کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
(2010-05-31 ساعت 16:12)Marjan M نوشته:  سلام
من یه سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه. من نامزد دارم و قراره سال بعد ازدواج کنیم. زمانی که فرم لاتاری را پر می کردم آیتمی برای نامزدی نداشت. الان نمیدونم باید چجوری بگم که نامزد دارم... لطفأ کمکم کنین.
CASE NO:2011AS00018XXX
RECEIVED DATE:25th of May
تشکر کنندگان:
(2010-05-31 ساعت 21:09)Marjan M نوشته:  
من یه سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه. من نامزد دارم و قراره سال بعد ازدواج کنیم. زمانی که فرم لاتاری را پر می کردم آیتمی برای نامزدی نداشت. الان نمیدونم باید چجوری بگم که نامزد دارم... لطفأ کمکم کنین.

با سلام

مگه شما اون موقع عقد نکرده بودین ؟ اگه موقع ثبت نام ، شما عقد کرده بودین و تاریخ عقد نامه تون مربوط میشه به قبل از ثبت نام در لاتاری ، یکمی کارتونو مشکل کردین .

ولی اگه تاریخ عقد نامه تون مربوط به بعد از ثبت نام هستش ، شما خیلی راحت می تونین ازدواجتون رو به KCC اطلاع بدین تا برای همسرتون هم تاریخ مصاحبه اختصاص بدن .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان:
(2010-05-31 ساعت 15:52)nasr نوشته:  
(2010-05-30 ساعت 22:17)maryams نوشته:  یه سوال دیگه:

من دو ساله خارج از ایرانم. و شمارم هم که ماشالا خیلی بالاست و یه سال و خرده ایه دیگه احتمالا زمان مصاحبه ام می شه. کی باید این police certificate رو بگیرم؟ یعنی موقع مصاحبه باید چند وقت ازش گذشته باشه؟ کسی می دونه؟

مرسی
مریم

یعنی چی 1.5 دیگه نوبتت میشه یعنی واقعا میشه که برنده شی واینقد تا مصاحبه فاصله داشته باشی این به شماره کیست ربط داره اونوقت شانس قبولیت چطوریه ؟
برام سوال بود
به امید قبولیت دوست عزیز

شماره من 37 هزاره و اینجور که پیداست شانسم پایینه. الان شماره های 20 هزاره 2010 دارن اینترویو می شن پس اگه به من برسه هم میشه بیشتر از یک سال دیگه.
Sad
تشکر کنندگان:
سلام به همه.چه قبول شده ها چه منتظرها!!
لطف کنید به منم بگید پشت عکسهام چی بنویسم؟با چه فرمتی؟با چه ترتیبی؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-31 ساعت 22:25)BEHROOZ51 نوشته:  سلام به همه.چه قبول شده ها چه منتظرها!!

سلام
به این شکل بنویس:
برای برنده اصلی:
PA
Case No.:2011AS0000XXXXX
Full Name: XXXX XXXXX
DoB: TARIKHE TAVALOD
Passport Number: XXXXXXXXX

برای سایر همراهان همین اطلاعات بدون نوشتن PA
DOB هم یعنی تاریخ تولد. به میلادی و از روی پاسپورت بنویسید.

یک عکس رو هم اگه ضمیمه ی فرم 230 کنید بد نیست.

یک نکته که می خواستم یادآوری کنم، اینه که
دوستان عزیز من،
اینکه ما همه حروف اسممون رو بزرگ بنویسیم، یا اولش فقط بزرگ، یا پشت عکس ها چی بنویسیم، فرمتش چی باشه، یا حتما اصرار بر تایپ شماره کیس بر روی فرم ها و ... اینها کم اهمیت ترین موارد در پر کردن فرم ها هستند. و من توصیه می کنم به هیچ وجه به این موارد زیاد اهمیت ندهید، (مرتب بودن خوب است، اما فراموش کردن موارد اصلی و پرداختن به حاشیه خطرناک است) موارد مهمی همچون تاریخ های تولد، فارغ التحصیلی، اسامی افراد، اسپل اسامی، این موارد بسیار پر اهمیت تر هستند تا موارد قبلی.
اگر هم میبینید اینچنین سوال هایی سریع پاسخ داده نمی شود دلیلش بی توجهی دوستان نیست، من روزی یک یا دو ساعت ممکن است سر بزنم، کم و بیش، اگر بتوانم ترجیحا جواب سوال هایی که اساسی هستند رو می دهم تا سوال های حاشیه ایی. (و همینجا اعتراف کنم که همه اطلاعات من از همین بچه های خوب و نازنین و با تجربه سایت است نه چیز دیگر)

اگر هم همه موارد اساسی رو نوشته اید و دیگر مشکلی در پر کردن فرم ها ندارید، وقت بگذارید و کمی هم زبان انگلیسی را بیشتر بخوانید که مثل من درمانده نشوید!

امیدوارم دوستان عزیز حرف های مرا به دیده نیک بنگرند.
موفقیت و پیشرفت شما عزیزان آرزوی قلبی من
شادزی
تشکر کنندگان: ADONIS ، BEHROOZ51 ، AMIN3Y
(2010-05-31 ساعت 21:09)Marjan M نوشته:  

salam
sharayete manam mesle shoma bood,bade ferestadane forma ezdevaj kardam va 30 rooz ghable mosahebeh be sefarat elam kardam, bedone hich moshkeli hafte ghabl raftim mosahebeh(ankara) va barge abi gereftim.khyaleton rahat
bebakhshid ke font farsi nadashtam
ba tashakor
تشکر کنندگان: ADONIS
Smile 
(2010-05-31 ساعت 23:33)sarfarash نوشته:  
(2010-05-31 ساعت 22:25)BEHROOZ51 نوشته:  سلام به همه.چه قبول شده ها چه منتظرها!!

سلام
به این شکل بنویس:
برای برنده اصلی:
PA
Case No.:2011AS0000XXXXX
Full Name: XXXX XXXXX
DoB: TARIKHE TAVALOD
Passport Number: XXXXXXXXX

برای سایر همراهان همین اطلاعات بدون نوشتن PA
DOB هم یعنی تاریخ تولد. به میلادی و از روی پاسپورت بنویسید.

یک عکس رو هم اگه ضمیمه ی فرم 230 کنید بد نیست.

یک نکته که می خواستم یادآوری کنم، اینه که
دوستان عزیز من،
اینکه ما همه حروف اسممون رو بزرگ بنویسیم، یا اولش فقط بزرگ، یا پشت عکس ها چی بنویسیم، فرمتش چی باشه، یا حتما اصرار بر تایپ شماره کیس بر روی فرم ها و ... اینها کم اهمیت ترین موارد در پر کردن فرم ها هستند. و من توصیه می کنم به هیچ وجه به این موارد زیاد اهمیت ندهید، (مرتب بودن خوب است، اما فراموش کردن موارد اصلی و پرداختن به حاشیه خطرناک است) موارد مهمی همچون تاریخ های تولد، فارغ التحصیلی، اسامی افراد، اسپل اسامی، این موارد بسیار پر اهمیت تر هستند تا موارد قبلی.
اگر هم میبینید اینچنین سوال هایی سریع پاسخ داده نمی شود دلیلش بی توجهی دوستان نیست، من روزی یک یا دو ساعت ممکن است سر بزنم، کم و بیش، اگر بتوانم ترجیحا جواب سوال هایی که اساسی هستند رو می دهم تا سوال های حاشیه ایی. (و همینجا اعتراف کنم که همه اطلاعات من از همین بچه های خوب و نازنین و با تجربه سایت است نه چیز دیگر)

اگر هم همه موارد اساسی رو نوشته اید و دیگر مشکلی در پر کردن فرم ها ندارید، وقت بگذارید و کمی هم زبان انگلیسی را بیشتر بخوانید که مثل من درمانده نشوید!

امیدوارم دوستان عزیز حرف های مرا به دیده نیک بنگرند.
موفقیت و پیشرفت شما عزیزان آرزوی قلبی من
شادزی

ممنونم.امیدوارم هرچه زودتر از اونور اب جوابارو بدی.
تشکر کنندگان: pr.kia
از دوستان عزیز کسی میدونه در صورت گرفتن ویزا و رفتن به امریکا، اگر کسی بخواد ازدواج کنه و همسرشو بیاره اونجا قضیش چجوری میشه؟ و همچنین چقدر طول میکشه این کار؟
تشکر کنندگان:
میشه مطفا یکی به من بگه کت تو برچسبی که تو پاکت های ارسال شده هست دقیقا چه آدرسی از کنتاکی نوشته شده من گمش کردم اون برچسب را ......؟
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان:
(2010-06-01 ساعت 09:52)gladiator نوشته:  میشه مطفا یکی به من بگه کت تو برچسبی که تو پاکت های ارسال شده هست دقیقا چه آدرسی از کنتاکی نوشته شده من گمش کردم اون برچسب را ......؟

دوست عزیز، فکر کنم این سوالو یک جای دیگه هم پرسیده بودید. جوابتون رو اونجا ببینید.

مدیران محترم. اسپم کردن خلاف مقررات است.
تشکر کنندگان:
سلام- واسه سه تا سوال که یکیش ای میلم بود و یکی هم توضیحات مدارک تحصیلیم تو فرم 230 پارت 1 جا ی کافی نبود رو یه کاغذ سفید اونها را دوباره تایپ کردم با شماره اون سوالها و اون را ضمیمه میکنم - فکر کنم کارم درسته نه؟ (خودشونم همین را نوشتن بالای فرم ها) الان میخوام با دی اچ ال هماهنگ کنم....
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

اگر كسي براي تحويل گرين كارد كسي رو تو USA نداشته باشه و بعد تو فرمش N/A بزنه ...رد ميشه!!!!
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان:
(2010-06-01 ساعت 11:53)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان

اگر كسي براي تحويل گرين كارد كسي رو تو USA نداشته باشه و بعد تو فرمش N/A بزنه ...رد ميشه!!!!

نه رد نمیشه فقط ازش میخوان که حتما یه آدرس بده.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
(2010-05-12 ساعت 15:58)sadra_sepehr نوشته:  در این تاپیک به سوالات مطرح شده برندگان لاتاری 2011 می پردازیم. ارسال های غیر مرتبط با عنوان حذف خواهند شد.

امروز اول ژون است ولی من به سایت سر زدم به روز نشده لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
تشکر کنندگان:
fبا سلام

شماره كيس من 398XX هست و امروز نامه سري اول را فرستادم از دوستان با سابقه مي خواهم راهنمايي كنن كه چند درصد احتمال داره كه من كارنت بشم و تا چه شماره كيسي كارنت مي شود.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: Monica

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان