟؟ یه سوال هم داشتم شوهرم برگه رو بدون اینکه شماره کیس نامبر و اسمشو بپوشونه برای یکی از دوستاش که سالها پیش لاتاری برده بود و حالا پاس آمریکایی داره ایمیل کردتا ازش راهنمایی بگیره کلا میخواستم بدونم کسی اگه کیس نامبر و اسم کامل و دقیق فرد برنده رو بدونه میتونه سوءاستفاده ای بکنه یا خیر؟؟؟ و دیگه اینکه ما این هفته آدرس خونمون عوض میشه چیکار باید بکنیم که مشکلی پیش نیاد ؟؟؟ ببخشید من اگه خیلی سوال میکنم چون دوتا نوزاد کوچولو دارم خیلی نمیتونم تمام زیروبم سایتو بگردم با این حال خیلی جاهارو خوندم من همش دلهره دارم نمیخوام این فرصتو از دست بدیم

تو همون نامه اعلام برنده شدن نوشته که باید فرمهای DS-230 و DPS-122 رو پرکنید و به سفارت بفرستید. برنده اصلی باید هر دو فرم رو پر کنه و همراه ها که میشید شما و کوچولوهاتون هر کدوم جداگانه یک فرم DS-230 باید پر کنید.

برای اضافه یا کم کردن اطلاعات شخصی پروندتون دانستن تاریخ تولد هم لازمه پس سو استفاده نمیشه کرد.

میتونید توی فرم ها آدرس جدید رو بنویسید.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: golesang ، AMIN3Y
افرادی که هر یک از شرایط زیر برایشان حاکم است بهتره که موضوعات مرتبط (و ترجیحا موضوعات غیر مرتبط) سال های قبل را مطالعه کنید.

افراد شمول و مخاطب این پست:
1- برنده های لاتاری
2- افرادی که به هر دلیلی در هر بخش پروسه ی لاتاری سوال دارند (چه برنده شدن/ چه نشدن)
3- افرادی که سوال فوری یا عادی دارن
4- افرادی که آینده نگر تر از بقیه هستند
5- افرادی که بهترین کیفیت ممکن رو به تناسب کمترین هزینه میطلبند.

دلیل هایی برای این پیشنهاد:

- مسائلی هست که شاید اگه خودتون پیش برید هیچ وقت بهش برنخورید مگر زمانی که با آن موجه شوید و در هچل بیوفتید. با خواندن مطالب سال قبلی پیش بینی و پیشگیری قابل ملاحظه ای خواهید کرد.

- موضوعات رو شلوغ و پر تعداد نمیکنید. در اینصورت مطالب غنی تر و قابل جستجو تره. ضمنا به حوصله و چشم های سال بعدی ها هم رحم میکنید.

- خواندن مطالب سال قبلی ها مالیات نداره.

- باور کنید تعداد پست بالا داشتن هنر یا امتیاز نیست.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: atm849 ، seravin ، R.F ، honareirani ، yas ، WIKIMAN ، cky ، BEHROOZ51 ، AMIN3Y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان